mvp byl oficjalnie leao
Odszedl perisic i inzaghi musi rzeżbić z gowna
MVP
Tak jest
Pytam
jestem ciekawy
On nie odpisuje do nikogo tylko klepie ogolniki
W której , to ty nie wiesz ?
Luki odszedl perisic, mvp ligi wg wujka
Piszecie do niego w 5 i macie pretensje że ciężko mu się odpisuje, dajcie spokój
Ty jesteś sparing
W ktorej formacji doszlo do oslabienia ?
mecz pokazowy
superpuchar to eni puchar, to sparing
Jak do mnie 10 osób piszę to wszystkiego nie czytam bo mi się nie chcę
On tak zawsze
Puchar ku rla tymbarka
Typowe cny
vvujek i znowu, uczestniczysz w dyskusji pół godizn i nagle piszesz, ze ja mam kogos o czyms informowac, a nie odnosisz sie do tego co pisze ktoś do Ciebie xd no chryste xd
Fakty są takie , że 2 razy wyjście z grupy LM + 3 puchary na ten moment , i raz 2 miejsce serieA przy regularnie oslabianym składzie.
Tylko bylby tu trenerski top
Gdybyśmy sie wzmacniali to nawet bysmy nie spojrzeli na Szymona xD
Mnie bardziej ciekawi czemu obrona grala źle od startu sezonu, czemu gracze wyglądali jak trupy i co robilli podczas przygotowań do sezonu? Czy mogę mieć podejrzenie że trener cos podczas tych przygotowan zepsuł ?
a moze cancelo
jakby był wzmacniany to moze bysmy kupili sobie bellinghama
znowu jakby i gdyby.... xd
No piszesz tak że sugeruje to że w co drugim meczu gramy słabo w obronie
Dobrze , że ty wszystko czytasz będziesz nas informował cny xd
bo ktoś do czegoś się odnosi, coś pisze, a wy z dupy o czyms innym
wy czytacie w ogóle to co się pisze?
Ktoś doprowadził do tej sytuacji, że musi być osłabiany
kibic a ja napisałem ze żle? napsiałem ze w co drugim gra DOBRZE, a w co drugim nie musi garc bo rpzeciwnicy nei atakują
No i jeszcze jedno , nie wiemy jakby wyglądał jego Inter gdyby był wzmacniany ,a nie osłabiany
Tak fakt
Opisz Cny dlaczego twoim zdaniem obrona gra źle w tym roku
Idealnie przerznal mistrzostwo
Nosz kierwa nie wierze
Jest idealnym na ten moment
Xd
Amen
nie jest trenerem dobrym dla Interu w tym momencie
to nie jest tak ze szymon jest fatalnym zlym trenerem
Z Atalanta może też
dalej nei rozumiesz o co chodzi
Z napoli i milanem też nie chceli nas atakować?
Szymon całym złem Interu
jak obrona gra dobrze? w co drugim meczu gra dobrze. z leszczami typu sampa cremonese nie musza grac bo te druzyny nei sa zainteresowane atakowaniem przeciez xd
Ale pojawił się za późno
Tak było
A tutaj zgoda pelna
Też obrona się poprawiła jak zszedł Handa
Ale to byla wina pilkarzy nie trenera Kredence
handanovicia to musial biedny szymon szlifierką odcinać od bramki bo był na łancuch przypięty
Kibic ma rację że obrona teraz gra dobrze ale do przerwy na mundial była tragedia
Lejecie
ale ze cala druzyna grala padake to juz wina kazdego z osobna
To wy orjecie wodę na Inzaghiego
Czyli typowo
no lukaku jako tako mozna winic ze zapuszczony bebzol ulaniec
Pitu pitu
Wujek lejesz wodę tylko
I jest katastrofa
Trener ma wpływ na wiele rzeczy ale wy to tworzycie jakąś narracje że trener odpowiada za wszytko
Bo to juz sa same fakty
Teraz z Sampa? Jak wytłumaczyć bilans punktowy i bramkowy ?
A tu już wina może leżeć po obu stronach bo nie wiemy w jakiej formie wrócili piłkarze
Slabe przygotowanie do sezonu to tez wina brozovicia
Nie ma, bo stracił Perisicia
ty ale to inzaghi zprezentował taką formę drużynie na starcie
Opisz wujek
Czy trener klubu piłkarskiego ma wpływ na grę obronna swojej drużyny ?
Jak wytlumaczyc, ze pierwszy mecz na wyjezdzie na 0 zagralismy dopiero
xd
Słaby początek sezonu to kolejny czynnik
Kazdy czynnik tylko nie trener
ogolnie wiecie trener lepi z gowna
Czy jednak nie
Czy jednym z czynników jest trener ?
3 razy więcej... kolejny matematyk
Chętnie się dowiem
Podaj inne czynniki
To jedne z czynników
a nie dlatego ze dimarco to wolny elektron na wahadle i biega wyzej niz dżeko
Na początku graliśmy
Nie , to twoja zje*baba interpretacja
Nie gramy tetaz źle w obronie
rozumiesz tracimy 3 razy wiecej goli bo odszedl persic
XD
XD
Aha czyli gramy zle w obronie przez odejście perisicia i roczne kontrakty de vrija i Skriniara
A ma do tego zawodników ?
Ktoś do tych rocznych kontraktów doprowadził
A przeciez on nawet o milimetr nie zrobi kroku zeby cos zmienic
Dokl Luki
Do tego roczne kontrakty Skriniarem i De Vrija
Bo jakby dostal Dybale to musialby cos zmienic w taktyce
No odejście Perisicia na pewno wpłynęło na grę obronną.
Ja mam pretensje juz za wybory latem
A ro rozumiem ze wiesz ze oni nie chca.?
Wujek opisz czy gra w obronie Interu to też przez odejścia graczy czy może trener czegoś tutaj nie ogarnia
Więcej wpływu ma tu sam piłkarz niż trener