Archiwum shoutboksa

Cny 15.02.2023 22:56

mvp byl oficjalnie leao

Tom_Hardy 15.02.2023 22:56

Odszedl perisic i inzaghi musi rzeżbić z gowna

VVujek 15.02.2023 22:55

MVP

VVujek 15.02.2023 22:55

Tak jest

Luki165 15.02.2023 22:55

Pytam :) jestem ciekawy

Kredence 15.02.2023 22:55

On nie odpisuje do nikogo tylko klepie ogolniki

VVujek 15.02.2023 22:55

W której , to ty nie wiesz ?

Tom_Hardy 15.02.2023 22:55

Luki odszedl perisic, mvp ligi wg wujka

KibicInteru 15.02.2023 22:55

Piszecie do niego w 5 i macie pretensje że ciężko mu się odpisuje, dajcie spokój

VVujek 15.02.2023 22:54

Ty jesteś sparing

Luki165 15.02.2023 22:54

W ktorej formacji doszlo do oslabienia ?

Cny 15.02.2023 22:54

mecz pokazowy

Cny 15.02.2023 22:54

superpuchar to eni puchar, to sparing

VVujek 15.02.2023 22:54

Jak do mnie 10 osób piszę to wszystkiego nie czytam bo mi się nie chcę

Kredence 15.02.2023 22:54

On tak zawsze

Tom_Hardy 15.02.2023 22:54

Puchar ku rla tymbarka

Kredence 15.02.2023 22:53

Typowe cny

Cny 15.02.2023 22:53

vvujek i znowu, uczestniczysz w dyskusji pół godizn i nagle piszesz, ze ja mam kogos o czyms informowac, a nie odnosisz sie do tego co pisze ktoś do Ciebie xd no chryste xd

VVujek 15.02.2023 22:53

Fakty są takie , że 2 razy wyjście z grupy LM + 3 puchary na ten moment , i raz 2 miejsce serieA przy regularnie oslabianym składzie.

Luki165 15.02.2023 22:53

Tylko bylby tu trenerski top

Luki165 15.02.2023 22:53

Gdybyśmy sie wzmacniali to nawet bysmy nie spojrzeli na Szymona xD

Kredence 15.02.2023 22:53

Mnie bardziej ciekawi czemu obrona grala źle od startu sezonu, czemu gracze wyglądali jak trupy i co robilli podczas przygotowań do sezonu? Czy mogę mieć podejrzenie że trener cos podczas tych przygotowan zepsuł ?

Cny 15.02.2023 22:52

a moze cancelo

Cny 15.02.2023 22:52

jakby był wzmacniany to moze bysmy kupili sobie bellinghama

Cny 15.02.2023 22:52

znowu jakby i gdyby.... xd

KibicInteru 15.02.2023 22:52

No piszesz tak że sugeruje to że w co drugim meczu gramy słabo w obronie

VVujek 15.02.2023 22:52

Dobrze , że ty wszystko czytasz będziesz nas informował cny xd

Cny 15.02.2023 22:52

bo ktoś do czegoś się odnosi, coś pisze, a wy z dupy o czyms innym

Cny 15.02.2023 22:51

wy czytacie w ogóle to co się pisze?

Nitrogen 15.02.2023 22:51

Ktoś doprowadził do tej sytuacji, że musi być osłabiany

Cny 15.02.2023 22:51

kibic a ja napisałem ze żle? napsiałem ze w co drugim gra DOBRZE, a w co drugim nie musi garc bo rpzeciwnicy nei atakują

VVujek 15.02.2023 22:51

No i jeszcze jedno , nie wiemy jakby wyglądał jego Inter gdyby był wzmacniany ,a nie osłabiany

Kredence 15.02.2023 22:50

Tak fakt

KibicInteru 15.02.2023 22:50

Opisz Cny dlaczego twoim zdaniem obrona gra źle w tym roku

Kredence 15.02.2023 22:50

Idealnie przerznal mistrzostwo

Tom_Hardy 15.02.2023 22:50

Nosz kierwa nie wierze

VVujek 15.02.2023 22:50

Jest idealnym na ten moment

VVujek 15.02.2023 22:50

Xd

Kredence 15.02.2023 22:50

Amen

Cny 15.02.2023 22:50

nie jest trenerem dobrym dla Interu w tym momencie

Cny 15.02.2023 22:50

to nie jest tak ze szymon jest fatalnym zlym trenerem

KibicInteru 15.02.2023 22:49

Z Atalanta może też

Cny 15.02.2023 22:49

dalej nei rozumiesz o co chodzi

KibicInteru 15.02.2023 22:49

Z napoli i milanem też nie chceli nas atakować?

VVujek 15.02.2023 22:49

Szymon całym złem Interu

Cny 15.02.2023 22:49

jak obrona gra dobrze? w co drugim meczu gra dobrze. z leszczami typu sampa cremonese nie musza grac bo te druzyny nei sa zainteresowane atakowaniem przeciez xd

KibicInteru 15.02.2023 22:48

Ale pojawił się za późno

Kredence 15.02.2023 22:48

Tak było

Kredence 15.02.2023 22:48

A tutaj zgoda pelna

KibicInteru 15.02.2023 22:48

Też obrona się poprawiła jak zszedł Handa

Tom_Hardy 15.02.2023 22:48

Ale to byla wina pilkarzy nie trenera Kredence

Cny 15.02.2023 22:48

handanovicia to musial biedny szymon szlifierką odcinać od bramki bo był na łancuch przypięty

Kredence 15.02.2023 22:47

Kibic ma rację że obrona teraz gra dobrze ale do przerwy na mundial była tragedia

VVujek 15.02.2023 22:47

Lejecie

Cny 15.02.2023 22:47

ale ze cala druzyna grala padake to juz wina kazdego z osobna

VVujek 15.02.2023 22:47

To wy orjecie wodę na Inzaghiego

Kredence 15.02.2023 22:47

Czyli typowo

Cny 15.02.2023 22:47

no lukaku jako tako mozna winic ze zapuszczony bebzol ulaniec

Kredence 15.02.2023 22:47

Pitu pitu

Kredence 15.02.2023 22:47

Wujek lejesz wodę tylko

Luki165 15.02.2023 22:47

I jest katastrofa

KibicInteru 15.02.2023 22:47

Trener ma wpływ na wiele rzeczy ale wy to tworzycie jakąś narracje że trener odpowiada za wszytko

Luki165 15.02.2023 22:47

Bo to juz sa same fakty

Luki165 15.02.2023 22:46

Teraz z Sampa? Jak wytłumaczyć bilans punktowy i bramkowy ?

VVujek 15.02.2023 22:46

A tu już wina może leżeć po obu stronach bo nie wiemy w jakiej formie wrócili piłkarze

Tom_Hardy 15.02.2023 22:46

Slabe przygotowanie do sezonu to tez wina brozovicia

Nitrogen 15.02.2023 22:46

Nie ma, bo stracił Perisicia

Cny 15.02.2023 22:46

ty ale to inzaghi zprezentował taką formę drużynie na starcie

Kredence 15.02.2023 22:46

Opisz wujek

Kredence 15.02.2023 22:46

Czy trener klubu piłkarskiego ma wpływ na grę obronna swojej drużyny ?

Luki165 15.02.2023 22:46

Jak wytlumaczyc, ze pierwszy mecz na wyjezdzie na 0 zagralismy dopiero

Cny 15.02.2023 22:46

xd

VVujek 15.02.2023 22:46

Słaby początek sezonu to kolejny czynnik

Tom_Hardy 15.02.2023 22:46

Kazdy czynnik tylko nie trener

Cny 15.02.2023 22:46

ogolnie wiecie trener lepi z gowna

Kredence 15.02.2023 22:46

Czy jednak nie

Kredence 15.02.2023 22:46

Czy jednym z czynników jest trener ?

KibicInteru 15.02.2023 22:45

3 razy więcej... kolejny matematyk

Kredence 15.02.2023 22:45

Chętnie się dowiem

Kredence 15.02.2023 22:45

Podaj inne czynniki

VVujek 15.02.2023 22:45

To jedne z czynników

Cny 15.02.2023 22:45

a nie dlatego ze dimarco to wolny elektron na wahadle i biega wyzej niz dżeko

KibicInteru 15.02.2023 22:45

Na początku graliśmy

VVujek 15.02.2023 22:45

Nie , to twoja zje*baba interpretacja

KibicInteru 15.02.2023 22:45

Nie gramy tetaz źle w obronie

Cny 15.02.2023 22:45

rozumiesz tracimy 3 razy wiecej goli bo odszedl persic

Tom_Hardy 15.02.2023 22:45

XD

Kredence 15.02.2023 22:44

XD

Kredence 15.02.2023 22:44

Aha czyli gramy zle w obronie przez odejście perisicia i roczne kontrakty de vrija i Skriniara

VVujek 15.02.2023 22:44

A ma do tego zawodników ?

Nitrogen 15.02.2023 22:44

Ktoś do tych rocznych kontraktów doprowadził

Luki165 15.02.2023 22:44

A przeciez on nawet o milimetr nie zrobi kroku zeby cos zmienic

Tom_Hardy 15.02.2023 22:44

Dokl Luki

VVujek 15.02.2023 22:44

Do tego roczne kontrakty Skriniarem i De Vrija

Luki165 15.02.2023 22:44

Bo jakby dostal Dybale to musialby cos zmienic w taktyce

VVujek 15.02.2023 22:44

No odejście Perisicia na pewno wpłynęło na grę obronną.

Luki165 15.02.2023 22:43

Ja mam pretensje juz za wybory latem

Tom_Hardy 15.02.2023 22:43

A ro rozumiem ze wiesz ze oni nie chca.?

Kredence 15.02.2023 22:43

Wujek opisz czy gra w obronie Interu to też przez odejścia graczy czy może trener czegoś tutaj nie ogarnia

VVujek 15.02.2023 22:43

Więcej wpływu ma tu sam piłkarz niż trener

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się