Archiwum shoutboksa

Tom_Hardy 15.02.2023 22:06

Mamy troche ponad polowe sezonu i strate 15 punktow do lidera a ty tu piszesz ze top trener gdyby tym skladem nie wygral scudetto to beka

VVujek 15.02.2023 22:06

Empoli było w świetnej formie i od początku było widać duży opór

Tom_Hardy 15.02.2023 22:05

Empoli bylo do rozwalenia a nie do przegrania takim skladem bez zadnego pier do lenia

VVujek 15.02.2023 22:05

Takie pier.. bez sensu

VVujek 15.02.2023 22:05

Mogli by tez każdy mecz po 6:0 wygrywać

Tom_Hardy 15.02.2023 22:05

No to czego sapiesz

VVujek 15.02.2023 22:04

No tak do czerwca skriniar mogli by z 2:0 prowadzić ... Co to wgl za gadanie

Tom_Hardy 15.02.2023 22:04

Wujek do czerwa skriniara to migli by z 2-0 prowadzic gdyby podejscie bylo odpowiednie. Ale tutaj tego nie ma. Gdzie wina?

VVujek 15.02.2023 22:04

Zawsze mnie śmieszy ,gadanie typu "mamy skład na mistrza" ciekawe co by było gdyby przyszedł trener z topu i nie zdobył scudetto xd dalej skład byłby na mistrza ?

VVujek 15.02.2023 22:02

Timon chcę Sarriego haha beka no tu nie ma zawodników pod jego taktykę.

Luki165 15.02.2023 21:34

Bez kar, ale była niby ostra rozmowa dzisiaj w szatni i oczekuje sie reakcji

Luki165 15.02.2023 21:33

Ciekawe jak to sie zakończy

Towarzysz 15.02.2023 19:36

Jak tam -35, przyjemnie?

Towarzysz 15.02.2023 19:35

Typie nazwałeś się cipką i śmiesz kogoś nazywać flopem xddd

Pusser 15.02.2023 19:32

Co nie zmienia faktu, że Orzeu chciał błysnąć ale okazał się flopem. Uwierzył w to co napisał dziennikarzyna z Neapolu.

Orzeu 15.02.2023 19:30

:lol:

Claudio 15.02.2023 19:15

jedyne emocje juve w tym sezonie to te pozaboiskowe. To jest FLOP

Pusser 15.02.2023 18:34

Wychodzi na to, że to ty jesteś flopem ;)

Pusser 15.02.2023 18:33

DAZN nie chce przedłużyć umowy na dotychczasowych warunkach, to pewnie przez te 6 000 anulowań, co Orzeu ? :lol:

KibicInteru 15.02.2023 16:11

Zasłużenie

Kusy 15.02.2023 15:44

Milan wygrał zasłużenie? Czy na farcie?

Cny 15.02.2023 15:35

dopisało im w końcówce szczescie

Cny 15.02.2023 15:35

a później ich Makembe objeżdżał... do tego krycie de legita przy straconej nieuznanej bramce mocarne

Cny 15.02.2023 15:34

przecież pavard dostał czerwoną po lewej stronie

Cny 15.02.2023 15:33

strasznie dziwnie to wyglądało jak na szkolnym boisku :p ale może niedługo wszyscy tak będą grali

Kusy 15.02.2023 15:29

A Inter z dołem tabeli atakuje ma sytuację i co z tego? Często są pkt gubione

Kusy 15.02.2023 15:28

Czasami trzeba grać niefajnie o zwyciężać

Kusy 15.02.2023 15:27

Bo zero bramek straconych

Kusy 15.02.2023 15:27

Ważne, że skutecznie

Kusy 15.02.2023 15:27

Nieważne jak

Kusy 15.02.2023 15:27

Może i tak

Cny 15.02.2023 15:17

dał 9 to po sezonie za 20 puści... za tyle to Marotta Pavarda będzie miał... swoją drogą co wczoraj grał Bayern w obronie, to ja nie wiem. de legit, pavard i upacemano biegali i rotowali pozycjami i stronami boiska tak całkowicie bez sensu

Lopez 15.02.2023 14:58

normalne we włoszech. za pół roku bedzie 25

martins2000 15.02.2023 14:21

Urbano Cairo za Holendra Schuurs chce 50 mln no to już trafił do Interu😉

Krisu 15.02.2023 14:04

N1 Zhanga na wahadło :D

Klinsi64 15.02.2023 13:56

jedynym dryblerem w Interze jest gołodupiec Zhang kiwający wierzycieli

KibicInteru 15.02.2023 13:53

Za denzela przydałby się jakiś dobry drybler

KibicInteru 15.02.2023 13:52

Do tego Correa nie był taki tragiczny

KibicInteru 15.02.2023 13:51

Teraz jeszcze nie mamy Sancheza i Perisicia

KibicInteru 15.02.2023 13:51

Co roku jesteśmy w ostatniej trójce

Towarzysz 15.02.2023 13:47

Z tym dryblingiem to wina Inzaghiego i jego treningów

Luki165 15.02.2023 13:45

No ostatanio kibic bylismy gdzies pod koniec, bycie na ostatnim miejscu to juz wstyd

Towarzysz 15.02.2023 13:44

Tylko gdzie znaleźć takich jełopów jak my

Towarzysz 15.02.2023 13:44

Racja andy zapomniałem

Ljarro 15.02.2023 13:41

"przeciez lukaka w obecnej formie z tym bebzonem nie jest w stanie wejsc na posesji na dach odsniezyc panele a gdzie mowa o profesjonalnym uprawianiu sportu na poziomie calcio " - dzięki temu jest robota dla ciebie wiec sie ciesz

andyvdm 15.02.2023 13:41

Inter za 30 mln

andyvdm 15.02.2023 13:41

Towarzysz 15.02.2023 12:59 Kto by chciał napastnika który bramek nie strzela

KibicInteru 15.02.2023 13:40

Nic nowego względem poprzednich sezonów

Luki165 15.02.2023 13:26

Jak taki klub w takiej statystyce moze byc ostatni nawet za Cremona xD

Luki165 15.02.2023 13:25

Nie no statystyka dryblingow ktora wrzucil Biasin to jest kompromitacja dla tego klubu.

Nasir 15.02.2023 13:25

80 mln w pizdu poszlo

Nasir 15.02.2023 13:22

corea to jakas parodia pilkarza sensi przy nim to chlop jak dąb

Nasir 15.02.2023 13:21

gosens narkoman jakis on chyba kwasa w szatni zarzuca tak przynajmniej wygladal po finale coppa

Nasir 15.02.2023 13:21

przeciez lukaka w obecnej formie z tym bebzonem nie jest w stanie wejsc na posesji na dach odsniezyc panele a gdzie mowa o profesjonalnym uprawianiu sportu na poziomie calcio

Nasir 15.02.2023 13:07

lukaku gosens corea alez nieslychana kompomitacja calego interu marotta inzi zangi wstyd

Towarzysz 15.02.2023 12:59

Kto by chciał napastnika który bramek nie strzela

Towarzysz 15.02.2023 12:59

Ciekawe czy ktoś się na Satriano nabierze

Towarzysz 15.02.2023 12:57

Koncertowo opisane

Towarzysz 15.02.2023 12:57

Dokładnie Cny

Cny 15.02.2023 12:46

byczki 20+ z Primavera już za stare na wprowadzanie do zespołu. dać szansę Esposito agoume i fabiannowi, resztą na handel i skupiać się na kolejnych rocznikach, dla tych co są po za klubem już za późno bo byli prowadzeni bez pomysłu i planu. takiego satriano można próbować opedzlowac w rozliczeniu za tego baldaziniego czy jak mu tam co nam bramę wsadzil

Cny 15.02.2023 12:44

satriano i multateriego to trzeba opchnąć byle gdzie jak najszybciej

Cny 15.02.2023 12:43

jurić raz że już pracował w Interze, a dwa czy inzaghi prowadził duży klub przed Interem? no nie

Towarzysz 15.02.2023 12:35

Mokry sen Piotrkafci

Dzonyy 15.02.2023 12:35

Tylko primavera.

Towarzysz 15.02.2023 12:34

Zawsze go chciałem w Interze

Towarzysz 15.02.2023 12:34

Jest za darmo

Towarzysz 15.02.2023 12:34

Może Lucas Moura za Corree

Dzonyy 15.02.2023 12:32

I Zinho

Dzonyy 15.02.2023 12:32

Pirola

Dzonyy 15.02.2023 12:32

Do obrony Fontannorosa

timon 15.02.2023 12:31

Esposito niech najpierw w serie a niech postrzela

Towarzysz 15.02.2023 12:30

No dobra ktoś by się jeszcze przydał

Dzonyy 15.02.2023 12:28

:D

Dzonyy 15.02.2023 12:28

FcInter to by wybuchlo ze szczescia. Beton by musial stawiac na diamenty

Dzonyy 15.02.2023 12:28

Tyle diamentow z primavery

Dzonyy 15.02.2023 12:28

Jeszcze Satriano i Mulattieri

timon 15.02.2023 12:27

Towarzysz czyli atak Dzeko, Lautaro, Esposito?

Dzonyy 15.02.2023 12:27

Jankto widzi pupencjał w Correi

Towarzysz 15.02.2023 12:25

Tylko te wahadła

Towarzysz 15.02.2023 12:25

Smalling+ ktoś perspektywiczny do obrony

Towarzysz 15.02.2023 12:25

Timon za Gaglie za darmo Fabbian, napastnik może nawet Esposito

timon 15.02.2023 12:17

Nawet jezeli po Lukaku zostaną wolne środki to jednak Smallingowi i innym za podpis tez cos dać trzeba, Acerbi pewnie tez ze 3 bedzie kosztować

timon 15.02.2023 12:16

Orzeu ale kogo byś za nich ściągnął? Correa to max 15mln, Dumfries 30 i Gosens 15 plus Lukaku i Gaglia za free. Nawet jezeli mamy debet 40mln to zostaje 20 na dwoch obronców, dwóch wahadłowych, dwoch napastnikow i pomocnik, a jest jeszcze kwesia wykupu Asllaniego

Odet 15.02.2023 12:07

nie tylko nicolas80 widzi coś w Correi, jeszcze Jakub Jankto tez widzi w nim potencjał...

WTC 15.02.2023 12:04

Fajnie, ale to żaden gwarant sukcesu. Jurić nigdy nie prowadził poważnego klubu, tylko jakieś ligowe średniaki

Cny 15.02.2023 11:59

no właśnie juric nie musi mieć kim grać ;) juric sprawia że piłkarze rosną

martins2000 15.02.2023 11:58

Correa ma wypełnić kontrakt do końca podaje SKY

DonDawido 15.02.2023 11:35

Z takiego Correi to chyba już tylko Nicolas80 by coś wykręcił. Ewidentnie widzi w nim coś, czego nikt inny nie dostrzega.

DonDawido 15.02.2023 11:32

Kto by nie przyszedł, to musi mieć kim grać, a tutaj szykują się spore roszady. Męcząca jest ta ciągła niewiadoma co z tym klubem się dzieje.

Andrzej1985 15.02.2023 11:14

Ja To bardzo chętnie widział bym na naszej ławce Trenerskiej Ivana Jurica

Towarzysz 15.02.2023 10:55

Może wolałby Inter przenajświętszy

Towarzysz 15.02.2023 10:55

Musk chce kupić United

Orzeu 15.02.2023 10:54

i w ich miejsce sprowadzić grajków na poziomie

Orzeu 15.02.2023 10:54

ale tu trzeba wywalić Correę i Lukaku, Gosensa, Dumfriesa, Gagliardiniego

Orzeu 15.02.2023 10:54

Smalling i Becao ok

ragnar 15.02.2023 10:24

ale jak oglądam rome, to wiadomo nie ma wpadek jak Ibanez ale też robi sporo błedów, np z Napoli 1 mecz, Osi go przepchnał 1-0 po meczu, rewanż, przyjęcie Gio, Smalling zgubiony, po meczu

ragnar 15.02.2023 10:23

Smalling gwarantuje, że pewnego poziomu nie obniży

DonDawido 15.02.2023 10:11

Smalling super opcja za friko. Becao zależy za ile.

martins2000 15.02.2023 10:09

Słabo

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się