Archiwum shoutboksa

KibicInteru 15.02.2023 22:10

Hardy jedne kompro za drugim

Tom_Hardy 15.02.2023 22:10

Inzaghi to kmiot i tyle

VVujek 15.02.2023 22:10

Opisz różnice bramek Conte vs Inzagi

Tom_Hardy 15.02.2023 22:10

Se opisz

KibicInteru 15.02.2023 22:09

Jak to obliczyles, opisz

Tom_Hardy 15.02.2023 22:09

Rozyebal obrone

Tom_Hardy 15.02.2023 22:09

Tracimy 3 x wiecej bramek

KibicInteru 15.02.2023 22:09

Żaden trener by nam nie dał scudetto w tym roku

Tom_Hardy 15.02.2023 22:09

Jestesmy tak slabi ze z ekipy mistrzowskiej i zelaznej obrony Inzaghi spuscil nas do sredniaka serie a

VVujek 15.02.2023 22:08

Lepszy szerszy skład Conte i mniej meczów do rozegrania

VVujek 15.02.2023 22:08

I mniej meczów do rozegrania

KibicInteru 15.02.2023 22:08

Jak Juve świętowalo mistrza 2 kolejki przed końcem xd

VVujek 15.02.2023 22:08

Conte miał lepszy skład

Tom_Hardy 15.02.2023 22:08

Inzaghi przegral w 1 sezonie scudetto na swoje zyczenie a w tym sezonie przegral scudetto w polowie sezonu. No BEKA

VVujek 15.02.2023 22:07

Nie pytam , gdyby top trener obecnym składem nie wygrałby mistrza , to co dalej byście pisali , że skład na majstra ?

Tom_Hardy 15.02.2023 22:07

Conte przegral pierwszy sezon JEDNYM punktem

VVujek 15.02.2023 22:06

Inter zaczął się rozkręcać przyszło czerwo i dupa

Tom_Hardy 15.02.2023 22:06

Mamy troche ponad polowe sezonu i strate 15 punktow do lidera a ty tu piszesz ze top trener gdyby tym skladem nie wygral scudetto to beka

VVujek 15.02.2023 22:06

Empoli było w świetnej formie i od początku było widać duży opór

Tom_Hardy 15.02.2023 22:05

Empoli bylo do rozwalenia a nie do przegrania takim skladem bez zadnego pier do lenia

VVujek 15.02.2023 22:05

Takie pier.. bez sensu

VVujek 15.02.2023 22:05

Mogli by tez każdy mecz po 6:0 wygrywać

Tom_Hardy 15.02.2023 22:05

No to czego sapiesz

VVujek 15.02.2023 22:04

No tak do czerwca skriniar mogli by z 2:0 prowadzić ... Co to wgl za gadanie

Tom_Hardy 15.02.2023 22:04

Wujek do czerwa skriniara to migli by z 2-0 prowadzic gdyby podejscie bylo odpowiednie. Ale tutaj tego nie ma. Gdzie wina?

VVujek 15.02.2023 22:04

Zawsze mnie śmieszy ,gadanie typu "mamy skład na mistrza" ciekawe co by było gdyby przyszedł trener z topu i nie zdobył scudetto xd dalej skład byłby na mistrza ?

VVujek 15.02.2023 22:02

Timon chcę Sarriego haha beka no tu nie ma zawodników pod jego taktykę.

Luki165 15.02.2023 21:34

Bez kar, ale była niby ostra rozmowa dzisiaj w szatni i oczekuje sie reakcji

Luki165 15.02.2023 21:33

Ciekawe jak to sie zakończy

Towarzysz 15.02.2023 19:36

Jak tam -35, przyjemnie?

Towarzysz 15.02.2023 19:35

Typie nazwałeś się cipką i śmiesz kogoś nazywać flopem xddd

Pusser 15.02.2023 19:32

Co nie zmienia faktu, że Orzeu chciał błysnąć ale okazał się flopem. Uwierzył w to co napisał dziennikarzyna z Neapolu.

Orzeu 15.02.2023 19:30

:lol:

Claudio 15.02.2023 19:15

jedyne emocje juve w tym sezonie to te pozaboiskowe. To jest FLOP

Pusser 15.02.2023 18:34

Wychodzi na to, że to ty jesteś flopem ;)

Pusser 15.02.2023 18:33

DAZN nie chce przedłużyć umowy na dotychczasowych warunkach, to pewnie przez te 6 000 anulowań, co Orzeu ? :lol:

KibicInteru 15.02.2023 16:11

Zasłużenie

Kusy 15.02.2023 15:44

Milan wygrał zasłużenie? Czy na farcie?

Cny 15.02.2023 15:35

dopisało im w końcówce szczescie

Cny 15.02.2023 15:35

a później ich Makembe objeżdżał... do tego krycie de legita przy straconej nieuznanej bramce mocarne

Cny 15.02.2023 15:34

przecież pavard dostał czerwoną po lewej stronie

Cny 15.02.2023 15:33

strasznie dziwnie to wyglądało jak na szkolnym boisku :p ale może niedługo wszyscy tak będą grali

Kusy 15.02.2023 15:29

A Inter z dołem tabeli atakuje ma sytuację i co z tego? Często są pkt gubione

Kusy 15.02.2023 15:28

Czasami trzeba grać niefajnie o zwyciężać

Kusy 15.02.2023 15:27

Bo zero bramek straconych

Kusy 15.02.2023 15:27

Ważne, że skutecznie

Kusy 15.02.2023 15:27

Nieważne jak

Kusy 15.02.2023 15:27

Może i tak

Cny 15.02.2023 15:17

dał 9 to po sezonie za 20 puści... za tyle to Marotta Pavarda będzie miał... swoją drogą co wczoraj grał Bayern w obronie, to ja nie wiem. de legit, pavard i upacemano biegali i rotowali pozycjami i stronami boiska tak całkowicie bez sensu

Lopez 15.02.2023 14:58

normalne we włoszech. za pół roku bedzie 25

martins2000 15.02.2023 14:21

Urbano Cairo za Holendra Schuurs chce 50 mln no to już trafił do Interu😉

Krisu 15.02.2023 14:04

N1 Zhanga na wahadło :D

Klinsi64 15.02.2023 13:56

jedynym dryblerem w Interze jest gołodupiec Zhang kiwający wierzycieli

KibicInteru 15.02.2023 13:53

Za denzela przydałby się jakiś dobry drybler

KibicInteru 15.02.2023 13:52

Do tego Correa nie był taki tragiczny

KibicInteru 15.02.2023 13:51

Teraz jeszcze nie mamy Sancheza i Perisicia

KibicInteru 15.02.2023 13:51

Co roku jesteśmy w ostatniej trójce

Towarzysz 15.02.2023 13:47

Z tym dryblingiem to wina Inzaghiego i jego treningów

Luki165 15.02.2023 13:45

No ostatanio kibic bylismy gdzies pod koniec, bycie na ostatnim miejscu to juz wstyd

Towarzysz 15.02.2023 13:44

Tylko gdzie znaleźć takich jełopów jak my

Towarzysz 15.02.2023 13:44

Racja andy zapomniałem

Ljarro 15.02.2023 13:41

"przeciez lukaka w obecnej formie z tym bebzonem nie jest w stanie wejsc na posesji na dach odsniezyc panele a gdzie mowa o profesjonalnym uprawianiu sportu na poziomie calcio " - dzięki temu jest robota dla ciebie wiec sie ciesz

andyvdm 15.02.2023 13:41

Inter za 30 mln

andyvdm 15.02.2023 13:41

Towarzysz 15.02.2023 12:59 Kto by chciał napastnika który bramek nie strzela

KibicInteru 15.02.2023 13:40

Nic nowego względem poprzednich sezonów

Luki165 15.02.2023 13:26

Jak taki klub w takiej statystyce moze byc ostatni nawet za Cremona xD

Luki165 15.02.2023 13:25

Nie no statystyka dryblingow ktora wrzucil Biasin to jest kompromitacja dla tego klubu.

Nasir 15.02.2023 13:25

80 mln w pizdu poszlo

Nasir 15.02.2023 13:22

corea to jakas parodia pilkarza sensi przy nim to chlop jak dąb

Nasir 15.02.2023 13:21

gosens narkoman jakis on chyba kwasa w szatni zarzuca tak przynajmniej wygladal po finale coppa

Nasir 15.02.2023 13:21

przeciez lukaka w obecnej formie z tym bebzonem nie jest w stanie wejsc na posesji na dach odsniezyc panele a gdzie mowa o profesjonalnym uprawianiu sportu na poziomie calcio

Nasir 15.02.2023 13:07

lukaku gosens corea alez nieslychana kompomitacja calego interu marotta inzi zangi wstyd

Towarzysz 15.02.2023 12:59

Kto by chciał napastnika który bramek nie strzela

Towarzysz 15.02.2023 12:59

Ciekawe czy ktoś się na Satriano nabierze

Towarzysz 15.02.2023 12:57

Koncertowo opisane

Towarzysz 15.02.2023 12:57

Dokładnie Cny

Cny 15.02.2023 12:46

byczki 20+ z Primavera już za stare na wprowadzanie do zespołu. dać szansę Esposito agoume i fabiannowi, resztą na handel i skupiać się na kolejnych rocznikach, dla tych co są po za klubem już za późno bo byli prowadzeni bez pomysłu i planu. takiego satriano można próbować opedzlowac w rozliczeniu za tego baldaziniego czy jak mu tam co nam bramę wsadzil

Cny 15.02.2023 12:44

satriano i multateriego to trzeba opchnąć byle gdzie jak najszybciej

Cny 15.02.2023 12:43

jurić raz że już pracował w Interze, a dwa czy inzaghi prowadził duży klub przed Interem? no nie

Towarzysz 15.02.2023 12:35

Mokry sen Piotrkafci

Dzonyy 15.02.2023 12:35

Tylko primavera.

Towarzysz 15.02.2023 12:34

Zawsze go chciałem w Interze

Towarzysz 15.02.2023 12:34

Jest za darmo

Towarzysz 15.02.2023 12:34

Może Lucas Moura za Corree

Dzonyy 15.02.2023 12:32

I Zinho

Dzonyy 15.02.2023 12:32

Pirola

Dzonyy 15.02.2023 12:32

Do obrony Fontannorosa

timon 15.02.2023 12:31

Esposito niech najpierw w serie a niech postrzela

Towarzysz 15.02.2023 12:30

No dobra ktoś by się jeszcze przydał

Dzonyy 15.02.2023 12:28

:D

Dzonyy 15.02.2023 12:28

FcInter to by wybuchlo ze szczescia. Beton by musial stawiac na diamenty

Dzonyy 15.02.2023 12:28

Tyle diamentow z primavery

Dzonyy 15.02.2023 12:28

Jeszcze Satriano i Mulattieri

timon 15.02.2023 12:27

Towarzysz czyli atak Dzeko, Lautaro, Esposito?

Dzonyy 15.02.2023 12:27

Jankto widzi pupencjał w Correi

Towarzysz 15.02.2023 12:25

Tylko te wahadła

Towarzysz 15.02.2023 12:25

Smalling+ ktoś perspektywiczny do obrony

Towarzysz 15.02.2023 12:25

Timon za Gaglie za darmo Fabbian, napastnik może nawet Esposito

timon 15.02.2023 12:17

Nawet jezeli po Lukaku zostaną wolne środki to jednak Smallingowi i innym za podpis tez cos dać trzeba, Acerbi pewnie tez ze 3 bedzie kosztować

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się