Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

VVujek 15.02.2023 22:43

Piłkarza nie doprowadzisz do formy jeśli tego nie chce

KibicInteru 15.02.2023 22:43

Uwazanie rahmaniego za przeciętnego to już troche przegięcie

Cny 15.02.2023 22:43

no nie no tak, jednak mamy slaba kadre niepodważalnie

Cny 15.02.2023 22:42

ale obie wyszly z zlego przygotowania fizycznego i zarzadzania kadra przez trenera

Cny 15.02.2023 22:42

no i lukaku

Cny 15.02.2023 22:42

a my jedna kontuzje brozovicia xd

Kredence 15.02.2023 22:42

Tylko piłkarzy ?;

Cny 15.02.2023 22:42

chryste takie juve mial cala pierwsza jedenastke w szpitalu i maja tyle punktow co my

Tom_Hardy 15.02.2023 22:42

A my kurla placzkami bo smiemy miszcza inzaghiego oczerniac

Kredence 15.02.2023 22:42

To też nie jego wina ?

Kredence 15.02.2023 22:42

Napoli gra w obronie kimem który jest świetny i albo przeciętnym rahmanim lub jesusem i od startu sezonu mają topowa obronę, Inzaghi mając Skriniara basto Acerbiego i dr vrija mimo że bez formy doprowadził grę obronna do przerwy na mundial do poziomu tragicznego

Luki165 15.02.2023 22:42

Ja tam nie uwazam, ze Napoli ma najlepszy sklad w lidze.

KibicInteru 15.02.2023 22:41

Nic nie pisze bo odwagi nie ma przez pare miesięcy i teraz nagle wszystko wie

Cny 15.02.2023 22:41

czyli nei mozemy rozliczac trenera z tego co zrobilz materialu jaki mial (ponoc najlepszy sklad na papierze), bo okazalo sie ze napoli wypalilo wszystko, a my jednak nie mamy takiego super skladu i trener nie ma wplywu na to, ze druzyna jest srednio przygotowana do sezonu

VVujek 15.02.2023 22:41

Mu jesteśmy kibicami Interu

Tom_Hardy 15.02.2023 22:41

No widzisz i podobnie masz z Kibicem a przyganial kociol

VVujek 15.02.2023 22:41

Zawsze jak jest kredens to i nitro się pojawia

KibicInteru 15.02.2023 22:41

Dali sobie znać psapisółki z discorda to przylazl

VVujek 15.02.2023 22:40

Przydupas taki

Nitrogen 15.02.2023 22:40

No i czego się rzucasz?

Cny 15.02.2023 22:40

aha czyli zaraz zaraz, bo tu już są problemy z podstawami logiki

VVujek 15.02.2023 22:40

A ty po UJ tu nitro ? Wiecznie tu się pojawiasz jak kredens wejdzie

Tom_Hardy 15.02.2023 22:40

Napoli to ma sezon zycia ale ku rwa tracic 15 a tracic 3 punkty w tak slabej lidze i przy - 15 juventusu to chyba KuR,a jest roznica co?

VVujek 15.02.2023 22:40

LM w tym sezonie musi być słaba xd

KibicInteru 15.02.2023 22:40

Opinie z sierpnia są teraz nieważne

Nitrogen 15.02.2023 22:40

Nie no Kibic wtedy był akurat zadowolony z mercato. Jak ze wszystkiego. Cokolwiek się nie dzieje, on jest zadowolony

VVujek 15.02.2023 22:39

3 drużyny z tak słabej ligi wyszly z grupy LM w tym Inter z grupy śmierci

KibicInteru 15.02.2023 22:39

Mamy luty człowieku

Cny 15.02.2023 22:39

xd

Cny 15.02.2023 22:39

Kibic tak tak Ty już 31 sierpnia pisales pewnie ze napoli ma najlepszy sklad ;)

Kredence 15.02.2023 22:39

Najlepsze ze Inzaghi mówił przed sezonem że celem jest scudetto, nie top4 a mistrzostwo więc chyba wierzył że ma do tego skład

Tom_Hardy 15.02.2023 22:39

I po -15 juventusu

VVujek 15.02.2023 22:39

Taka prawda

VVujek 15.02.2023 22:38

Przed pierwszym sezonem Inzaghiego był płacz , że będzie walka o top 4

KibicInteru 15.02.2023 22:38

Ale jakie ma znaczenie opinia sprzed sezonu?

Cny 15.02.2023 22:38

marotta to inna historia. gosc nie pasuje juz do modelu ktory chcemy przyjac

Tom_Hardy 15.02.2023 22:38

Napoli to ma sezon zycia ale ku rwa tracic 15 a tracic 3 punkty w tak slabej lidze to chyba KuR,a jest roznica co?

Nitrogen 15.02.2023 22:38

Sezon zawsze weryfikuje

Luki165 15.02.2023 22:38

Czy taki najlepszy

Luki165 15.02.2023 22:38

Ciekawy jestem opini przed sezonem

KibicInteru 15.02.2023 22:38

Napoli ma najlepszy bezdyskusyjnie

Cny 15.02.2023 22:37

ja np jestem zdania, ze Inter powinien byc bardziej regularną drużyną a nei prezentować maksymalną sinusoidę na przestrzeni 22 meczów w tym sezonie

Luki165 15.02.2023 22:37

Nadal ma sklad obok Juve najlepszy w lidze

Nitrogen 15.02.2023 22:37

No to kto jest winny? Marotta?

Kredence 15.02.2023 22:37

Bo piszemy o naszej grze i wynikach

VVujek 15.02.2023 22:37

Trzeba mieć pusto w głowie ,żeby nie widzieć że Inzagi ma regularnie osłabiany skład to i wyniki gorsze

Cny 15.02.2023 22:37

bo w sumie sobie fundamentów naszego myslenia nie przedstawilismy

Kredence 15.02.2023 22:37

Ten sezon jeśli chodzi o ligę jest bardzo słaby, mnóstwo wpadek slabej gry, to że Napoli jest nie do ruszenia nie powinno tutaj być argumentem

KibicInteru 15.02.2023 22:37

Chcesz to sobie drżyj

Cny 15.02.2023 22:37

jesli tak rozumujecie to git

Cny 15.02.2023 22:36

no to ok

Tom_Hardy 15.02.2023 22:36

No zesral sie w zeszlym sezonie koncertowo, a w tym postanowil zalonczyc walke o scudetto w polowie sezonu

Cny 15.02.2023 22:36

chyba ze takei ansze miejsce i musimy drżeć o top4 przez caly sezon

Luki165 15.02.2023 22:36

Od 2 lat nie zmienił nic w swoim podejściu taktycznym. Nic, zero

Cny 15.02.2023 22:36

szymon nie ma jaj, jest betonem, pod jego wodzą drużyna się nie rozwija, stoi w miejscu lub cofa się (rozwalona obrona), a dimarco biega sobie na spzicy miedzy dżeko i martinezem

VVujek 15.02.2023 22:36

Dobra spier*alać już płaczki , tak Inter ma skład na Scudetto. Wszystko wina Inzaghiego

KibicInteru 15.02.2023 22:36

Z onana to się zgodzę że inzi dał ciała

Kredence 15.02.2023 22:36

Nie no wątpię naprawdę

KibicInteru 15.02.2023 22:35

To akurat nie jest prawdą Kredens, najazd byłby taki sam

Tom_Hardy 15.02.2023 22:35

No Radu bo przeciez porazko to Pilkarzy WINA nie trenera. Trener to tylko Puchary

Kredence 15.02.2023 22:35

Gdyby wpadka z empoli była jedną z nielicznych to by nikt nie robił problemu

Cny 15.02.2023 22:35

co widzial kazdy kibic od 3 sezonow

Cny 15.02.2023 22:35

trener potrzebował tylko ilu? 8 meczów w tym sezonie zeby zorientowac sie ze handanovic nie jest już bramkarzem

KibicInteru 15.02.2023 22:35

Znowu sobie zmyslasz

KibicInteru 15.02.2023 22:34

Nikt tak nie napisał

Cny 15.02.2023 22:34

a mistrza w zeszłym sezonie zawalił nam radu

Kredence 15.02.2023 22:34

Wujek ty piszesz sam do siebie chyba

Cny 15.02.2023 22:34

tak tak

VVujek 15.02.2023 22:34

Dalsza dyskusja bez sensu

VVujek 15.02.2023 22:34

Piszecie pierdoły , nienawidzicie Inzaghiego i was nie interesuję że graliśmy w 10 , że sędzia nas wyruchał, tylko ilInzaghi won . Taka prawda

KibicInteru 15.02.2023 22:34

Po to żeby gra drużyny miała ręce i nogi

Cny 15.02.2023 22:33

pisalem to czlowieku, ty serio nie czytasz a chcesz dystkutowac

Tom_Hardy 15.02.2023 22:33

"Cny 15.02.2023 22:33 a to czekaj, superpuchar sukces trenera, porazka z empoli to wina piłkarzy" - ZAORANE

Cny 15.02.2023 22:33

przeciez oczywistym jest to ze pilkarze sa rownie odpowiedzialni za wyniki, ale gadamy o trenerze a nie pilkarzach xd

Tom_Hardy 15.02.2023 22:33

Nikogo nie odbudowal, nikogo nie wypromowal, caly czas to samo, przewidywalne, na stojaco, zero ruchu

VVujek 15.02.2023 22:33

A czemu niby miał nie wpuszczać skriniara w tym meczu ? Xd

Cny 15.02.2023 22:33

a to czekaj, superpuchar sukces trenera, porazka z empoli to wina piłkarzy

Kredence 15.02.2023 22:33

Kibic skoro teraz szukasz winy głównie w pilkarzach to po co płacimy 5 mln inzaghiemu?

Adriano_forever 15.02.2023 22:32

no taktykę robi trener

Tom_Hardy 15.02.2023 22:32

Beton yebany

KibicInteru 15.02.2023 22:32

Niby biegają po tym boisku a i tak wszystko zależy od gościa co stoi obok

Luki165 15.02.2023 22:32

A po drugie to ten mecz nalezalo zamknąć szybciej to samo z Monza

KibicInteru 15.02.2023 22:32

Zastanawiam się jaki wpływ na wyniki mają piłkarze

Cny 15.02.2023 22:31

vvujek ty cokolwiek czytasz? nie jest winny temu ze skrniar złapał czerwo, jego winą było wypuszczenie na murawe skkrniara w tym emczu z empoli.... błagam przyjmuj informacje w jakikolwiek sposob. ile razy trzeba ci to pisac? 100?

Tom_Hardy 15.02.2023 22:31

Wpjerdole w pierwszej czesci sezonu to tez nie inzaghi

Luki165 15.02.2023 22:31

Napoli jakby grało w 10 z Empoli to lekko by wygrali mecz

Adriano_forever 15.02.2023 22:31

mudryk xd

Kredence 15.02.2023 22:31

Lata lecą nie ma już 27 lat

KibicInteru 15.02.2023 22:30

Odpocząć brozo, ło matko xddd

VVujek 15.02.2023 22:30

No na Czerwo Skriniarem czy kradzież w Monzie nie ma i o tym tu piszę

Cny 15.02.2023 22:30

podstawy

Cny 15.02.2023 22:30

to wyszły przemeczeniowe konztuje miesniowe

Cny 15.02.2023 22:30

i trener mając na ąłwce asllaniego nie wpuszczał go anwet na spezie czy sampe zebyd ac odpoczac brozo

Kredence 15.02.2023 22:30

Ciekawe

KibicInteru 15.02.2023 22:30

Bez opaski Skriniar by nie dostał czerwa, to pewne

Kredence 15.02.2023 22:30

Wychodzi na to że Inzaghi praktycznie nie ma wpływu na nic

Cny 15.02.2023 22:30

biegając po 14 km na mecz

Cny 15.02.2023 22:29

ość grał od dechy do dechy non stop

Tom_Hardy 15.02.2023 22:29

Opaska kapitana tez nie inzaghi

Cny 15.02.2023 22:29

ze brozo wyszedł we wrzesniu hmmmmm

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się