Piłkarza nie doprowadzisz do formy jeśli tego nie chce
Uwazanie rahmaniego za przeciętnego to już troche przegięcie
no nie no tak, jednak mamy slaba kadre niepodważalnie
ale obie wyszly z zlego przygotowania fizycznego i zarzadzania kadra przez trenera
no i lukaku
a my jedna kontuzje brozovicia xd
Tylko piłkarzy ?;
chryste takie juve mial cala pierwsza jedenastke w szpitalu i maja tyle punktow co my
A my kurla placzkami bo smiemy miszcza inzaghiego oczerniac
To też nie jego wina ?
Napoli gra w obronie kimem który jest świetny i albo przeciętnym rahmanim lub jesusem i od startu sezonu mają topowa obronę, Inzaghi mając Skriniara basto Acerbiego i dr vrija mimo że bez formy doprowadził grę obronna do przerwy na mundial do poziomu tragicznego
Ja tam nie uwazam, ze Napoli ma najlepszy sklad w lidze.
Nic nie pisze bo odwagi nie ma przez pare miesięcy i teraz nagle wszystko wie
czyli nei mozemy rozliczac trenera z tego co zrobilz materialu jaki mial (ponoc najlepszy sklad na papierze), bo okazalo sie ze napoli wypalilo wszystko, a my jednak nie mamy takiego super skladu i trener nie ma wplywu na to, ze druzyna jest srednio przygotowana do sezonu
Mu jesteśmy kibicami Interu
No widzisz i podobnie masz z Kibicem a przyganial kociol
Zawsze jak jest kredens to i nitro się pojawia
Dali sobie znać psapisółki z discorda to przylazl
Przydupas taki
No i czego się rzucasz?
aha czyli zaraz zaraz, bo tu już są problemy z podstawami logiki
A ty po UJ tu nitro ? Wiecznie tu się pojawiasz jak kredens wejdzie
Napoli to ma sezon zycia ale ku rwa tracic 15 a tracic 3 punkty w tak slabej lidze i przy - 15 juventusu to chyba KuR,a jest roznica co?
LM w tym sezonie musi być słaba xd
Opinie z sierpnia są teraz nieważne
Nie no Kibic wtedy był akurat zadowolony z mercato. Jak ze wszystkiego. Cokolwiek się nie dzieje, on jest zadowolony
3 drużyny z tak słabej ligi wyszly z grupy LM w tym Inter z grupy śmierci
Mamy luty człowieku
xd
Kibic tak tak Ty już 31 sierpnia pisales pewnie ze napoli ma najlepszy sklad
Najlepsze ze Inzaghi mówił przed sezonem że celem jest scudetto, nie top4 a mistrzostwo więc chyba wierzył że ma do tego skład
I po -15 juventusu
Taka prawda
Przed pierwszym sezonem Inzaghiego był płacz , że będzie walka o top 4
Ale jakie ma znaczenie opinia sprzed sezonu?
marotta to inna historia. gosc nie pasuje juz do modelu ktory chcemy przyjac
Napoli to ma sezon zycia ale ku rwa tracic 15 a tracic 3 punkty w tak slabej lidze to chyba KuR,a jest roznica co?
Sezon zawsze weryfikuje
Czy taki najlepszy
Ciekawy jestem opini przed sezonem
Napoli ma najlepszy bezdyskusyjnie
ja np jestem zdania, ze Inter powinien byc bardziej regularną drużyną a nei prezentować maksymalną sinusoidę na przestrzeni 22 meczów w tym sezonie
Nadal ma sklad obok Juve najlepszy w lidze
No to kto jest winny? Marotta?
Bo piszemy o naszej grze i wynikach
Trzeba mieć pusto w głowie ,żeby nie widzieć że Inzagi ma regularnie osłabiany skład to i wyniki gorsze
bo w sumie sobie fundamentów naszego myslenia nie przedstawilismy
Ten sezon jeśli chodzi o ligę jest bardzo słaby, mnóstwo wpadek slabej gry, to że Napoli jest nie do ruszenia nie powinno tutaj być argumentem
Chcesz to sobie drżyj
jesli tak rozumujecie to git
no to ok
No zesral sie w zeszlym sezonie koncertowo, a w tym postanowil zalonczyc walke o scudetto w polowie sezonu
chyba ze takei ansze miejsce i musimy drżeć o top4 przez caly sezon
Od 2 lat nie zmienił nic w swoim podejściu taktycznym. Nic, zero
szymon nie ma jaj, jest betonem, pod jego wodzą drużyna się nie rozwija, stoi w miejscu lub cofa się (rozwalona obrona), a dimarco biega sobie na spzicy miedzy dżeko i martinezem
Dobra spier*alać już płaczki , tak Inter ma skład na Scudetto. Wszystko wina Inzaghiego
Z onana to się zgodzę że inzi dał ciała
Nie no wątpię naprawdę
To akurat nie jest prawdą Kredens, najazd byłby taki sam
No Radu bo przeciez porazko to Pilkarzy WINA nie trenera. Trener to tylko Puchary
Gdyby wpadka z empoli była jedną z nielicznych to by nikt nie robił problemu
co widzial kazdy kibic od 3 sezonow
trener potrzebował tylko ilu? 8 meczów w tym sezonie zeby zorientowac sie ze handanovic nie jest już bramkarzem
Znowu sobie zmyslasz
Nikt tak nie napisał
a mistrza w zeszłym sezonie zawalił nam radu
Wujek ty piszesz sam do siebie chyba
tak tak
Dalsza dyskusja bez sensu
Piszecie pierdoły , nienawidzicie Inzaghiego i was nie interesuję że graliśmy w 10 , że sędzia nas wyruchał, tylko ilInzaghi won . Taka prawda
Po to żeby gra drużyny miała ręce i nogi
pisalem to czlowieku, ty serio nie czytasz a chcesz dystkutowac
"Cny 15.02.2023 22:33 a to czekaj, superpuchar sukces trenera, porazka z empoli to wina piłkarzy" - ZAORANE
przeciez oczywistym jest to ze pilkarze sa rownie odpowiedzialni za wyniki, ale gadamy o trenerze a nie pilkarzach xd
Nikogo nie odbudowal, nikogo nie wypromowal, caly czas to samo, przewidywalne, na stojaco, zero ruchu
A czemu niby miał nie wpuszczać skriniara w tym meczu ? Xd
a to czekaj, superpuchar sukces trenera, porazka z empoli to wina piłkarzy
Kibic skoro teraz szukasz winy głównie w pilkarzach to po co płacimy 5 mln inzaghiemu?
no taktykę robi trener
Beton yebany
Niby biegają po tym boisku a i tak wszystko zależy od gościa co stoi obok
A po drugie to ten mecz nalezalo zamknąć szybciej to samo z Monza
Zastanawiam się jaki wpływ na wyniki mają piłkarze
vvujek ty cokolwiek czytasz? nie jest winny temu ze skrniar złapał czerwo, jego winą było wypuszczenie na murawe skkrniara w tym emczu z empoli.... błagam przyjmuj informacje w jakikolwiek sposob. ile razy trzeba ci to pisac? 100?
Wpjerdole w pierwszej czesci sezonu to tez nie inzaghi
Napoli jakby grało w 10 z Empoli to lekko by wygrali mecz
mudryk xd
Lata lecą nie ma już 27 lat
Odpocząć brozo, ło matko xddd
No na Czerwo Skriniarem czy kradzież w Monzie nie ma i o tym tu piszę
podstawy
to wyszły przemeczeniowe konztuje miesniowe
i trener mając na ąłwce asllaniego nie wpuszczał go anwet na spezie czy sampe zebyd ac odpoczac brozo
Ciekawe
Bez opaski Skriniar by nie dostał czerwa, to pewne
Wychodzi na to że Inzaghi praktycznie nie ma wpływu na nic
biegając po 14 km na mecz
ość grał od dechy do dechy non stop
Opaska kapitana tez nie inzaghi
ze brozo wyszedł we wrzesniu hmmmmm