Archiwum shoutboksa

KibicInteru 15.02.2023 23:44

Inzaghi to już teraz bardzo dobry trener biorąc od uwagę jak krótko pracuje w tym zawodzie

Cny 15.02.2023 23:44

a jednoczesnie trzymal goscia co udawal bramkarza w tylu meczach

Cny 15.02.2023 23:44

rozpykal napoli i to dezdyskusyjnie

Cny 15.02.2023 23:44

ale dlaczego eni topu? jestw miare mlody, tlyko mysli jak starzec

VVujek 15.02.2023 23:43

Navara miała być odniesieniem do tego że mocny trener też przegrywa ze słabymi drużynami , ale pomyliłem się , rozumiesz ?

pablo77 15.02.2023 23:43

VVujek Ty akurat nie masz prawa mowic co pasuje do dyskusji bo do mnie zawsze z dupy wyjezdzasz z piatkiem i lewandowskim xD :D

Kredence 15.02.2023 23:43

Cny blisko topu nie moim zdaniem ale mógłby być bardzo dobrym trenerem z potencjałem na fajny rozwój

Kredence 15.02.2023 23:43

Kumasz ?

VVujek 15.02.2023 23:43

I żebym ja pisał wgl że to top , żałosny jesteś xd

Kredence 15.02.2023 23:42

Tak jak novara sprzed 10 lat

Cny 15.02.2023 23:42

luki ma racje, gdyby syzmon wyzbyl sie swoich betonowych ograniczen to bylby blisko topu

Tom_Hardy 15.02.2023 23:42

Swoja droga to conte pozbyl sie perisika do bayerna, inzi go odbudowal ale to perisik poszedl do totkow za konciakiem

VVujek 15.02.2023 23:42

No Sidibe faktycznie pasuje do dyskusji

pablo77 15.02.2023 23:42

dobra wyluzujcie co sie spinacie.

Kredence 15.02.2023 23:42

A sidibe to jest top

Kredence 15.02.2023 23:42

Tak tak

VVujek 15.02.2023 23:42

Nie to twój świat ty go stworzyłeś w swojej głowie ,ale tego nigdy nie zrozumiesz

Cny 15.02.2023 23:41

jak przegramy w zlym stylu to trener nie ebdzie bez winy, bo sprzedali mu latem perisicia xd

Kredence 15.02.2023 23:41

Mały rozum

Cny 15.02.2023 23:41

jak przejdziemy psim swedem to pewnie przemilczy sie

Kredence 15.02.2023 23:41

Wujek jest tak ograniczony że nie rozumie, że można chwalić za dobre rzeczy i krytykować kiedy widzi się błędy, w jego świecie PiS lub PO

Luki165 15.02.2023 23:41

Szymon ma potencjal nawet bym zrzekł, ale musi przeskoczyć

Cny 15.02.2023 23:41

to pochwalimy

Cny 15.02.2023 23:41

neutralizujac calkowicie rywala

Cny 15.02.2023 23:41

no jak zagramy jak z napoli czy atalanta

VVujek 15.02.2023 23:41

No ty blyszczysz jak karetka na sygnale

VVujek 15.02.2023 23:40

Nie chodzi o to czy będzie IE się cieszyć tylko o to jak będziecie oceniać Inzaghiego

Cny 15.02.2023 23:40

w ogole rozwala mnie takei podejscie, ze jak krytykujesz to liczysz na to ze inter przegra

KibicInteru 15.02.2023 23:40

No to akurat nie jest prawda

Cny 15.02.2023 23:40

przeciez nikt tu zle interowi nie zyczy

Chuchu 15.02.2023 23:40

Ano, o Romie zapomniałem

Kredence 15.02.2023 23:40

Żyjesz w tym swoim małym swiecie i myślisz że blyszczysz

Luki165 15.02.2023 23:40

Tez bede sie mega cieszył

KibicInteru 15.02.2023 23:39

Roma

Cny 15.02.2023 23:39

vvujek ja bede pisal ze tka mowilem juz po losowaniu

Chuchu 15.02.2023 23:39

Juventus, Milan, Lazio

VVujek 15.02.2023 23:39

Sezon ocenia się na koniec

Chuchu 15.02.2023 23:39

Najpierw przejdźmy, bo Włochom to Porto coś kiepsko leży ostatnio

Kredence 15.02.2023 23:39

Ale ty tego nie ogarniasz

Tom_Hardy 15.02.2023 23:39

Zeszly sezon byla jakas apuscizna po conte. Ten sezon to ewidentnie ukazuje warsztat a raczej jego brak u inzaghoego

Kredence 15.02.2023 23:39

Będziemy się cieszyć wujek

VVujek 15.02.2023 23:39

Jak np przejdziemy Porto to ciekawe co będą pisać

KibicInteru 15.02.2023 23:39

Conte to ma tendencję do posrania sie nawet w świetnych warunkach

Cny 15.02.2023 23:39

no polfinal to juz ciezko bedzie pyknac bayern czy bvb

Luki165 15.02.2023 23:39

Na konto Trenera idzie początek sezonu i dramatyczna forma fizyczna zespolu, brak jaj przy wyborze bramkarza, zmiany 1 do 1, brak elastyczności taktycznej i braku planu b na mecz

Kredence 15.02.2023 23:38

Za zeszły sezon mimo przegranego mistrzostwa można było jednak chwalić inzagiego, za ten obecny ja widzę głównie powody do krytyki

Cny 15.02.2023 23:38

pozniej eintarcht ze schodami

Cny 15.02.2023 23:38

najpierw lekko porto

VVujek 15.02.2023 23:38

Conte by się posrał w warunkach Inzaghiego

Cny 15.02.2023 23:38

LM 1/2

Cny 15.02.2023 23:38

wyszlo z napoli to z empoli tez wyjdzie

Cny 15.02.2023 23:38

wiec cos we lbie ma, ale to beton

pablo77 15.02.2023 23:38

ale prędzej wygramy LM niż scudetto w tym sezonie

Cny 15.02.2023 23:37

nie am co liczyc CI i cremonese ;p

Cny 15.02.2023 23:37

no jsko jedyny ogral napoli w europie ;)

Piekarz 15.02.2023 23:37

Ten trener nie ma łatwych warunków do pracy

Tom_Hardy 15.02.2023 23:37

Albo odwrotnie

pablo77 15.02.2023 23:37

zgadzam się

Tom_Hardy 15.02.2023 23:37

Inzaghi ogolnie ssie ale nawet dobrze skoro coreła tu siedzi

Kredence 15.02.2023 23:37

Inzi się pogubił w tym sezonie okrutnie ilość bledow ogromna

pablo77 15.02.2023 23:37

Inzaghi ogólnie to ssie ale trochę dobry też xD

VVujek 15.02.2023 23:37

Więc nie manipulowaći tu xd

VVujek 15.02.2023 23:36

Alei nie chodzi o atak tylko jak zawsze razem się pojawiacie

Cny 15.02.2023 23:36

jak wyjda na porto jak na milan/napoli/atalante to 3-1 w pierwsyzm emczyku i luzik

pablo77 15.02.2023 23:36

muszę wam obiektywnie powiedzieć, że prawda leży po środku.

Luki165 15.02.2023 23:36

Denzel nie pasuje do taktyki , gdzie pojedynki 1 na 1 sa ogranioczone do minimum zeby nie dac szans na kontre

Piekarz 15.02.2023 23:36

fascynuje mnie to miejsce, to SB takie wspaniałe od lat

Nitrogen 15.02.2023 23:36

Zaatakowałem stryjka bo wytknąłem mu błąd. Niebywały atak

Tom_Hardy 15.02.2023 23:36

Przy obecnej formie przejscie Porto stoi pod duzym znakiem zapytania. Nie ma sie co czarowac

Cny 15.02.2023 23:36

ale wystarczyloby zeby trener wyeliminowal swoje bledy

Kredence 15.02.2023 23:36

Jaja jak berety

Cny 15.02.2023 23:36

tom wiadomo musielibysmy przestac grac w kratke

Piekarz 15.02.2023 23:36

xdddddd

Kredence 15.02.2023 23:36

Beka co wujek

VVujek 15.02.2023 23:35

Zawsze mam bekę jak razem atakuje cię , wspieracie się i propsujecie z nitrem szufladko

Piekarz 15.02.2023 23:35

oczywiście Cny

Cny 15.02.2023 23:35

bo 1/2 LM to pewniaczek dla nas

pablo77 15.02.2023 23:35

spokojnie 48pkt na stole jeszcze Szymek moze pobić wynik Conte i zrobić 92pkt ;)

Tom_Hardy 15.02.2023 23:35

Wiem ale nie wierze xD

Cny 15.02.2023 23:35

ale czy trener udzwignie ciezar pojedynkuze spezia i lecce

Piekarz 15.02.2023 23:35

majonez ale wiesz że trzeba wierzyć? czy nie rozumiesz tego

VVujek 15.02.2023 23:35

Nie ma powodów do płaczu , raczej do smiechu

pablo77 15.02.2023 23:35

xD

KibicInteru 15.02.2023 23:34

Akurat Denzel nie jest i nie był wrakiem

Tom_Hardy 15.02.2023 23:34

Jaki kontakt jak gramy w krate

Kredence 15.02.2023 23:34

Wujek jest jak jest nie płacz

Cny 15.02.2023 23:34

5 meczow w plecy jak milan i mozemy lapac kontakt

VVujek 15.02.2023 23:34

Ale ja się śmieję karino

Cny 15.02.2023 23:34

ja tam wierze w skudetto, po eintrachcie napoli spuchnie na amxa

Nitrogen 15.02.2023 23:34

No popłacz się jeszcze

Piekarz 15.02.2023 23:34

xddddd

VVujek 15.02.2023 23:34

Tak jest zawsze

VVujek 15.02.2023 23:34

No i jak zwykle propsy od dziewczyny

Cny 15.02.2023 23:34

denzel w klubie na jesien wrak, po mś 60M wołąli za niego, od stycznia ponownie wrak.... gdzie moze lezec przyczyna? xd

Tom_Hardy 15.02.2023 23:33

Ja tez jak napoli dostanie - 15 za osinmeha

Nitrogen 15.02.2023 23:33

xDDD

Piekarz 15.02.2023 23:33

xddddd

Kredence 15.02.2023 23:33

Uważam że to możliwe chyba ze jakimś cudem zagramy z novara to wtedy nie

VVujek 15.02.2023 23:33

Piękna Miłość

pablo77 15.02.2023 23:33

ku*wa

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się