Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

DonDawido 14.02.2023 11:41

CORREA ZMIENIAJĄCY OBLICZE MECZU

nicolas80 14.02.2023 11:41

teraz nie ma kogo wpuścić

nicolas80 14.02.2023 11:41

jak nie idzie robisz zmiany na skrzydła i zmieniamy oblicze meczu

nicolas80 14.02.2023 11:40

potzrebujemy talkich zawodników o takiej charakterystyce. nawet żeby wchodzili na 10 minut

DonDawido 14.02.2023 11:39

Typ jest cienkim plackiem, nigdy nie powinien grać w Interze. Taki trochę przypudrowany Adem Ljajic.

DonDawido 14.02.2023 11:38

W tym wypadku nie warto. :D

nicolas80 14.02.2023 11:38

e tam warto rozmawiać

DonDawido 14.02.2023 11:38

W sumie to szkoda strzępić klawiatury. :D

nicolas80 14.02.2023 11:37

jka by nie słabe zdrowie i kontuzje to teraz miałby liczby powyzej 10

DonDawido 14.02.2023 11:36

Bo na YT to nie, tam już za mało materiału.

DonDawido 14.02.2023 11:36

Super do gry na orliku albo do zrobienia rolki na IG.

DonDawido 14.02.2023 11:36

Ze wszystkim. Ten typ jest mistrzem pustych przebiegów.

Luki165 14.02.2023 11:35

Correa, Dumfries, Gosens latem muszą odejsć

nicolas80 14.02.2023 11:35

chciałęś opis na forum to napisałem. zz czym się nie zgadzasz?

WalasRTE 14.02.2023 11:35

Panowie czysto hipotetycznie, kto za Szymona od nowego sezonu? Palladino?

DonDawido 14.02.2023 11:35

Faktem jest, że ten typ nigdy nie zagrał ponad poziom sumy 11 bramek i asyst w sezonie.

DonDawido 14.02.2023 11:34

Gdzie trzeba mieć oczy, żeby w naszym Żoakinie widzieć jakąkolwiek jakość piłkarską legitymującą go do gry w Interze?

nicolas80 14.02.2023 11:34

jakie chalenie to są po prostu fakty

DonDawido 14.02.2023 11:34

Nie mogę przeboleć tego chwalenia Correi.

nicolas80 14.02.2023 11:33

Ivan dziś z bramką coś czuję

WTC 14.02.2023 11:33

Skoro nawet Leicester ich ostatnio aż tak ubiło

WTC 14.02.2023 11:32

U Conte w Tottenhamie chyba też kryzysik zawitał

KibicInteru 14.02.2023 11:32

Się*

KibicInteru 14.02.2023 11:32

Ja chyba jednk skłaniam ku remisowi

nicolas80 14.02.2023 11:32

2-1

nicolas80 14.02.2023 11:31

milan dziś pownien wygrać

nicolas80 14.02.2023 11:31

na to niestety nie mam wpływu\

nicolas80 14.02.2023 11:30

Nasir forma rosła ale niestety kontuzja zminiła datę

timon 14.02.2023 11:30

Czemu mialby odejsc? Gosc ma forme, nie lapie urazow w lidze opartej na sile to myslisz, ze nie pociagnie 3 lat w lidze szluga i espresso?

KibicInteru 14.02.2023 11:30

Jak stawiacie dzisiaj Milan?

nicolas80 14.02.2023 11:30

tylko zdrowie niestety szwankuje

Nasir 14.02.2023 11:29

witam ja wlasnie koncze przedpoludniowe espresso niestety nie mam czasu za bardzo pisac na sb bo jestem pochloniety kontemplacja tej top formy Corei ktora szumnie zwiastowal nicolas

nicolas80 14.02.2023 11:29

naprawdę ma mzliwości

nicolas80 14.02.2023 11:29

Tucu w formie i zdrowy robi różnicę nie tylko przy grlilu

Kredence 14.02.2023 11:29

Weźmiesz zahe i potem za rok pisanie ze ma wysoki kontrakt i nie chce odejść xd

DonDawido 14.02.2023 11:29

Nawet mnie nie triggeruj, bo akurat temat Correi to jest jak płachta na byka. :D

WTC 14.02.2023 11:29

Z narracji nicolasa to tak wygląda jakby opisywał jakiegoś Neymara albo innego Robinho. A to zwykły Correa o repertuarze zwodów: Ruszam w lewo, ruszam w prawo i tracę piłkę

DonDawido 14.02.2023 11:28

Chyba, że na klubowym grillowaniu.

Matti 14.02.2023 11:28

@DonDawido zrobił różnicę, 30 milionów w naszym budżecie

timon 14.02.2023 11:28

Patrze na Zahe jako uzupelnienie ataku za free, wyglada, ze bedziemy potrzebowac 2 zawodnikow do ataku i mamy 0 budzetu na transfery

Matti 14.02.2023 11:28

za ten drybling złote kule powinien dostać

DonDawido 14.02.2023 11:28

Tucu nigdy nie był zawodnikiem robiącym jakąkolwiek różnicę.

nicolas80 14.02.2023 11:27

niestety to jest problem

Matti 14.02.2023 11:27

tucu tak drybluje, że ma wejść na boisko, a wchodzi do gabinetu lekarskiego

Dzonyy 14.02.2023 11:27

Tylko gosc ma kontuzje juz drugi sezon :d

DonDawido 14.02.2023 11:27

Dobra, jestem niemal pewien, że Nicolas to Inzaghi.

Matti 14.02.2023 11:27

no tucu to wielki drybler

timon 14.02.2023 11:27

Dawido i strzela ponad 10 bramek w sezonie w najmocniejszej lidze swiata

nicolas80 14.02.2023 11:26

u nas brakuje zawodników z dryblingiem którzy wchodziliby na 15 minut i robili różnicę. taki jest Tucu tylko kontuzja

timon 14.02.2023 11:26

Kolejny ktory mysli, ze my topow sciagniemy

DonDawido 14.02.2023 11:26

Bo szybki i ma drybling.

DonDawido 14.02.2023 11:26

Wilfred Zaha. Super kandydat na uzupełnienie ataku podobno.

Dzonyy 14.02.2023 11:26

Jaki Zaha xD

DonDawido 14.02.2023 11:25

Nicolas to chyba Simone Inzaghi.

KibicInteru 14.02.2023 11:25

Scamacca na wypożyczenie też by był spoko opcją

timon 14.02.2023 11:25

No i wczorajszy mecz pokazal, ze taka alternatywa jest potrzebna

DonDawido 14.02.2023 11:25

Zaha poziomem pasowałby do Lazio albo Torino.

nicolas80 14.02.2023 11:25

Tucu jakby był zdrowy to jest idealnym uzupełnieniem w ataku. Trzeba mu kibicować żeby sięodbudował

KibicInteru 14.02.2023 11:25

Jakieś szanse wciąż na niego mamy

KibicInteru 14.02.2023 11:24

Ja jednak liczę na tego Thurama

DonDawido 14.02.2023 11:24

My nie gramy ani na szybkość, ani na drybling. :D

DonDawido 14.02.2023 11:24

Szybki i z dryblingiem to miał być już Correa.

KibicInteru 14.02.2023 11:24

Zaha poziomem na uzupełnienie składu by pasował, problem raczej by był taktycznie go ustawić jeśli już

timon 14.02.2023 11:23

Zaha jest zawodnikiem jakiego nam brakuje czyli szybki z dryblingiem i jest za free

timon 14.02.2023 11:23

Albo i wyzej

timon 14.02.2023 11:23

Zaha poprzedni sezon 14 bramek w PL teraz 6 bramek i 2 asysty- ten zjazd to forma zycia Correi

DonDawido 14.02.2023 11:22

Doświadczeni, tak, ale jeszcze prezentujący jakiś poziom. Zaha nam raczej nie pomoże w osiągnięciu czegokolwiek.

timon 14.02.2023 11:22

Don dawido tak

KibicInteru 14.02.2023 11:22

Jedno od drugiego nie zależy bo i tak Correa robi wypad

DonDawido 14.02.2023 11:22

A Zaha za darmo?

nicolas80 14.02.2023 11:22

doświadczeni zawodnicy są bardzo wazni jak chcesz coś szybko osiągnąć

DonDawido 14.02.2023 11:21

To wolę żeby Dzeko kolejny rok grał niż brać Zahę.

timon 14.02.2023 11:21

To kogo bys kupil?

timon 14.02.2023 11:21

,,kupowanie"

DonDawido 14.02.2023 11:21

No to mierzeniem siły na zamiary jest kupowanie młodych, utalentowanych, a nie dziadów, którzy zaliczają już zjazd.

timon 14.02.2023 11:21

Budzet wynosi 0

KibicInteru 14.02.2023 11:21

Zaha to nie jest zawodnik na lazio

timon 14.02.2023 11:20

Ok, to kogo proponujesz na atak?

timon 14.02.2023 11:20

Nikt z topu tu nie przyjdzie

DonDawido 14.02.2023 11:20

To jeszcze się upewnię. To jest fcinter.pl czy sslazio.pl czy jakieś inne udinese.com.pl?

timon 14.02.2023 11:20

Trzeba zaczac mierzyc sily na zamiary

DonDawido 14.02.2023 11:20

Aha.

timon 14.02.2023 11:20

Tak

DonDawido 14.02.2023 11:19

Czekaj, upewnię się. Mówimy o Wilfredzie Zaha?

KibicInteru 14.02.2023 11:19

Na wypożyczenie na pewno

timon 14.02.2023 11:19

Jak nie bedziemy brali BigMaca i odejdzie Paź za chociaz 12mln to moze sie znalezc kasa i na Thurama i na Zahe

nicolas80 14.02.2023 11:19

Ciekawe czy będą jacyś chętni na gosensa

timon 14.02.2023 11:18

Super opcja na uzupełnienie ataku

timon 14.02.2023 11:18

Czemu zbawienie?

KibicInteru 14.02.2023 11:18

Stać, na takiego Thurama chociażby

timon 14.02.2023 11:18

Czyli ma ponad 4

DonDawido 14.02.2023 11:18

Zaha na zbawienie. Widzę, że chłopakom humor dopisuje.

timon 14.02.2023 11:18

No to jeszcze lepiej

timon 14.02.2023 11:17

Na przyszlosciowych nas nie stac

KibicInteru 14.02.2023 11:17

W Anglii podają kwotę brutto od razu jak coś

WTC 14.02.2023 11:17

Tak czy siak kosztować coś będzie, a nie jest to grajek przyszłościowy

timon 14.02.2023 11:17

7 brutto to ma kazdy z naszych pomocnikow

KibicInteru 14.02.2023 11:17

Pensja to raczej nie byłby jakiś duży problem, on jednak nie przychodzi z Chelsea czy Manchesteru

timon 14.02.2023 11:17

Czyli u nas byloby to 7 brutto jakos

timon 14.02.2023 11:16

Ma 6mln tam

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się