Archiwum shoutboksa

Nerazzurx10 14.02.2023 21:17

Ta

Claudio 14.02.2023 21:15

poprawili teraz

Nerazzurx10 14.02.2023 21:13

Wam tez tak sie nie zgrywa obraz z komentarzem ba polsacie 1?

andyvdm 14.02.2023 21:08

Inzi dla 20latka ma przewidziana 89 minute w sparingach

inter30 14.02.2023 20:54

we włoszech 20 latek to jeszcze dziecko, które strach wpuścic

inter30 14.02.2023 20:53

w psg 16 latek w podstawie na bayern

Paolo92 14.02.2023 20:52

Cóż można zrobić? Nic się nie da zrobić

Paolo92 14.02.2023 20:52

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:42

co sie mija z celem

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:42

socjalizm

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:42

a inflacjaa auu

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:42

podatki trza na 500 + i inne wymysly

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:42

ale to je polska

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:39

nie powinno byc podatkow od kupo co

Claudio 14.02.2023 20:38

kazda wygrana powyzej chyba 2270 zl to wyzszy podatek

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:38

jak kiedsy bylo i bet365

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:38

powinni ten shit zlikwidowac wgl

Claudio 14.02.2023 20:38

mogles to rozbic na kilka kuponow zeby nie placic dodatkowego podatku

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

za mniejszy cash hehe

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

z kornerkami championship

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

nie no ja to w ako wlasnie mam

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

ah te poslkie podatki

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

zl

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

5275%

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

a dodatkowe 10% xd

pablo77 14.02.2023 20:37

a coś jeszcze wrzucasz ?

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

5.8

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:37

446 x13

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:36

przelicz xd

pablo77 14.02.2023 20:36

ile do wygrania ?

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:36

500

pablo77 14.02.2023 20:35

za 100zł ?

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:35

kurs 13

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:32

POKAZE WAM KOOZI BET Z MILANU

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

PODWOJNA BAYERN

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

PARYZ TO PAŁKI

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

<3

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

CONTE MUSISZ

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

IZI BET

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

TOTTENHAM KURS 3

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

JARAM SIE!

FENDI_SOSA 14.02.2023 20:31

OJ TAK

pablo77 14.02.2023 20:25

Paryż i Totki dzisiaj

Claudio 14.02.2023 20:23

dziś w LM dwa razy x2

pablo77 14.02.2023 20:18

dobra trzeba wykupić iple na LM

pablo77 14.02.2023 20:17

dwóch Rabinów się spotkało :D

Towarzysz 14.02.2023 20:05

Inzaghi Top

Tom_Hardy 14.02.2023 19:41

#InzaghiOut

pablo77 14.02.2023 18:49

tfu serie A

pablo77 14.02.2023 18:49

oczywiście top4 LM

pablo77 14.02.2023 18:48

Kolejny raz Inzaghi musi coś udowodnić jeśli chce pozostać trenerem Interu. Jak dla mnie cele obowiązkowe to awans do 1/4 LM i Puchar Włoch.

martins2000 14.02.2023 18:04

Maurizio Sarri jest opcją dla Tottenhamu, West Hamu i Evertonu. Rozmowy w toku.

martins2000 14.02.2023 17:59

Inter, la Curva contro Inzaghi: “Non motiva la squadra e non rischia.

kulfon32 14.02.2023 17:10

mam ten sam dylemat

Xucatlan 14.02.2023 17:09

Kurcze, ciężko wybrać, który mecz oglądać. Z jednej strony niby Bayern - PSG to wybór oczywisty, z drugiej zaś strony, jeśli Kloszard ma obić ryja Mentalowi, to szkoda by to było przegapić.

timon 14.02.2023 16:19

No lepiej nie bedzie

Luki165 14.02.2023 15:23

Jest dobrze

Luki165 14.02.2023 15:23

Oj tam

timon 14.02.2023 15:22

Niestety, mysle, ze obecnie chinole maja opinie raczej ,,szemranych" wiec sponsorzy tez nie wala drzwiami i oknami. Bedziemy przyciagac takie digibet

ZnawcaCalcio 14.02.2023 15:17

Jesteśmy gownen

ZnawcaCalcio 14.02.2023 15:17

Wprawdzie sportowo VfB Stuttgart wygląda mizernie i walczy o utrzymanie w BL to jego działacze zapewnili dopływ ogromnej ilości gotówki. Klub podpisał pięcioletnią umowę z agencją marketingu sportowego Sportfive na 255 mln euro (5 mln od razu i 50 mln rocznie).

timon 14.02.2023 14:43

Oby zrobił cwiercfinal LM to troche osłodzi

timon 14.02.2023 14:43

Dobry zjazd 91-84-76

timon 14.02.2023 14:42

Jak Inzaghi utrzyma srednia to zdobedziemy 76pkt i jest to prawdopodobne bo zapowiada sie naraton

AveCaesar 14.02.2023 14:42

Lukaku ?

AveCaesar 14.02.2023 14:41

i kto przyjdzie jak Barella zmieni klub ?

andyvdm 14.02.2023 14:22

Zarabiają typy po kilka milionów rocznie i z motywacja żeby pobiegać jest problem

andyvdm 14.02.2023 14:22

Mnie to bawi że trener nie potrafi zmotywować

Orzeu 14.02.2023 14:13

nom można się zgodzić

Krisu 14.02.2023 13:54

Ogolnie to czas zaakceptować to jaki czeka nas Inter. Nie zalecam się dać nabrać i walczyć bo będzie bolało

Krisu 14.02.2023 13:53

Barella też niech zejdzie na ziemię. Jeśli chce grać inną "lepszą" piłkę to niech zmieni klub

Krisu 14.02.2023 13:52

No myśle, że nie. Zarabia tyle ile zaproponował mu klub

Skepta 14.02.2023 12:57

I dobrze trzeba leciec z lakaka krociutko bo zarabia krocie a gra jak amator

Skepta 14.02.2023 12:57

Barelka wczoraj niezle wyjasnil Lakake

Luki165 14.02.2023 12:50

najgorsze jest to, ze my nawet połowy kwoty jaką za niego zapłaciliśmy nie odzyskamy

timon 14.02.2023 12:26

Paź nigdy nie rozegrał wiecej niż 60% mozliwych minut a wiadomo, ze wraz z wiekiem i intensywnością to reczej bedzie sie pogarszać

timon 14.02.2023 12:25

Nicolas i Inzi to chyba jedyne dwie osoby zaskoczone kontuzjami correi

Nasir 14.02.2023 11:58

nicolas chyba wchodzi do wanny po inzim i tucu oczywiscie do tej samej wody stad takie wpisy

Towarzysz 14.02.2023 11:49

Lepiej u niego w wannie w appiano wygląda

Towarzysz 14.02.2023 11:49

Poszedł do Barbara i odkrył sześciopak

WTC 14.02.2023 11:47

Może ładnie się ubrał i stąd opinia Inzaghiego o ładnym wyglądzie

nicolas80 14.02.2023 11:46

sam inzaghi mowił że Tucu lepiej już wygląda. ale jak na przekór złapał kolejną kontuzję

Towarzysz 14.02.2023 11:46

"gry"

Towarzysz 14.02.2023 11:46

To jego ostatni rok gry w wielkiej piłce

Towarzysz 14.02.2023 11:46

To prawda ale Correa niedługo jako piłkarz się kończy

nicolas80 14.02.2023 11:44

zgadza się dlatego piszę że przez kontuzje głównie nie pokazuje swojej wartości

Towarzysz 14.02.2023 11:44

On od października gra ciągły regres

Towarzysz 14.02.2023 11:44

Mówienie o zwyżce formy ostatnio to non sens

Towarzysz 14.02.2023 11:44

Korea niestety ale miał zwyżkową formę na początku sezonu zanim się nie połamał

nicolas80 14.02.2023 11:43

tylko niestety kontuzje, słaba forma i czas leci

Towarzysz 14.02.2023 11:43

witam widzę że Nicolas znowu leków nie wziąłeś

nicolas80 14.02.2023 11:42

klika razy już było przypomnij sobie

DonDawido 14.02.2023 11:42

Dobra, lecę popracować, strzała! :)

DonDawido 14.02.2023 11:42

Wchodzi na 10 minut i nam ratuje wynik, no jakoś tego nie widziałem jeszcze. :D

Luki165 14.02.2023 11:42

ten sezon pokazuje tylko, ze potrzebna jest przebudowa, a kasy brak. Tak wiec mnostwo bedzie zależeć od letniego okienka.

DonDawido 14.02.2023 11:41

O PANIE

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się