Archiwum shoutboksa

Dzonyy 14.02.2023 10:54

Wybielanie trenera jest tak samo glupie jak zwalanie wszystkiego na niego.

KibicInteru 14.02.2023 10:53

Obarczam*

KibicInteru 14.02.2023 10:53

No ja w pierwszej kolejności za wyniki obarzam ludzi którzy po tym boisku biegają

Kredence 14.02.2023 10:52

Nie wszystko

Pjerun 14.02.2023 10:52

te wszystkie gdyby ktore podales to nie jest wina trenera, a wszystko sie na niego zrzuca i to mnie denerwuje

WTC 14.02.2023 10:52

Przynajmniej nikt na poziomie jakimś

KibicInteru 14.02.2023 10:52

Monza odkąd objął stery paladino jest na piątym miejscu

WTC 14.02.2023 10:52

Imo. za wyniki zawsze odpowiada trener i to do niego w pierwszej kolejności zawsze powinny być słane zarzuty. Inna sprawa, że i tak powinien zostać, bo nikt o zdrowych zmysłach tego piehhdolnika nie obejmie

Dzonyy 14.02.2023 10:52

Oficjalnie sedzia popelnil blad, ktory ksoztowal nas bramke.

Dzonyy 14.02.2023 10:51

No akurat z monza to nawet nie gdybanie

Kredence 14.02.2023 10:51

Gdyby gdyby gdyby

Kredence 14.02.2023 10:51

Gdyby nie skriniar to bramka by w końcu wpadła z empoli, gdyby nie sędzia to bylyby 3 pkt z monza, gdyby nie brak skuteczności z juve czy sampa to też byłyby wygrane

Dzonyy 14.02.2023 10:51

Dobra forma.

Dzonyy 14.02.2023 10:51

Mi to sie Darmianisko podoba po mundialu

KibicInteru 14.02.2023 10:50

Ale oni nie byli w jakieś złej formie, piłka chodziła w miarę dobrze, zawiodło wykończenie i decyzyjnosc pod bramką

Pjerun 14.02.2023 10:50

stwarzalismy sytuacje, kontrolowalismy mecz przez wiekszosc czasu

Pjerun 14.02.2023 10:50

ale bylismy wczoraj dobrze przygotowani

Dzonyy 14.02.2023 10:49

Jedynie mancini mial okres kiedy faktycznie rozjezdzal przeciwnikow przez jeden sezon

Kredence 14.02.2023 10:49

Kibic ale za przygotowanie do meczu, przygotowanie formy zawodników odpowiada trener

KibicInteru 14.02.2023 10:49

2:2 z Parma było za Conte ktore zakończyło sezon na ostatnim miejscu

Dzonyy 14.02.2023 10:49

My zawsze mielismy takie mecze :d

Pjerun 14.02.2023 10:49

bylo wiecej takich meczow

WTC 14.02.2023 10:49

Przy podgarlaku tych meczów jest więcej niż jeden Szachtar

KibicInteru 14.02.2023 10:49

Z resztą za Conte też takie mecze mieliśmy także to słaby przykład

Pjerun 14.02.2023 10:48

i wtedy tez był placz, ze gramy placz i Conte out

KibicInteru 14.02.2023 10:48

Conte nie wyciskal gola tylko robili to zawodnicy

Dzonyy 14.02.2023 10:48

na bank z monzy nie wygraja

Pjerun 14.02.2023 10:48

np. Szachtar

Dzonyy 14.02.2023 10:48

Mam nadzieje, ze z udinese nie bedzie frajerstwa bo mozna beidze milanowi odskoczyc

Pjerun 14.02.2023 10:48

za Conte też było pełno takich meczów, gdzie mielismy multum sytuacji, a konczylo sie remisem czy porazka

WTC 14.02.2023 10:48

Widocznie nie potrafi zmotywować zasrańców do lepszej i skuteczniejszej gry. Jakoś przy Conte nawet grając padakę przez 70 minut potrafili wcisnąć tego gola gdzieś, a przy Inzaghim tego nie ma

KibicInteru 14.02.2023 10:47

I tak z nic nie odpowiadają

Kredence 14.02.2023 10:47

8 dni miał żeby przygotować zespół na tak mocny zespół jak sampa

KibicInteru 14.02.2023 10:47

Czyli w sumie piłkarze grają u nas bez presji w sumie

Pjerun 14.02.2023 10:47

Ale co miał innego wczoraj Inzaghi zrobić, bo nie rozumiem. Niech ktoś poda argumenty. Miał wejśc na boisko i sam strzelić?

WTC 14.02.2023 10:46

To nie jest pierwszy i z całą pewnością ostatni taki mecz

Kredence 14.02.2023 10:46

No znowu tracimy pkt i znowu trener bez winy tylko piłkarze nie ogarniaja

WTC 14.02.2023 10:46

Za wyniki odpowiada trener, więc po kolejnej takiej wpadce to trener powinien wziąć odpowiedzialność

Dzonyy 14.02.2023 10:46

ja tam zawsze jako calosc oceniam.

Pjerun 14.02.2023 10:45

A ja w takich meczach nie rozumiem o co mieć pretensje do trenera. Zadaniem trenera jest przygotować zespół w taki sposób, aby stworzył sobie najwięcej sytuacji i przeciwnik stworzył jak najmniej. To, że nie potrafimy wykorzystać swoich sytuacji to są indywidualne błędy piłkarzy i złe decyzje.

Dzonyy 14.02.2023 10:45

No, ale tez dopuscilismy do jednej patelni dla nich. O ile bylem spokojny bo nic nie wskazwalo na gola dla sampy to raz gosc zostal sam w polu karnym przy glowce.

Kredence 14.02.2023 10:45

E tam

KibicInteru 14.02.2023 10:44

Stworzyliśmy wystarczająco dużo sytuacji żeby coś strzelić

Dzonyy 14.02.2023 10:44

Mam nadzieje, ze cos pokaza z udinese bo pierwszy raz od 5 lat na mecz jade.

KibicInteru 14.02.2023 10:44

Sytuacja z końcówki też dogodna

Kredence 14.02.2023 10:44

Niedawno tu było pisane że co ma Inzaghi zrobić jak nie ma zespołu na grę co 3 dni to teraz po 8 dniach przerwy zaserwował takie coś z sampa

Dzonyy 14.02.2023 10:43

No i to byla najlepsza sytuacja w meczu. Jednak z taka sampa powinnismy byc w stanie stworzyc wiecej.

KibicInteru 14.02.2023 10:43

Nie no Lautaro to zmarnował totalną patelnię w pierwszej połowie

Dzonyy 14.02.2023 10:42

I moze Arsenal :D

Dzonyy 14.02.2023 10:42

Ale napoli

Dzonyy 14.02.2023 10:42

No ja wiedzialem, ze w tym sezonie beda dziwni mistrzowie

Kredence 14.02.2023 10:42

Jeśli coś się powtarza to znaczy że nie ma przypadku

Dzonyy 14.02.2023 10:42

No, ale to takie nabijanie xg samymi kiepskimi strzalami.

WTC 14.02.2023 10:42

Jakby ktoś 5 lat temu mi powiedział o momencie, gdzie ligę wygra Pioli a rok później Spaleciak, to bym puknął się w głowę

KibicInteru 14.02.2023 10:42

25 strzałów i prawnie 2,00xg to chyba jednak wystarczająco by tego 1 gola strzelić

Dzonyy 14.02.2023 10:41

Czegos brakowało, zeby dochodzic do sytuaci strzeleckich.

Dzonyy 14.02.2023 10:41

No wczoraj to za bardzo tych sytuacji nie robilismy.

Dzonyy 14.02.2023 10:41

było*

Dzonyy 14.02.2023 10:41

Szkoda bo mozna miec ponad 1 mecz przewagi.

KibicInteru 14.02.2023 10:41

Takie męcze się zdarzają po prostu gdzie nic nie chce wpaść

WTC 14.02.2023 10:39

Tak to wygląda jakby te kmioty nie umiały się zmotywować na słabszego przeciwnika. Wychodzą i myślą sobie chyba, że mecz z dołem tabeli to sam się wygra

Dzonyy 14.02.2023 10:38

Ale wczoraj miala byc piekna gra. Dlugi odpoczynek. Zawodnicy zdrowi. I sampa, ktora nic nie gra.

Dzonyy 14.02.2023 10:38

Zazwyczaj wiem kiedy beda bóle.

Dzonyy 14.02.2023 10:38

No, ale wczoraj to ewenement jakis.

WTC 14.02.2023 10:35

Inzaghi to taki typowy trener, który może zaskoczyć świetnego przeciwnika, żeby tydzień później wyłożyć się na jakichś amatorach. Wątpię żeby on mógł to przeskoczyć, więc z nim u steru to możemy bić się o PW.

Dzonyy 14.02.2023 10:35

To był piękny mecz. Nie zapomne go nigdy.

Luki165 14.02.2023 10:05

tak to musiałabyc mega atmosferka w przerwie

Luki165 14.02.2023 10:05

wczorajsza mina Barelli jak schodził z boiska mówiła wszystko

inter30 14.02.2023 09:54

ciekawe ile pkt by miał Inter jakby tak Handa musiał bronić ze 4 miesiące

inter30 14.02.2023 09:53

spokojnie byliby nad nami

HB 14.02.2023 09:46

ciekawe ile pkt Milan by miał, gdyby Maignan nie wyleciał z kontuzją na początku października, to już 4.5 miesiąca

Towarzysz 14.02.2023 09:43

Zazdroszczę optymistom którzy już wpisują sobie pogrom Portugalczyków na san siro

Towarzysz 14.02.2023 09:42

Czy ja dobrze widzę że Porto nie przegrało od 21 października?

kadrian89 14.02.2023 09:34

Na Porto będzie pełna mobilizacja, awans jest całkiem możliwy

kulfon32 14.02.2023 09:25

No to Toczek jest jakimś jasnowidzem. Niech już wpisze w wynikach Inter4:0 Porto :)

Blastersky 14.02.2023 09:17

Nie oceniaj tak pochopnie ludzi uciekających z kraju co ;) całkiem sporo osób po prostu to ambitni ludzie ciekawi innego życie. Nie każdy ma marzenie żeby żyć całe życie w Polsce wiesz 🤣

Blastersky 14.02.2023 09:14

Toczek

Blastersky 14.02.2023 09:14

Toczek

Blastersky 14.02.2023 09:14

Toczek

kulfon32 14.02.2023 09:13

Kto z moderatorów jest winien wczorajszego remisu? Ktoś przed meczem już wpisał wynik 0-0.

Luki165 14.02.2023 08:59

jak w naszym przypadku.

Luki165 14.02.2023 08:59

o wpadkach mowa, jak ma się jakąś serie zwyciestw a nie sinusiode

Kusy 14.02.2023 08:52

Każdy klub tak sobie myśli, bo mają większe lub mniejsze wpadki

Luki165 14.02.2023 08:38

i byłby zupełnie inny odbiór. A tak w pierwszej cześci sezonu przegrywalismy mecze z czołówką, zeby ogrywać ogórki, no to teraz odwróciliśmy trend

Luki165 14.02.2023 08:27

patrzać na terminarz dzisiaj powinno być minus 8 do Napoli i 10 pkt przewagi nad 3 miejscem

Toczek 14.02.2023 08:22

i uciekaja pod pretekstem "lepszych zarobkow" po czym ida zapier dalac jak robak na jakis magazyn albo do szklarni

Toczek 14.02.2023 08:22

problemem holandii sa naplywajace przegrywy z polski ktorym sie nie udalo zycie w polsce

Piekarz 14.02.2023 01:22

Bo tbh ciężko mi przytoczyć kraj i nację która wydawałaby się mieć równie mało problemów co Holendrzy

Piekarz 14.02.2023 01:21

Jaki konkretnie problem ma Holandia od jakichś 20 lat?

Piekarz 14.02.2023 01:19

VVujek 13.02.2023 23:45 Problem się zacznie jak za X lat ludzie zaczną traktować LGBT jak coś normalnego, a wszystko idzie w tym kierunku.

pablo77 13.02.2023 23:58

ha tfu

pablo77 13.02.2023 23:58

"najpiękniejszy obraz miłości człowieka do człowieka na ekranie"

pablo77 13.02.2023 23:58

widziałem komentarze pod tym odc the last of us i sie malo nie zesrali

pablo77 13.02.2023 23:57

są, są...

pablo77 13.02.2023 23:57

KibicInteru 13.02.2023 23:50 Ciekawe czy homoseksualiści oglądają te seriale wszystkie na netflixie czy hbo i są z tego dumni czy też mają dość

KibicInteru 13.02.2023 23:51

Zaludnić *

KibicInteru 13.02.2023 23:50

Też ktoś by mi musiał wytłumaczyć jak oni w tych serialach są w stanie zatrudnić Ziemię

KibicInteru 13.02.2023 23:50

Ciekawe czy homoseksualiści oglądają te seriale wszystkie na netflixie czy hbo i są z tego dumni czy też mają dość

KibicInteru 13.02.2023 23:48

Myślę ze to lgbt by było o wiele bardziej tokerowane gdyby nim tak nie rzucali w twarz

pablo77 13.02.2023 23:47

VVujek świat się kończy

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się