klopp wystawia jaksi mlodych
wiedzialem ze ten wrak nie strzeli z karnego
w psg biega jakis gowniak 16letniw LM
23-24 sorry xf
oczywiscie skala talentu inna, no ale
ech dobrze ze w barcelonei nie wiedza ze gavi i pedri szczyle powinni sie ogrywac
23 lata to nlody szczyl chyba w serie a i w polskiej lidze
dimarko nie był szczylem tylko piłkarzem 22-23 lata xd
Inter to nie jest przedszole zeby ogrywać jakiegoś gówniaka ktory nie rokuje.
mlody szczyl poszedl do Hellasu wyroznial sie w serie a i wrocil i gra.
jaki efekt, ze za wlasnego wychowanka placimy?
chodzi o efekt
i miał 23 lata
dimarco to fatalny przyklad
bo go wczesniej wypchnelismy byle gdzie, chyab do sionu
ty ale my dalismyz a neigo hajs
Dimarco poszedł do Hellasu zagrał caly sezon na wahadle i zrobił 5 bramek i 5 asyst
jedyne sensowne wypozyczenia maja miejsce tlyko w ramach szerszej wspolpracy z jakims klubem, mam andzieje ze tak bedizmey wspopracowac z empoli
to jest mit
gdzie w managerze chyba
no, tak sie robi
I ma ogrywac Interowi nieopierzonego typa w serie a
inter wypycha byle dgzie mlodego
dostaja typa wyszkolonego z primavery ktora wygrywa lige.
przeciez inter tka nei robi
xd
bo dostaje utalentowanego zawodnika ktorego nie maja ?
zyli mamy staruszkow z ryzmu, 6 pilkaryz do sprzedania i reszte jakiegos mixu typu DD Correa Gosens ktorych nigdzie nie sprzedamy
Czemu jakis klub w serie a ma ogrywac wypozyczonego pilkarza zamiast swojego?
Barella czy Tonali byli wiodacymi postaciami w swoich klubach
betonowe podejscie ze zawdonik am byc gotowy do gry w interze doprowadizlo nas tu gdzie jestesmy
no to o tym wlasnie mowie
a nie w serie b, czy wywalalo 31 sierpnia byle gdzie
tylkow cagliari ktore dalo mu grac w serie a
albo jest kozakiem i wywalczy sobie 1 sklad w takim Cagliari i bedzie tam wiodaca postacia albo no drzwi sie przymykaja
ale barella w wieku 20 lat nei byl w interze
bo pozniej tkai multatieri ma 22 lata i dalej siediz gdzies na wypozyczeniu i nic nam z tego
oni musza isc droga Barelli
nie
lepiej treneowac z barella i brozo niz lapac ogony w spezii
no to o tym mowie, Asllanie wiecej minut
realnie dawac minuty na boisku gdy jest okazja
zostawic i dac szanse na rozwoj u nas
bo nikt nei ma jaj postawic na mlodych
dlatego gra gags
to betonowe wloskei podejscie ans zabija wlasnie
nie
powinien regularnie wchodzić na ostatnie 20-30 min ale podgardlak jest obsrany
Asllani powinien dostawać więcej minut.
Fabbian gra w Regginie w 2 lidze wiec trzeba go gdzies wypozyczyc w serie A zeby zobaczyc jak wyglada w powaznej pilce.
ale nei pasuej do tego co sie u nas teraz dzieje
nic z niego nie bedzie
robil robote
Agoume jest do odstrzału
mis ie wydaje ze pora podziekwoac marottcie
musimy sami sobie przygotowac pilkarzy na wyapdek odejscia barelli/hakana/brozo
no i miejsce jest tylko dla Asllaniego
i trener musi zmienic nastawienie
a mamy trojke asllani/agoume/fabiann
trzeba niestety stawiac na sowich
to nierealne
trzeba liczyć, że kupią nas ci hamerykanie, którzy beda chcieli przynajmniej na poczatku zainwestowac i zbudować druzyne. Nie tak jak chelsea, ale zeby chociaz 50mln dali a nie trzeba sprzedawac zeby żyć jak w Interze
Gundogan/Miki, Hakan/Asllani, Barella/Kessie
ale na taka rozszade to bym nawet brozo poswiecil
nie wiem kto to, wiec sie nie wypowiem
florian tardieu by wystarczyl
nie szarżujmy
swoja droga ale taki Gundogan by sie tu przydał
w Barcelonie sporo zarabia a Ci jak chca bernardo silve czy gundogana to musza zrobic miejsce i zwolnic kase na kontrakt
euro wiecej za neigo to pieniadze do smietnika
tzn obecnie jest wart max 5m
Kessie to moze być tania opcja
pomoc musi byc zbudowana za darmo
kase musimy wydawac tam gdzie sa dziury
Modrić moze nie przedłuzyć z Realem jest jeszcze Zieliński
bez szans
to sa transfery za kase
nieeee
albo Kessie/Miki, Hakan/Asllani, Barella/Frattesi
Hakan/Miki, Brozo/Asllani, Barella/Kessie
szymon chyba chce pokazac ze chce aby przedluzyli kontrakt gagsowi
do tego odrobina doswiadczenia pereyry i piowinno byc ok, czyli silna podstawa a lawka doswiadczona i do wypormowania mlodzi
a tak przy okazji to zastanawiam sie co Szymon musi miec w glowie zeby na ostatnie 10 min zamiast ogrywac mlodego Asllaniego to wpuszcza typa co jest na wylocie i jest najgorszy z wszytstkicjh
a klub musi zaczac stawiac na sowich pilkarzy
akurat w pomocy nie ma wielkeigo problemu
pomoc barella/brozo/hakan i na lawce miki/asllani/pereyra/fabiann-agoume byłaby ok
obserwowalem go dzisiaj to wygladal na ogorka
z restza na 6-7 pomocnika lepszy byc nie musi
nie no jakeis liczby robiw udine
to bedzie poziom gagsa
nie zartujmy
jzu sie pogodzilem z tym pereyra ale on bedzie w miare uzyteczny
jako uzupelnienie pomocy z fabiannem za gagsa byliby ok, ale pewnie nei z szymonem
zobacyzmy jak pogra w tej rundzie
agoume wrocil do gry po kontuzji
im starszy tym lepszy
jest Handanović
nawet 1000min nie rozegrał
mozna tez opchnac onane i wziac vicario albo innego wlocha tanszego, roznicy nie odczujemy
40mln chciało Sassuolo za tego peta a on się nie lapie do gry w West hamie xD