Archiwum shoutboksa

Cny 18.02.2023 23:47

klopp wystawia jaksi mlodych

Imrahil 18.02.2023 23:47

wiedzialem ze ten wrak nie strzeli z karnego

Cny 18.02.2023 23:47

w psg biega jakis gowniak 16letniw LM

tomimar 18.02.2023 23:46

23-24 sorry xf

Cny 18.02.2023 23:46

oczywiscie skala talentu inna, no ale

Cny 18.02.2023 23:46

ech dobrze ze w barcelonei nie wiedza ze gavi i pedri szczyle powinni sie ogrywac

andyvdm 18.02.2023 23:46

23 lata to nlody szczyl chyba w serie a i w polskiej lidze

tomimar 18.02.2023 23:45

dimarko nie był szczylem tylko piłkarzem 22-23 lata xd

pablo77 18.02.2023 23:45

Inter to nie jest przedszole zeby ogrywać jakiegoś gówniaka ktory nie rokuje.

pablo77 18.02.2023 23:45

mlody szczyl poszedl do Hellasu wyroznial sie w serie a i wrocil i gra.

Cny 18.02.2023 23:44

jaki efekt, ze za wlasnego wychowanka placimy?

pablo77 18.02.2023 23:44

chodzi o efekt

pablo77 18.02.2023 23:44

i miał 23 lata

Cny 18.02.2023 23:44

dimarco to fatalny przyklad

Cny 18.02.2023 23:44

bo go wczesniej wypchnelismy byle gdzie, chyab do sionu

Cny 18.02.2023 23:43

ty ale my dalismyz a neigo hajs

pablo77 18.02.2023 23:43

Dimarco poszedł do Hellasu zagrał caly sezon na wahadle i zrobił 5 bramek i 5 asyst

Cny 18.02.2023 23:43

jedyne sensowne wypozyczenia maja miejsce tlyko w ramach szerszej wspolpracy z jakims klubem, mam andzieje ze tak bedizmey wspopracowac z empoli

Cny 18.02.2023 23:42

to jest mit

Cny 18.02.2023 23:42

gdzie w managerze chyba

pablo77 18.02.2023 23:42

no, tak sie robi

andyvdm 18.02.2023 23:42

I ma ogrywac Interowi nieopierzonego typa w serie a

Cny 18.02.2023 23:41

inter wypycha byle dgzie mlodego

pablo77 18.02.2023 23:41

dostaja typa wyszkolonego z primavery ktora wygrywa lige.

Cny 18.02.2023 23:41

przeciez inter tka nei robi

Cny 18.02.2023 23:41

xd

pablo77 18.02.2023 23:40

bo dostaje utalentowanego zawodnika ktorego nie maja ?

Cny 18.02.2023 23:40

zyli mamy staruszkow z ryzmu, 6 pilkaryz do sprzedania i reszte jakiegos mixu typu DD Correa Gosens ktorych nigdzie nie sprzedamy

andyvdm 18.02.2023 23:40

Czemu jakis klub w serie a ma ogrywac wypozyczonego pilkarza zamiast swojego?

pablo77 18.02.2023 23:40

Barella czy Tonali byli wiodacymi postaciami w swoich klubach

Cny 18.02.2023 23:40

betonowe podejscie ze zawdonik am byc gotowy do gry w interze doprowadizlo nas tu gdzie jestesmy

pablo77 18.02.2023 23:40

no to o tym wlasnie mowie

Cny 18.02.2023 23:39

a nie w serie b, czy wywalalo 31 sierpnia byle gdzie

Cny 18.02.2023 23:39

tylkow cagliari ktore dalo mu grac w serie a

pablo77 18.02.2023 23:39

albo jest kozakiem i wywalczy sobie 1 sklad w takim Cagliari i bedzie tam wiodaca postacia albo no drzwi sie przymykaja

Cny 18.02.2023 23:39

ale barella w wieku 20 lat nei byl w interze

Cny 18.02.2023 23:39

bo pozniej tkai multatieri ma 22 lata i dalej siediz gdzies na wypozyczeniu i nic nam z tego

pablo77 18.02.2023 23:39

oni musza isc droga Barelli

pablo77 18.02.2023 23:38

nie

Cny 18.02.2023 23:38

lepiej treneowac z barella i brozo niz lapac ogony w spezii

pablo77 18.02.2023 23:38

no to o tym mowie, Asllanie wiecej minut

Cny 18.02.2023 23:38

realnie dawac minuty na boisku gdy jest okazja

Cny 18.02.2023 23:38

zostawic i dac szanse na rozwoj u nas

Cny 18.02.2023 23:38

bo nikt nei ma jaj postawic na mlodych

Cny 18.02.2023 23:37

dlatego gra gags

Cny 18.02.2023 23:37

to betonowe wloskei podejscie ans zabija wlasnie

Cny 18.02.2023 23:37

nie

pablo77 18.02.2023 23:37

powinien regularnie wchodzić na ostatnie 20-30 min ale podgardlak jest obsrany

pablo77 18.02.2023 23:37

Asllani powinien dostawać więcej minut.

pablo77 18.02.2023 23:36

Fabbian gra w Regginie w 2 lidze wiec trzeba go gdzies wypozyczyc w serie A zeby zobaczyc jak wyglada w powaznej pilce.

Cny 18.02.2023 23:36

ale nei pasuej do tego co sie u nas teraz dzieje

pablo77 18.02.2023 23:36

nic z niego nie bedzie

Cny 18.02.2023 23:36

robil robote

pablo77 18.02.2023 23:36

Agoume jest do odstrzału

Cny 18.02.2023 23:36

mis ie wydaje ze pora podziekwoac marottcie

Cny 18.02.2023 23:35

musimy sami sobie przygotowac pilkarzy na wyapdek odejscia barelli/hakana/brozo

pablo77 18.02.2023 23:35

no i miejsce jest tylko dla Asllaniego

Cny 18.02.2023 23:35

i trener musi zmienic nastawienie

Cny 18.02.2023 23:35

a mamy trojke asllani/agoume/fabiann

Cny 18.02.2023 23:35

trzeba niestety stawiac na sowich

Cny 18.02.2023 23:35

to nierealne

Claudio 18.02.2023 23:34

trzeba liczyć, że kupią nas ci hamerykanie, którzy beda chcieli przynajmniej na poczatku zainwestowac i zbudować druzyne. Nie tak jak chelsea, ale zeby chociaz 50mln dali a nie trzeba sprzedawac zeby żyć jak w Interze

pablo77 18.02.2023 23:34

Gundogan/Miki, Hakan/Asllani, Barella/Kessie :D

pablo77 18.02.2023 23:34

ale na taka rozszade to bym nawet brozo poswiecil

pablo77 18.02.2023 23:33

nie wiem kto to, wiec sie nie wypowiem

Cny 18.02.2023 23:33

florian tardieu by wystarczyl

Cny 18.02.2023 23:33

nie szarżujmy

pablo77 18.02.2023 23:33

swoja droga ale taki Gundogan by sie tu przydał

pablo77 18.02.2023 23:32

w Barcelonie sporo zarabia a Ci jak chca bernardo silve czy gundogana to musza zrobic miejsce i zwolnic kase na kontrakt

Cny 18.02.2023 23:32

euro wiecej za neigo to pieniadze do smietnika

Cny 18.02.2023 23:32

tzn obecnie jest wart max 5m

pablo77 18.02.2023 23:31

Kessie to moze być tania opcja

Cny 18.02.2023 23:31

pomoc musi byc zbudowana za darmo

Cny 18.02.2023 23:31

kase musimy wydawac tam gdzie sa dziury

pablo77 18.02.2023 23:31

Modrić moze nie przedłuzyć z Realem jest jeszcze Zieliński :D

Cny 18.02.2023 23:31

bez szans

Cny 18.02.2023 23:31

to sa transfery za kase

Cny 18.02.2023 23:31

nieeee

pablo77 18.02.2023 23:30

albo Kessie/Miki, Hakan/Asllani, Barella/Frattesi

pablo77 18.02.2023 23:30

Hakan/Miki, Brozo/Asllani, Barella/Kessie

Cny 18.02.2023 23:29

szymon chyba chce pokazac ze chce aby przedluzyli kontrakt gagsowi

Cny 18.02.2023 23:29

do tego odrobina doswiadczenia pereyry i piowinno byc ok, czyli silna podstawa a lawka doswiadczona i do wypormowania mlodzi

pablo77 18.02.2023 23:29

a tak przy okazji to zastanawiam sie co Szymon musi miec w glowie zeby na ostatnie 10 min zamiast ogrywac mlodego Asllaniego to wpuszcza typa co jest na wylocie i jest najgorszy z wszytstkicjh

Cny 18.02.2023 23:29

a klub musi zaczac stawiac na sowich pilkarzy

Cny 18.02.2023 23:28

akurat w pomocy nie ma wielkeigo problemu

Cny 18.02.2023 23:28

pomoc barella/brozo/hakan i na lawce miki/asllani/pereyra/fabiann-agoume byłaby ok

pablo77 18.02.2023 23:28

obserwowalem go dzisiaj to wygladal na ogorka

Cny 18.02.2023 23:28

z restza na 6-7 pomocnika lepszy byc nie musi

Cny 18.02.2023 23:27

nie no jakeis liczby robiw udine

pablo77 18.02.2023 23:27

to bedzie poziom gagsa

pablo77 18.02.2023 23:27

nie zartujmy

Cny 18.02.2023 23:26

jzu sie pogodzilem z tym pereyra ale on bedzie w miare uzyteczny

Cny 18.02.2023 23:26

jako uzupelnienie pomocy z fabiannem za gagsa byliby ok, ale pewnie nei z szymonem

Cny 18.02.2023 23:26

zobacyzmy jak pogra w tej rundzie

Cny 18.02.2023 23:26

agoume wrocil do gry po kontuzji

pablo77 18.02.2023 23:25

im starszy tym lepszy

pablo77 18.02.2023 23:25

jest Handanović

pablo77 18.02.2023 23:25

nawet 1000min nie rozegrał

Cny 18.02.2023 23:25

mozna tez opchnac onane i wziac vicario albo innego wlocha tanszego, roznicy nie odczujemy

pablo77 18.02.2023 23:25

40mln chciało Sassuolo za tego peta a on się nie lapie do gry w West hamie xD

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się