Archiwum shoutboksa

Dzonyy 13.02.2023 13:44

Przeciez gosc ze 100 baniek kosztowal.

Dzonyy 13.02.2023 13:44

Pulisic xD

Dzonyy 13.02.2023 13:44

xD

Towarzysz 13.02.2023 13:36

Ale szkoda że jesteśmy gołodupcami. Chelsea robi wyprzedaż i moglibyśmy uzupełnić drużynę tanim kosztem. Koulibaly w miejsce Skriniara, Kovacic w miejsce Gagliardinho, Pulisic za Corree. Ale no niestety to sfera marzeń i czekają nas pewnie tylko ochłapy w lecie

Towarzysz 13.02.2023 13:29

zawsze wszystko jest możliwe ale zalecam nie pompować balonika

Towarzysz 13.02.2023 13:29

broda4991 13.02.2023 08:55 Powiem wam panowie że przy odrobinie szczescia to nawet final jest mozliwy. Byle nie trafic na city i real lub kogoś z bayern/psg

Kusy 13.02.2023 12:04

Ja po 4.9

Dzonyy 13.02.2023 10:51

Po jakim kursie postawiles?

Dzonyy 13.02.2023 10:46

Od razu humor lepszy.

Dzonyy 13.02.2023 10:45

Elegancko HB. Gratuluje zwyciestwa

HB 13.02.2023 10:22

Orzeu dzięki, właśnie postawiłem 8000 zł na ten wynik

Orzeu 13.02.2023 10:02

sprawdzone w 100% możesz obstawiać

Orzeu 13.02.2023 10:02

kubal się w kodzie pomylił i wyświetla wynik meczu który będzie

Orzeu 13.02.2023 10:01

tak jest to jest błąd na stronie

Dzonyy 13.02.2023 10:01

Mozesz dom stawiac w takim wypadku

kulfon32 13.02.2023 10:00

oo... widzę już już zremisowaliśmy z Sampdorią 0-0

Luki165 13.02.2023 08:57

Sa inne ważniejsze wydatki niz Kessi z opcja niby 30 baniek.

broda4991 13.02.2023 08:55

Powiem wam panowie że przy odrobinie szczescia to nawet final jest mozliwy. Byle nie trafic na city i real lub kogoś z bayern/psg

broda4991 13.02.2023 08:53

Dawać Kessiego za bezcen fast !

Luki165 13.02.2023 08:24

Witam, tez uwazam, ze mecz z Napoli to byl nasz najlepszy mecz w sezonie

Towarzysz 13.02.2023 08:08

Nie zaprzeczam

FReeFonix 13.02.2023 08:08

A gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala, po prostu Podgardlak raz odrobił mocno pracę domową

FReeFonix 13.02.2023 08:08

No nie wiem, Inter zagrał najlepsze spotkanie w tym sezonie wg mnie

Towarzysz 13.02.2023 08:08

A nasi grali na pompie jak finał LM

Towarzysz 13.02.2023 08:07

To żart z tym 1-0. Nie wytrzeźwieli z sylwestra

FReeFonix 13.02.2023 08:07

Cieszy nawet bardziej jak się cxzłowiek dowiaduje, że chwilę po meczu z nami obili Juwentus 5-1

FReeFonix 13.02.2023 08:07

No cieszy ta wygrana, ale w walce o mistrzostwo może nic nie dać, jednak fajnie ograć mistrza i żeby te punkty coś dały w tabeli

Towarzysz 13.02.2023 08:07

Jakby co ja też

FReeFonix 13.02.2023 08:06

Jakby co to nie mam fetyszu spuszczania mi się na mordę

Towarzysz 13.02.2023 08:06

Ale ale wygraliśmy 1-0 😫

Towarzysz 13.02.2023 08:06

Piękny opis z rana

FReeFonix 13.02.2023 07:51

Za mocni są, prędzej inni będą tracić pkt niż oni

FReeFonix 13.02.2023 07:51

Napleciory puchną do takiego momentu żeby wybuchnąć i spuscić się całej Serie A na mordy

andyvdm 12.02.2023 22:38

Puchna i Puchna

pablo77 12.02.2023 22:25

Napleciory puchą aż jaja pełne xD

AveCaesar 12.02.2023 22:22

jaki "klub" tacy "kibice"

AveCaesar 12.02.2023 22:20

no proszę tak są nie winni, że aż musieli przyjść to tutaj wytłumaczyć ale się nie dało i zaczęli wyzywać

HB 12.02.2023 22:19

Napoli jest doskonałe

VVujek 12.02.2023 22:16

Przestaję wierzyć w kryzys Napoli

Cny 12.02.2023 22:13

nie no Napoli bankowo dostaje lanie od Eintrachtu i odpada. Wtedy zaczanie się ich kryzys, ktorego tutaj tak wielu oczekuje, ale przewaga juz za duża.

VVujek 12.02.2023 22:10

Gdyby to było regulowane prawnie, wtedy ,mogło by w jakimś stopniu działać na korzyść juve . Co i tak w dalszym ciągu wyklucza spisek przeciwko juve , a właśnie taką narrację tworzą te bałwany.

VVujek 12.02.2023 22:04

Jak się nie rozumie, że stronniczość prokuratora nic nie zmienia bo jest on z reguły stronniczy bo jest stroną w postępowaniu to zostaje się debilem.

VVujek 12.02.2023 22:02

Przypomnę tylko , że prokurator "antyjuve" wnioskował o -9 punktów, juve dostało -15

VVujek 12.02.2023 22:01

Materiał dowodowy jest jawny dla obu stron postępowania , ale prokurator może nim manipulować juvelogic xd

pablo77 12.02.2023 21:28

bronienie Juve to jak bronienie trynkiewicza

pablo77 12.02.2023 21:28

a co to za trolle tu przylazły ?

kadrian89 12.02.2023 21:22

Cremonese początek fajny, ale w drugiej zapewne zostaną zjedzeni

kadrian89 12.02.2023 21:21

Ale Rui dziś to już 2 żółte mógł mieć

VVujek 12.02.2023 21:18

Wszystko się może zdarzyć , Napoli już swoje udowodniło. Udowodniło , że potrafi ogrywać najmocniejsze kluby

Claudio 12.02.2023 21:15

Napoli zjada tą ligę, a się okaże ze odpadną już ze "średniakiem" niemieckim

FENDI_SOSA 12.02.2023 21:03

cremo juz chyba ich wyjasnilo u nich w pucharze

FENDI_SOSA 12.02.2023 21:03

napoli w koncu jakis remis?

FENDI_SOSA 12.02.2023 21:03

aa to muyjutro gramy xd

VVujek 12.02.2023 20:45

Więc płacz o stronniczość jest śmieszny i wielka beka z debili

VVujek 12.02.2023 20:44

stronniczy.

VVujek 12.02.2023 20:43

Gatunek debili jak ty którzy nie rozumieją , że prokurator z reguły jest stronniczość czy bo zajmuje stronę oskarżyciela w procesie.

VVujek 12.02.2023 20:42

No wasz gatunek z pewnością

2osiem 12.02.2023 20:42

Muszę Ci jednak oddać to, że jesteś jedną z najgłupszych osób, z jakimi zdarzyło mi się zamienić zdanie

2osiem 12.02.2023 20:41

Czytając Cię przez 10 min zdałem sobie sprawę, że jeżeli jest Was więcej, to nasz gatunek jest zgubiony

VVujek 12.02.2023 20:39

Debilu my tu mówimy o wpływ na wyrok ,a nie kreowanie rzeczywistości coś ci się temat rozjeżdża

VVujek 12.02.2023 20:38

No debil gościu jeśli masz alibi lub inne istotne rzeczy na swoją obronę to jaki wpływ może mieć narracja w mediach haha no bezmózg

2osiem 12.02.2023 20:38

Do tego nie wiem, jak można żyć w roku 2023 i uważać, że media nie mają wpływu na kreowanie rzeczywistości, trzeba być debilem

2osiem 12.02.2023 20:37

Wiesz co, jest taki termin "czwarta władza" i on nie wziął się z nikąd

2osiem 12.02.2023 20:36

Do tego ponieważ mówię coś, czego Twój mózg nie jest w stanie pojąć, to muszę być Juvkiem, no bo inaczej bym czytał te Twoje głupoty i przytakiwał xD

VVujek 12.02.2023 20:36

Poprostu jesteś debilem , który twierdzi , że narracja mediów ma wpływ na wynik procesu

2osiem 12.02.2023 20:35

Dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo jesteś - jak już to stwierdziłem wcześniej - debilem. Twoje ograniczenia nie pozwalają Ci zrozumieć rzeczy absolutnie elementarnych

FENDI_SOSA 12.02.2023 20:35

o 20;45 gierim?

FENDI_SOSA 12.02.2023 20:35

prr

Claudio 12.02.2023 20:34

a co to? Gównojuvki przylazły smrodzik robić? Wystarczy, że w ich środowisku jest wystarczająca ilość gówna. Nie muszą go tutaj przynosić..

VVujek 12.02.2023 20:34

Jedynie coś co jest prawnie uregulowanie może na to wpłynąć głowonogu

2osiem 12.02.2023 20:34

A w więzieniach siedzą tylko winni ludzie, źli bandyci. Bo nigdy żaden policjant czy prokurator nie chciał zbudować kariery, statystyk etc. robiąc coś nie do końca tak, jak należy

VVujek 12.02.2023 20:33

No tak presją medialna sprawi , że winny zostanie niewinny , no debil haha

2osiem 12.02.2023 20:33

Tak, tak, presja medialna nie istnieje i nigdy nie ma wpływu na wyroki etc. xD

VVujek 12.02.2023 20:32

Juve jest winne i powinna wylądować w serie B

VVujek 12.02.2023 20:30

Narracja medialna nie wpłynie na wyrok , trzeba być debilem żeby myśleć,że jest inaczej

VVujek 12.02.2023 20:30

Widzę że mamy tu osobę homoseksualna z fantazjami erotycznymi

2osiem 12.02.2023 20:29

Cała reszta to nieszczególnie, z tego co tu piszesz

2osiem 12.02.2023 20:29

Wiesz jak działa knaga w Twoim odbycie, to na pewno

2osiem 12.02.2023 20:28

A teraz im większą zbuduje się narracje, że prokurator był uprzedzony, to tym łatwiej o uwalenie wygranego procesu

VVujek 12.02.2023 20:28

Ja cały czas wiedziałem jak działa proces to już twoim urojeniem było że nie wiem

2osiem 12.02.2023 20:28

W końcu zaczaiłeś to, o czym mowa od początku

2osiem 12.02.2023 20:27

Owszem i jeżeli zapadł wyrok, a jakieś rzeczy, które były istotne, nie znalazły się w materiale wykorzystanym przez prokuraturę, to uwalą proces nawet po wyroku

VVujek 12.02.2023 20:27

Dziecinne odżywki ? Przecież to ja pierwszy byłem zaatakowany personalnie

VVujek 12.02.2023 20:27

Więc obrońca może przesłuchać całą rozmowę jeśli twierdzi , że coś jest wyrwane z kontekstu

2osiem 12.02.2023 20:27

No nie rozumiesz nawet, jak w prostych słowach Ci ktoś tłumaczy

VVujek 12.02.2023 20:26

Dowody dostarczone do prokuratury są jawne dla obrońcy

2osiem 12.02.2023 20:26

Co za debil xDDD Ty nie masz pojęcia najmniejszego, jak to działa. Zgadujesz, albo piszesz co Ci się wydaje, ale jesteś jak dziecko w mgle

Golek 12.02.2023 20:26

Za chwilę dziecinne odzywki się skończą. I co wtedy ;) ?

VVujek 12.02.2023 20:25

No chyba ty

Golek 12.02.2023 20:25

Ty widziałeś kiedykolwiek jakikolwiek proces ? Piszać te bzdety mam pewność, ze nie.

VVujek 12.02.2023 20:24

No won jesteś debilem skoro twierdzisz , że stronniczość prokuratora coś zmienia , prokurator działa na zasadzie dostarczonych mu dowodów i nie może ich pominąć bo to jest jawne idioto

Golek 12.02.2023 20:22

ANDYVDM 12.02.2023 20:02 Co to za robactwo wylazlo Jakbyś znał słowo higiena to i robaków by nie było ;)

2osiem 12.02.2023 20:22

Wracaj na Kreml putinowski obciągaczu

andyvdm 12.02.2023 20:22

Paszoł won jeden z drugim

2osiem 12.02.2023 20:22

O jezuie, co za typ. Ja się dziwię, że Ty dajesz radę shoutbox obsłużyć

2osiem 12.02.2023 20:21

Dlatego ludzie na takich stołkach nie mogą odpierdalać, bo z każdej takiej wypowiedzi można zrobić podstawy do zarzutów o nierzetelność i brak bezstronności

VVujek 12.02.2023 20:21

Do prokuratury możesz dostarczać dowody jeśli uważasz że coś jest pominięte debilu

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się