Przeciez gosc ze 100 baniek kosztowal.
Pulisic xD
xD
Ale szkoda że jesteśmy gołodupcami. Chelsea robi wyprzedaż i moglibyśmy uzupełnić drużynę tanim kosztem. Koulibaly w miejsce Skriniara, Kovacic w miejsce Gagliardinho, Pulisic za Corree. Ale no niestety to sfera marzeń i czekają nas pewnie tylko ochłapy w lecie
zawsze wszystko jest możliwe ale zalecam nie pompować balonika
broda4991 13.02.2023 08:55 Powiem wam panowie że przy odrobinie szczescia to nawet final jest mozliwy. Byle nie trafic na city i real lub kogoś z bayern/psg
Ja po 4.9
Po jakim kursie postawiles?
Od razu humor lepszy.
Elegancko HB. Gratuluje zwyciestwa
Orzeu dzięki, właśnie postawiłem 8000 zł na ten wynik
sprawdzone w 100% możesz obstawiać
kubal się w kodzie pomylił i wyświetla wynik meczu który będzie
tak jest to jest błąd na stronie
Mozesz dom stawiac w takim wypadku
oo... widzę już już zremisowaliśmy z Sampdorią 0-0
Sa inne ważniejsze wydatki niz Kessi z opcja niby 30 baniek.
Powiem wam panowie że przy odrobinie szczescia to nawet final jest mozliwy. Byle nie trafic na city i real lub kogoś z bayern/psg
Dawać Kessiego za bezcen fast !
Witam, tez uwazam, ze mecz z Napoli to byl nasz najlepszy mecz w sezonie
Nie zaprzeczam
A gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala, po prostu Podgardlak raz odrobił mocno pracę domową
No nie wiem, Inter zagrał najlepsze spotkanie w tym sezonie wg mnie
A nasi grali na pompie jak finał LM
To żart z tym 1-0. Nie wytrzeźwieli z sylwestra
Cieszy nawet bardziej jak się cxzłowiek dowiaduje, że chwilę po meczu z nami obili Juwentus 5-1
No cieszy ta wygrana, ale w walce o mistrzostwo może nic nie dać, jednak fajnie ograć mistrza i żeby te punkty coś dały w tabeli
Jakby co ja też
Jakby co to nie mam fetyszu spuszczania mi się na mordę
Ale ale wygraliśmy 1-0 😫
Piękny opis z rana
Za mocni są, prędzej inni będą tracić pkt niż oni
Napleciory puchną do takiego momentu żeby wybuchnąć i spuscić się całej Serie A na mordy
Puchna i Puchna
Napleciory puchą aż jaja pełne xD
jaki "klub" tacy "kibice"
no proszę tak są nie winni, że aż musieli przyjść to tutaj wytłumaczyć ale się nie dało i zaczęli wyzywać
Napoli jest doskonałe
Przestaję wierzyć w kryzys Napoli
nie no Napoli bankowo dostaje lanie od Eintrachtu i odpada. Wtedy zaczanie się ich kryzys, ktorego tutaj tak wielu oczekuje, ale przewaga juz za duża.
Gdyby to było regulowane prawnie, wtedy ,mogło by w jakimś stopniu działać na korzyść juve . Co i tak w dalszym ciągu wyklucza spisek przeciwko juve , a właśnie taką narrację tworzą te bałwany.
Jak się nie rozumie, że stronniczość prokuratora nic nie zmienia bo jest on z reguły stronniczy bo jest stroną w postępowaniu to zostaje się debilem.
Przypomnę tylko , że prokurator "antyjuve" wnioskował o -9 punktów, juve dostało -15
Materiał dowodowy jest jawny dla obu stron postępowania , ale prokurator może nim manipulować juvelogic xd
bronienie Juve to jak bronienie trynkiewicza
a co to za trolle tu przylazły ?
Cremonese początek fajny, ale w drugiej zapewne zostaną zjedzeni
Ale Rui dziś to już 2 żółte mógł mieć
Wszystko się może zdarzyć , Napoli już swoje udowodniło. Udowodniło , że potrafi ogrywać najmocniejsze kluby
Napoli zjada tą ligę, a się okaże ze odpadną już ze "średniakiem" niemieckim
cremo juz chyba ich wyjasnilo u nich w pucharze
napoli w koncu jakis remis?
aa to muyjutro gramy xd
Więc płacz o stronniczość jest śmieszny i wielka beka z debili
stronniczy.
Gatunek debili jak ty którzy nie rozumieją , że prokurator z reguły jest stronniczość czy bo zajmuje stronę oskarżyciela w procesie.
No wasz gatunek z pewnością
Muszę Ci jednak oddać to, że jesteś jedną z najgłupszych osób, z jakimi zdarzyło mi się zamienić zdanie
Czytając Cię przez 10 min zdałem sobie sprawę, że jeżeli jest Was więcej, to nasz gatunek jest zgubiony
Debilu my tu mówimy o wpływ na wyrok ,a nie kreowanie rzeczywistości coś ci się temat rozjeżdża
No debil gościu jeśli masz alibi lub inne istotne rzeczy na swoją obronę to jaki wpływ może mieć narracja w mediach haha no bezmózg
Do tego nie wiem, jak można żyć w roku 2023 i uważać, że media nie mają wpływu na kreowanie rzeczywistości, trzeba być debilem
Wiesz co, jest taki termin "czwarta władza" i on nie wziął się z nikąd
Do tego ponieważ mówię coś, czego Twój mózg nie jest w stanie pojąć, to muszę być Juvkiem, no bo inaczej bym czytał te Twoje głupoty i przytakiwał xD
Poprostu jesteś debilem , który twierdzi , że narracja mediów ma wpływ na wynik procesu
Dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo jesteś - jak już to stwierdziłem wcześniej - debilem. Twoje ograniczenia nie pozwalają Ci zrozumieć rzeczy absolutnie elementarnych
o 20;45 gierim?
prr
a co to? Gównojuvki przylazły smrodzik robić? Wystarczy, że w ich środowisku jest wystarczająca ilość gówna. Nie muszą go tutaj przynosić..
Jedynie coś co jest prawnie uregulowanie może na to wpłynąć głowonogu
A w więzieniach siedzą tylko winni ludzie, źli bandyci. Bo nigdy żaden policjant czy prokurator nie chciał zbudować kariery, statystyk etc. robiąc coś nie do końca tak, jak należy
No tak presją medialna sprawi , że winny zostanie niewinny , no debil haha
Tak, tak, presja medialna nie istnieje i nigdy nie ma wpływu na wyroki etc. xD
Juve jest winne i powinna wylądować w serie B
Narracja medialna nie wpłynie na wyrok , trzeba być debilem żeby myśleć,że jest inaczej
Widzę że mamy tu osobę homoseksualna z fantazjami erotycznymi
Cała reszta to nieszczególnie, z tego co tu piszesz
Wiesz jak działa knaga w Twoim odbycie, to na pewno
A teraz im większą zbuduje się narracje, że prokurator był uprzedzony, to tym łatwiej o uwalenie wygranego procesu
Ja cały czas wiedziałem jak działa proces to już twoim urojeniem było że nie wiem
W końcu zaczaiłeś to, o czym mowa od początku
Owszem i jeżeli zapadł wyrok, a jakieś rzeczy, które były istotne, nie znalazły się w materiale wykorzystanym przez prokuraturę, to uwalą proces nawet po wyroku
Dziecinne odżywki ? Przecież to ja pierwszy byłem zaatakowany personalnie
Więc obrońca może przesłuchać całą rozmowę jeśli twierdzi , że coś jest wyrwane z kontekstu
No nie rozumiesz nawet, jak w prostych słowach Ci ktoś tłumaczy
Dowody dostarczone do prokuratury są jawne dla obrońcy
Co za debil xDDD Ty nie masz pojęcia najmniejszego, jak to działa. Zgadujesz, albo piszesz co Ci się wydaje, ale jesteś jak dziecko w mgle
Za chwilę dziecinne odzywki się skończą. I co wtedy
?
No chyba ty
Ty widziałeś kiedykolwiek jakikolwiek proces ? Piszać te bzdety mam pewność, ze nie.
No won jesteś debilem skoro twierdzisz , że stronniczość prokuratora coś zmienia , prokurator działa na zasadzie dostarczonych mu dowodów i nie może ich pominąć bo to jest jawne idioto
ANDYVDM 12.02.2023 20:02 Co to za robactwo wylazlo Jakbyś znał słowo higiena to i robaków by nie było
Wracaj na Kreml putinowski obciągaczu
Paszoł won jeden z drugim
O jezuie, co za typ. Ja się dziwię, że Ty dajesz radę shoutbox obsłużyć
Dlatego ludzie na takich stołkach nie mogą odpierdalać, bo z każdej takiej wypowiedzi można zrobić podstawy do zarzutów o nierzetelność i brak bezstronności
Do prokuratury możesz dostarczać dowody jeśli uważasz że coś jest pominięte debilu
do 2029 r.