Archiwum shoutboksa

VVujek 11.02.2023 18:48

Wielki Conte xd

Imrahil 11.02.2023 18:41

totenham mocny widze

andyvdm 11.02.2023 18:14

W tym składzie psg dziś to 3/4 nie znam

Bodzek 11.02.2023 18:01

Do tego oszczędzanie na mecz w LM

Bodzek 11.02.2023 18:01

pluto, jak spojrzysz na tabelę to jednak nie ma tam wątpliwości, że PSG jest poza konkurencją, a przeciez wszystkich meczów w sezonie się nie wygra

ragnar 11.02.2023 17:48

Monsco pieknie, bayern poprawi

pluto11 11.02.2023 17:37

Jak można z takim budżetem nie zniszczyć takiej ligi

pluto11 11.02.2023 17:37

Widzę żeega mocne PSG z górą kasy dostaje baty od Monaco

VVujek 11.02.2023 15:42

Mulattieri gol

ragnar 11.02.2023 14:55

Dokładnie...to był żart z tym kto tyle zarabia...

andyvdm 11.02.2023 14:42

Tylko w przenośni

andyvdm 11.02.2023 14:42

Zresztą nie odnosił się do nikogo konkretnie xd

andyvdm 11.02.2023 14:39

To nie z tego sezonu rozmowa

Towarzysz 11.02.2023 14:03

Równo nikt

ragnar 11.02.2023 13:57

Ktory tam w juve 3,5 zarabia :)

Towarzysz 11.02.2023 13:52

jeśli mówisz o naszej cenie to porównujesz dwa okienka co jest bez sensu

Towarzysz 11.02.2023 13:52

Kto miałby dać 30 za corree?

Tom_Hardy 11.02.2023 12:37

30baniek za corełe to lepiej dac 10 sanchezowi

Tom_Hardy 11.02.2023 12:37

No i co z tego

Towarzysz 11.02.2023 12:34

W tym sezonie grałby zamiast corei

Towarzysz 11.02.2023 12:33

Pensja byku

Kubus 11.02.2023 12:15

Dlatego odszedł imo

Kubus 11.02.2023 12:15

Sanchez oczywiście zjada korełe ale chyba nigdy nie zaakceptował tak naprawdę roli rezerwowego

andyvdm 11.02.2023 11:51

Ważne że 2 mln zaoszczędzone

Tom_Hardy 11.02.2023 11:49

vs Coreła

VVujek 11.02.2023 11:33

Ja osobiście ubolewam nad tym , że tacy zawodnicy jak SMS czy Pellegrini gniją tyle lat w rzymskich klubach.

VVujek 11.02.2023 11:31

Wielka szkoda jakby poszedł do Juve

Towarzysz 11.02.2023 11:28

Dla takiego Frattesiego to naturalny kierunek

Towarzysz 11.02.2023 11:27

HB Juve ma dziurę w środku pola

andyvdm 11.02.2023 10:49

Napoli fsj y projekt ale śmieciowe miasto i kopanie się o transfer czy podwyżkę z Laurentisem

HB 11.02.2023 10:45

Inter to bankrut, więc nie zachęca, ale Napoli ma fajny projekt, poza tym można po prostu wyjechać

HB 11.02.2023 10:44

klub skompromitowany w aferach kryminalnych, do tego grający w przyszłym sezonie wyłącznie we Włoszech

HB 11.02.2023 10:44

nie pojmuję tej obsesji Włochów na punkcie gry w juve

VVujek 11.02.2023 10:41

Przedwczesne Informacje o porozumieniach traktuję z przymrużeniem oka.

martins2000 11.02.2023 10:37

Będą mieli swojego Barellę

martins2000 11.02.2023 10:37

Juventus wykonał pierwsze kontakty w sprawie Frattesiego. Zawodnik już ustalił wstępny kontrakt, brak gry w Lidze Mistrzów nie jest dla niego problemem. Sassuolo wycenia pomocnika na 25-30 mln €. [GdS]

martins2000 11.02.2023 10:27

Takie rozwiązanie miało już precedensy. W sprawie "afery tamponowej" (manipulacje testami Covid) prezydent Lazio Claudio Lotito pierwotnie usłyszał wyrok roku zawieszenia, który po anulowaniu przez CONI i ponownym rozpatrzeniu złagodzono do 2 miesięcy i 50 tys. € grzywny.

martins2000 11.02.2023 10:26

Kolegium gwarancyjne CONI nie może zmniejszyć wyroku, ale tylko go potwierdzić lub anulować. Sprawa wróciłaby do ponownego rozpatrzenia w sądzie federacji piłkarskiej. Tu pojawia się hipoteza porozumienia.

martins2000 11.02.2023 10:26

Zaraz po rzymskim spotkaniu klub zmienił prawnika zajmującego się sprawą - został nim Angelo Clarizia (fot), bardzo znany adwokat z południa Włoch. Celem obrony będzie wykazanie niekonsekwencji i nielogiczności w uzasadnieniu wyroku i w konsekwencji anulowanie go przez CONI.

martins2000 11.02.2023 10:26

Nowy dyrektor sportowy Juventusu Francesco Calvo odbył tajne rozmowy w Rzymie z wierchuszką włoskich działaczy piłkarskich, by poznać możliwości klubu co do redukcji kary odjęcia 15 punktów. W klubie panuje przekonanie, że wyrok zostanie złagodzony

VVujek 11.02.2023 09:36

Colidio rozgrywa swój drugi sezon w Tigere. 2 mecze gol i asysta

ADRIANOS89 11.02.2023 07:29

Siemanko :) w koncu weekend , pracowity tydzien u mnie byl, lapy bola . Wazne ze do przodu. :)

pablo77 10.02.2023 23:06

we wtorek i srode wraca już LM :P

Adriano_forever 10.02.2023 23:02

torino żenująco słabe

pablo77 10.02.2023 23:02

dobrze bo Pioliego nie zwolnią :D

pablo77 10.02.2023 23:02

no i Milanówek wygrał

Adriano_forever 10.02.2023 22:22

theo xD

Adriano_forever 10.02.2023 22:08

i znowu żiru

Adriano_forever 10.02.2023 22:08

no i cyk gol

Claudio 10.02.2023 21:47

Kurs na Tottenham z Milanem 2.9 przecież to aż śmierdząca sprawa

Dzonyy 10.02.2023 21:43

Fajnie dziś wyglada

VVujek 10.02.2023 21:38

Singo ma to coś , typa oszlifować i będzie wart wiele.

pluto11 10.02.2023 21:35

Toro jak przyciśnie to ich zleje

pablo77 10.02.2023 21:33

stabilnie ale ujowo :D

Dzonyy 10.02.2023 21:33

Milan stabilna forma

VVujek 10.02.2023 21:32

To samo chciałem napisać , wyglądają bardzo słabo

pluto11 10.02.2023 21:28

Tak zerkam na Milan i masakra oni nie potrafią się przy piłce utrzymać

VVujek 10.02.2023 20:49

Pusser najpierw udawał kibica Interu , a teraz widzę już zdjął maskę xd

Adriano_forever 10.02.2023 19:54

tootkey w koncu doszło?

broda4991 10.02.2023 18:26

Piekna

broda4991 10.02.2023 18:26

Dziękuję za koszulke. Tyle co rozpakowalem 😍

cuba 10.02.2023 15:27

Jeszcze jak dostaną mimus 20 to szansę zwiększą

cuba 10.02.2023 15:26

Są szansę że spadną?

Imrahil 10.02.2023 15:25

:lol:

Imrahil 10.02.2023 15:25

jak tam niewinny juventus

Towarzysz 10.02.2023 15:19

Wy macie jakiś jego kompleks

Pusser 10.02.2023 14:49

Zapytaj kolegi vvujka kto gdziczęściej jest tanczy

coco 10.02.2023 14:42

C&F - Questa la classifica dei club che hanno più debiti con le banche (e la variazione dal 2019), tra quelli con i maggiori ricavi in Europa: Tottenham – 1,007 miliardi di euro (+267 milioni) Real Madrid – 967 milioni di euro (+773 milioni) Barcellona – 841 milioni di euro (+768 milioni) Manchester United – 751 milioni di euro (+141 milioni) Atletico Madrid – 536 milioni di euro (+169 milioni) Inter – 390 milioni di euro (+77 milioni) Roma – 271 milioni di euro (+45 milioni) Juventus – 223 milioni di euro (-250 milioni) Liverpool – 103 milioni di euro (+47 milioni) PSG – 90 milioni di euro (+90 milioni) Milan – 71 milioni di euro (-25 milioni) West Ham – 65 milioni di euro (+37 milioni) Siviglia – 48 milioni di euro (+41 milioni) Arsenal – 20 milioni di euro (-218 milioni) Ajax – 0 milioni di euro (+0 milioni) Bayern Monaco – 0 milioni di euro (+0 milioni) Borussia Dortmund – 0 milioni di euro (+0 milioni) Chelsea – 0 milioni di euro (+0 milioni) Lipsia – 0 milioni di euro (+0 milioni) Manchester City – 0 milioni di euro (-8 milioni)

Towarzysz 10.02.2023 14:33

Nic dziwnego że wam się odechciało kibicować złodziejskiemu klubowi

Towarzysz 10.02.2023 14:33

Nikt już na juvepoland nie wchodzi że tutaj musicie upust emocjom dawać?

Pusser 10.02.2023 14:07

Przecież inter gardził suerligą i wycofał się z niej, przestraszył się mafii ceferina i wypiął dupkę.

pablo77 10.02.2023 13:39

a w LM zostaną Angielskie. Niemieckie + PSG - pewnie zaproszą więcej druzyn z tych lig: City, United, Liverpool, Arsenal, Totki, Chelsea, Bayern, BVB, Lipsk, PSG, Ajax itd.

pablo77 10.02.2023 13:37

Superligę utworzą drużyny z półwyspu Iberyjskiego i Apenińskie. Czyli pewnie - Barcelona, Real, Atletico, Juventus, Inter, Milan, Napoli, Roma, Lazio, Benfica, Sporting, Porto, Lyon, Monaco, Valencia, Sevilla.

pablo77 10.02.2023 13:35

Coś mi sie wydaje ze LM i Superliga mogą się podzielić.

pablo77 10.02.2023 13:33

Jedyna nadzieja dla Interu to superliga

Golek 10.02.2023 10:50

UEFA pozwoliła im sztucznie rosnąc i to w dobie FFP, gdzie mniejsze kluby karali. To co sie dziwić, że taki Real czy Barca bez których tak naprawdę LM staje się Premeir League bis się buntują

Dzonyy 10.02.2023 10:45

Dzisiaj milan nam wieczorem humor poprawia

Dzonyy 10.02.2023 10:41

A jak wlasciciel wrzucal dziesiatki baniek to nie bylo chore? :D

Luki165 10.02.2023 10:40

To tylko pokazuje jak chore sa w sumie czasy

Golek 10.02.2023 10:39

Mają po ok 70/80 mln więcej niż Real, Barca czy United co jest

Golek 10.02.2023 10:38

City i PSG są sztucznei pompowane sponsoringiem

Dzonyy 10.02.2023 10:37

I my wyzej niz milan tez zaskakuje.

Dzonyy 10.02.2023 10:36

Zaskoczony jestem City na szczycie

Dzonyy 10.02.2023 10:35

Mam to w zakladce, ale dalej nie mialem czasu, zeby poczytac

Dzonyy 10.02.2023 10:35

Cos mi sie pomylilo. Tutaj pisza o 6 bankach funtow

Golek 10.02.2023 10:35

Poczytajcie tutaj to zrozumiecie jak irracjonalmne jest podawanie takich liczb,

Golek 10.02.2023 10:34

Skąd tak irracjonalne liczby w ogóle bierzecie xd

Dzonyy 10.02.2023 10:34

No, ale czemu by stadion nie robil 50%?

Luki165 10.02.2023 10:34

To 10 baniek więcej bedzie w budżecie względem poprzedniego sezonu

Dzonyy 10.02.2023 10:34

Nie weryfikowalem tej informacji.

Dzonyy 10.02.2023 10:33

Oni to po dwa brali frytki, kielbasa i hamburger xD

Golek 10.02.2023 10:33

no ale 10 baniek to masz ok 300 baniek na sezon, gdzie całość ich przychodów to 500 z lekkiim hakiem

Dzonyy 10.02.2023 10:33

to pijac 2x1l piwo czulem sie jak dziecko

Luki165 10.02.2023 10:33

Mi gdzies mignelo, ze jezeli utrzymamy frekwencję

Dzonyy 10.02.2023 10:33

Jak bylem na premier league rugby

Dzonyy 10.02.2023 10:33

No, ale tam anglia to wiadomo, ze pelny stadion. Plus kazdy sie musi nazrec i wypic 8 piw

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się