Archiwum shoutboksa

Piekarz 09.02.2023 18:19

styl Simeone z pierwszy lat Atletico by pasował do Interu jak sądzę

AveCaesar 09.02.2023 18:19

hmm widzę, że tam tylko UK wrzuciłem XD

VVujek 09.02.2023 18:19

Do tego Atletico gra piłkę jak Juve

Piekarz 09.02.2023 18:18

a jeszcze przy tej pensji

Piekarz 09.02.2023 18:18

jego zatrudnienie ostatnio miałoby sens jakieś 5 lat temu

VVujek 09.02.2023 18:18

To już Allegri ma dużo lepsze osiągnięcia.

Piekarz 09.02.2023 18:17

chłop się zasuszył w tym Atletico jak stary strup

VVujek 09.02.2023 18:15

Simeone kastruje zawodników Atletico , dajcie spokój ja go tu nie chcę. Osiągnięć wielkich też nie ma więc nie rozumiem tego spuszczania się nad nim. Przygasł jak Mourinho ,ale nigdy nie świecił tak mocno.

FENDI_SOSA 09.02.2023 17:48

bo serie nie jest liga rozwijajaca sie .

HB 09.02.2023 17:47

Inter nie jest klubem rozwijającym się, więc żaden topowy trener tu nie przyjdzie

HB 09.02.2023 17:47

owszem, wiadomo, Pawsiku

andyvdm 09.02.2023 17:30

Pół składu trzebaby sprzedać żeby mieć na pensje Simeone

Pawsik 09.02.2023 16:25

Pan Simeone wleje w naszych kopaczy mental Wielkich Cohones

Pawsik 09.02.2023 16:24

Szkoda tylko że w sakiewce za mało euro mamy, ale nigdy nie wiadomo

Pawsik 09.02.2023 16:23

Ale mnie od paru lat chodzi po głowie że Tryplete może powtórzyć Pan Simeoone

Pawsik 09.02.2023 16:20

Oby oby,

Towarzysz 09.02.2023 16:06

Trypleta proszę ja Ciebie przez Inter przenajświętszy, zagrana pod batutą wielkiego sercem i gardłem Simone Inzaghiego

FENDI_SOSA 09.02.2023 15:59

dimarcini rocnatini

Pawsik 09.02.2023 15:57

Trypleta niby przez kogo?

VVujek 09.02.2023 15:50

Zaha zamiast lukaku bym brał

Towarzysz 09.02.2023 15:30

Adriano coś Ci się pomyliło bo trypleta będzie w tym roku w maju niestety

martins2000 09.02.2023 15:22

Thuram bardzo chce do farcy

martins2000 09.02.2023 15:21

Aouar idzie do milanu a Tielemans Arsenal albo Man U

HB 09.02.2023 15:05

wg buków Napoli 4. faworytem do wygrania LM, nad Realem

Adriano_forever 09.02.2023 14:57

bierzmy z wolnego transferu Tielemansa, Zahe, Thurama, Ndike, Laimera, Grimaldo, Auara, Dembele, Semedo, Belottiego i może Cabalosa i można jechać po tryplete za rok

Adriano_forever 09.02.2023 14:55

no to tak

Luki165 09.02.2023 14:33

Dzieki, wolnej chwili sobie w to spojrzę

Orzeu 09.02.2023 14:31

thx przejrzę

AveCaesar 09.02.2023 14:27

raport jeśli was interesuje Orezu, Luki

Cny 09.02.2023 14:04

jeszcze ndicka i na francuskim tercecie po Ligę Mistrzów

Towarzysz 09.02.2023 13:31

Pavard to taka sama mrzonka jak thuram

AveCaesar 09.02.2023 13:29

Pavard to przede wszystkim ogromne międzynarodowe doświadczenie i z miejsca Europejski poziom. Ma 140 meczy jako PO więc technika, szybkość, wytrzymałość i wyprowadzenie piłki jakieś tam też powinny siedzieć u niego

VVujek 09.02.2023 12:54

No ale na niego nie mamy szans

VVujek 09.02.2023 12:54

Moim zdaniem Pavard jest lepszym zawodnikiem.

Luki165 09.02.2023 12:24

no z tym dużo gorsze to troche przesadziłem

Luki165 09.02.2023 12:22

Pavard jest również b.dobrą opcja, lecz Djalo ma wiecej atutów. Do tego wiek.

Luki165 09.02.2023 12:21

dużo gorszy w wyprowadzeniu piłki oraz dużo wolniejszy od Djalo.

VVujek 09.02.2023 12:19

W zasadzie Pavard byłby idealny

VVujek 09.02.2023 12:18

Może grać nie tylko pół prawego , ale też wahadło

VVujek 09.02.2023 12:17

Ja zdecydowanie wybieram Pavarda

VVujek 09.02.2023 12:14

Ja myślę, że Pusser wczorajszym wpisem pokazał , że jest kibicem Juve ,a teraz próbuje wejść w rolę Interisty

Luki165 09.02.2023 12:09

jakbym miał wybierać miedzy Pavardem a Djalo to zdecydowanie bym postawiłbym na Djalo

Pusser 09.02.2023 11:52

Dowiemy się za jakiś czas.

Orzeu 09.02.2023 11:50

xd

Pusser 09.02.2023 11:47

Jest to możliwe.

Orzeu 09.02.2023 11:44

500 000*

Orzeu 09.02.2023 11:44

serio wierzysz w 600 000 anulowanych subskrybcji ?

Pusser 09.02.2023 11:42

Serio w to wierzysz ?

Pusser 09.02.2023 11:42

Nie atakuję tylko staram się logicznie mysleć, z powodu 6 tys. odwołań nie proponowali by upustu 20 E.

Towarzysz 09.02.2023 11:39

Atakujesz Orłowego i myślisz, że ktoś Cię będzie tutaj brał na poważnie?

Pusser 09.02.2023 11:39

Zadałem proste pytanie ale rozumiem, żę nie wiecie ?

Pusser 09.02.2023 11:38

To znaczy codzi o te anulacje DAZN, tak ? Czy dla 6000 anulowań zjechaliby z ceny 20 E ?

Towarzysz 09.02.2023 11:37

Chłopie określ się bo nie wiadomo czy jechać z tobą czy nie

Pusser 09.02.2023 11:22

Bo kiedyś była mowa, że porzucamy superligę.

Pusser 09.02.2023 11:21

Co ma do tego juventus, czy my nadal jesteśmy w tym pomyśle czy nie ?

Orzeu 09.02.2023 11:16

Juventus?

Pusser 09.02.2023 11:10

Czy my całkiem z superligi wycofalismy się ?

andyvdm 09.02.2023 10:58

Chyba lepszy interes niż 30 Za Korele i 20 za Lukaku na rok

andyvdm 09.02.2023 10:58

4.5 mln za Gniociaka Leeds dało

Towarzysz 09.02.2023 10:32

Gnonto > Lukaku taka prawda

Luki165 09.02.2023 09:05

No ładnie tam wsadził

Orzeu 09.02.2023 09:01

Gnonto wczoraj gol

FReeFonix 09.02.2023 08:10

https://www.youtube.com/watch?v=0aAHWAEkO-c piłkarze Juwentusu nie słuchali dokładnie tego hymnu

pablo77 08.02.2023 23:38

super filmik, dzieki Tonysosa :)

Towarzysz 08.02.2023 22:45

Ale pewnie nie tłumaczą tylko stosuja klasyczne wyparcie

Towarzysz 08.02.2023 22:45

A nie w ich mistrzowskich latach

Towarzysz 08.02.2023 22:45

Ciekawi mnie jak oni sobie to tłumaczą, że wszyscy się uwzięli akurat kiedy nigdzie piłkarsko nic nie znaczą

Towarzysz 08.02.2023 22:44

Przecież to było bardziej niż pewne że zbiórka na stronę złodziejów zostanie okradziona

VVujek 08.02.2023 22:33

Jakie dokładnie , nie wiem. Były płacze na JP , że zebrali 25 000zł a strona tak zrobiona, że umiera. I że właściciel pewnie za resztę kasy pojechał na wakacje xd

Dzonyy 08.02.2023 22:28

jakie wakacje? opisz

VVujek 08.02.2023 22:24

No i jeszcze szwindel użytkownika Carboni_idol na ziomku po szalu

VVujek 08.02.2023 22:24

Jedyne co zostało zrobione na juvepoland to zbiórka na nową stronę i późniejsze wakacje właściciela z hajsu który został.

VVujek 08.02.2023 22:22

:lol:

Dzonyy 08.02.2023 22:21

juvepoland bedzie na koncu jako najwyzsza instancja

andyvdm 08.02.2023 22:19

A to nie została już kara cof ieta po oświadczeniu juvepoland?

VVujek 08.02.2023 22:18

On nie próżnował, taka prawda

VVujek 08.02.2023 22:17

Najbardziej to mnie śmieszy mitoman MRN który opowiada bajki , że coś robi w kierunku uniewinnienia Juve :lol:

VVujek 08.02.2023 22:15

Taka prawda niestety

andyvdm 08.02.2023 22:15

Tak mi się wydaje

andyvdm 08.02.2023 22:15

Wszystkich boli wielkie Juve i zawiązali spisek obsadzili kibiców Interu na wszystkich szczeblach sądów i prokuratury

VVujek 08.02.2023 22:14

Gdyby coś takiego miało miejsce w Interze byłbym wkur.... na zarząd Interu, a nie szukał klubów które też miały jakieś dziwne transakcję xd

Towarzysz 08.02.2023 22:12

Oni żyją w jakimś amoku, 0 myślenia tylko bełkot i pieprzenie coś o uwzieciu się na nich

Towarzysz 08.02.2023 22:10

La Lidze która wydała oświadczenie że żąda utopienia Juve jak tylko sprawa wyszła xDD

Towarzysz 08.02.2023 22:10

Tak, jeden nawet opisywał jak to niby La Lidze miałoby się opłacać xD

VVujek 08.02.2023 22:07

Oni już chcieli przenosić klub do ligi Francuskiej lub Szwajcarskiej xd

Towarzysz 08.02.2023 22:05

Najlepiej niech przerzucą się na krykiet

Towarzysz 08.02.2023 22:05

Śmieci same się wynoszą

Towarzysz 08.02.2023 22:05

Największa frajda jest jak te jufki spłakane opisują że w dupie z piłką

VVujek 08.02.2023 22:03

Te rozmowy telefoniczne to zwykły fejk

VVujek 08.02.2023 22:03

Ucieczka zarządu to przecież zabieg okoliczności

VVujek 08.02.2023 22:02

O co oni się właściwie martwią skoro są niewinni i mają coś na swoją obronę xd

Towarzysz 08.02.2023 22:00

Chyba jakiś Juvek się w internecie zgubił

Dzonyy 08.02.2023 21:59

a co to za Pusia sie pojawila?

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się