Archiwum shoutboksa

AveCaesar 13.02.2023 15:57

środkowo wschodnia europa

AveCaesar 13.02.2023 15:56

może tam trochę drogo lepiej jakbyśmy wysłali skautów na wschód europy, błakany, skandynawia tam jeszcze jest tanio

AveCaesar 13.02.2023 15:55

dlaczego Holandia to zły kierunek ?

martins2000 13.02.2023 15:52

talenty to tylko we Francji

Lopez 13.02.2023 15:30

każdy kierunek jest dobry

FENDI_SOSA 13.02.2023 15:28

czy ja wiem czy holandia to wgl dobry kierunek? xd

Matti 13.02.2023 14:58

albo Lazio

andyvdm 13.02.2023 14:57

A nie do Romy?

HB 13.02.2023 14:50

andyvdm Zhang wysłał scoutów talentów do Fortuny Rotterdam, Dundee United i Realu Oviedo. Niedługo poznamy owoce tych wypraw.

VVujek 13.02.2023 14:48

Kurde ten Scalvini to fajny zawodnik do tego w bardzo młodym wieku , ale ja nie widzę w nim , aż takiego skilla by się nim jarać . Zdecydowanie większą jakość prezentował w jego wieku Bastoni

andyvdm 13.02.2023 14:42

Pewnie jeszcze chciałby zostać we Włoszech w tym wieku

andyvdm 13.02.2023 14:41

Szkoda ze jesteśmy takimi biedakami że Scalvini jest poza zasięgiem

Orzeu 13.02.2023 14:39

Lukaku się załapał

VVujek 13.02.2023 14:39

Nie pamiętam już na ile lat jest ta ulga

andyvdm 13.02.2023 14:38

A Lakaka się załapał teraz czy też nie?

Orzeu 13.02.2023 14:38

a no i właśnie on się nie załapie

VVujek 13.02.2023 14:38

On się nie zalapie

Orzeu 13.02.2023 14:38

te 10 mln euro to jestp ensja netto jego

Orzeu 13.02.2023 14:37

nie

andyvdm 13.02.2023 14:37

Pensja mogłaby być m iejsza przez ulgę we Włoszech

Orzeu 13.02.2023 14:36

to jest inwestycja +/- 50 mln euro w 32 latka w tym roku, no nie bardzo mi to pasuje nawet gdybyśmy byli bogaci

Towarzysz 13.02.2023 14:36

Okej, z pensją to tyle wychodzi

Orzeu 13.02.2023 14:36

3-letni kontrakt z zarobkami 10 mln euro za sezon + jakiś ekwiwalent dla Chelsea

Towarzysz 13.02.2023 14:36

On by przyszedł tutaj za pewnie max 30 mln, może taniej przy dobrych negocjacjcach. No ale to dalej sfera gdybań

Towarzysz 13.02.2023 14:35

Skąd wziąłeś to 50 mln? Nawet chelsea za niego tyle nie dała

VVujek 13.02.2023 14:35

Koulibaly był. Absolutnym topem grając w Napoli

VVujek 13.02.2023 14:34

To , że nie sprawdza się w PL nie znaczy że jest słaby . Czasami tak jest że zawodnik nie pasuje do danej ligi lub klubu.

Orzeu 13.02.2023 14:34

zamiast 50 mln euro ładować w 32-latka to już lepiej kogoś młodszego

Orzeu 13.02.2023 14:33

no ale bardzo dużo by kosztował

Towarzysz 13.02.2023 14:33

Koulibaly spokojnie pograłby z 2-3 lata na top poziomie w Serie A

VVujek 13.02.2023 14:33

Przydałby się taki Kova

Orzeu 13.02.2023 14:32

Kovacić fajny, ciekawe jest to że on wg capology zarabia 3.5 mln euro

Towarzysz 13.02.2023 14:30

Niesamowite, gdybym tylko wcześniej o tym pomyślał

VVujek 13.02.2023 14:28

Sampdoria swego czasu wtopiła w niego 14,5 mln

Cou98 13.02.2023 14:27

Niesamowite jak uzywa nikxzemnwj homopropagandy zeby eozproszyc nasz ukochany klub

Cou98 13.02.2023 14:26

Jakub jankto wyszedl z szafy tuz przed meczem z interem

Orzeu 13.02.2023 14:24

31 lat i pensja 10 mln euro

Orzeu 13.02.2023 14:24

taki Koulibaly to słaby pomysł nawet jakbyśmy byli bogaci

Kusy 13.02.2023 14:14

7,8 miliona funtów roczne zarobki

Towarzysz 13.02.2023 14:11

Jak to odkryłeś?

Kusy 13.02.2023 14:10

Tylko w Fife, nie ma szans.

Towarzysz 13.02.2023 14:01

On kosztował 68 mln i jest wypychany. Jedyne co go skreśla to pewnie pensja której nie znam

Dzonyy 13.02.2023 13:59

Chodzi mi o to, ze tak drogi zawodnik to poza naszym zasiegiem bylby i tak.

Towarzysz 13.02.2023 13:55

Przeczytaj moje pierwsze i ostatnie zdanie bardzo proszę

Dzonyy 13.02.2023 13:44

Przeciez gosc ze 100 baniek kosztowal.

Dzonyy 13.02.2023 13:44

Pulisic xD

Dzonyy 13.02.2023 13:44

xD

Towarzysz 13.02.2023 13:36

Ale szkoda że jesteśmy gołodupcami. Chelsea robi wyprzedaż i moglibyśmy uzupełnić drużynę tanim kosztem. Koulibaly w miejsce Skriniara, Kovacic w miejsce Gagliardinho, Pulisic za Corree. Ale no niestety to sfera marzeń i czekają nas pewnie tylko ochłapy w lecie

Towarzysz 13.02.2023 13:29

zawsze wszystko jest możliwe ale zalecam nie pompować balonika

Towarzysz 13.02.2023 13:29

broda4991 13.02.2023 08:55 Powiem wam panowie że przy odrobinie szczescia to nawet final jest mozliwy. Byle nie trafic na city i real lub kogoś z bayern/psg

Kusy 13.02.2023 12:04

Ja po 4.9

Dzonyy 13.02.2023 10:51

Po jakim kursie postawiles?

Dzonyy 13.02.2023 10:46

Od razu humor lepszy.

Dzonyy 13.02.2023 10:45

Elegancko HB. Gratuluje zwyciestwa

HB 13.02.2023 10:22

Orzeu dzięki, właśnie postawiłem 8000 zł na ten wynik

Orzeu 13.02.2023 10:02

sprawdzone w 100% możesz obstawiać

Orzeu 13.02.2023 10:02

kubal się w kodzie pomylił i wyświetla wynik meczu który będzie

Orzeu 13.02.2023 10:01

tak jest to jest błąd na stronie

Dzonyy 13.02.2023 10:01

Mozesz dom stawiac w takim wypadku

kulfon32 13.02.2023 10:00

oo... widzę już już zremisowaliśmy z Sampdorią 0-0

Luki165 13.02.2023 08:57

Sa inne ważniejsze wydatki niz Kessi z opcja niby 30 baniek.

broda4991 13.02.2023 08:55

Powiem wam panowie że przy odrobinie szczescia to nawet final jest mozliwy. Byle nie trafic na city i real lub kogoś z bayern/psg

broda4991 13.02.2023 08:53

Dawać Kessiego za bezcen fast !

Luki165 13.02.2023 08:24

Witam, tez uwazam, ze mecz z Napoli to byl nasz najlepszy mecz w sezonie

Towarzysz 13.02.2023 08:08

Nie zaprzeczam

FReeFonix 13.02.2023 08:08

A gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala, po prostu Podgardlak raz odrobił mocno pracę domową

FReeFonix 13.02.2023 08:08

No nie wiem, Inter zagrał najlepsze spotkanie w tym sezonie wg mnie

Towarzysz 13.02.2023 08:08

A nasi grali na pompie jak finał LM

Towarzysz 13.02.2023 08:07

To żart z tym 1-0. Nie wytrzeźwieli z sylwestra

FReeFonix 13.02.2023 08:07

Cieszy nawet bardziej jak się cxzłowiek dowiaduje, że chwilę po meczu z nami obili Juwentus 5-1

FReeFonix 13.02.2023 08:07

No cieszy ta wygrana, ale w walce o mistrzostwo może nic nie dać, jednak fajnie ograć mistrza i żeby te punkty coś dały w tabeli

Towarzysz 13.02.2023 08:07

Jakby co ja też

FReeFonix 13.02.2023 08:06

Jakby co to nie mam fetyszu spuszczania mi się na mordę

Towarzysz 13.02.2023 08:06

Ale ale wygraliśmy 1-0 😫

Towarzysz 13.02.2023 08:06

Piękny opis z rana

FReeFonix 13.02.2023 07:51

Za mocni są, prędzej inni będą tracić pkt niż oni

FReeFonix 13.02.2023 07:51

Napleciory puchną do takiego momentu żeby wybuchnąć i spuscić się całej Serie A na mordy

andyvdm 12.02.2023 22:38

Puchna i Puchna

pablo77 12.02.2023 22:25

Napleciory puchą aż jaja pełne xD

AveCaesar 12.02.2023 22:22

jaki "klub" tacy "kibice"

AveCaesar 12.02.2023 22:20

no proszę tak są nie winni, że aż musieli przyjść to tutaj wytłumaczyć ale się nie dało i zaczęli wyzywać

HB 12.02.2023 22:19

Napoli jest doskonałe

VVujek 12.02.2023 22:16

Przestaję wierzyć w kryzys Napoli

Cny 12.02.2023 22:13

nie no Napoli bankowo dostaje lanie od Eintrachtu i odpada. Wtedy zaczanie się ich kryzys, ktorego tutaj tak wielu oczekuje, ale przewaga juz za duża.

VVujek 12.02.2023 22:10

Gdyby to było regulowane prawnie, wtedy ,mogło by w jakimś stopniu działać na korzyść juve . Co i tak w dalszym ciągu wyklucza spisek przeciwko juve , a właśnie taką narrację tworzą te bałwany.

VVujek 12.02.2023 22:04

Jak się nie rozumie, że stronniczość prokuratora nic nie zmienia bo jest on z reguły stronniczy bo jest stroną w postępowaniu to zostaje się debilem.

VVujek 12.02.2023 22:02

Przypomnę tylko , że prokurator "antyjuve" wnioskował o -9 punktów, juve dostało -15

VVujek 12.02.2023 22:01

Materiał dowodowy jest jawny dla obu stron postępowania , ale prokurator może nim manipulować juvelogic xd

pablo77 12.02.2023 21:28

bronienie Juve to jak bronienie trynkiewicza

pablo77 12.02.2023 21:28

a co to za trolle tu przylazły ?

kadrian89 12.02.2023 21:22

Cremonese początek fajny, ale w drugiej zapewne zostaną zjedzeni

kadrian89 12.02.2023 21:21

Ale Rui dziś to już 2 żółte mógł mieć

VVujek 12.02.2023 21:18

Wszystko się może zdarzyć , Napoli już swoje udowodniło. Udowodniło , że potrafi ogrywać najmocniejsze kluby

Claudio 12.02.2023 21:15

Napoli zjada tą ligę, a się okaże ze odpadną już ze "średniakiem" niemieckim

FENDI_SOSA 12.02.2023 21:03

cremo juz chyba ich wyjasnilo u nich w pucharze

FENDI_SOSA 12.02.2023 21:03

napoli w koncu jakis remis?

FENDI_SOSA 12.02.2023 21:03

aa to muyjutro gramy xd

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się