Archiwum shoutboksa

Dzonyy 10.02.2023 10:32

a jeszce dochodza do tego inne wydarzenia

Dzonyy 10.02.2023 10:32

Ja ostantio podawalem, ze totki zarabiaja 10 baniek za mecz u siebie

Luki165 10.02.2023 10:31

Nie no nie mam zamiaru mówić, ze nie masz racji bo możliwe ze to on cos przekręcił, ale chciałem tylko pokazać ile mozna wyciągnąć na jednym meczu

Golek 10.02.2023 10:30

Zasadniczo gdyby było 8 to masz na samych ligowych 150mln + bilety, to by wyszło, że połowa budżetu to stadion

Luki165 10.02.2023 10:30

Co nie zmienia faktu, ze kwota robi wraznie.

Golek 10.02.2023 10:29

Z Deloittle Tottki miały 125mln z Matchdaya, gdzies pewnie ok 30 spotkań, to daje średnio nieco ponad 4 mln

Luki165 10.02.2023 10:27

Pisze to co mi mowil mozliwe ze cos przekręcić

Luki165 10.02.2023 10:27

Nie wiem na ile to prawdą

Luki165 10.02.2023 10:27

Piwo jedno 12 funtow z tego co mowil

Golek 10.02.2023 10:25

To już raczej wliczone sa bilety

Golek 10.02.2023 10:25

Nie no te 8mln bez biletów to chyba kogoś poniosła, to znaczy, ze przecietnei kibic muisiałby zostawić 130 funtów, co jest nierealne

Luki165 10.02.2023 10:24

To jest przepaść

Luki165 10.02.2023 10:23

Bez biletów

Luki165 10.02.2023 10:23

Cos mówił, ze czytal ze jeden mecz przynosi cos blisko 8 mln funtow

Luki165 10.02.2023 10:22

To mowi, ze glowa mala. Jest tak wszytsko idealnie zrobione, wiara zostawia tyle kasy w tych restauracjach

Luki165 10.02.2023 10:22

Byl generalnie praktycznie juz wszędzie, ale to jakie na nim zrobil wrazenie stadion totkow

Luki165 10.02.2023 10:21

Znajomy ostatnio zrobił sobie weekend z Premier. Byl na Chelsea, Brighton oraz na Totkach

Golek 10.02.2023 10:20

Ale przecież obie te liczby 500k i 6k to są wyssane z palca, żadna TV się nie przyzna ile faktycznie im abonentów ubyło na bieżąco

Pusser 10.02.2023 10:15

Dopiero kilka dni.

VVujek 10.02.2023 10:12

Jakie masz źródło, własne ?

VVujek 10.02.2023 10:11

O widzę ,że kibic Juve udający kibica Interu Pusser się zjawił z ważna dla niego sprawa. Chyba jest różniącą między 500 000 ,a 160 000 ?

Golek 10.02.2023 10:09

Tylko tam inwestowali we wszystko, a na dobrą sprawę przez te blisko 30 lat we Włoszech wszystko praktycznie po staremu.

Golek 10.02.2023 10:09

Włosi dalej mentalnei lata 90' jak to SerieA była taką Premeir League w tamtych czasach

Dzonyy 10.02.2023 10:08

Cagliari chyba buduje

Golek 10.02.2023 10:08

Ten stadion to chyba nigdy nie powstanie,. Zasadniczo we Włoszech to mordęga, chyba tylko jakieś wielki turniej jest szansą. Ogólnei to kto poza Juventusem ma włąsny stadion? Atalanta i Udinesse coś robiły wostatnich kilkua latach i to chyba byłoby na tyle.

Dzonyy 10.02.2023 10:07

Poka info. W samym wloszech czy gdzie?

Pusser 10.02.2023 10:07

Wbrew temu o czym była mowa to na dzień dzisiejszy jest 160 000 odwołań DAZN?SKY, chyba jest różnica względem tego co podał Orzeu ?

Xucatlan 10.02.2023 09:52

Cremonese pierwsze ligowe zwycięstwo na wyjeździe i to jeszcze w meczu przeciwko liderowi? Tak właśnie będzie! To się musi stać!

Dzonyy 10.02.2023 09:41

Poza tym to chodzi tylko i wyłącznie o zakup ziemi?

Dzonyy 10.02.2023 09:37

W USA franczyzy potrafia przenosic dla stadionu

Dzonyy 10.02.2023 09:37

Zreszta patrzac jak we wloszech idzie budowanie stadionow to akurat do zarzadu bym pretensji nie mial.

Dzonyy 10.02.2023 09:36

Przeciez dla nich to tez duzy zastrzyk gotowki.

Dzonyy 10.02.2023 09:36

Wszedzie miasta daja hajs na stadion.

Cny 10.02.2023 09:36

więc palujemy*

Cny 10.02.2023 09:36

wiepaluemy się 5 lat żeby są szczędzić na działce a stadion mógłby już stać :p

Jedrula 10.02.2023 09:34

inwestycja obarczona dużo mniejszym ryzykiem

Jedrula 10.02.2023 09:33

przy czym zadłużenie się na budowę stadionu a zadłużanie się na transfery to dwie zupełnie inne sprawy

Cny 10.02.2023 09:30

kompletnie nie wierzę również w nowy stadion. nasi pajacują i myślą że ktoś coś da im za darmo, najlepiej jeszcze jakby projektant zrobił projekt pro Bono, a firma budująca wzięła połowę ceny :/ przy budowie stadionu jesteśmy takimi samymi gołodupcami jak przy transferach, a już nie ma pamiętnych muntarów żeby płacić nimi w rozliczeniu

Dzonyy 10.02.2023 09:15

Jak ktoś jest w okolicach 30 to radze sie pogodzic z tym, ze za naszego zycia stadionu nie bedzie.

Luki165 10.02.2023 08:57

xDDD

Dzonyy 10.02.2023 08:52

Piekne Nasir

Dzonyy 10.02.2023 08:52

xDDDD

nicolas80 10.02.2023 08:48

odnośnie stadionu to jest spora grupa która nie chce wyburzenia

nicolas80 10.02.2023 08:45

warto rozmawiać i marzyć

Nasir 10.02.2023 08:25

rozmowy otoczenia Interu na temat stadionu to to samo jak sie spotka dwoch szwagrow i ogladaja na otomoto samochody na ktore nigdy ich nie bedzie stac

Imrahil 10.02.2023 07:47

to bedzie z 19 lat jak czytam o nowym stadionie

Imrahil 10.02.2023 07:41

jaki stadion ludzie

pablo77 10.02.2023 00:12

hehe, pewnie do 2030 nie bedzie stadionu zadnego

pablo77 10.02.2023 00:12

xD

Claudio 09.02.2023 23:49

A tak przywołując temat stadonu. To pamietam newsy w 2018 roku, że stadion będzie wybudowany w 2023 roku. Mysłałem sobie że tyle czasu to dramat. Mamy 2023 rok i nawet nie ma terenu wybranego pod stadion.

Claudio 09.02.2023 23:46

Przecież CN dogadała sie ze Skriniarem, że dla dobra Interu nie będą mu robić przypałów, ale ma grać te pół roku na 100% by Inter został w top4. Układ dla wszystkich dobry.

VVujek 09.02.2023 22:07

Tymczasem na jufepolen cisza w sprawie plusvalenza , chłopaki chyba postanowili sprawdzić jaką rolę pełni prokurator i zdecydowali przestać się ośmieszać że stronniczością prokuratora

Imrahil 09.02.2023 22:06

wymowne

VVujek 09.02.2023 20:54

Oświadczenie kibiców było takie,że nie będą się na ten temat wypowiadać

Imrahil 09.02.2023 20:32

nic wiecej w psg nie ugra

Imrahil 09.02.2023 20:32

a dwa ugral mistrza

Imrahil 09.02.2023 20:31

jeszcze go glaskamy bo jest potrzebny do konca sezonu

Xucatlan 09.02.2023 20:28

I to podswua myśl, że na spotkaniu z 'kibicami' $skriniar wpłacił jakiś tam nazwijmy to datek na rzecz kibiców i w zamian otrzymał wyjątkowo łagodne i tolerancyjne przyjęcie jego zachowania.

Xucatlan 09.02.2023 20:27

Niedawna zajścia z wyrzucaniem ludzi ze stadionu i stosowaniem przemocy fizycznej wobec opornych, bo zabili jakiegoś tam degenerata pokazują, że rządzą tam bandyci, którzy hołdują bandyckim zasadom i przekupstwo w pełni się w to wpasowuje.

Xucatlan 09.02.2023 20:26

Panowie, wystarczy się zastanowić. To nie jest pierwsze oświadczenie Curva Nord w jakichś tam sprawach... nawet jeśli $skriniar powiedział prawdę... mimo to wziął opaskę kapitańską i przez pół roku zwodził klub. Do tego oświadczenie agenta w chyba najgorszym możliwym momencie (co by było, gdyby to była Wanda Nara? xD ). To wszystko było obrzydliwe, a mimo to kibole nagle wykazują się wielką tolerancją i zrozumieniem. Jak to?

andyvdm 09.02.2023 20:16

Poziom tematu plusvalenza na juvepoland

andyvdm 09.02.2023 20:16

O kurla ależ wymyślił

Xucatlan 09.02.2023 20:13

Jakie kocopoły? Tak było. przecież żeby wierzyć w te bzdury jakie Curva Nord podała w swoim oświadczeniu wobec $kriniara, to ewidentnie trzeba być stałym klientem wróżbity Macieja :D

pablo77 09.02.2023 20:11

co Ty za kocopoły wymyślasz ?

Xucatlan 09.02.2023 20:09

Znaczy musiałby potwierdzić wersję wydarzeń, którą jako jego rzekomą wypowiedź podali kibole z Curva Nord.

Xucatlan 09.02.2023 20:08

Wywiadu ze $kriniarem nie może być. On na spotkaniu z kibolami zapłacił 'haracz' za nieorganizowanie hejt kampanii przeciw niemu, a publicznie powód do akceptowania go jako gracza Interu podano, jaki podano. W wywiadzie $kriniar musiałby to potwierdzić, a nie mógłby tego zrobić, bo nie może bezkarnie rzucać kłamliwych oskarżeń w stronę klubu.

pablo77 09.02.2023 20:06

kazde kolejne mercato wyczekuje z niepokojem

pablo77 09.02.2023 20:05

ciekawe kto odejdzie

kibix 09.02.2023 19:49

No za to $kriniar się bardzo ładnie zachował

andyvdm 09.02.2023 18:58

No jak mu też każe sobie za ubem nowym się rozglądać to kto wie

Adriano_forever 09.02.2023 18:55

a nie czekaj, nie da, bo nie ma z czego :D

Adriano_forever 09.02.2023 18:55

sobie zabierze a dam młodemu

Adriano_forever 09.02.2023 18:55

a bastoniemu tego nie zrobi ta?

andyvdm 09.02.2023 18:54

Szkriniarowi to Zhangowizna w twarz naplul

Adriano_forever 09.02.2023 18:50

tak jak ze szkriniarem w połowie

andyvdm 09.02.2023 18:48

Dają 4.5 chce 6 to się prawdopodobnie dogadają w połowie

Adriano_forever 09.02.2023 18:45

bastoni odchodzi :D

Adriano_forever 09.02.2023 18:45

o

Adriano_forever 09.02.2023 18:44

bo wywiadu niebyło

VVujek 09.02.2023 18:34

Miał być wywiad Skriniara po derbach ,a do tej pory go nie widać.

Piekarz 09.02.2023 18:32

a tu jednak nie

Piekarz 09.02.2023 18:32

byłem przekonany że teraz przerwa na repry, bo w weekend nie gramy

Piekarz 09.02.2023 18:31

o jezu ale fajnie

Piekarz 09.02.2023 18:31

oby, ale na razie to jeden mecz, ciężko to nazwać trendem

VVujek 09.02.2023 18:31

I widać że idzie w tym kierunku

VVujek 09.02.2023 18:30

Za to Lukaku może się zacząć

Piekarz 09.02.2023 18:29

i widać to w niejednym meczu zresztą

Piekarz 09.02.2023 18:29

Dżeko może się skończyć w każdym momencie

Piekarz 09.02.2023 18:29

oj

VVujek 09.02.2023 18:28

Atak również na wysokim poziomie

Piekarz 09.02.2023 18:28

ale w zasadzie już tylko to

Piekarz 09.02.2023 18:28

ciągle mamy na wysokim poziomie to co chyba jednak najważniejsze czyli środek pola

VVujek 09.02.2023 18:28

Trzeba liczyć na to ,że trafimy z następcami

andyvdm 09.02.2023 18:27

Do której wysokiej jakości można się było przyzwyczaić przez ostatnie lata

andyvdm 09.02.2023 18:26

Zaraz obrony nie będzie

VVujek 09.02.2023 18:26

Zdechnie jak będzie się sprzedawać kluczowe elementy

Piekarz 09.02.2023 18:25

nawet teraz ten skład ma jeszcze duży potencjał, ale zaraz zdechnie

VVujek 09.02.2023 18:25

Dokładnie i to potwierdzał obraz meczów z Realem czy Liverpoolem

Piekarz 09.02.2023 18:25

po prostu nie osłabiać i systematycznie powoli wzmacniać zespół

Piekarz 09.02.2023 18:25

naprawdę nam nie brakowało wiele żeby wskoczyć przynajmniej w okolice topu

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się