lepsze to niż 0
zawsze cos
czesc kasy xD Moja honda civic jak mega gnila to mi na zlomie 200zl dali xD
szkoda, ze Correi nie można zezłomować i odzyskać chociaż cześć ksy
Bardzo zła wiadomość odnoście Tucu. Kolejna kontuzja nie pozwala mu wskoczycna właściwy poziom
Teraz najważniejsze dobrze się przygotować się do meczu LM i awansować
Bardzo dobry mecz w niedzielę i deklasacja rywala
Witam
Correa to doskonały zawodnik, bardzo zero jedynkowy - albo strzela dwie bramki na mecz, albo żadnej. Akurat tak się składa, że w 90% przypadków jest ta druga opcja
Maximus Decimus Correus
W tym zyciu lub w nastepnym.
Wroci silniejszy
Correa jeszcze 1,5 roku, potem rozwiązanie umowy i odprawa
bukake to będzie decydujący w walce o finał LM xD
ciekawe kiedy bukake sie polamie
jestesmy skazani na tego inwalidę
xD
i weź go spróbuj gdzieś sprzedaj
Masakra
xDDDDD
i bedzie to mega ruch dla nich
Zaniolo to kebabów to myśle, ze teraz Roma pojdzie po Frattesiego
Correa budował mase i mięśnie nie wytrzymały
8 Europa
z beefshopu mu przywoza
on bierze tlyko od rzeznika
*przewrócił
Jechał po mięso do kauflanda i się przerwijcie
Potknął się o własne nogi na treningu ?
Korea wróci na finał Coppa i LM
zgodnie z jego wysrywami w tym momencie miał już być wzdrowy w topowej formie
czekam na opinie nicolasa na temat correi
Wróci silniejszy
to tylko przystanek w drodze do
formy
to zalezy czy kontuzja jest na tyle poważna, że uniemożliwia mu rozpalenie grilla
Wiadomo, ale beka , a mial wchodzić juz w swoj prime
Z kontuzjowanego jest taki sam z niego pożytek jak jest zdrowy
A co to za różnica
Correa wypadl na 5 tygodni ?
2 mecz
U siebie gramy
To jak z tym pucharem wloch? Drugi mecz gramy u siebie czy wyjazd
tez prawda
Tak jak my, a jednak dryfują na powierzchni. Gdyby nie -15 to byłby kandydat do top4
sypią się
Pomóc mają w tym rozstania z pięcioma piłkarzami, którym wkrótce kończą się kontrakty. Do Paris Saint-Germain wróci Leandro Paredes, a nowych zespołów mogą szukać sobie Juan Cuadrado, Angel Di Maria, Adrien Rabiot i Alex Sandro. Zakończenie współpracy z wymienioną piątką znacząco przyczyni się do odciążenia klubowego budżetu. Na ich pensje Juventus wydaje rocznie aż 70 milionów euro. To zdecydowanie za dużo, jak na obecne możliwości "Starej Damy". Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/wlasciciel-juventusu-szykuje-wielka-rewolucje-rozstanie-z-piecioma-pilkarzami-i-ogromne-oszczednosci/205597-n
15% z 15 mln to 2,25 + 15% z 5 mln bonusów..no ladnie
prawie 4 banki dostaniemy z transferu Zaniolo jesli bonusy spełni
Gratuluję Broda wygranej koszulki
Spisek
Oszukany przez skorumpowany system nie może wykonywać zawodu.
Luciano Moggi przykładny, sprawiedliwy i uczciwy człowiek.
Wypaczają wyniki dzięki swoim wałkom, a jak wszystko wychodzi na jaw to cały świat sie uparł na nich i oni muszą walczyć
Naprawdę w środowisku Juvle takie terminy jak logika, rzeczywistości, równe zasady to cos nieznane
Xd
Moggi: Moim zdaniem Juve powinno walczyć z systemem, który jest przeciwko nim, a fakty to pokazują. Wykluczyłbym fakt przejścia Juve do Serie B. Moim zdaniem Juventus nie może przejść do B, nawet jeśli wielu chciałoby wysłać Juve do B, tak jak robiono to w przeszłości.
Bo to sprawa załatwiona w 50% Inter chce N'dicka nie
Dopiero co pisali, że ten Ndicka już warunki kontraktu z Barceloną ustalone ma.
No bo jak juz to tylko do srodka
Byłoby super ale wszyscy tutaj sapią że on lewonożny i inna pozycja
#Inter have already decided on Milan Skriniar’s replacement: Evan N’Dicka. 23-year old French defender playing for Frankfurt whose contract expires at the end of the season. 🇫🇷 [@Fichajes_futbol via @sport]
Derby della 13° posto
Jutro wielki mecz
Zanilo jak go zwą kibice Romy Gówno bez Honoru.I poszli do niego pod Dom chłopczyna tak się wystraszył że wezwał Policję.
A jakis czas temu ponoc real dawa z 70-80mln
Po kontuzjach to już nie ten sam piłkarz
Jakby nie kolana to by teraz szedł do Anglii za 70 mln
Szkoda bo parę groszy by wpadło za Niego
szkoda ze tak sie to potoczylo bo my tez na tym stracilismy
Zaniolo gwiazdorzył z Bournemouth to teraz bedzie grał z kozami lub siedzial pol roku na trybunach
Zaniolo blisko Galatasaray za ok 25mln (wliczone bonusy). Rozmowy zawieszone ze względu na trzęsienie ziemi w Turcji.
Wszyscy czekali rok temu na kryzys Milanu a wiemy jak to się skończyło
Lopez 06.02.2023 17:37 czekam na kryzys napoli. nie chce mi się wierzyć, że go nie będą mieli przez cały sezon
Ja się skontaktowalem
<3
Broda skontaktował sie Orzeu?
Szkoda ze to aż 13 punktów
teoretycznie zawsze lepiej grać u siebie ale nie będą grali z ogórkami. poza tym te drużyny walczą o udział w LM
nie chce analizować terminarzu
Terminarz też mają korzystny Inter, Milan, Lazio i Atalanta , wszystko u siebie. A tam byli mocni nawet przed Spalem
czekam na kryzys napoli. nie chce mi się wierzyć, że go nie będą mieli przez cały sezon
Czasem to lepiej, z mocnym grać na końcu. Napoli będzie miało kaca po fetowaniu mistrza, Sas i Torino będą już miały wywalone .
za to jaka końcówka sezonu będzie
Lazio, Roma, sass,Napoli, Atalanta, torino
Mecz z napoli superpuchar, wczoraj 1 połowa, mecz z Atalantą...jednak lepiej nam wychodzą teoretycznie trudne spotkania, koncentracja? Dlatego lepiej jakby najblizsze kolejki to były same tuzy a nie dol tabeli
No, tak jak z Monzą i Empoli komplet wpadnie
Ależ teraz mamy przyjemny terminarz w Serie A aż do 19 marca i spotkania z Juve. Tu musi wpaść 15 punktów, nie ma innej opcji.
drugi juventus
ktoś się nią zajmuje ogólnie?
no ja częsciej z niej korzystam niż ze strony normalnie
w tej chwili działa mi normalnie
to apka jeszcze jest?
Apki, mi w ogóle nie działa
przeinstalowałem i nie pomogło, nie wiem czy to kwestia apki czy telefonu
to skoro zgłaszamy awarię, to aplikacja też szwankuje, raz się włączy i wszystko jest ok, ale cześciej wywala po wóch sekundach szary ekran
nom, nie działają
do 2029 r.