Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Luki165 07.02.2023 12:55

lepsze to niż 0 :P

Luki165 07.02.2023 12:54

zawsze cos :P

Dzonyy 07.02.2023 12:54

czesc kasy xD Moja honda civic jak mega gnila to mi na zlomie 200zl dali xD

Luki165 07.02.2023 12:53

szkoda, ze Correi nie można zezłomować i odzyskać chociaż cześć ksy

nicolas80 07.02.2023 12:52

Bardzo zła wiadomość odnoście Tucu. Kolejna kontuzja nie pozwala mu wskoczycna właściwy poziom

nicolas80 07.02.2023 12:48

Teraz najważniejsze dobrze się przygotować się do meczu LM i awansować

nicolas80 07.02.2023 12:46

Bardzo dobry mecz w niedzielę i deklasacja rywala

nicolas80 07.02.2023 12:46

Witam

Est 07.02.2023 12:37

Correa to doskonały zawodnik, bardzo zero jedynkowy - albo strzela dwie bramki na mecz, albo żadnej. Akurat tak się składa, że w 90% przypadków jest ta druga opcja

Dzonyy 07.02.2023 11:57

Maximus Decimus Correus

Dzonyy 07.02.2023 11:57

W tym zyciu lub w nastepnym.

Dzonyy 07.02.2023 11:57

Wroci silniejszy

Kredence 07.02.2023 11:57

Correa jeszcze 1,5 roku, potem rozwiązanie umowy i odprawa

Luki165 07.02.2023 11:56

bukake to będzie decydujący w walce o finał LM xD

Dzonyy 07.02.2023 11:55

ciekawe kiedy bukake sie polamie

Luki165 07.02.2023 11:52

jestesmy skazani na tego inwalidę

Luki165 07.02.2023 11:52

xD

Luki165 07.02.2023 11:52

i weź go spróbuj gdzieś sprzedaj

Dzonyy 07.02.2023 11:52

Masakra :D

Dzonyy 07.02.2023 11:52

xDDDDD

Luki165 07.02.2023 11:30

i bedzie to mega ruch dla nich

Luki165 07.02.2023 11:30

Zaniolo to kebabów to myśle, ze teraz Roma pojdzie po Frattesiego

Luki165 07.02.2023 11:26

Correa budował mase i mięśnie nie wytrzymały

Orzeu 07.02.2023 11:07

:inter2021: :soon: :top: 8 Europa

Dzonyy 07.02.2023 10:55

z beefshopu mu przywoza

Dzonyy 07.02.2023 10:55

on bierze tlyko od rzeznika

Kredence 07.02.2023 10:53

*przewrócił

Kredence 07.02.2023 10:53

Jechał po mięso do kauflanda i się przerwijcie

MuCha2 07.02.2023 10:30

Potknął się o własne nogi na treningu ?

Seba 07.02.2023 10:28

Korea wróci na finał Coppa i LM

inter30 07.02.2023 10:22

zgodnie z jego wysrywami w tym momencie miał już być wzdrowy w topowej formie

inter30 07.02.2023 10:22

czekam na opinie nicolasa na temat correi

Towarzysz 07.02.2023 10:13

Wróci silniejszy

Orzeu 07.02.2023 10:04

to tylko przystanek w drodze do :top: formy

Jedrula 07.02.2023 09:45

to zalezy czy kontuzja jest na tyle poważna, że uniemożliwia mu rozpalenie grilla

Luki165 07.02.2023 09:44

Wiadomo, ale beka , a mial wchodzić juz w swoj prime

andyvdm 07.02.2023 09:39

Z kontuzjowanego jest taki sam z niego pożytek jak jest zdrowy

andyvdm 07.02.2023 09:38

A co to za różnica

Luki165 07.02.2023 09:23

Correa wypadl na 5 tygodni ?

Andrzej1985 07.02.2023 08:12

2 mecz

Andrzej1985 07.02.2023 08:11

U siebie gramy

broda4991 07.02.2023 08:10

To jak z tym pucharem wloch? Drugi mecz gramy u siebie czy wyjazd

pablo77 07.02.2023 00:23

tez prawda

Towarzysz 07.02.2023 00:04

Tak jak my, a jednak dryfują na powierzchni. Gdyby nie -15 to byłby kandydat do top4

pablo77 06.02.2023 23:47

sypią się

pablo77 06.02.2023 23:47

Pomóc mają w tym rozstania z pięcioma piłkarzami, którym wkrótce kończą się kontrakty. Do Paris Saint-Germain wróci Leandro Paredes, a nowych zespołów mogą szukać sobie Juan Cuadrado, Angel Di Maria, Adrien Rabiot i Alex Sandro. Zakończenie współpracy z wymienioną piątką znacząco przyczyni się do odciążenia klubowego budżetu. Na ich pensje Juventus wydaje rocznie aż 70 milionów euro. To zdecydowanie za dużo, jak na obecne możliwości "Starej Damy". Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/wlasciciel-juventusu-szykuje-wielka-rewolucje-rozstanie-z-piecioma-pilkarzami-i-ogromne-oszczednosci/205597-n

blazej98 06.02.2023 23:20

15% z 15 mln to 2,25 + 15% z 5 mln bonusów..no ladnie

blazej98 06.02.2023 23:19

prawie 4 banki dostaniemy z transferu Zaniolo jesli bonusy spełni

ADRIANOS89 06.02.2023 22:59

Gratuluję Broda wygranej koszulki :)

VVujek 06.02.2023 22:53

Spisek

VVujek 06.02.2023 22:52

Oszukany przez skorumpowany system nie może wykonywać zawodu.

VVujek 06.02.2023 22:51

Luciano Moggi przykładny, sprawiedliwy i uczciwy człowiek.

tylkointer3 06.02.2023 22:47

Wypaczają wyniki dzięki swoim wałkom, a jak wszystko wychodzi na jaw to cały świat sie uparł na nich i oni muszą walczyć :D

tylkointer3 06.02.2023 22:44

Naprawdę w środowisku Juvle takie terminy jak logika, rzeczywistości, równe zasady to cos nieznane

VVujek 06.02.2023 22:30

Xd

VVujek 06.02.2023 22:30

Moggi: Moim zdaniem Juve powinno walczyć z systemem, który jest przeciwko nim, a fakty to pokazują. Wykluczyłbym fakt przejścia Juve do Serie B. Moim zdaniem Juventus nie może przejść do B, nawet jeśli wielu chciałoby wysłać Juve do B, tak jak robiono to w przeszłości.

andyvdm 06.02.2023 22:29

Bo to sprawa załatwiona w 50% Inter chce N'dicka nie

Xucatlan 06.02.2023 22:24

Dopiero co pisali, że ten Ndicka już warunki kontraktu z Barceloną ustalone ma.

Luki165 06.02.2023 22:18

No bo jak juz to tylko do srodka

Towarzysz 06.02.2023 22:08

Byłoby super ale wszyscy tutaj sapią że on lewonożny i inna pozycja

Luki165 06.02.2023 22:03

#Inter have already decided on Milan Skriniar’s replacement: Evan N’Dicka. 23-year old French defender playing for Frankfurt whose contract expires at the end of the season. 🇫🇷 [@Fichajes_futbol via @sport]

Towarzysz 06.02.2023 21:35

Derby della 13° posto

Towarzysz 06.02.2023 21:33

Jutro wielki mecz

Andrzej1985 06.02.2023 20:37

Zanilo jak go zwą kibice Romy Gówno bez Honoru.I poszli do niego pod Dom chłopczyna tak się wystraszył że wezwał Policję.

broda4991 06.02.2023 20:06

A jakis czas temu ponoc real dawa z 70-80mln

andyvdm 06.02.2023 20:00

Po kontuzjach to już nie ten sam piłkarz

andyvdm 06.02.2023 20:00

Jakby nie kolana to by teraz szedł do Anglii za 70 mln

Andrzej1985 06.02.2023 19:57

Szkoda bo parę groszy by wpadło za Niego

Claudio 06.02.2023 19:53

szkoda ze tak sie to potoczylo bo my tez na tym stracilismy

Claudio 06.02.2023 19:53

Zaniolo gwiazdorzył z Bournemouth to teraz bedzie grał z kozami lub siedzial pol roku na trybunach

Claudio 06.02.2023 19:52

Zaniolo blisko Galatasaray za ok 25mln (wliczone bonusy). Rozmowy zawieszone ze względu na trzęsienie ziemi w Turcji.

Towarzysz 06.02.2023 19:31

Wszyscy czekali rok temu na kryzys Milanu a wiemy jak to się skończyło

Towarzysz 06.02.2023 19:31

Lopez 06.02.2023 17:37 czekam na kryzys napoli. nie chce mi się wierzyć, że go nie będą mieli przez cały sezon

broda4991 06.02.2023 19:29

Ja się skontaktowalem ;)

FENDI_SOSA 06.02.2023 19:18

<3

Lopez 06.02.2023 19:09

Broda skontaktował sie Orzeu?

broda4991 06.02.2023 18:24

Szkoda ze to aż 13 punktów

Lopez 06.02.2023 17:44

teoretycznie zawsze lepiej grać u siebie ale nie będą grali z ogórkami. poza tym te drużyny walczą o udział w LM

Lopez 06.02.2023 17:44

nie chce analizować terminarzu

Rebelde 06.02.2023 17:41

Terminarz też mają korzystny Inter, Milan, Lazio i Atalanta , wszystko u siebie. A tam byli mocni nawet przed Spalem

Lopez 06.02.2023 17:37

czekam na kryzys napoli. nie chce mi się wierzyć, że go nie będą mieli przez cały sezon

Rebelde 06.02.2023 17:35

Czasem to lepiej, z mocnym grać na końcu. Napoli będzie miało kaca po fetowaniu mistrza, Sas i Torino będą już miały wywalone .

Cny 06.02.2023 16:46

za to jaka końcówka sezonu będzie ;) Lazio, Roma, sass,Napoli, Atalanta, torino

ragnar 06.02.2023 16:41

Mecz z napoli superpuchar, wczoraj 1 połowa, mecz z Atalantą...jednak lepiej nam wychodzą teoretycznie trudne spotkania, koncentracja? Dlatego lepiej jakby najblizsze kolejki to były same tuzy a nie dol tabeli :)

Adriano_forever 06.02.2023 16:30

No, tak jak z Monzą i Empoli komplet wpadnie

Xucatlan 06.02.2023 16:21

Ależ teraz mamy przyjemny terminarz w Serie A aż do 19 marca i spotkania z Juve. Tu musi wpaść 15 punktów, nie ma innej opcji.

Claudio 06.02.2023 15:52

drugi juventus

Adriano_forever 06.02.2023 15:48

ktoś się nią zajmuje ogólnie? :D

Jedrula 06.02.2023 15:48

no ja częsciej z niej korzystam niż ze strony normalnie :D

Jedrula 06.02.2023 15:47

w tej chwili działa mi normalnie

Adriano_forever 06.02.2023 15:47

to apka jeszcze jest?

Towarzysz 06.02.2023 15:47

Apki, mi w ogóle nie działa

Jedrula 06.02.2023 15:46

przeinstalowałem i nie pomogło, nie wiem czy to kwestia apki czy telefonu

Jedrula 06.02.2023 15:46

to skoro zgłaszamy awarię, to aplikacja też szwankuje, raz się włączy i wszystko jest ok, ale cześciej wywala po wóch sekundach szary ekran

Orzeu 06.02.2023 15:45

nom, nie działają

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się