Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Dzonyy 08.02.2023 08:50

Ale to podobno juz ma pare dni

Towarzysz 08.02.2023 08:50

Witam baby szukają atencji to prawie jak nicolas piszący swoje mądrości

Luki165 08.02.2023 08:50

XD hehe

Dzonyy 08.02.2023 08:47

i mowila, ze to normalne i wrzucila to do neta xDDD

Dzonyy 08.02.2023 08:47

Wogole wyskoczyla mi na fb jakas imba z infulencerka o nazwie 'mamaginekolog', ktora przyjmowala znajomych poza kolejka na nfz

Dzonyy 08.02.2023 08:35

Mi zawsze stara kupuje na urodziny, ale w tym roku sie jej cos odkleilo i dostalem co innego :D

Luki165 08.02.2023 08:33

No ja tez to rozważam, bo sama koszulka mega mi sie podoba

Dzonyy 08.02.2023 08:32

Musze kupic wlasnie, ale na rgolu nie ma vapor match

Luki165 08.02.2023 08:31

No sam wygląd na koszulce digi jest idealny

Tom_Hardy 08.02.2023 08:24

Poczatek przejmowania Interu

Dzonyy 08.02.2023 08:22

Nie taki syf jak w zeszlym sezonie

Dzonyy 08.02.2023 08:22

prosty napis

Dzonyy 08.02.2023 08:22

Mi wyglad digitalbits mega siedzi.

Dzonyy 08.02.2023 08:22

Dobra juz widze.

Luki165 08.02.2023 08:21

Sie przewija

Dzonyy 08.02.2023 08:21

ladne logo?

Luki165 08.02.2023 08:20

Neom lub cruise Saudi

Dzonyy 08.02.2023 08:20

Ciekawe co to.

Luki165 08.02.2023 08:19

Przebijają sie kwoty od sponsora od ponad 20 mln do az 30 mln za sezon od tego nowego sponsora.

Dzonyy 08.02.2023 08:18

na 63k mial byc

Imrahil 08.02.2023 06:47

poco san siro, lepsza kopia kurnika na 50k

Imrahil 08.02.2023 06:47

poco moratti, lepszy kretacz tohir czy fałszerz zhang

Imrahil 08.02.2023 06:45

taka tutaj była gadka

Imrahil 08.02.2023 06:44

poco pirelli, lepszy digital ktory nie placi

Claudio 08.02.2023 00:14

Ma być nowy sponsor główny z bliskiego wschodu z branży turystyki zastępujący Digitalbits. Zmiana może być jeszcze w tym sezonie.

domin98 07.02.2023 23:38

Rafim*

domin98 07.02.2023 23:38

Sponsor związany z szejkiem Radom?

Luki165 07.02.2023 22:15

A ponoc jakis sponsor z Arabii ma byc naszym nowym glownym sponsorem

Luki165 07.02.2023 22:13

Fabbian nie gral przez kartki

VVujek 07.02.2023 22:12

Jak się nie rozumie roli prokuratora to się doszukują różnych teorii spiskowych

andyvdm 07.02.2023 22:09

Cale sądownictwo i prokuratura we Włoszech jest tak skontrowana żeby zaszkodzić Juventusowi

KibicInteru 07.02.2023 22:06

Masakra

VVujek 07.02.2023 22:05

I asysta

VVujek 07.02.2023 22:01

Xd

KibicInteru 07.02.2023 22:01

Widzę wyjaśniony przez Milika, Vlahovic 2 gole dzisiaj

nicolas80 07.02.2023 22:00

Może pojadę

nicolas80 07.02.2023 21:59

Jutro w stalowej woli mecz primavery

VVujek 07.02.2023 21:59

Nie wiem ,ale prawdopodobnie tak bo innego wytłumaczenia nie ma , był po za kadrą

nicolas80 07.02.2023 21:58

Kontuzja?

VVujek 07.02.2023 21:58

Fabian

VVujek 07.02.2023 21:58

Nie grał

VVujek 07.02.2023 21:58

Espo bramka, Oristanio grał dobry mecz ,ale dostał czerwo

nicolas80 07.02.2023 21:57

A Fabian?

VVujek 07.02.2023 21:57

Oglądałem Bari i Velno czyli Esposito i Oristanio

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:57

won do serie b

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:57

złodzieje oszusci i kłamcy

nicolas80 07.02.2023 21:57

Wujek jak tam serieB oglądałeś naszych?

VVujek 07.02.2023 21:55

Witam. Na jufepolen ciąg dalszy mani prześladowczej. Tym razem prokurator to fan Napoli. Oni nie rozumieją jednego, że zadaniem prokuratora jest wykrycie sprawcy przestępstwa, a następnie udowodnienie jego winy przed sądem. I nie ważne gdzie się urodził prokurator. On ma swoją rolę, a rolą jude jest się bronić.

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:55

no wchodził na wyższy poziom spierydolenia

nicolas80 07.02.2023 21:54

Szkoda Tucu bo już wchodził na wyższy poziom. Niestety chłopak ma pecha.

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:49

tylko żeby się mamlas nie połamał po drodze

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:49

niech lepiej wrzuci coś na grilca i się skoknie po zimne piwko

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:49

o to to

andyvdm 07.02.2023 21:33

Jak mi Tucu ugrilluje karkówkę to ma moje wsparcie

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:16

jeśli zajmie się którąś z wymienionych profesji to wtedy go zacznę wspierać

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:16

tudzież tarcia chrzanu

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 21:16

tłuku to się nadaje do pchania karuzeli najwyżej

oster 07.02.2023 21:07

Ten caly Tucu to powinien był lokajem w domu Inzaghiego i to Inzaghi powinien opłacać jego pensję, gość po 5 minutach na boisku wygląda jakby był na czterdziestym kilometrze maratonu... to jest wrak zawodnika i drewno

nicolas80 07.02.2023 21:01

Przestańcie już obrażać Tucu na tej stronie. Opamiętajcie jak się uważacie za kibiców. Trzeba chlopaka teraz wspierać a nie tylko obrzydliwe teksty

Luki165 07.02.2023 20:14

Fajna nitka nt Milanu, lecz końcowe wnioski sa dla nas takie same, jezeli chodzi o rozwój i ewentualne inwestowanie w rynek

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 19:22

to zało mariana był większy pożytek

OstatniPrawdziwy 07.02.2023 19:22

korea to najobrzydliwsza kreatura jaka nawiedziła ten klub

Rebelde 07.02.2023 18:27

Correa , oczywiscie że grał w Lazio

Rebelde 07.02.2023 18:27

myślałem że piszesz o Kerlonie

FENDI_SOSA 07.02.2023 18:26

o corree chodzi

FENDI_SOSA 07.02.2023 18:26

kto nie gral? xd

Rebelde 07.02.2023 18:26

63min w Interze

Rebelde 07.02.2023 18:26

on nie grał w Lazio

FENDI_SOSA 07.02.2023 18:23

byl jakas tam wiodaca postacia?

FENDI_SOSA 07.02.2023 18:23

co on wgl w lazio gral wlasciwie ?xd

Rebelde 07.02.2023 18:18

Kerlon ma juz 35lat? Jaki ja stary już jestem. On przed chwilą był talentem :D

Piekarz 07.02.2023 18:07

jaki sezon? xd

HB 07.02.2023 18:06

correa zagral jeden przecietny a obecny jest beznadziejny

HB 07.02.2023 18:06

radja zagral jeden, ale swietny sezon

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:48

z milosci ;o

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:47

niech gnije w tym acm

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:47

a tam ten tonalli

Xucatlan 07.02.2023 17:46

Prawdziwą 'perełką', to był Kerlon. Nawiasem mówiąc, to on am dopiero 35 lat. Wciąż mógłby grać :D

andyvdm 07.02.2023 17:46

Conciak wolał Vidala niz Tonaliego

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:43

mou mial takiego sneijdera coo

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:43

correa inzaghiego

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:43

no co radja pupilek spala

andyvdm 07.02.2023 17:42

Za radje co sobie sezon pograł xd

andyvdm 07.02.2023 17:42

No 30 mln plus zawodnik który był wart 50-60 milionów w pewnym momencie

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:42

drugiego tzn

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:41

tego pierwszego nic nie przebije chyab xd

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:41

jesli chodzi o niewypaly transferowe

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:41

radja zaraz za correa

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:41

i tak by nic z niego u nas nie bylo

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:41

tak!

andyvdm 07.02.2023 17:40

Przed rozwalonymi kolanami to był zupełnie inny zawodnik to się zdarza

andyvdm 07.02.2023 17:39

Obecnie to do gównianej pomocy Rony nie jest w stanie nic wnieść

andyvdm 07.02.2023 17:39

Xucatlan 07.02.2023 17:25 W sensie, że błyskotliwy młodzieniec, to tak -jasne. Ja jednak jako perełkę interpretuję zawodnika, z którego faktycznie coś wyrosło, a Zaniolo nie wyrósł nawet placek, ale zwykły zakalec. Można mówić, że gdyby to czy tamto, no ale fakty są takie, że nikt raczej za nim już nie tęskni i nie uważa, że wniósłby cokolwiek do Interu.

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:36

siedze w mediolanie jak marcelo burlon

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:34

kolesiostwo walone koruption shit

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:34

w koncu by sie wzieli za ta uefa mafie

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:33

o city tez cos widzialem

FENDI_SOSA 07.02.2023 17:33

<3

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się