Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Luki165 06.02.2023 09:21

Moze razem z Correa jest w szpitalu xD

Luki165 06.02.2023 09:21

Ale ze Nicolas nic nie opisuje od wczoraj

Dzonyy 06.02.2023 09:19

ciu ciuuuu

Dzonyy 06.02.2023 09:19

Bo narazie to korea jest w pociagu z milanem, ktory odjezdza lidze z nowym wlascicielem z usa

Dzonyy 06.02.2023 09:19

zje ta lige

Dzonyy 06.02.2023 09:19

Czuje, ze po 15 lutego ludzie zapomna o Kwiczy bo Joaquin 'Barbecue' Correa

Orzeu 06.02.2023 09:19

ten pociąg już jedzie

Dzonyy 06.02.2023 09:19

You can't stop the unstopabble

Orzeu 06.02.2023 09:19

:soon: :top:

Dzonyy 06.02.2023 09:18

Nic mu nie przeszkodzi

Xucatlan 06.02.2023 09:18

Nie no, Correa znowu jakiś uraz. To pewnie nieco opóźni jego dojście do formy.

Dzonyy 06.02.2023 09:18

jak pocisk wystrzelony z ubota

Luki165 06.02.2023 09:18

XD

Dzonyy 06.02.2023 09:17

tak @luki

Dzonyy 06.02.2023 09:17

Ruszy niczym Saturn V na ksiezyc

Luki165 06.02.2023 09:17

Milan oddal celny strzal wczoraj ?

VVujek 06.02.2023 09:17

Właśnie ten wycinek wywiadu wczoraj to nie był jakiś fejk ? Bo niby Skriniar powiedział, że kazano mu szukać klubu.

Dzonyy 06.02.2023 09:17

zostalo 9 dni do odpalenia Hołakina

Dzonyy 06.02.2023 09:17

Niedlugo wskoczy na poziom Correi

Orzeu 06.02.2023 09:16

nom forma Lukaku rośnie

Luki165 06.02.2023 09:15

Bo wczoraj wszedl i nie wygladal jak drewno

VVujek 06.02.2023 09:15

miszcz Zresztą, dla mnie Skriniar jest lekko przereklamowany. Bastoni już w ogóle. W ostatnim meczu graliśmy beznadziejnie, a i tak Tonali go położył w polu karnym jak amatora. Jak Leao we wcześniejszych derbach. Jego powinni sprzedać jak tylko przyjdzie mega oferta

Luki165 06.02.2023 09:15

Cieszy Lukaku

andyvdm 06.02.2023 09:14

Chińczycy wrzody na zdrowym ciele Interu każą szukać Panu Skriniarowi nowego klubu a potem zdziwienie że odchodzi

VVujek 06.02.2023 09:09

Miszcza z ACM,com.pl

VVujek 06.02.2023 09:08

E tam dawno. MŚ były niedawno przecież. A Brozovic to tam już kluczowy nie jest. Hakan i Mchitaryan go wygryzli. Reszta się zgadza.

VVujek 06.02.2023 09:08

Kolejny Chochoł Niszczą tym razem na temat Brozovicia

Jedrula 06.02.2023 09:07

tzn nie sam wywiad, tylko w skrócie o co chodzi

Jedrula 06.02.2023 09:05

na twitterze wczoraj latał

Andrzej1985 06.02.2023 09:01

Ok

Orzeu 06.02.2023 09:01

a to chyba jeszcze nie został opublikowany

Andrzej1985 06.02.2023 09:01

Chodziło mi o Ten wywiad co udzielił Curva Nord

Orzeu 06.02.2023 08:59

nie widzę żadnej wypowiedzi Skriniara

Orzeu 06.02.2023 08:59

Andrzej1985 06.02.2023 08:24 Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję

Dzonyy 06.02.2023 08:53

i stadion solo

Seba 06.02.2023 08:53

Adina zaszył się gdzieś już po remisie z Romą

Seba 06.02.2023 08:52

VVujek 06.02.2023 00:45 I oczywiście Adina nie ma po porażce

Seba 06.02.2023 08:52

Taa i te 300 mln na tranfery :D

Dzonyy 06.02.2023 08:37

alez milan z nowym wlascicielem odejzdza lidze. sb mialo racje. nowy wlasciciel to gwarancja sukcesu.

Andrzej1985 06.02.2023 08:24

Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję

Dzonyy 06.02.2023 08:06

Witam

VVujek 06.02.2023 00:45

I oczywiście Adina nie ma po porażce

maverik 06.02.2023 00:39

bym sie zgodzil, ale nadal mam z tylu glowy to kto jest trenerem Tottenhamu

pablo77 06.02.2023 00:38

maverik nie możemy bo oni odpadają z kogutami :D

pablo77 06.02.2023 00:37

Wygrana w lidze i awans do finału pucharu wloch mnie zadowoli :D

maverik 06.02.2023 00:37

jeszcze mozemy trafic na Milan w LM

pablo77 06.02.2023 00:37

3 mecze z Juve trzeba się odbić.

pablo77 06.02.2023 00:37

teraz pora na krętaczy.

pablo77 06.02.2023 00:37

Milan już koniec w tym sezonie wyjaśniony

pablo77 06.02.2023 00:36

niezla odklejka

pablo77 06.02.2023 00:36

Widziałem to Cluadio xD

Piekarz 06.02.2023 00:20

i won zrobili out

Piekarz 06.02.2023 00:19

bo niestety dostali w dupę z Torino w Pucharze Włoch

Piekarz 06.02.2023 00:19

mamy ich z głowy do jesieni

Claudio 06.02.2023 00:17

i właśnie takie gówna wypowiadają się w tym szambie milanowskim. "Wstyd i hańba"

Claudio 06.02.2023 00:16

"Przykre jest to, że ten Inter jest po prostu średni. W dobrej dyspozycji byłoby jak na jesieni i zwycięstwo. Oni są przereklamowani, ale my zwyczajnie przestaliśmy grać w piłkę. Ci piłkarze Interu to są zwyczajnie jebnięci. Te symulki, pretensje, że gwizdnęli faul Lukaku, a największy kretyn to ich kapitan. I my z tym czymś przegrywamy. Wstyd i hańba."

Claudio 06.02.2023 00:16

ten "miszcz" na milanówku to jest zdrowo yebnięty xD jemu psycholog już nie pomoże

Tom_Hardy 06.02.2023 00:11

Inzaghi robi sabotaż ale to 352 u nich dzisiaj to jest kryminal piolego. Cos jak zdjecie Ikara przez spalla z judaszami

VVujek 06.02.2023 00:08

Portugalczyk wielokrotnie ich ratował w gówno meczach.

VVujek 06.02.2023 00:08

W Milanie jak Leao bez formy to oni nie mają czym straszyć

Tom_Hardy 06.02.2023 00:02

Sedziowie tez

VVujek 06.02.2023 00:01

Wszystko im sprzyjało w tamtym sezonie

VVujek 06.02.2023 00:01

No z Lazio na ostatniej prostej to Mieli farta

Tom_Hardy 06.02.2023 00:00

Zwachali miszcza po naszej katastrofie z empoli i zagrali na determinacji

Piekarz 05.02.2023 23:59

Milan w zeszłym sezonie, zwłaszcza na ostatniej prostej, grał naprawdę dobrą gałę

VVujek 05.02.2023 23:59

Wystarczyło bo Calabrie grały ponad stan

Tom_Hardy 05.02.2023 23:59

Co jest Maignianem?

VVujek 05.02.2023 23:58

Tomori 2 sezony dobrze

Tom_Hardy 05.02.2023 23:58

Na skudetto eystarczylo

VVujek 05.02.2023 23:58

Miszcz pisze o przereklamowanym Interze . Dostali oklep 3:0 w SPW i teraz zmęczony po Atalancie Inter też ich wyjaśnia. Beka z pajaca

Cny 05.02.2023 23:58

ostatni poszedł w narkotykowe Bajlando, ciężki do odzyskania.

Piekarz 05.02.2023 23:58

grajek jednego sezonu

Piekarz 05.02.2023 23:58

Tomori meh

VVujek 05.02.2023 23:53

Tonali Bennacer Tomori Theo Leao Maignian i to wszystko

Piekarz 05.02.2023 23:52

i to jak wszyscy zdrowi

Piekarz 05.02.2023 23:52

przecież tam jest może z 4,5 sensownego piłkarza maks

VVujek 05.02.2023 23:52

Ten sezon pokazuję , że Scudetto Milanu to była anomalia. Tam pół składu grało ponad stan

Piekarz 05.02.2023 23:51

sympatyczny kloszard jest jedyną znaną osobą na kuli ziemskiej, której z tego szrotu mylanowskiego udało się skleić naprawdę dobrze grający zespół

Piekarz 05.02.2023 23:49

jeszcze głębiej się w dupie zagrzebią wtedy

Piekarz 05.02.2023 23:49

oby Mylan zwolnił Piolego

VVujek 05.02.2023 23:34

No ale skoro Paredes w tym rankingu jest na 3 miejscu to coś jest nie tak xd nie sądzisz ? Obejrzyj jakiś mecz Troyes i opisz

mroowa111 05.02.2023 23:33

tanczy :inter: :flaga1:

Cny 05.02.2023 23:33

bo co restza jest tam przypadkowa?

Cny 05.02.2023 23:32

owiedmzy ze jego obecnosc tam to blad w matrixie

Cny 05.02.2023 23:32

ale ja nie o paredesie piszę

VVujek 05.02.2023 23:32

Nabił staty ,a kibice Juve narzekają na niego , coś tu nie gra , nie sądzisz ? Xd

Cny 05.02.2023 23:31

kogo lepszego na ąłwkę za tlye mozna sciagnac?

Cny 05.02.2023 23:31

tylko paredes kosztowałby 20-30M zeby go wziac z PSg a tardieu kosztuje 2-3M

Cny 05.02.2023 23:31

no nabił staty i poszedłw odstawkę

VVujek 05.02.2023 23:31

Nie gra i jest na 3 miejscu xd ciekawe

VVujek 05.02.2023 23:30

Coś szemrana ta tabelka

Cny 05.02.2023 23:30

bo nei gra xd

VVujek 05.02.2023 23:30

Najśmieszniejsze , że Paredes którego chcą wywieźć na taczkach z Juve jest tam na 3 miejscu , jakim cudem

Cny 05.02.2023 23:30

dalej źle

Cny 05.02.2023 23:30

vvujek nawet lepiej masz kilka zrodel ktore potwierdzaja to co piszę :)

Cny 05.02.2023 23:30

sugeruje jedynie, ze skoro inter nie ma hajsu na tarnsfery, to pora ruszyc zadki i poszukac nieoczywistych wyborow zeby uzupelnic kadre tnaim kosztem, a nie wywalac 10M za becao ktory nic nie da

VVujek 05.02.2023 23:29

Znowu inne źródło podajesz

Cny 05.02.2023 23:28

marian janoszka bal sie wyjechać za hałdy, a mógł spokojnie grać na europejskim poziomie

Mateusz17 05.02.2023 23:28

Lautaro to dobry napascior ,jak ja bym chcial zeby Lukaku wskoczyl na swoje obroty i obaj poniesli ten Inter na szczyt

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625636

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się