Archiwum shoutboksa

Xucatlan 06.02.2023 22:24

Dopiero co pisali, że ten Ndicka już warunki kontraktu z Barceloną ustalone ma.

Luki165 06.02.2023 22:18

No bo jak juz to tylko do srodka

Towarzysz 06.02.2023 22:08

Byłoby super ale wszyscy tutaj sapią że on lewonożny i inna pozycja

Luki165 06.02.2023 22:03

#Inter have already decided on Milan Skriniar’s replacement: Evan N’Dicka. 23-year old French defender playing for Frankfurt whose contract expires at the end of the season. 🇫🇷 [@Fichajes_futbol via @sport]

Towarzysz 06.02.2023 21:35

Derby della 13° posto

Towarzysz 06.02.2023 21:33

Jutro wielki mecz

Andrzej1985 06.02.2023 20:37

Zanilo jak go zwą kibice Romy Gówno bez Honoru.I poszli do niego pod Dom chłopczyna tak się wystraszył że wezwał Policję.

broda4991 06.02.2023 20:06

A jakis czas temu ponoc real dawa z 70-80mln

andyvdm 06.02.2023 20:00

Po kontuzjach to już nie ten sam piłkarz

andyvdm 06.02.2023 20:00

Jakby nie kolana to by teraz szedł do Anglii za 70 mln

Andrzej1985 06.02.2023 19:57

Szkoda bo parę groszy by wpadło za Niego

Claudio 06.02.2023 19:53

szkoda ze tak sie to potoczylo bo my tez na tym stracilismy

Claudio 06.02.2023 19:53

Zaniolo gwiazdorzył z Bournemouth to teraz bedzie grał z kozami lub siedzial pol roku na trybunach

Claudio 06.02.2023 19:52

Zaniolo blisko Galatasaray za ok 25mln (wliczone bonusy). Rozmowy zawieszone ze względu na trzęsienie ziemi w Turcji.

Towarzysz 06.02.2023 19:31

Wszyscy czekali rok temu na kryzys Milanu a wiemy jak to się skończyło

Towarzysz 06.02.2023 19:31

Lopez 06.02.2023 17:37 czekam na kryzys napoli. nie chce mi się wierzyć, że go nie będą mieli przez cały sezon

broda4991 06.02.2023 19:29

Ja się skontaktowalem ;)

FENDI_SOSA 06.02.2023 19:18

<3

Lopez 06.02.2023 19:09

Broda skontaktował sie Orzeu?

broda4991 06.02.2023 18:24

Szkoda ze to aż 13 punktów

Lopez 06.02.2023 17:44

teoretycznie zawsze lepiej grać u siebie ale nie będą grali z ogórkami. poza tym te drużyny walczą o udział w LM

Lopez 06.02.2023 17:44

nie chce analizować terminarzu

Rebelde 06.02.2023 17:41

Terminarz też mają korzystny Inter, Milan, Lazio i Atalanta , wszystko u siebie. A tam byli mocni nawet przed Spalem

Lopez 06.02.2023 17:37

czekam na kryzys napoli. nie chce mi się wierzyć, że go nie będą mieli przez cały sezon

Rebelde 06.02.2023 17:35

Czasem to lepiej, z mocnym grać na końcu. Napoli będzie miało kaca po fetowaniu mistrza, Sas i Torino będą już miały wywalone .

Cny 06.02.2023 16:46

za to jaka końcówka sezonu będzie ;) Lazio, Roma, sass,Napoli, Atalanta, torino

ragnar 06.02.2023 16:41

Mecz z napoli superpuchar, wczoraj 1 połowa, mecz z Atalantą...jednak lepiej nam wychodzą teoretycznie trudne spotkania, koncentracja? Dlatego lepiej jakby najblizsze kolejki to były same tuzy a nie dol tabeli :)

Adriano_forever 06.02.2023 16:30

No, tak jak z Monzą i Empoli komplet wpadnie

Xucatlan 06.02.2023 16:21

Ależ teraz mamy przyjemny terminarz w Serie A aż do 19 marca i spotkania z Juve. Tu musi wpaść 15 punktów, nie ma innej opcji.

Claudio 06.02.2023 15:52

drugi juventus

Adriano_forever 06.02.2023 15:48

ktoś się nią zajmuje ogólnie? :D

Jedrula 06.02.2023 15:48

no ja częsciej z niej korzystam niż ze strony normalnie :D

Jedrula 06.02.2023 15:47

w tej chwili działa mi normalnie

Adriano_forever 06.02.2023 15:47

to apka jeszcze jest?

Towarzysz 06.02.2023 15:47

Apki, mi w ogóle nie działa

Jedrula 06.02.2023 15:46

przeinstalowałem i nie pomogło, nie wiem czy to kwestia apki czy telefonu

Jedrula 06.02.2023 15:46

to skoro zgłaszamy awarię, to aplikacja też szwankuje, raz się włączy i wszystko jest ok, ale cześciej wywala po wóch sekundach szary ekran

Orzeu 06.02.2023 15:45

nom, nie działają

Adriano_forever 06.02.2023 15:12

zatrzymał mi się na 1763

Adriano_forever 06.02.2023 15:12

licznik powiadomień nie działa

Adriano_forever 06.02.2023 15:12

zgłaszam awarię na stronię

Adriano_forever 06.02.2023 15:10

Inter pany

martins2000 06.02.2023 15:02

tak im zrobią jak tym z UE

andyvdm 06.02.2023 14:46

Psg Katar i UEFA to jedna siatka

andyvdm 06.02.2023 14:45

Gówno im zrobia

Tom_Hardy 06.02.2023 14:44

City oskarzone, jeszcze PSG i Skriniarek bedzie blagal o powrot

Lopez 06.02.2023 14:19

Broda napisałem mu, na pewno się jakoś odezwie

HB 06.02.2023 14:19

Correa to wciąż lepszy transfer niż Barbosa

broda4991 06.02.2023 14:18

xD

Lopez 06.02.2023 14:03

Poczekaj chwile zawołam go

Lopez 06.02.2023 14:03

No właśnie jemu

broda4991 06.02.2023 13:58

Orzeu komu mam te dane podac? ;)

VVujek 06.02.2023 13:48

Lautaro w formie to jest top

Orzeu 06.02.2023 13:42

"Argentyński Milik"

VVujek 06.02.2023 13:37

Oster niezmiennie o mistrzostwach świata. Typ nawet po najlepszych meczach Lautato wbija w niego szpilę :D

speaker 06.02.2023 13:25

Tonali ma dobre cechy wolicjonalne jest Walczak ale nie ma z kim tam grać teraz

Seba 06.02.2023 13:14

no i w tym sezonie Tonali znowu wygląda jak gónwo

Piekarz 06.02.2023 13:13

i won zaraz zrobi out

Piekarz 06.02.2023 13:13

ten De Ketelar ma na twarzy wypisane, że się nie nadaje do Serie A

Piekarz 06.02.2023 13:13

ale wcześniej wyglądał świetnie w Brescii

andyvdm 06.02.2023 13:08

Tonali też jak komplet y gowniaka wyglądał w 1 sezonie

andyvdm 06.02.2023 13:08

Ja bym CDK nie skreślał jeszcze

Seba 06.02.2023 12:49

Jak to szło? CDK>Dybala? :D

Claudio 06.02.2023 12:45

A z De Keatelare po jednej asyscie zrobili transfer sezonu.

Seba 06.02.2023 12:44

No i ciekawe kiedy Origi zje te ligę

Claudio 06.02.2023 12:43

P. S. a Adin znowu ukrył się w jaskini? Standard w jego wykonaniu przy "gorszych" czasach.

Claudio 06.02.2023 12:43

Jak tam milanisci po podwójnym obiciu przez Inter nadal cwaniakuja jak to są mocniejsi od nas i będą walczyć o scudetto, a Inter się do top4 nie załapie? Przecież oni tacy mocni, a Inter wyprzedany i jest średniakiem ligowym 😂

Seba 06.02.2023 12:30

Może Monza się skusi

Andrzej1985 06.02.2023 12:12

Corere to trzeba się pozbyć w lato byle gdzie nawet na wypożyczenie i niech tak się odbudowuje.I Broń Boże Pytać Inzagiego o zdanie

Tom_Hardy 06.02.2023 11:49

Nicolas to jest troll

Seba 06.02.2023 11:44

:D

Orzeu 06.02.2023 11:10

nicolas to po prostu optymista

Chuchu 06.02.2023 11:04

Nie wiem na jakiej podstawie, no ale tak

Chuchu 06.02.2023 11:03

nicolas to jedyna osoba, która jeszcze wierzy w Correę

Towarzysz 06.02.2023 11:00

A Nicolas opisywał że Correa w połowie lutego top to może ja mam kalendarz z zeszłego roku

Towarzysz 06.02.2023 11:00

witam czy w tym roku połowa lutego przypada w lipcu? bo nie wiem kiedy correa ma wyzdrowieć

Towarzysz 06.02.2023 11:00

witam czy w tym roku lu

VVujek 06.02.2023 10:36

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest ? To coś na głowie Arcadio Maczugi ? To jakaś peruka ?

Xucatlan 06.02.2023 10:35

Pewnie chce zwrócić na siebie uwagę.

VVujek 06.02.2023 10:33

Oster ciągle pisze o Lautato , dodając "najgorszy piłkarz MŚ" Co za gość xd

Xucatlan 06.02.2023 10:27

Widać spory progres w tym elemencie.

Xucatlan 06.02.2023 10:27

Po wznowieniu rozgrywek 2x Milan, Atalanta, Napoli. - wszystko na zero z tyłu. Straciliśmy niby 5 goli w 9 meczach, ale z tych 5 straconych bramek mamy pechowy rykoszet Dumfriesa, strzał życia Okereke, czy straszny babol Onany z Empoli.

broda4991 06.02.2023 10:26

Ale nie przewiduje żeby się udalo :(

broda4991 06.02.2023 10:26

Kurde jakie emocje. Tylko trzech nas trafilo wynik meczu.

Jaszczu91 06.02.2023 10:18

ten też kolejny raz jakieś problemy mięśniowe po zagraniu 3 meczów

Jaszczu91 06.02.2023 10:17

Correa może sobie przybić piątke z Zinho

VVujek 06.02.2023 09:22

niewiadome

VVujek 06.02.2023 09:22

Milan odjeżdża, tylko wystąpił błąd i jadą w odwrotnym kierunku. Fajnie , że w życiu są niewiadomo , to jak za karę dostać nagrodę.

Luki165 06.02.2023 09:21

Moze razem z Correa jest w szpitalu xD

Luki165 06.02.2023 09:21

Ale ze Nicolas nic nie opisuje od wczoraj

Dzonyy 06.02.2023 09:19

ciu ciuuuu

Dzonyy 06.02.2023 09:19

Bo narazie to korea jest w pociagu z milanem, ktory odjezdza lidze z nowym wlascicielem z usa

Dzonyy 06.02.2023 09:19

zje ta lige

Dzonyy 06.02.2023 09:19

Czuje, ze po 15 lutego ludzie zapomna o Kwiczy bo Joaquin 'Barbecue' Correa

Shoutbox

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się