Archiwum shoutboksa

Cny 05.02.2023 22:06

o tak acerbi na lewym skrzydle

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

kłóci się, morde drze

MuCha2 05.02.2023 22:06

Ale uja gramy od gola

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

nie ma faulu

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

lol

Claudio 05.02.2023 22:06

strzelić drugą bo ten mecz śmierdzi frajerstwem

Cny 05.02.2023 22:05

śćiagac dzidzia dzeko, dawac gosensa i asllaniego za mikiego

blazej98 05.02.2023 22:05

milan tak slabo gra ze jak oni nie dostana 2-0 od nas to juz hjest sukces

INTERkibic 05.02.2023 22:05

Tylko ze Milan jak nic nie grał tak nie gra tylko my huya gramy

blazej98 05.02.2023 22:05

dumfries/brozo/ devrij

Nerazzurx10 05.02.2023 22:05

Nie pamietam kiedy zagraliśmy super po przerwie

blazej98 05.02.2023 22:04

no to :cenzor: zmianyy a nie musimy dac

Cny 05.02.2023 22:04

i czeka ze zmianami ;)

pablo77 05.02.2023 22:04

to sie skonczy frajerstwem

Czaglar 05.02.2023 22:04

Zaczyna się jakaś sraczka u nas

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Musimy dać na 2 i 3

pablo77 05.02.2023 22:04

kierwa zaczyna sie syf robic

Cny 05.02.2023 22:04

i cyk szymon obsrał się klasycznie w przewie

Nerazzurx10 05.02.2023 22:04

Co u nas jest z tym mentalem, ze 2 polowa u nas to zwykle tragedia?

intermed1 05.02.2023 22:04

Jezuuu

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:04

żeby się zaraz Milan nie rozkręcił

Cny 05.02.2023 22:04

jakby to byl jakis serb to jzu bys lecial dawac za niego 20M

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Zaczyna się kurva

intermed1 05.02.2023 22:04

To niezły Onana

MuCha2 05.02.2023 22:04

I się mecz przyspieszył

Husi 05.02.2023 22:04

Trzeba strzelić na 2 koniecznie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:03

miałem pisać że druga potrzebna

Luki165 05.02.2023 22:03

Nie, pisze ze jest za slaby na Inter. Poziom maks jakies Torino

INTERkibic 05.02.2023 22:03

Jak my kurva nie strzelimy na 2-0 to będzie słabo

blazej98 05.02.2023 22:03

zmiany, brozovic/dumfries/devrij?

Cny 05.02.2023 22:03

piszesz wlasnie tak tlyko dlatego ze to Polak

Luki165 05.02.2023 22:03

Za duzo Borka i wkręcenie sobie ze to nowy Humels

blazej98 05.02.2023 22:03

dawać 2-0 bo leao sie odpali i po derbach

intermed1 05.02.2023 22:02

Za bardzo się rozluźnilśmy

Luki165 05.02.2023 22:02

I konczy dyskusje

Cny 05.02.2023 22:02

półprawy obrońca ogranyw lidze, z niedużą rezerwą do wykrzesania, jako zuupelnienie idealny

Cny 05.02.2023 22:02

dlaczego?

intermed1 05.02.2023 22:02

Śmierdzi gówno golem dla Milanu

Luki165 05.02.2023 22:01

Samo rozwazanie Dawidowicza to smiech

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

to Dawidowicz jakieś 11-13 mln

Cny 05.02.2023 22:01

Smalling ani razu nie zblizył się do poziomu Dawidowicza z meczu z Anglią

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

skoro oddaliśmy Medela za 3 mln, Mario za free

Cny 05.02.2023 22:01

Luki165 no dyskutuje jak Ty

Luki165 05.02.2023 22:01

Pojecia zero

Cny 05.02.2023 22:01

a ile dlabys za spadkowicza z hellasu?

Luki165 05.02.2023 22:01

XD

Cny 05.02.2023 22:00

smalling to wrak,s zkoda o nim pisac

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

Tak tanio?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

dawidowicz 7 mln?

Luki165 05.02.2023 22:00

Szkoda nawet o nim pisac

Luki165 05.02.2023 22:00

Dawidowicz to wrak

INTERkibic 05.02.2023 22:00

Qrwa lauti

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

ehhhhhh

Dzonyy 05.02.2023 22:00

A sens jest wydanie 7 baniek na dawidowicza + kontrakt?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

tataruszanu ręcznik w tym roku a dzisiaj broni

Nerazzurx10 05.02.2023 22:00

Czaicie ze Leao jest w teori najlepszym pilkarzem ligi?

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

aj

Cny 05.02.2023 21:59

po co sie bujac

Cny 05.02.2023 21:59

bezsens

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

bedzie dejavu

Cny 05.02.2023 21:59

3,5m kontraktu dla wraka

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

on strzeli jedną a giroud dwie

Dzonyy 05.02.2023 21:59

Moze mylan zacznie atakowac

INTERkibic 05.02.2023 21:59

Jak leao strzeli to yebane

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

leao wchodzi

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

oho

Luki165 05.02.2023 21:59

Smalling za darmo to jak jest drogi ?

Cny 05.02.2023 21:58

luki165 zaden z nich tu sie nie nadaje i są bardzo drodzy

Cny 05.02.2023 21:58

radomiak by wiecej nabił

blazej98 05.02.2023 21:58

jak my dzis nie wygramy 2-0 albo wiecej to masakra przsseciez milan jest bezzębny

Luki165 05.02.2023 21:58

Przyjdzie Smalling, Becao/Demiral

Ibracadabra eight 05.02.2023 21:58

strzalać tą drugą bramkę i dawać zmienników

Cny 05.02.2023 21:58

dramat

Cny 05.02.2023 21:58

milan nawet nie 100 podan

Luki165 05.02.2023 21:56

No mou juz po meczu pratycznie to potwierdzil wczoraj

Cny 05.02.2023 21:56

pismzy o realnych opcjach

Cny 05.02.2023 21:56

ja tutaj nie bajdurze ze nagle wyciagniemy skorasia z lecha, bo ans nie stac

Luki165 05.02.2023 21:56

Dokladnie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

zobaczycie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:56

będzie Smaldini

Luki165 05.02.2023 21:56

Scalvini nie realny

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

no niestety

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

o jakieś 40 mln

Dzonyy 05.02.2023 21:55

xDD

Cny 05.02.2023 21:55

pismzy o realnych opcjach

Adriano_forever 05.02.2023 21:55

ale za drogi

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:55

Scalvini byłby najlepszy

Cny 05.02.2023 21:55

i jeszcze zostaje 20m z denzela

Luki165 05.02.2023 21:55

XD

Adriano_forever 05.02.2023 21:54

to było

Adriano_forever 05.02.2023 21:54

lol

Cny 05.02.2023 21:54

tardieu dawidowicz i jorgenson to max 10m razem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:54

rozumiem

Cny 05.02.2023 21:54

brac jorgensona z danii

Luki165 05.02.2023 21:54

Nie ja, widzialem opis statystyczny. Jezelu chodzi o odbiory, przechwyty, wyprowadzenie pilki

Cny 05.02.2023 21:54

i dumfriesa opchnac za 30M

Cny 05.02.2023 21:53

wzrost i waga :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:53

ale na podstawie jakich liczb porównujesz ich do Skriniara?

Luki165 05.02.2023 21:53

Quarta, ten grek z niemiec i Djalo, jezeli chodzi o same liczby sa podobni do Skriniara

Cny 05.02.2023 21:53

spadkowicz z hellasu to 2+5m z opcja

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się