Archiwum shoutboksa

INTERkibic 05.02.2023 22:13

No zraz wdupimy i będzie gnój

blazej98 05.02.2023 22:13

za co ten faul

kadrian89 05.02.2023 22:13

Trener pipka

intermed1 05.02.2023 22:13

Kolejna strata ja *ierdole

Cny 05.02.2023 22:13

wywalcie tego komedianta szymona

INTERkibic 05.02.2023 22:13

Słabo gramy w środku

Xucatlan 05.02.2023 22:13

Zaraz wdupimy.

kadrian89 05.02.2023 22:13

Na co Szymon czeka

Czaglar 05.02.2023 22:13

Podgardlak pobudka

INTERkibic 05.02.2023 22:12

Kurva sędzie jest słaby jak huy

intermed1 05.02.2023 22:12

Rób zmiany ośle

Claudio 05.02.2023 22:12

haha i nzowu kartka

intermed1 05.02.2023 22:12

Niech oni się obudzą kurva

Kusy 05.02.2023 22:12

Var był na kawie wtedy

Claudio 05.02.2023 22:12

przeciez Kriunic faulowal z premedytacja bez pilki...niezle jaja

Dzonyy 05.02.2023 22:12

Dawaj czerwo cwelowi

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:12

nie dają im kartek widzę xD

Dzonyy 05.02.2023 22:11

fauluja lautaro a ten dla nich xDD

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

Co XDDDDD

Cny 05.02.2023 22:11

zaraz wlasnie giroud, karny albo babol babolarza

Claudio 05.02.2023 22:11

a Miki za frajer kartke,...super

Dzonyy 05.02.2023 22:11

jezu co ten sedzia xDDDDDDD

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

I woz var tez porazka

Nerazzurx10 05.02.2023 22:11

Sedzia porazka dzisiah

crislk 05.02.2023 22:11

lukaku strzeli dzis cos czuje

Cny 05.02.2023 22:11

trener sparalizowany

Claudio 05.02.2023 22:11

Krunic xD

Adriano_forever 05.02.2023 22:11

a tutaj chyba żółta powinna być

Cny 05.02.2023 22:10

koncentracja uciekla

blazej98 05.02.2023 22:10

zmiany zmiany trzeba dobic ten milan

Adriano_forever 05.02.2023 22:10

a oni wpuscili leao i mecz się wyrównał

Cny 05.02.2023 22:10

podziekuj trenerowi ktory spi

INTERkibic 05.02.2023 22:10

Dziwny mecz.

Dzonyy 05.02.2023 22:10

Myslalemn, ze jak sie milan otworzy to ich rozklepiemy raz dwa

Dzonyy 05.02.2023 22:09

No w drugiej polowie slabo wygladamy.

crislk 05.02.2023 22:09

no ten giround jest irytujacy

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

no często spotykane

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

ale kurde no

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

to smutne

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

w takim meczu szczególnie

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

przecież to nie nowość

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

giroud farfocla z półobrotu może jebnąć zawsze

Czaglar 05.02.2023 22:09

No czas na Lakake

Kusy 05.02.2023 22:09

Autobus już nie wsteczny, wrzucili bieg

Dzonyy 05.02.2023 22:09

Kazda sytuacja to gol ? :D

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:09

xD

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:09

no Szymon często czeka aż wyrównają

Dzonyy 05.02.2023 22:09

xD

blazej98 05.02.2023 22:09

no ale jak stworzą to mamy 1-1 i

Cny 05.02.2023 22:08

czy czekasz az wyrónają?

Dzonyy 05.02.2023 22:08

Spokojnie. Jeszcze sytuacje nie stworzyli.

Cny 05.02.2023 22:08

dawaj swieza krew podgardlaku

Adriano_forever 05.02.2023 22:08

za drobrze być nie może

Adriano_forever 05.02.2023 22:08

zaraz wcisną nam

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:08

ale Hakan z Barellą pograli :D

blazej98 05.02.2023 22:07

Capar. wyglada jakby był związany od kostek po szyje

Dzonyy 05.02.2023 22:07

Nawet nie atakowali

Dzonyy 05.02.2023 22:07

W pierwszej polowie staly cla druzna na 40 metrze

Cny 05.02.2023 22:07

zaczyna wygladac lepiej niz inter

Capar 05.02.2023 22:07

Staty*

Capar 05.02.2023 22:07

Nie oglądam meczu. Czy Milan wygląda jak stary pokazują czy nawet gorzej

blazej98 05.02.2023 22:07

czy w angielskiej nie poszla czerwona ostatnio za taki faul?

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

afromurzyn

Cny 05.02.2023 22:06

to jest pomysł

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

co za sciek

Dzonyy 05.02.2023 22:06

beka xD

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

czysto

Cny 05.02.2023 22:06

tak dalej trenerze!

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

krew się leje ale nie ma nic

Cny 05.02.2023 22:06

o tak acerbi na lewym skrzydle

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

kłóci się, morde drze

MuCha2 05.02.2023 22:06

Ale uja gramy od gola

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

nie ma faulu

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

lol

Claudio 05.02.2023 22:06

strzelić drugą bo ten mecz śmierdzi frajerstwem

Cny 05.02.2023 22:05

śćiagac dzidzia dzeko, dawac gosensa i asllaniego za mikiego

blazej98 05.02.2023 22:05

milan tak slabo gra ze jak oni nie dostana 2-0 od nas to juz hjest sukces

INTERkibic 05.02.2023 22:05

Tylko ze Milan jak nic nie grał tak nie gra tylko my huya gramy

blazej98 05.02.2023 22:05

dumfries/brozo/ devrij

Nerazzurx10 05.02.2023 22:05

Nie pamietam kiedy zagraliśmy super po przerwie

blazej98 05.02.2023 22:04

no to :cenzor: zmianyy a nie musimy dac

Cny 05.02.2023 22:04

i czeka ze zmianami ;)

pablo77 05.02.2023 22:04

to sie skonczy frajerstwem

Czaglar 05.02.2023 22:04

Zaczyna się jakaś sraczka u nas

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Musimy dać na 2 i 3

pablo77 05.02.2023 22:04

kierwa zaczyna sie syf robic

Cny 05.02.2023 22:04

i cyk szymon obsrał się klasycznie w przewie

Nerazzurx10 05.02.2023 22:04

Co u nas jest z tym mentalem, ze 2 polowa u nas to zwykle tragedia?

intermed1 05.02.2023 22:04

Jezuuu

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:04

żeby się zaraz Milan nie rozkręcił

Cny 05.02.2023 22:04

jakby to byl jakis serb to jzu bys lecial dawac za niego 20M

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Zaczyna się kurva

intermed1 05.02.2023 22:04

To niezły Onana

MuCha2 05.02.2023 22:04

I się mecz przyspieszył

Husi 05.02.2023 22:04

Trzeba strzelić na 2 koniecznie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:03

miałem pisać że druga potrzebna

Luki165 05.02.2023 22:03

Nie, pisze ze jest za slaby na Inter. Poziom maks jakies Torino

INTERkibic 05.02.2023 22:03

Jak my kurva nie strzelimy na 2-0 to będzie słabo

blazej98 05.02.2023 22:03

zmiany, brozovic/dumfries/devrij?

Cny 05.02.2023 22:03

piszesz wlasnie tak tlyko dlatego ze to Polak

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625499

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się