Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

przecież to nie nowość

Adriano_forever 05.02.2023 22:09

giroud farfocla z półobrotu może jebnąć zawsze

Czaglar 05.02.2023 22:09

No czas na Lakake

Kusy 05.02.2023 22:09

Autobus już nie wsteczny, wrzucili bieg

Dzonyy 05.02.2023 22:09

Kazda sytuacja to gol ? :D

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:09

xD

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:09

no Szymon często czeka aż wyrównają

Dzonyy 05.02.2023 22:09

xD

blazej98 05.02.2023 22:09

no ale jak stworzą to mamy 1-1 i

Cny 05.02.2023 22:08

czy czekasz az wyrónają?

Dzonyy 05.02.2023 22:08

Spokojnie. Jeszcze sytuacje nie stworzyli.

Cny 05.02.2023 22:08

dawaj swieza krew podgardlaku

Adriano_forever 05.02.2023 22:08

za drobrze być nie może

Adriano_forever 05.02.2023 22:08

zaraz wcisną nam

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:08

ale Hakan z Barellą pograli :D

blazej98 05.02.2023 22:07

Capar. wyglada jakby był związany od kostek po szyje

Dzonyy 05.02.2023 22:07

Nawet nie atakowali

Dzonyy 05.02.2023 22:07

W pierwszej polowie staly cla druzna na 40 metrze

Cny 05.02.2023 22:07

zaczyna wygladac lepiej niz inter

Capar 05.02.2023 22:07

Staty*

Capar 05.02.2023 22:07

Nie oglądam meczu. Czy Milan wygląda jak stary pokazują czy nawet gorzej

blazej98 05.02.2023 22:07

czy w angielskiej nie poszla czerwona ostatnio za taki faul?

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

afromurzyn

Cny 05.02.2023 22:06

to jest pomysł

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

co za sciek

Dzonyy 05.02.2023 22:06

beka xD

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

czysto

Cny 05.02.2023 22:06

tak dalej trenerze!

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

krew się leje ale nie ma nic

Cny 05.02.2023 22:06

o tak acerbi na lewym skrzydle

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

kłóci się, morde drze

MuCha2 05.02.2023 22:06

Ale uja gramy od gola

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

nie ma faulu

Adriano_forever 05.02.2023 22:06

lol

Claudio 05.02.2023 22:06

strzelić drugą bo ten mecz śmierdzi frajerstwem

Cny 05.02.2023 22:05

śćiagac dzidzia dzeko, dawac gosensa i asllaniego za mikiego

blazej98 05.02.2023 22:05

milan tak slabo gra ze jak oni nie dostana 2-0 od nas to juz hjest sukces

INTERkibic 05.02.2023 22:05

Tylko ze Milan jak nic nie grał tak nie gra tylko my huya gramy

blazej98 05.02.2023 22:05

dumfries/brozo/ devrij

Nerazzurx10 05.02.2023 22:05

Nie pamietam kiedy zagraliśmy super po przerwie

blazej98 05.02.2023 22:04

no to :cenzor: zmianyy a nie musimy dac

Cny 05.02.2023 22:04

i czeka ze zmianami ;)

pablo77 05.02.2023 22:04

to sie skonczy frajerstwem

Czaglar 05.02.2023 22:04

Zaczyna się jakaś sraczka u nas

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Musimy dać na 2 i 3

pablo77 05.02.2023 22:04

kierwa zaczyna sie syf robic

Cny 05.02.2023 22:04

i cyk szymon obsrał się klasycznie w przewie

Nerazzurx10 05.02.2023 22:04

Co u nas jest z tym mentalem, ze 2 polowa u nas to zwykle tragedia?

intermed1 05.02.2023 22:04

Jezuuu

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:04

żeby się zaraz Milan nie rozkręcił

Cny 05.02.2023 22:04

jakby to byl jakis serb to jzu bys lecial dawac za niego 20M

INTERkibic 05.02.2023 22:04

Zaczyna się kurva

intermed1 05.02.2023 22:04

To niezły Onana

MuCha2 05.02.2023 22:04

I się mecz przyspieszył

Husi 05.02.2023 22:04

Trzeba strzelić na 2 koniecznie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:03

miałem pisać że druga potrzebna

Luki165 05.02.2023 22:03

Nie, pisze ze jest za slaby na Inter. Poziom maks jakies Torino

INTERkibic 05.02.2023 22:03

Jak my kurva nie strzelimy na 2-0 to będzie słabo

blazej98 05.02.2023 22:03

zmiany, brozovic/dumfries/devrij?

Cny 05.02.2023 22:03

piszesz wlasnie tak tlyko dlatego ze to Polak

Luki165 05.02.2023 22:03

Za duzo Borka i wkręcenie sobie ze to nowy Humels

blazej98 05.02.2023 22:03

dawać 2-0 bo leao sie odpali i po derbach

intermed1 05.02.2023 22:02

Za bardzo się rozluźnilśmy

Luki165 05.02.2023 22:02

I konczy dyskusje

Cny 05.02.2023 22:02

półprawy obrońca ogranyw lidze, z niedużą rezerwą do wykrzesania, jako zuupelnienie idealny

Cny 05.02.2023 22:02

dlaczego?

intermed1 05.02.2023 22:02

Śmierdzi gówno golem dla Milanu

Luki165 05.02.2023 22:01

Samo rozwazanie Dawidowicza to smiech

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

to Dawidowicz jakieś 11-13 mln

Cny 05.02.2023 22:01

Smalling ani razu nie zblizył się do poziomu Dawidowicza z meczu z Anglią

Adriano_forever 05.02.2023 22:01

skoro oddaliśmy Medela za 3 mln, Mario za free

Cny 05.02.2023 22:01

Luki165 no dyskutuje jak Ty

Luki165 05.02.2023 22:01

Pojecia zero

Cny 05.02.2023 22:01

a ile dlabys za spadkowicza z hellasu?

Luki165 05.02.2023 22:01

XD

Cny 05.02.2023 22:00

smalling to wrak,s zkoda o nim pisac

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

Tak tanio?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

dawidowicz 7 mln?

Luki165 05.02.2023 22:00

Szkoda nawet o nim pisac

Luki165 05.02.2023 22:00

Dawidowicz to wrak

INTERkibic 05.02.2023 22:00

Qrwa lauti

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

ehhhhhh

Dzonyy 05.02.2023 22:00

A sens jest wydanie 7 baniek na dawidowicza + kontrakt?

Adriano_forever 05.02.2023 22:00

tataruszanu ręcznik w tym roku a dzisiaj broni

Nerazzurx10 05.02.2023 22:00

Czaicie ze Leao jest w teori najlepszym pilkarzem ligi?

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

aj

Cny 05.02.2023 21:59

po co sie bujac

Cny 05.02.2023 21:59

bezsens

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

bedzie dejavu

Cny 05.02.2023 21:59

3,5m kontraktu dla wraka

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

on strzeli jedną a giroud dwie

Dzonyy 05.02.2023 21:59

Moze mylan zacznie atakowac

INTERkibic 05.02.2023 21:59

Jak leao strzeli to yebane

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

leao wchodzi

Adriano_forever 05.02.2023 21:59

oho

Luki165 05.02.2023 21:59

Smalling za darmo to jak jest drogi ?

Cny 05.02.2023 21:58

luki165 zaden z nich tu sie nie nadaje i są bardzo drodzy

Cny 05.02.2023 21:58

radomiak by wiecej nabił

blazej98 05.02.2023 21:58

jak my dzis nie wygramy 2-0 albo wiecej to masakra przsseciez milan jest bezzębny

Luki165 05.02.2023 21:58

Przyjdzie Smalling, Becao/Demiral

Shoutbox

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:14

Enzo* 80 zdaje sie z benfiki do chelsea

Szczupac_FCI 25.06.2026 16:13

tu tyle samo bedzie'

HB 25.06.2026 16:12

enzo fernandez poszedł za 120 kilka lat temu

HB 25.06.2026 16:11

tych 55-60 mln za Paza to raczej hurra optymistyczna teza

AveCaesar 25.06.2026 16:07

Ważne żeby ta sytuacja wyjaśniła się szybko bo będzie powtórka z poprzedniego letniego okienka.

Matti 25.06.2026 15:56

ale no nie sądzę, że to się wydarzy i tak

Matti 25.06.2026 15:55

i już wtedy Nico nie chciał odchodzić pomimo, że oferta kontraktu była wysoka

Matti 25.06.2026 15:55

oferta Spurs była rok temu

AveCaesar 25.06.2026 15:54

dla nas*

AveCaesar 25.06.2026 15:54

Paz był dla Como za 60 mln. Pewnie później Real by go zgarnął. Dla pewnie będzie drożej i nie będziemy chcieli się bawić w odkupy z Perezem tylko mieć swojego zawodnika.

martins2000 25.06.2026 15:53

Spurs z 1 ofertą 70 mln

Claudio 25.06.2026 15:51

Marotta z Perezem w przeciwieństwie do Percassiego ma dobre stosunki więc jeśli Paz mieści się w kwocie 60mln to niech nie przedłużają tego bo Angole tylko czekają jak te hieny. Marotta i Ausilio możecie załatwić nam mercato.

Jacenty 25.06.2026 15:30

Pedulla: #Real potwierdził #Como swoją wolę wznowienia [transferu] Nico #Paz (to był najbardziej prawdopodobny scenariusz) i ponownego wystawienia go na rynek za 55-60 milionów

Jacenty 25.06.2026 15:27

Caramazza: zaczyna się właśnie wyścig po NIco Paza

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625455

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się