przecież to nie nowość
giroud farfocla z półobrotu może jebnąć zawsze
No czas na Lakake
Autobus już nie wsteczny, wrzucili bieg
Kazda sytuacja to gol ?
xD
no Szymon często czeka aż wyrównają
xD
no ale jak stworzą to mamy 1-1 i
czy czekasz az wyrónają?
Spokojnie. Jeszcze sytuacje nie stworzyli.
dawaj swieza krew podgardlaku
za drobrze być nie może
zaraz wcisną nam
ale Hakan z Barellą pograli
Capar. wyglada jakby był związany od kostek po szyje
Nawet nie atakowali
W pierwszej polowie staly cla druzna na 40 metrze
zaczyna wygladac lepiej niz inter
Staty*
Nie oglądam meczu. Czy Milan wygląda jak stary pokazują czy nawet gorzej
czy w angielskiej nie poszla czerwona ostatnio za taki faul?
afromurzyn
to jest pomysł
co za sciek
beka xD
czysto
tak dalej trenerze!
krew się leje ale nie ma nic
o tak acerbi na lewym skrzydle
kłóci się, morde drze
Ale uja gramy od gola
nie ma faulu
lol
strzelić drugą bo ten mecz śmierdzi frajerstwem
śćiagac dzidzia dzeko, dawac gosensa i asllaniego za mikiego
milan tak slabo gra ze jak oni nie dostana 2-0 od nas to juz hjest sukces
Tylko ze Milan jak nic nie grał tak nie gra tylko my huya gramy
dumfries/brozo/ devrij
Nie pamietam kiedy zagraliśmy super po przerwie
no to
zmianyy a nie musimy dac
i czeka ze zmianami
to sie skonczy frajerstwem
Zaczyna się jakaś sraczka u nas
Musimy dać na 2 i 3
kierwa zaczyna sie syf robic
i cyk szymon obsrał się klasycznie w przewie
Co u nas jest z tym mentalem, ze 2 polowa u nas to zwykle tragedia?
Jezuuu
żeby się zaraz Milan nie rozkręcił
jakby to byl jakis serb to jzu bys lecial dawac za niego 20M
Zaczyna się kurva
To niezły Onana
I się mecz przyspieszył
Trzeba strzelić na 2 koniecznie
miałem pisać że druga potrzebna
Nie, pisze ze jest za slaby na Inter. Poziom maks jakies Torino
Jak my kurva nie strzelimy na 2-0 to będzie słabo
zmiany, brozovic/dumfries/devrij?
piszesz wlasnie tak tlyko dlatego ze to Polak
Za duzo Borka i wkręcenie sobie ze to nowy Humels
dawać 2-0 bo leao sie odpali i po derbach
Za bardzo się rozluźnilśmy
I konczy dyskusje
półprawy obrońca ogranyw lidze, z niedużą rezerwą do wykrzesania, jako zuupelnienie idealny
dlaczego?
Śmierdzi gówno golem dla Milanu
Samo rozwazanie Dawidowicza to smiech
to Dawidowicz jakieś 11-13 mln
Smalling ani razu nie zblizył się do poziomu Dawidowicza z meczu z Anglią
skoro oddaliśmy Medela za 3 mln, Mario za free
Luki165 no dyskutuje jak Ty
Pojecia zero
a ile dlabys za spadkowicza z hellasu?
XD
smalling to wrak,s zkoda o nim pisac
Tak tanio?
dawidowicz 7 mln?
Szkoda nawet o nim pisac
Dawidowicz to wrak
Qrwa lauti
ehhhhhh
A sens jest wydanie 7 baniek na dawidowicza + kontrakt?
tataruszanu ręcznik w tym roku a dzisiaj broni
Czaicie ze Leao jest w teori najlepszym pilkarzem ligi?
aj
po co sie bujac
bezsens
bedzie dejavu
3,5m kontraktu dla wraka
on strzeli jedną a giroud dwie
Moze mylan zacznie atakowac
Jak leao strzeli to yebane
leao wchodzi
oho
Smalling za darmo to jak jest drogi ?
luki165 zaden z nich tu sie nie nadaje i są bardzo drodzy
radomiak by wiecej nabił
jak my dzis nie wygramy 2-0 albo wiecej to masakra przsseciez milan jest bezzębny
Przyjdzie Smalling, Becao/Demiral
optymistyczna teza