to apka jeszcze jest?
Apki, mi w ogóle nie działa
przeinstalowałem i nie pomogło, nie wiem czy to kwestia apki czy telefonu
to skoro zgłaszamy awarię, to aplikacja też szwankuje, raz się włączy i wszystko jest ok, ale cześciej wywala po wóch sekundach szary ekran
nom, nie działają
zatrzymał mi się na 1763
licznik powiadomień nie działa
zgłaszam awarię na stronię
Inter pany
tak im zrobią jak tym z UE
Psg Katar i UEFA to jedna siatka
Gówno im zrobia
City oskarzone, jeszcze PSG i Skriniarek bedzie blagal o powrot
Broda napisałem mu, na pewno się jakoś odezwie
Correa to wciąż lepszy transfer niż Barbosa
xD
Poczekaj chwile zawołam go
No właśnie jemu
Orzeu komu mam te dane podac?
Lautaro w formie to jest top
"Argentyński Milik"
Oster niezmiennie o mistrzostwach świata. Typ nawet po najlepszych meczach Lautato wbija w niego szpilę
Tonali ma dobre cechy wolicjonalne jest Walczak ale nie ma z kim tam grać teraz
no i w tym sezonie Tonali znowu wygląda jak gónwo
i won zaraz zrobi out
ten De Ketelar ma na twarzy wypisane, że się nie nadaje do Serie A
ale wcześniej wyglądał świetnie w Brescii
Tonali też jak komplet y gowniaka wyglądał w 1 sezonie
Ja bym CDK nie skreślał jeszcze
Jak to szło? CDK>Dybala?
A z De Keatelare po jednej asyscie zrobili transfer sezonu.
No i ciekawe kiedy Origi zje te ligę
P. S. a Adin znowu ukrył się w jaskini? Standard w jego wykonaniu przy "gorszych" czasach.
Jak tam milanisci po podwójnym obiciu przez Inter nadal cwaniakuja jak to są mocniejsi od nas i będą walczyć o scudetto, a Inter się do top4 nie załapie? Przecież oni tacy mocni, a Inter wyprzedany i jest średniakiem ligowym 😂
Może Monza się skusi
Corere to trzeba się pozbyć w lato byle gdzie nawet na wypożyczenie i niech tak się odbudowuje.I Broń Boże Pytać Inzagiego o zdanie
Nicolas to jest troll
nicolas to po prostu optymista
Nie wiem na jakiej podstawie, no ale tak
nicolas to jedyna osoba, która jeszcze wierzy w Correę
A Nicolas opisywał że Correa w połowie lutego top to może ja mam kalendarz z zeszłego roku
witam czy w tym roku połowa lutego przypada w lipcu? bo nie wiem kiedy correa ma wyzdrowieć
witam czy w tym roku lu
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest ? To coś na głowie Arcadio Maczugi ? To jakaś peruka ?
Pewnie chce zwrócić na siebie uwagę.
Oster ciągle pisze o Lautato , dodając "najgorszy piłkarz MŚ" Co za gość xd
Widać spory progres w tym elemencie.
Po wznowieniu rozgrywek 2x Milan, Atalanta, Napoli. - wszystko na zero z tyłu. Straciliśmy niby 5 goli w 9 meczach, ale z tych 5 straconych bramek mamy pechowy rykoszet Dumfriesa, strzał życia Okereke, czy straszny babol Onany z Empoli.
Ale nie przewiduje żeby się udalo :(
Kurde jakie emocje. Tylko trzech nas trafilo wynik meczu.
ten też kolejny raz jakieś problemy mięśniowe po zagraniu 3 meczów
Correa może sobie przybić piątke z Zinho
niewiadome
Milan odjeżdża, tylko wystąpił błąd i jadą w odwrotnym kierunku. Fajnie , że w życiu są niewiadomo , to jak za karę dostać nagrodę.
Moze razem z Correa jest w szpitalu xD
Ale ze Nicolas nic nie opisuje od wczoraj
ciu ciuuuu
Bo narazie to korea jest w pociagu z milanem, ktory odjezdza lidze z nowym wlascicielem z usa
zje ta lige
Czuje, ze po 15 lutego ludzie zapomna o Kwiczy bo Joaquin 'Barbecue' Correa
ten pociąg już jedzie
You can't stop the unstopabble
Nic mu nie przeszkodzi
Nie no, Correa znowu jakiś uraz. To pewnie nieco opóźni jego dojście do formy.
jak pocisk wystrzelony z ubota
XD
tak @luki
Ruszy niczym Saturn V na ksiezyc
Milan oddal celny strzal wczoraj ?
Właśnie ten wycinek wywiadu wczoraj to nie był jakiś fejk ? Bo niby Skriniar powiedział, że kazano mu szukać klubu.
zostalo 9 dni do odpalenia Hołakina
Niedlugo wskoczy na poziom Correi
nom forma Lukaku rośnie
Bo wczoraj wszedl i nie wygladal jak drewno
miszcz Zresztą, dla mnie Skriniar jest lekko przereklamowany. Bastoni już w ogóle. W ostatnim meczu graliśmy beznadziejnie, a i tak Tonali go położył w polu karnym jak amatora. Jak Leao we wcześniejszych derbach. Jego powinni sprzedać jak tylko przyjdzie mega oferta
Cieszy Lukaku
Chińczycy wrzody na zdrowym ciele Interu każą szukać Panu Skriniarowi nowego klubu a potem zdziwienie że odchodzi
Miszcza z ACM,com.pl
E tam dawno. MŚ były niedawno przecież. A Brozovic to tam już kluczowy nie jest. Hakan i Mchitaryan go wygryzli. Reszta się zgadza.
Kolejny Chochoł Niszczą tym razem na temat Brozovicia
tzn nie sam wywiad, tylko w skrócie o co chodzi
na twitterze wczoraj latał
Ok
a to chyba jeszcze nie został opublikowany
Chodziło mi o Ten wywiad co udzielił Curva Nord
nie widzę żadnej wypowiedzi Skriniara
Andrzej1985 06.02.2023 08:24 Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję
i stadion solo
Adina zaszył się gdzieś już po remisie z Romą
VVujek 06.02.2023 00:45 I oczywiście Adina nie ma po porażce
Taa i te 300 mln na tranfery
alez milan z nowym wlascicielem odejzdza lidze. sb mialo racje. nowy wlasciciel to gwarancja sukcesu.
Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję
Witam
I oczywiście Adina nie ma po porażce