Archiwum shoutboksa

VVujek 05.02.2023 22:55

Z Monza to nas sędzia wyruchał

VVujek 05.02.2023 22:55

Ja szczerze myślałem , że przez wiele czasu nie będzie życia po Insigne w Neapolu ,a tu proszę typ jeszcze lepszy xd

KibicInteru 05.02.2023 22:55

Ciekawe czy tam chociaż nie będzie robił problemów

Cny 05.02.2023 22:55

jak on sie obsrywa przy milanie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:55

no właśnie xD

Cny 05.02.2023 22:54

nie przy tym trenerze

Cny 05.02.2023 22:54

ibra a beda

Dzonyy 05.02.2023 22:54

a teraz dallas

Dzonyy 05.02.2023 22:54

Najpierw mi boston obrzydzal

Dzonyy 05.02.2023 22:54

bleeee

Cny 05.02.2023 22:54

insignie byl zawsze slaby

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:54

scudetto jest do zrobienia ale nie może być sytuacji jak z Monzą czy Empoli

KibicInteru 05.02.2023 22:54

Kyrie Irving w Dallas

Cny 05.02.2023 22:54

napoli konczy sie po 1/8 LM, ale lige wygra na luzie

Dzonyy 05.02.2023 22:54

Typ jest 3x lepszy niz insigne kiedykolwiek byl

VVujek 05.02.2023 22:53

Ale fakt , typ co zastąpił Insigne to nie mam pytań, trafiło się im

Cny 05.02.2023 22:53

gruzin bedzie prosil go o autografy dla calej wioski

Cny 05.02.2023 22:53

zobaczycie jak ich kolo randal muani zgwałci

VVujek 05.02.2023 22:53

Darmian go zgasił jak peta

Dzonyy 05.02.2023 22:52

Koles jest neisamowity.

Luki165 05.02.2023 22:52

I tak trzeba patrzeć

Dzonyy 05.02.2023 22:52

Chyba, ze im Kwara wypadnie :D

Tom_Hardy 05.02.2023 22:52

Juz wiem Wuj

Tom_Hardy 05.02.2023 22:52

Co ty chcesz odrobic jak sami gramy kratke

Luki165 05.02.2023 22:52

Jest 10 pkt i bezpośredni mecz

VVujek 05.02.2023 22:52

Ja mówię o bramce lukaku Tom

Dzonyy 05.02.2023 22:52

ale wierzyc bede do konca

Tom_Hardy 05.02.2023 22:52

A ty piszesz o Lakace

Cny 05.02.2023 22:52

ale zapas maja ogromny, nie odrobimy

Dzonyy 05.02.2023 22:52

Zreszta wystarczy popatrzec na tabele. Na drugim miejscu jestesmy my i mamy -13 xD

Cny 05.02.2023 22:51

naplety zaraz ąłpią dołek jak eintracht ich wyjasni

Tom_Hardy 05.02.2023 22:51

No interweniowal przeciez spalony byl

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

zawsze fajnie będzie zobaczyć jak neapol płonie

VVujek 05.02.2023 22:51

To jest sytuacja jak z Monza tyle ,że tu faktycznie Lukaku faulował

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

o to to

Dzonyy 05.02.2023 22:51

Ja tam mysle, ze naplety jeszce swoje pogubia, ale nikt nie bedzei punktowal na tyle, zeby zmniejszyc ta przewage.

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

byle nie milan śmierdzący i juve obrzydliwe

Luki165 05.02.2023 22:51

Cny dzisiaj osterowi reke podaje , tak opisuje

VVujek 05.02.2023 22:51

Nie interesował co ty gadasz

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

jak my nie potrafimy to niech oni to wygrają

kadrian89 05.02.2023 22:51

Szymon ma problemy z szybka reakcja

pablo77 05.02.2023 22:51

skeduto juz odjechalo

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

i dobrze

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

to jest ten sezon dla nich

VVujek 05.02.2023 22:51

No tak był faul , ale sędzia nie powinien gwizdać dopóki ta akcja się nie skończy

Tom_Hardy 05.02.2023 22:51

No wlasnie Wujek a sedzia zagwizdal przed wg Ciebie a i tak interweniowal wiec idac tym tokiem gdyby nie zagwizdal to i tak by interweniowal

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:51

:P

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

naplety tego nie roztrwonią

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:50

róbmy swoje, regularnie klepmy średniaków a scudetto może przyjść samo

Luki165 05.02.2023 22:50

XD

Cny 05.02.2023 22:50

z pelnym pampersem

kadrian89 05.02.2023 22:50

Podobnie inni

Cny 05.02.2023 22:50

zale są bo moze byc 1-0 jak z atalanta a moze byc 1-0 takie jak dzisiaj

Dzonyy 05.02.2023 22:50

Kto ostatni przed juve zdobyl 100?

kadrian89 05.02.2023 22:50

Inter jeszcze potknie się nie raz

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

warto o puchar włoch powalczyć

Dzonyy 05.02.2023 22:50

Ciekawe czy napletki stac na 100pkt

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

skudetto w tym roku nie bedzie

Dzonyy 05.02.2023 22:50

To nic innego niz TOP2 nie wchodzi w gre

Cny 05.02.2023 22:50

teraz porto, a pozniej eintracht ogrywamy

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

dajce se siana

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:50

jest połowa sezonu przecież

Dzonyy 05.02.2023 22:50

Jakie utrzymac sie top4

Cny 05.02.2023 22:50

w tym roku 1/2 LM bankowo, mozecie stawiac

Tom_Hardy 05.02.2023 22:49

Napoli jest nie do dogonienia

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:49

do Napoli jeszcze można dojść

VVujek 05.02.2023 22:49

Var nie może interweniować gdy sędzia gwiżdże przed tym jak piłka trafia do siatki

Cny 05.02.2023 22:49

skaldem mozna rotowac albo go odpowiednio przygotowac

Dzonyy 05.02.2023 22:49

Wezcie tez pod uwage, ze milan w tygodniu odpoczywal.

Tom_Hardy 05.02.2023 22:49

Chuy z tym napoli. Utrzymac sie w top 4 i grac w LM dalej

pablo77 05.02.2023 22:49

jakbysmy siedli na nich jak na atalancie to ten mecz mozna bylo zamknac w 1 polowie

Cny 05.02.2023 22:49

jakby nikt tego nie wiedzial i kazali im to robic nagle bez przyczyny

Dzonyy 05.02.2023 22:49

Mieli jedna sytuacje bo mega bledzie

Dzonyy 05.02.2023 22:49

Nie wiem skad tu takie zale

Luki165 05.02.2023 22:49

Milan zero celnych strzałów

kadrian89 05.02.2023 22:49

Dla mnie forma Interu to ciagle sinusoida

Dzonyy 05.02.2023 22:49

Nic ten milan nie zrobil

Cny 05.02.2023 22:49

nie lubie tlumaczenia sie gra co 3-4 dni

Tom_Hardy 05.02.2023 22:49

Wujek i tak by var interweniowal

VVujek 05.02.2023 22:49

Milan też kupę grał w 2 połowie , niby naciskali ale sytuacji nie tworzyli

pablo77 05.02.2023 22:48

na przyklad z Atalanta mocno ich docisnelismy

Cny 05.02.2023 22:48

i juve dwa dwumecze

Luki165 05.02.2023 22:48

Nie zapominajmy o tym

Cny 05.02.2023 22:48

zaraz bedziemy mieli porto

pablo77 05.02.2023 22:48

dzisiaj zagraliśmy mało agresywnie

Dzonyy 05.02.2023 22:48

No wujek jak Lukaku wysadza goscia z butow to IMO dobra decyzje podjal.

Luki165 05.02.2023 22:48

Mielismy Atalante w nogach

Cny 05.02.2023 22:48

dzisiaj sie udalo bo milan jest beznadziejny

VVujek 05.02.2023 22:48

Ok Dzony ale sędzia nie powinien gwizdać przed końcem sytuacji bo , gdyby jednak bramką była prawidłowa to var by nie mógł interweniować jak z Monza

kadrian89 05.02.2023 22:48

W drugiej połowie jakby bali się grać do przodu na ryzyku

Cny 05.02.2023 22:48

szymon obsrywa sie w przerwie, gra druzyny rozbita, a on nei reaguje zmianami

Dzonyy 05.02.2023 22:48

Monza mnie boli bo gdyby nie sedzia to moglyby 3 pkt

Dzonyy 05.02.2023 22:47

Z empoli zasluzenie przesralismy

Cny 05.02.2023 22:47

ciagle to samo

Luki165 05.02.2023 22:47

Byloby 5 pkt

Cny 05.02.2023 22:47

no ale to powielanie bledow

Luki165 05.02.2023 22:47

Gdyby nie te dwa mecze z Empoli i Monza

pablo77 05.02.2023 22:47

dokł

Dzonyy 05.02.2023 22:47

Słaba druga połowa, ale najwazniejsze 3 pkt.

Tom_Hardy 05.02.2023 22:47

Chuy wazna wygrana tylko szkoda ze nie doyebalismy im z 5 w takim kryzysie

Shoutbox

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29495

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625476

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się