Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 06.02.2023 15:47

to apka jeszcze jest?

Towarzysz 06.02.2023 15:47

Apki, mi w ogóle nie działa

Jedrula 06.02.2023 15:46

przeinstalowałem i nie pomogło, nie wiem czy to kwestia apki czy telefonu

Jedrula 06.02.2023 15:46

to skoro zgłaszamy awarię, to aplikacja też szwankuje, raz się włączy i wszystko jest ok, ale cześciej wywala po wóch sekundach szary ekran

Orzeu 06.02.2023 15:45

nom, nie działają

Adriano_forever 06.02.2023 15:12

zatrzymał mi się na 1763

Adriano_forever 06.02.2023 15:12

licznik powiadomień nie działa

Adriano_forever 06.02.2023 15:12

zgłaszam awarię na stronię

Adriano_forever 06.02.2023 15:10

Inter pany

martins2000 06.02.2023 15:02

tak im zrobią jak tym z UE

andyvdm 06.02.2023 14:46

Psg Katar i UEFA to jedna siatka

andyvdm 06.02.2023 14:45

Gówno im zrobia

Tom_Hardy 06.02.2023 14:44

City oskarzone, jeszcze PSG i Skriniarek bedzie blagal o powrot

Lopez 06.02.2023 14:19

Broda napisałem mu, na pewno się jakoś odezwie

HB 06.02.2023 14:19

Correa to wciąż lepszy transfer niż Barbosa

broda4991 06.02.2023 14:18

xD

Lopez 06.02.2023 14:03

Poczekaj chwile zawołam go

Lopez 06.02.2023 14:03

No właśnie jemu

broda4991 06.02.2023 13:58

Orzeu komu mam te dane podac? ;)

VVujek 06.02.2023 13:48

Lautaro w formie to jest top

Orzeu 06.02.2023 13:42

"Argentyński Milik"

VVujek 06.02.2023 13:37

Oster niezmiennie o mistrzostwach świata. Typ nawet po najlepszych meczach Lautato wbija w niego szpilę :D

speaker 06.02.2023 13:25

Tonali ma dobre cechy wolicjonalne jest Walczak ale nie ma z kim tam grać teraz

Seba 06.02.2023 13:14

no i w tym sezonie Tonali znowu wygląda jak gónwo

Piekarz 06.02.2023 13:13

i won zaraz zrobi out

Piekarz 06.02.2023 13:13

ten De Ketelar ma na twarzy wypisane, że się nie nadaje do Serie A

Piekarz 06.02.2023 13:13

ale wcześniej wyglądał świetnie w Brescii

andyvdm 06.02.2023 13:08

Tonali też jak komplet y gowniaka wyglądał w 1 sezonie

andyvdm 06.02.2023 13:08

Ja bym CDK nie skreślał jeszcze

Seba 06.02.2023 12:49

Jak to szło? CDK>Dybala? :D

Claudio 06.02.2023 12:45

A z De Keatelare po jednej asyscie zrobili transfer sezonu.

Seba 06.02.2023 12:44

No i ciekawe kiedy Origi zje te ligę

Claudio 06.02.2023 12:43

P. S. a Adin znowu ukrył się w jaskini? Standard w jego wykonaniu przy "gorszych" czasach.

Claudio 06.02.2023 12:43

Jak tam milanisci po podwójnym obiciu przez Inter nadal cwaniakuja jak to są mocniejsi od nas i będą walczyć o scudetto, a Inter się do top4 nie załapie? Przecież oni tacy mocni, a Inter wyprzedany i jest średniakiem ligowym 😂

Seba 06.02.2023 12:30

Może Monza się skusi

Andrzej1985 06.02.2023 12:12

Corere to trzeba się pozbyć w lato byle gdzie nawet na wypożyczenie i niech tak się odbudowuje.I Broń Boże Pytać Inzagiego o zdanie

Tom_Hardy 06.02.2023 11:49

Nicolas to jest troll

Seba 06.02.2023 11:44

:D

Orzeu 06.02.2023 11:10

nicolas to po prostu optymista

Chuchu 06.02.2023 11:04

Nie wiem na jakiej podstawie, no ale tak

Chuchu 06.02.2023 11:03

nicolas to jedyna osoba, która jeszcze wierzy w Correę

Towarzysz 06.02.2023 11:00

A Nicolas opisywał że Correa w połowie lutego top to może ja mam kalendarz z zeszłego roku

Towarzysz 06.02.2023 11:00

witam czy w tym roku połowa lutego przypada w lipcu? bo nie wiem kiedy correa ma wyzdrowieć

Towarzysz 06.02.2023 11:00

witam czy w tym roku lu

VVujek 06.02.2023 10:36

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to jest ? To coś na głowie Arcadio Maczugi ? To jakaś peruka ?

Xucatlan 06.02.2023 10:35

Pewnie chce zwrócić na siebie uwagę.

VVujek 06.02.2023 10:33

Oster ciągle pisze o Lautato , dodając "najgorszy piłkarz MŚ" Co za gość xd

Xucatlan 06.02.2023 10:27

Widać spory progres w tym elemencie.

Xucatlan 06.02.2023 10:27

Po wznowieniu rozgrywek 2x Milan, Atalanta, Napoli. - wszystko na zero z tyłu. Straciliśmy niby 5 goli w 9 meczach, ale z tych 5 straconych bramek mamy pechowy rykoszet Dumfriesa, strzał życia Okereke, czy straszny babol Onany z Empoli.

broda4991 06.02.2023 10:26

Ale nie przewiduje żeby się udalo :(

broda4991 06.02.2023 10:26

Kurde jakie emocje. Tylko trzech nas trafilo wynik meczu.

Jaszczu91 06.02.2023 10:18

ten też kolejny raz jakieś problemy mięśniowe po zagraniu 3 meczów

Jaszczu91 06.02.2023 10:17

Correa może sobie przybić piątke z Zinho

VVujek 06.02.2023 09:22

niewiadome

VVujek 06.02.2023 09:22

Milan odjeżdża, tylko wystąpił błąd i jadą w odwrotnym kierunku. Fajnie , że w życiu są niewiadomo , to jak za karę dostać nagrodę.

Luki165 06.02.2023 09:21

Moze razem z Correa jest w szpitalu xD

Luki165 06.02.2023 09:21

Ale ze Nicolas nic nie opisuje od wczoraj

Dzonyy 06.02.2023 09:19

ciu ciuuuu

Dzonyy 06.02.2023 09:19

Bo narazie to korea jest w pociagu z milanem, ktory odjezdza lidze z nowym wlascicielem z usa

Dzonyy 06.02.2023 09:19

zje ta lige

Dzonyy 06.02.2023 09:19

Czuje, ze po 15 lutego ludzie zapomna o Kwiczy bo Joaquin 'Barbecue' Correa

Orzeu 06.02.2023 09:19

ten pociąg już jedzie

Dzonyy 06.02.2023 09:19

You can't stop the unstopabble

Orzeu 06.02.2023 09:19

:soon: :top:

Dzonyy 06.02.2023 09:18

Nic mu nie przeszkodzi

Xucatlan 06.02.2023 09:18

Nie no, Correa znowu jakiś uraz. To pewnie nieco opóźni jego dojście do formy.

Dzonyy 06.02.2023 09:18

jak pocisk wystrzelony z ubota

Luki165 06.02.2023 09:18

XD

Dzonyy 06.02.2023 09:17

tak @luki

Dzonyy 06.02.2023 09:17

Ruszy niczym Saturn V na ksiezyc

Luki165 06.02.2023 09:17

Milan oddal celny strzal wczoraj ?

VVujek 06.02.2023 09:17

Właśnie ten wycinek wywiadu wczoraj to nie był jakiś fejk ? Bo niby Skriniar powiedział, że kazano mu szukać klubu.

Dzonyy 06.02.2023 09:17

zostalo 9 dni do odpalenia Hołakina

Dzonyy 06.02.2023 09:17

Niedlugo wskoczy na poziom Correi

Orzeu 06.02.2023 09:16

nom forma Lukaku rośnie

Luki165 06.02.2023 09:15

Bo wczoraj wszedl i nie wygladal jak drewno

VVujek 06.02.2023 09:15

miszcz Zresztą, dla mnie Skriniar jest lekko przereklamowany. Bastoni już w ogóle. W ostatnim meczu graliśmy beznadziejnie, a i tak Tonali go położył w polu karnym jak amatora. Jak Leao we wcześniejszych derbach. Jego powinni sprzedać jak tylko przyjdzie mega oferta

Luki165 06.02.2023 09:15

Cieszy Lukaku

andyvdm 06.02.2023 09:14

Chińczycy wrzody na zdrowym ciele Interu każą szukać Panu Skriniarowi nowego klubu a potem zdziwienie że odchodzi

VVujek 06.02.2023 09:09

Miszcza z ACM,com.pl

VVujek 06.02.2023 09:08

E tam dawno. MŚ były niedawno przecież. A Brozovic to tam już kluczowy nie jest. Hakan i Mchitaryan go wygryzli. Reszta się zgadza.

VVujek 06.02.2023 09:08

Kolejny Chochoł Niszczą tym razem na temat Brozovicia

Jedrula 06.02.2023 09:07

tzn nie sam wywiad, tylko w skrócie o co chodzi

Jedrula 06.02.2023 09:05

na twitterze wczoraj latał

Andrzej1985 06.02.2023 09:01

Ok

Orzeu 06.02.2023 09:01

a to chyba jeszcze nie został opublikowany

Andrzej1985 06.02.2023 09:01

Chodziło mi o Ten wywiad co udzielił Curva Nord

Orzeu 06.02.2023 08:59

nie widzę żadnej wypowiedzi Skriniara

Orzeu 06.02.2023 08:59

Andrzej1985 06.02.2023 08:24 Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję

Dzonyy 06.02.2023 08:53

i stadion solo

Seba 06.02.2023 08:53

Adina zaszył się gdzieś już po remisie z Romą

Seba 06.02.2023 08:52

VVujek 06.02.2023 00:45 I oczywiście Adina nie ma po porażce

Seba 06.02.2023 08:52

Taa i te 300 mln na tranfery :D

Dzonyy 06.02.2023 08:37

alez milan z nowym wlascicielem odejzdza lidze. sb mialo racje. nowy wlasciciel to gwarancja sukcesu.

Andrzej1985 06.02.2023 08:24

Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję

Dzonyy 06.02.2023 08:06

Witam

VVujek 06.02.2023 00:45

I oczywiście Adina nie ma po porażce

Shoutbox

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625573

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się