Były ojciec młodego murana
A kto to stary Muran
Syn starego Murana
A kto to?
Mlody muran nie zyje
kiedy niby nie widzieli?
Imrahil 08.02.2023 15:16 ale jak to tak nagle sie biorą za City, wcześniej tego nie widzieli ? xD
Inter wiele lat miał primavere która osiągała bardzo dobre wyniki , ale UJ z tego
Zresztą nie ważne są wyniki primavery, ważne jest czy mamy z niej jakieś zyski
Przegrali po karnych
Ah te nasze "talenry " xD
Primavera u 19 przegrała z ruchem lwów
Muranski podobno przedawkował Oxycodonem
czytaj: City za pompowanie zbyt dużej kasy na transfery i płace co przyczyniło się do mistrzostw Anglii oraz systematycznej grze w 1/2 LM otrzyma kare 20 mln kary , po czym przez kolejne 5 lat będzie mogła dalej pompować setki milionów w rynek
śmierdzi kolejnym wałkiem
przecież to śledztwa nie potrzeba żadnego
no beka nie
ale jak to tak nagle sie biorą za City, wcześniej tego nie widzieli ? xD
narkoman
o murański nie żyje
Nicolas podobno grilla odpalił z Correa w Stalowej Woli i przerwali mecz
Spisek
Jedno słowo
I nie dostali 443 mln odszkodowania bo FIGC by zbankrutował
A tak wogule to juventus został uniewinniony a Inter najbardziej zamieszany w calciopoli co udowodniono dzierży jego tytuł tylko sprawa uległa przedawnieniu xdddd
Jego kibice z schizofrenia paranoidalną
Juve i jego kibice zawsze będzie pośmiewiskiem , ten klub zawsze będzie się o kojarzyć z oszustwami i przekrętami, sędziami itp.
Bez kitu masakra to wszystko przez Superligę xdddd
Dlatego podali się do dymisji czego nie rozumiecie
Przecież ich zarząd to męczennicy poza tym byli czyści jak łza tylko wiedzieli, że nie maja szans ze spiskową maszyną sądową xddd
W podsluchanych rozmowach działacze mówili że pezegieli palę z plusvalenza ale na juvepoland wjdzasc prawe inaczej
Cały zarząd podał sie jednej nocy do dymisji , a oni dalej nie widzą wałków
Nie ma drugiej takiej odklejonej grupy kibiców
Kibicowanie Juve to naprawdę jakaś choroba umysłowa
Jackop w swojej schizofreni paranoidalnej
Mi by było wstyd gdyby zarząd Interu podał się do dymisji, groziło im więzienie, a ja jeszcze miałbym czelność ich bronić
Davide Santon przykładem plusvalezy xd
W sztosie jak nicolas na widok Correi
Oni są maksymalnie odklejeni
Chory kraj, bezczelność
Dziwne że wystarczyło popełnić z przesadną częstotliwością przestępstwo żeby ich ukarano xdddd
"Wystarczyło, że jako Juventus daliśmy im jakiekolwiek podstawy do oskarżenia nas, a oni już wiedzieli co z tym zrobić. Totalna bezczelność, chory kraj."
Gość napisał, że wystarczyło, że TYLKOxdd dali powody do ich udupienia, to wszyscy zrobili wszystko by tak się stało
Mi się podobała jedna wypowiedź
Tymczasem na jufepolen ciąg dalszy mani prześladowczej , tym razem szukają plusvalezy u Interu dając przykład np. Matteo Politano xd
Hehe
Deloitte – międzynarodowa sieć spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie. Należy do tzw. wielkiej czwórki firm zajmujących się audytem finansowym.
Luki165 08.02.2023 12:36 Ja musze odszukac te wyliczenia gościa co widać bylo ze ma pojecie.
6 tys. anulowanych,ponad 40 tys. rannych
Nie 6000 anulowało bo szacuje się, ze liczba zbliża się już do ponad 50 tys. 6000 to informacja od samego DAZN.
Na ten moment prędzej przedłużymy Dzeko niż weźmiemy znowu Lukaku
nie podziękujemy Dżeko
Dzeko się podziękuję to duża oszczędne ość na pensjach będzie
+ powrót kibiców
nom racja
Pytanie czy te nowe zasady to nie będzie gwóźdź do trumny UEFY, jednak takie kluby jak PSG czy City nie są nastawione na takie cięcia. Psg musiałoby zejśc 30% z pensji, nawet jak Messiego nie przedłuża to raptem jest połowa wymaganej kwoty.
to są dane za poprzedni sezon a w tym sezonie mocno zeszliśmy z pensji
pozostaje zwiększenie przychodów co nam idzie jak krew z noa
ciąć to już bardzo nie ma na czym chyba że zrobimy kadre 16 - 19 zawodników do gry reszta juniorzy żeby pensja spadła
Orzeu 08.02.2023 12:24 okazało się że nie 500 000 abonentów usunęło subskrybcje tylko 6000 A miałbyć ogromny exodus kibiców, choć chyab te 6k to jednak zaniżenie w drugą stronę. Pewnie żadna TV się na bieżaco nie przyzna ile kibiców odeszło, ale to byłoby ciekawe gdyż jednak w perspektywie tuż za rogiem kolejny przetarg na prawa TV.
Ponoc na samych biletach jak utrzyma sie frekwencja Inter ma zarobic blisko 10 mln więcej. Zawsze coś.
Ja musze odszukac te wyliczenia gościa co widać bylo ze ma pojecie.
choć możliwe, że już się łapiemy bo ten raport dotyczy poprzedniego sezonu
czyli musimy ciąć wydatki nadal
ciekawe co dokładnie wchodzi w skład tych wyliczeń
aa czyli w szarym jest zaznaczony ten %
no tak AveCaesar - 308 mln przychodu
okazało się że nie 500 000 abonentów usunęło subskrybcje tylko 6000
Il Giornale on TV cancellations: "Juve, the escape of the 500,000 is just the beginning"
AveCaesar 08.02.2023 10:54 mamy 82% stosunek płac do dochodów
AVECAESAR 08.02.2023 11:08 commercial czyli m in sponsoring jeśli dobrze rozumiem w 2019 155 mln, 87 mln w 2022. ktoś nie wykonuje dobrze swojej pracy
no pisałeś o tym
dlaczego tylko komercyjne zyski ?
Omar Colley blisko przenosin do Besiktasu
witam przypominam za tydzien top forma corei
przychody*
ale nie sądzę, że bierze się pod uwagę tylko komercyjne zyski (to by nie miało sensu)
przychodu
wages/revenue ratio
Takie czasy że tureckie pastuchy mają większe możliwości transferowe od mistrza wloch
Część ultras Interu wyraziła poparcie dla Fedaynów z Romy, którym serbowie i Napoli skroiło historyczne flagi. Możliwe że będą przetasowania na mapie kibicowskiej
Zaniolo do galatasaray
„Hasan Salihamidzic potwierdza, że Bayern odrzucił ofertę Interu za Benjamina Pavarda: „Oferta była interesująca finansowo, ale aspekt sportowy zawsze jest na pierwszym miejscu” @cfbayern
xDDDDD
xananx to jadla jak cukierki. Musze spytac czy czasem nasir jej kiedys nie pyknal.
ale nigdy nie zamieniala sie w zombie
mam kuzynke, ktora ma depreche i stany lekowe. zjadla juz ciezarowke lekow
tam cos grubo pod kopula.
I tak nie uwierze.
ładnie się tematami przerzucamy od przychodów Interu po schizofremię xd
xD
pogłebiona depresja, stany lękowe i zaburzenia osobowości
Za to mam ziomka, ktory ma schizy i zdarzalo mu sie lazic na golasa po ulic albo myslal, ze jest jezusem i chodzil z pismem swietym i opowiadal ludziom, ze to o nim
Pierwsze slysze, ze ktos z depresja robi takie cuda xD