Archiwum shoutboksa

Dzonyy 08.02.2023 17:29

Były ojciec młodego murana

andyvdm 08.02.2023 17:17

A kto to stary Muran

ZnawcaCalcio 08.02.2023 16:59

Syn starego Murana

andyvdm 08.02.2023 16:53

A kto to?

edwart 08.02.2023 16:48

Mlody muran nie zyje

ZnawcaCalcio 08.02.2023 16:22

kiedy niby nie widzieli?

ZnawcaCalcio 08.02.2023 16:22

Imrahil 08.02.2023 15:16 ale jak to tak nagle sie biorą za City, wcześniej tego nie widzieli ? xD

VVujek 08.02.2023 16:20

Inter wiele lat miał primavere która osiągała bardzo dobre wyniki , ale UJ z tego

VVujek 08.02.2023 16:19

Zresztą nie ważne są wyniki primavery, ważne jest czy mamy z niej jakieś zyski

VVujek 08.02.2023 16:18

Przegrali po karnych

Luki165 08.02.2023 16:18

Ah te nasze "talenry " xD

Ippon 08.02.2023 16:09

Primavera u 19 przegrała z ruchem lwów

Claudio 08.02.2023 15:53

Muranski podobno przedawkował Oxycodonem

rchemik 08.02.2023 15:22

czytaj: City za pompowanie zbyt dużej kasy na transfery i płace co przyczyniło się do mistrzostw Anglii oraz systematycznej grze w 1/2 LM otrzyma kare 20 mln kary , po czym przez kolejne 5 lat będzie mogła dalej pompować setki milionów w rynek :P

Imrahil 08.02.2023 15:18

śmierdzi kolejnym wałkiem

Orzeu 08.02.2023 15:18

przecież to śledztwa nie potrzeba żadnego

Orzeu 08.02.2023 15:17

no beka nie

Imrahil 08.02.2023 15:16

ale jak to tak nagle sie biorą za City, wcześniej tego nie widzieli ? xD

martins2000 08.02.2023 15:15

narkoman

Adriano_forever 08.02.2023 15:04

o murański nie żyje

Odet 08.02.2023 14:37

:)

andyvdm 08.02.2023 14:23

Nicolas podobno grilla odpalił z Correa w Stalowej Woli i przerwali mecz

VVujek 08.02.2023 14:15

Spisek

VVujek 08.02.2023 14:15

Jedno słowo

VVujek 08.02.2023 14:14

I nie dostali 443 mln odszkodowania bo FIGC by zbankrutował

Kubus 08.02.2023 14:05

A tak wogule to juventus został uniewinniony a Inter najbardziej zamieszany w calciopoli co udowodniono dzierży jego tytuł tylko sprawa uległa przedawnieniu xdddd

VVujek 08.02.2023 13:54

Jego kibice z schizofrenia paranoidalną

VVujek 08.02.2023 13:53

Juve i jego kibice zawsze będzie pośmiewiskiem , ten klub zawsze będzie się o kojarzyć z oszustwami i przekrętami, sędziami itp.

Towarzysz 08.02.2023 13:51

Bez kitu masakra to wszystko przez Superligę xdddd

Kubus 08.02.2023 13:50

Dlatego podali się do dymisji czego nie rozumiecie

Kubus 08.02.2023 13:50

Przecież ich zarząd to męczennicy poza tym byli czyści jak łza tylko wiedzieli, że nie maja szans ze spiskową maszyną sądową xddd

andyvdm 08.02.2023 13:49

W podsluchanych rozmowach działacze mówili że pezegieli palę z plusvalenza ale na juvepoland wjdzasc prawe inaczej

VVujek 08.02.2023 13:46

Cały zarząd podał sie jednej nocy do dymisji , a oni dalej nie widzą wałków :D

Towarzysz 08.02.2023 13:46

Nie ma drugiej takiej odklejonej grupy kibiców

Towarzysz 08.02.2023 13:45

Kibicowanie Juve to naprawdę jakaś choroba umysłowa

VVujek 08.02.2023 13:45

Jackop w swojej schizofreni paranoidalnej

Towarzysz 08.02.2023 13:45

Mi by było wstyd gdyby zarząd Interu podał się do dymisji, groziło im więzienie, a ja jeszcze miałbym czelność ich bronić

VVujek 08.02.2023 13:45

Davide Santon przykładem plusvalezy xd

Towarzysz 08.02.2023 13:44

W sztosie jak nicolas na widok Correi

VVujek 08.02.2023 13:44

Oni są maksymalnie odklejeni

Towarzysz 08.02.2023 13:44

Chory kraj, bezczelność

Towarzysz 08.02.2023 13:43

Dziwne że wystarczyło popełnić z przesadną częstotliwością przestępstwo żeby ich ukarano xdddd

Towarzysz 08.02.2023 13:43

"Wystarczyło, że jako Juventus daliśmy im jakiekolwiek podstawy do oskarżenia nas, a oni już wiedzieli co z tym zrobić. Totalna bezczelność, chory kraj."

Towarzysz 08.02.2023 13:41

Gość napisał, że wystarczyło, że TYLKOxdd dali powody do ich udupienia, to wszyscy zrobili wszystko by tak się stało

Towarzysz 08.02.2023 13:41

Mi się podobała jedna wypowiedź

VVujek 08.02.2023 13:40

Tymczasem na jufepolen ciąg dalszy mani prześladowczej , tym razem szukają plusvalezy u Interu dając przykład np. Matteo Politano xd

Luki165 08.02.2023 13:22

Hehe

AveCaesar 08.02.2023 13:16

;)

AveCaesar 08.02.2023 13:16

Deloitte – międzynarodowa sieć spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie. Należy do tzw. wielkiej czwórki firm zajmujących się audytem finansowym.

AveCaesar 08.02.2023 13:16

Luki165 08.02.2023 12:36 Ja musze odszukac te wyliczenia gościa co widać bylo ze ma pojecie.

Towarzysz 08.02.2023 13:15

6 tys. anulowanych,ponad 40 tys. rannych

Pusser 08.02.2023 13:13

Nie 6000 anulowało bo szacuje się, ze liczba zbliża się już do ponad 50 tys. 6000 to informacja od samego DAZN.

Towarzysz 08.02.2023 12:58

Na ten moment prędzej przedłużymy Dzeko niż weźmiemy znowu Lukaku

Orzeu 08.02.2023 12:54

nie podziękujemy Dżeko

andyvdm 08.02.2023 12:53

Dzeko się podziękuję to duża oszczędne ość na pensjach będzie

AveCaesar 08.02.2023 12:50

+ powrót kibiców

AveCaesar 08.02.2023 12:50

nom racja

Golek 08.02.2023 12:49

Pytanie czy te nowe zasady to nie będzie gwóźdź do trumny UEFY, jednak takie kluby jak PSG czy City nie są nastawione na takie cięcia. Psg musiałoby zejśc 30% z pensji, nawet jak Messiego nie przedłuża to raptem jest połowa wymaganej kwoty.

Orzeu 08.02.2023 12:49

to są dane za poprzedni sezon a w tym sezonie mocno zeszliśmy z pensji

AveCaesar 08.02.2023 12:48

pozostaje zwiększenie przychodów co nam idzie jak krew z noa

AveCaesar 08.02.2023 12:46

ciąć to już bardzo nie ma na czym chyba że zrobimy kadre 16 - 19 zawodników do gry reszta juniorzy żeby pensja spadła

Golek 08.02.2023 12:45

Orzeu 08.02.2023 12:24 okazało się że nie 500 000 abonentów usunęło subskrybcje tylko 6000 A miałbyć ogromny exodus kibiców, choć chyab te 6k to jednak zaniżenie w drugą stronę. Pewnie żadna TV się na bieżaco nie przyzna ile kibiców odeszło, ale to byłoby ciekawe gdyż jednak w perspektywie tuż za rogiem kolejny przetarg na prawa TV.

Luki165 08.02.2023 12:40

Ponoc na samych biletach jak utrzyma sie frekwencja Inter ma zarobic blisko 10 mln więcej. Zawsze coś.

Luki165 08.02.2023 12:36

Ja musze odszukac te wyliczenia gościa co widać bylo ze ma pojecie.

Orzeu 08.02.2023 12:29

choć możliwe, że już się łapiemy bo ten raport dotyczy poprzedniego sezonu

Orzeu 08.02.2023 12:28

czyli musimy ciąć wydatki nadal

Orzeu 08.02.2023 12:27

ciekawe co dokładnie wchodzi w skład tych wyliczeń

Orzeu 08.02.2023 12:25

aa czyli w szarym jest zaznaczony ten %

Orzeu 08.02.2023 12:25

no tak AveCaesar - 308 mln przychodu

Orzeu 08.02.2023 12:24

okazało się że nie 500 000 abonentów usunęło subskrybcje tylko 6000

Orzeu 08.02.2023 12:24

Il Giornale on TV cancellations: "Juve, the escape of the 500,000 is just the beginning"

Orzeu 08.02.2023 12:22

AveCaesar 08.02.2023 10:54 mamy 82% stosunek płac do dochodów

Orzeu 08.02.2023 12:22

AVECAESAR 08.02.2023 11:08 commercial czyli m in sponsoring jeśli dobrze rozumiem w 2019 155 mln, 87 mln w 2022. ktoś nie wykonuje dobrze swojej pracy

Orzeu 08.02.2023 12:22

no pisałeś o tym

AveCaesar 08.02.2023 12:21

dlaczego tylko komercyjne zyski ?

Orzeu 08.02.2023 12:19

Omar Colley blisko przenosin do Besiktasu

Orzeu 08.02.2023 12:19

:soon:

Nasir 08.02.2023 12:19

witam przypominam za tydzien top forma corei

Orzeu 08.02.2023 12:19

przychody*

Orzeu 08.02.2023 12:18

ale nie sądzę, że bierze się pod uwagę tylko komercyjne zyski (to by nie miało sensu)

AveCaesar 08.02.2023 12:17

przychodu

AveCaesar 08.02.2023 12:17

wages/revenue ratio

inter30 08.02.2023 12:07

Takie czasy że tureckie pastuchy mają większe możliwości transferowe od mistrza wloch

fade 08.02.2023 12:06

Część ultras Interu wyraziła poparcie dla Fedaynów z Romy, którym serbowie i Napoli skroiło historyczne flagi. Możliwe że będą przetasowania na mapie kibicowskiej

inter30 08.02.2023 12:06

Zaniolo do galatasaray

XyzIM 08.02.2023 12:01

„Hasan Salihamidzic potwierdza, że Bayern odrzucił ofertę Interu za Benjamina Pavarda: „Oferta była interesująca finansowo, ale aspekt sportowy zawsze jest na pierwszym miejscu” @cfbayern

Dzonyy 08.02.2023 11:28

xDDDDD

Dzonyy 08.02.2023 11:25

xananx to jadla jak cukierki. Musze spytac czy czasem nasir jej kiedys nie pyknal.

Dzonyy 08.02.2023 11:25

ale nigdy nie zamieniala sie w zombie :D

Dzonyy 08.02.2023 11:25

mam kuzynke, ktora ma depreche i stany lekowe. zjadla juz ciezarowke lekow

Dzonyy 08.02.2023 11:24

tam cos grubo pod kopula.

Dzonyy 08.02.2023 11:24

I tak nie uwierze.

Orzeu 08.02.2023 11:24

ładnie się tematami przerzucamy od przychodów Interu po schizofremię xd

Dzonyy 08.02.2023 11:24

xD

Orzeu 08.02.2023 11:23

pogłebiona depresja, stany lękowe i zaburzenia osobowości

Dzonyy 08.02.2023 11:22

Za to mam ziomka, ktory ma schizy i zdarzalo mu sie lazic na golasa po ulic albo myslal, ze jest jezusem i chodzil z pismem swietym i opowiadal ludziom, ze to o nim

Dzonyy 08.02.2023 11:22

Pierwsze slysze, ze ktos z depresja robi takie cuda xD

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się