Archiwum shoutboksa

Imrahil 10.02.2023 07:47

to bedzie z 19 lat jak czytam o nowym stadionie

Imrahil 10.02.2023 07:41

jaki stadion ludzie

pablo77 10.02.2023 00:12

hehe, pewnie do 2030 nie bedzie stadionu zadnego

pablo77 10.02.2023 00:12

xD

Claudio 09.02.2023 23:49

A tak przywołując temat stadonu. To pamietam newsy w 2018 roku, że stadion będzie wybudowany w 2023 roku. Mysłałem sobie że tyle czasu to dramat. Mamy 2023 rok i nawet nie ma terenu wybranego pod stadion.

Claudio 09.02.2023 23:46

Przecież CN dogadała sie ze Skriniarem, że dla dobra Interu nie będą mu robić przypałów, ale ma grać te pół roku na 100% by Inter został w top4. Układ dla wszystkich dobry.

VVujek 09.02.2023 22:07

Tymczasem na jufepolen cisza w sprawie plusvalenza , chłopaki chyba postanowili sprawdzić jaką rolę pełni prokurator i zdecydowali przestać się ośmieszać że stronniczością prokuratora

Imrahil 09.02.2023 22:06

wymowne

VVujek 09.02.2023 20:54

Oświadczenie kibiców było takie,że nie będą się na ten temat wypowiadać

Imrahil 09.02.2023 20:32

nic wiecej w psg nie ugra

Imrahil 09.02.2023 20:32

a dwa ugral mistrza

Imrahil 09.02.2023 20:31

jeszcze go glaskamy bo jest potrzebny do konca sezonu

Xucatlan 09.02.2023 20:28

I to podswua myśl, że na spotkaniu z 'kibicami' $skriniar wpłacił jakiś tam nazwijmy to datek na rzecz kibiców i w zamian otrzymał wyjątkowo łagodne i tolerancyjne przyjęcie jego zachowania.

Xucatlan 09.02.2023 20:27

Niedawna zajścia z wyrzucaniem ludzi ze stadionu i stosowaniem przemocy fizycznej wobec opornych, bo zabili jakiegoś tam degenerata pokazują, że rządzą tam bandyci, którzy hołdują bandyckim zasadom i przekupstwo w pełni się w to wpasowuje.

Xucatlan 09.02.2023 20:26

Panowie, wystarczy się zastanowić. To nie jest pierwsze oświadczenie Curva Nord w jakichś tam sprawach... nawet jeśli $skriniar powiedział prawdę... mimo to wziął opaskę kapitańską i przez pół roku zwodził klub. Do tego oświadczenie agenta w chyba najgorszym możliwym momencie (co by było, gdyby to była Wanda Nara? xD ). To wszystko było obrzydliwe, a mimo to kibole nagle wykazują się wielką tolerancją i zrozumieniem. Jak to?

andyvdm 09.02.2023 20:16

Poziom tematu plusvalenza na juvepoland

andyvdm 09.02.2023 20:16

O kurla ależ wymyślił

Xucatlan 09.02.2023 20:13

Jakie kocopoły? Tak było. przecież żeby wierzyć w te bzdury jakie Curva Nord podała w swoim oświadczeniu wobec $kriniara, to ewidentnie trzeba być stałym klientem wróżbity Macieja :D

pablo77 09.02.2023 20:11

co Ty za kocopoły wymyślasz ?

Xucatlan 09.02.2023 20:09

Znaczy musiałby potwierdzić wersję wydarzeń, którą jako jego rzekomą wypowiedź podali kibole z Curva Nord.

Xucatlan 09.02.2023 20:08

Wywiadu ze $kriniarem nie może być. On na spotkaniu z kibolami zapłacił 'haracz' za nieorganizowanie hejt kampanii przeciw niemu, a publicznie powód do akceptowania go jako gracza Interu podano, jaki podano. W wywiadzie $kriniar musiałby to potwierdzić, a nie mógłby tego zrobić, bo nie może bezkarnie rzucać kłamliwych oskarżeń w stronę klubu.

pablo77 09.02.2023 20:06

kazde kolejne mercato wyczekuje z niepokojem

pablo77 09.02.2023 20:05

ciekawe kto odejdzie

kibix 09.02.2023 19:49

No za to $kriniar się bardzo ładnie zachował

andyvdm 09.02.2023 18:58

No jak mu też każe sobie za ubem nowym się rozglądać to kto wie

Adriano_forever 09.02.2023 18:55

a nie czekaj, nie da, bo nie ma z czego :D

Adriano_forever 09.02.2023 18:55

sobie zabierze a dam młodemu

Adriano_forever 09.02.2023 18:55

a bastoniemu tego nie zrobi ta?

andyvdm 09.02.2023 18:54

Szkriniarowi to Zhangowizna w twarz naplul

Adriano_forever 09.02.2023 18:50

tak jak ze szkriniarem w połowie

andyvdm 09.02.2023 18:48

Dają 4.5 chce 6 to się prawdopodobnie dogadają w połowie

Adriano_forever 09.02.2023 18:45

bastoni odchodzi :D

Adriano_forever 09.02.2023 18:45

o

Adriano_forever 09.02.2023 18:44

bo wywiadu niebyło

VVujek 09.02.2023 18:34

Miał być wywiad Skriniara po derbach ,a do tej pory go nie widać.

Piekarz 09.02.2023 18:32

a tu jednak nie

Piekarz 09.02.2023 18:32

byłem przekonany że teraz przerwa na repry, bo w weekend nie gramy

Piekarz 09.02.2023 18:31

o jezu ale fajnie

Piekarz 09.02.2023 18:31

oby, ale na razie to jeden mecz, ciężko to nazwać trendem

VVujek 09.02.2023 18:31

I widać że idzie w tym kierunku

VVujek 09.02.2023 18:30

Za to Lukaku może się zacząć

Piekarz 09.02.2023 18:29

i widać to w niejednym meczu zresztą

Piekarz 09.02.2023 18:29

Dżeko może się skończyć w każdym momencie

Piekarz 09.02.2023 18:29

oj

VVujek 09.02.2023 18:28

Atak również na wysokim poziomie

Piekarz 09.02.2023 18:28

ale w zasadzie już tylko to

Piekarz 09.02.2023 18:28

ciągle mamy na wysokim poziomie to co chyba jednak najważniejsze czyli środek pola

VVujek 09.02.2023 18:28

Trzeba liczyć na to ,że trafimy z następcami

andyvdm 09.02.2023 18:27

Do której wysokiej jakości można się było przyzwyczaić przez ostatnie lata

andyvdm 09.02.2023 18:26

Zaraz obrony nie będzie

VVujek 09.02.2023 18:26

Zdechnie jak będzie się sprzedawać kluczowe elementy

Piekarz 09.02.2023 18:25

nawet teraz ten skład ma jeszcze duży potencjał, ale zaraz zdechnie

VVujek 09.02.2023 18:25

Dokładnie i to potwierdzał obraz meczów z Realem czy Liverpoolem

Piekarz 09.02.2023 18:25

po prostu nie osłabiać i systematycznie powoli wzmacniać zespół

Piekarz 09.02.2023 18:25

naprawdę nam nie brakowało wiele żeby wskoczyć przynajmniej w okolice topu

Piekarz 09.02.2023 18:24

frustrujące to jest

VVujek 09.02.2023 18:24

Jestem przekonany o tym żeby byłoby Scudetto

Piekarz 09.02.2023 18:24

albo chociaż jedno z tych dwóch

Piekarz 09.02.2023 18:23

ciekawe jakby to wyglądało, jakby nie sprzedali mu Hakimiego a Lukaku miał trochę oleju w głowie ;(

VVujek 09.02.2023 18:22

Największy problem Inzaghiego jest taki , że on zamiast mieć wzmacniany zespół to mu się go osłabia, a potem zdziwienie xd

Piekarz 09.02.2023 18:21

i przynajmniej jest jakaś uciecha

Piekarz 09.02.2023 18:21

brakuje najważniejszego, ale a tu jakiś Liverpool ogramy, a tu Barcę wyrzucimy z LM, a tu jakieś 6 bramek, jakiś Puchar czy Superpuchar

Piekarz 09.02.2023 18:20

no chyba nigdy niesatysfakjonujące sezony nie były tak przyjemne jak z Inzim xd

VVujek 09.02.2023 18:20

Ja już wolę wesoła piłkę Inzaghiego

AveCaesar 09.02.2023 18:20

tu powinno być lepiej

VVujek 09.02.2023 18:20

No dokładnie

Piekarz 09.02.2023 18:19

won

Piekarz 09.02.2023 18:19

ale ostatnio chłop się zatracił we własnym sosie

Piekarz 09.02.2023 18:19

styl Simeone z pierwszy lat Atletico by pasował do Interu jak sądzę

AveCaesar 09.02.2023 18:19

hmm widzę, że tam tylko UK wrzuciłem XD

VVujek 09.02.2023 18:19

Do tego Atletico gra piłkę jak Juve

Piekarz 09.02.2023 18:18

a jeszcze przy tej pensji

Piekarz 09.02.2023 18:18

jego zatrudnienie ostatnio miałoby sens jakieś 5 lat temu

VVujek 09.02.2023 18:18

To już Allegri ma dużo lepsze osiągnięcia.

Piekarz 09.02.2023 18:17

chłop się zasuszył w tym Atletico jak stary strup

VVujek 09.02.2023 18:15

Simeone kastruje zawodników Atletico , dajcie spokój ja go tu nie chcę. Osiągnięć wielkich też nie ma więc nie rozumiem tego spuszczania się nad nim. Przygasł jak Mourinho ,ale nigdy nie świecił tak mocno.

FENDI_SOSA 09.02.2023 17:48

bo serie nie jest liga rozwijajaca sie .

HB 09.02.2023 17:47

Inter nie jest klubem rozwijającym się, więc żaden topowy trener tu nie przyjdzie

HB 09.02.2023 17:47

owszem, wiadomo, Pawsiku

andyvdm 09.02.2023 17:30

Pół składu trzebaby sprzedać żeby mieć na pensje Simeone

Pawsik 09.02.2023 16:25

Pan Simeone wleje w naszych kopaczy mental Wielkich Cohones

Pawsik 09.02.2023 16:24

Szkoda tylko że w sakiewce za mało euro mamy, ale nigdy nie wiadomo

Pawsik 09.02.2023 16:23

Ale mnie od paru lat chodzi po głowie że Tryplete może powtórzyć Pan Simeoone

Pawsik 09.02.2023 16:20

Oby oby,

Towarzysz 09.02.2023 16:06

Trypleta proszę ja Ciebie przez Inter przenajświętszy, zagrana pod batutą wielkiego sercem i gardłem Simone Inzaghiego

FENDI_SOSA 09.02.2023 15:59

dimarcini rocnatini

Pawsik 09.02.2023 15:57

Trypleta niby przez kogo?

VVujek 09.02.2023 15:50

Zaha zamiast lukaku bym brał

Towarzysz 09.02.2023 15:30

Adriano coś Ci się pomyliło bo trypleta będzie w tym roku w maju niestety

martins2000 09.02.2023 15:22

Thuram bardzo chce do farcy

martins2000 09.02.2023 15:21

Aouar idzie do milanu a Tielemans Arsenal albo Man U

HB 09.02.2023 15:05

wg buków Napoli 4. faworytem do wygrania LM, nad Realem

Adriano_forever 09.02.2023 14:57

bierzmy z wolnego transferu Tielemansa, Zahe, Thurama, Ndike, Laimera, Grimaldo, Auara, Dembele, Semedo, Belottiego i może Cabalosa i można jechać po tryplete za rok

Adriano_forever 09.02.2023 14:55

no to tak

Luki165 09.02.2023 14:33

Dzieki, wolnej chwili sobie w to spojrzę

Orzeu 09.02.2023 14:31

thx przejrzę

AveCaesar 09.02.2023 14:27

raport jeśli was interesuje Orezu, Luki

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się