Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

AveCaesar 08.02.2023 13:16

;)

AveCaesar 08.02.2023 13:16

Deloitte – międzynarodowa sieć spółek handlowych świadczących usługi doradcze i audytorskie. Należy do tzw. wielkiej czwórki firm zajmujących się audytem finansowym.

AveCaesar 08.02.2023 13:16

Luki165 08.02.2023 12:36 Ja musze odszukac te wyliczenia gościa co widać bylo ze ma pojecie.

Towarzysz 08.02.2023 13:15

6 tys. anulowanych,ponad 40 tys. rannych

Pusser 08.02.2023 13:13

Nie 6000 anulowało bo szacuje się, ze liczba zbliża się już do ponad 50 tys. 6000 to informacja od samego DAZN.

Towarzysz 08.02.2023 12:58

Na ten moment prędzej przedłużymy Dzeko niż weźmiemy znowu Lukaku

Orzeu 08.02.2023 12:54

nie podziękujemy Dżeko

andyvdm 08.02.2023 12:53

Dzeko się podziękuję to duża oszczędne ość na pensjach będzie

AveCaesar 08.02.2023 12:50

+ powrót kibiców

AveCaesar 08.02.2023 12:50

nom racja

Golek 08.02.2023 12:49

Pytanie czy te nowe zasady to nie będzie gwóźdź do trumny UEFY, jednak takie kluby jak PSG czy City nie są nastawione na takie cięcia. Psg musiałoby zejśc 30% z pensji, nawet jak Messiego nie przedłuża to raptem jest połowa wymaganej kwoty.

Orzeu 08.02.2023 12:49

to są dane za poprzedni sezon a w tym sezonie mocno zeszliśmy z pensji

AveCaesar 08.02.2023 12:48

pozostaje zwiększenie przychodów co nam idzie jak krew z noa

AveCaesar 08.02.2023 12:46

ciąć to już bardzo nie ma na czym chyba że zrobimy kadre 16 - 19 zawodników do gry reszta juniorzy żeby pensja spadła

Golek 08.02.2023 12:45

Orzeu 08.02.2023 12:24 okazało się że nie 500 000 abonentów usunęło subskrybcje tylko 6000 A miałbyć ogromny exodus kibiców, choć chyab te 6k to jednak zaniżenie w drugą stronę. Pewnie żadna TV się na bieżaco nie przyzna ile kibiców odeszło, ale to byłoby ciekawe gdyż jednak w perspektywie tuż za rogiem kolejny przetarg na prawa TV.

Luki165 08.02.2023 12:40

Ponoc na samych biletach jak utrzyma sie frekwencja Inter ma zarobic blisko 10 mln więcej. Zawsze coś.

Luki165 08.02.2023 12:36

Ja musze odszukac te wyliczenia gościa co widać bylo ze ma pojecie.

Orzeu 08.02.2023 12:29

choć możliwe, że już się łapiemy bo ten raport dotyczy poprzedniego sezonu

Orzeu 08.02.2023 12:28

czyli musimy ciąć wydatki nadal

Orzeu 08.02.2023 12:27

ciekawe co dokładnie wchodzi w skład tych wyliczeń

Orzeu 08.02.2023 12:25

aa czyli w szarym jest zaznaczony ten %

Orzeu 08.02.2023 12:25

no tak AveCaesar - 308 mln przychodu

Orzeu 08.02.2023 12:24

okazało się że nie 500 000 abonentów usunęło subskrybcje tylko 6000

Orzeu 08.02.2023 12:24

Il Giornale on TV cancellations: "Juve, the escape of the 500,000 is just the beginning"

Orzeu 08.02.2023 12:22

AveCaesar 08.02.2023 10:54 mamy 82% stosunek płac do dochodów

Orzeu 08.02.2023 12:22

AVECAESAR 08.02.2023 11:08 commercial czyli m in sponsoring jeśli dobrze rozumiem w 2019 155 mln, 87 mln w 2022. ktoś nie wykonuje dobrze swojej pracy

Orzeu 08.02.2023 12:22

no pisałeś o tym

AveCaesar 08.02.2023 12:21

dlaczego tylko komercyjne zyski ?

Orzeu 08.02.2023 12:19

Omar Colley blisko przenosin do Besiktasu

Orzeu 08.02.2023 12:19

:soon:

Nasir 08.02.2023 12:19

witam przypominam za tydzien top forma corei

Orzeu 08.02.2023 12:19

przychody*

Orzeu 08.02.2023 12:18

ale nie sądzę, że bierze się pod uwagę tylko komercyjne zyski (to by nie miało sensu)

AveCaesar 08.02.2023 12:17

przychodu

AveCaesar 08.02.2023 12:17

wages/revenue ratio

inter30 08.02.2023 12:07

Takie czasy że tureckie pastuchy mają większe możliwości transferowe od mistrza wloch

fade 08.02.2023 12:06

Część ultras Interu wyraziła poparcie dla Fedaynów z Romy, którym serbowie i Napoli skroiło historyczne flagi. Możliwe że będą przetasowania na mapie kibicowskiej

inter30 08.02.2023 12:06

Zaniolo do galatasaray

XyzIM 08.02.2023 12:01

„Hasan Salihamidzic potwierdza, że Bayern odrzucił ofertę Interu za Benjamina Pavarda: „Oferta była interesująca finansowo, ale aspekt sportowy zawsze jest na pierwszym miejscu” @cfbayern

Dzonyy 08.02.2023 11:28

xDDDDD

Dzonyy 08.02.2023 11:25

xananx to jadla jak cukierki. Musze spytac czy czasem nasir jej kiedys nie pyknal.

Dzonyy 08.02.2023 11:25

ale nigdy nie zamieniala sie w zombie :D

Dzonyy 08.02.2023 11:25

mam kuzynke, ktora ma depreche i stany lekowe. zjadla juz ciezarowke lekow

Dzonyy 08.02.2023 11:24

tam cos grubo pod kopula.

Dzonyy 08.02.2023 11:24

I tak nie uwierze.

Orzeu 08.02.2023 11:24

ładnie się tematami przerzucamy od przychodów Interu po schizofremię xd

Dzonyy 08.02.2023 11:24

xD

Orzeu 08.02.2023 11:23

pogłebiona depresja, stany lękowe i zaburzenia osobowości

Dzonyy 08.02.2023 11:22

Za to mam ziomka, ktory ma schizy i zdarzalo mu sie lazic na golasa po ulic albo myslal, ze jest jezusem i chodzil z pismem swietym i opowiadal ludziom, ze to o nim

Dzonyy 08.02.2023 11:22

Pierwsze slysze, ze ktos z depresja robi takie cuda xD

Orzeu 08.02.2023 11:22

nie

Dzonyy 08.02.2023 11:21

chyba schizofrenie

Orzeu 08.02.2023 11:21

a babka depresję ma, nie wywoływała duchów

Orzeu 08.02.2023 11:21

w Nowym Tomyślu

Orzeu 08.02.2023 11:20

to 20 km ode mnie xd

Orzeu 08.02.2023 11:20

nie w Poznaniu

Orzeu 08.02.2023 11:20

biorą pod uwagę tylko przychody komercyjne w tym FFP? Jesteś pewien?

Luki165 08.02.2023 11:20

Widzialem. Ponoć to w Poznaniu gdzieś bylo

Orzeu 08.02.2023 11:20

dochodów czy przychodów to bardzo istotne

Orzeu 08.02.2023 11:19

AveCaesar 08.02.2023 10:54 mamy 82% stosunek płac do dochodów

Dzonyy 08.02.2023 11:17

Obejrzyjcie to masakra

AveCaesar 08.02.2023 11:08

commercial czyli m in sponsoring jeśli dobrze rozumiem w 2019 155 mln, 87 mln w 2022. ktoś nie wykonuje dobrze swojej pracy

Luki165 08.02.2023 11:06

No tam głośno sie mówi, ze musi byc latem ostra wyprzedaż

AveCaesar 08.02.2023 11:06

PSG niby ma 111% XD

Luki165 08.02.2023 11:05

Czyli dalsze osłabianie skladu, lub szybsze zwiekszanie przychodów

Luki165 08.02.2023 10:55

Czyli dobrze pamiętałem

AveCaesar 08.02.2023 10:54

mamy 82% stosunek płac do dochodów

Cny 08.02.2023 10:52

Szkoda, że Enronu już nie ma. Pewnie też byliby chętni

Cny 08.02.2023 10:50

następny sponsor w kolejce to Amber Gold

Nasir 08.02.2023 10:23

witam nie chcieliscie pewnej kasy od Pirelli to macie zero od spekulantow kryptowalut

AveCaesar 08.02.2023 10:15

własny stadion byłby dla nas jak zastrzyk tlenu

AveCaesar 08.02.2023 10:10

wygenerowaliśmy 365 mln euro przychodów w sezonie 2018/19 więc jest co poprawiać na dzisiaj. później chyba zaczęliśmy zmieniać sponsorów

Xucatlan 08.02.2023 09:46

O, tu to samo xD

Xucatlan 08.02.2023 09:46

W komentarzu nie da się napisać 'rozdmu :cenzor: emy' bez uaktywnienia maszyny cenzorującej :D

Towarzysz 08.02.2023 08:59

Dopuszczalny limit do przekroczenia to 20 mln euro na rok

Luki165 08.02.2023 08:58

No co nie zmienia faktu, ze musimy zwiekszac przychody jezeli chcemy cos kupować

Orzeu 08.02.2023 08:58

no i to już ma większy sens

Towarzysz 08.02.2023 08:58

Tyle że to nie tylko pensje, a transfery i opłaty dla agentów mają wynosić 70%

Orzeu 08.02.2023 08:58

przychody 308 mln euro w 2022 wyniosły

Luki165 08.02.2023 08:57

Bo czytałem gościa ktory bazowal na sprawozdaniu

Luki165 08.02.2023 08:57

Nie pamiętam, ale widziałem , ze na ten moment jeszcze sie nie łapiemy

Orzeu 08.02.2023 08:57

pensje

Dzonyy 08.02.2023 08:57

A jeszce tam jakis inne wydarzenia sa pewnie

Orzeu 08.02.2023 08:57

75 mln euro netto

Dzonyy 08.02.2023 08:56

Stadion totkow zarabia 6 milionow funtow co mecz xD

Orzeu 08.02.2023 08:56

a przychody ile? ponad 300

Orzeu 08.02.2023 08:56

130 mln euro chyba pensje brutto wynoszą

Luki165 08.02.2023 08:56

Z tego co pamiętam

Luki165 08.02.2023 08:56

No jeszcse troche brakuje Orzeu bylo cos około 80 %

Dzonyy 08.02.2023 08:55

To juz nie te czasy, ale chyba kluczem do tego jest stadion.

Dzonyy 08.02.2023 08:55

NIe ma opcji, ze ciagle ktos bedzie wrzucal hajs do klubu

Orzeu 08.02.2023 08:55

na pewno dużo więcej?

Dzonyy 08.02.2023 08:55

Nie no kiedys do samofinansujacego sie klubu trzeba dojsc

Luki165 08.02.2023 08:55

I jest ta gadka o samofinasujacym sie Interze

Luki165 08.02.2023 08:54

No duzo więcej. Dlatego tak ograniczamy kontrakry

Dzonyy 08.02.2023 08:54

to wybacze wszystko tej uefie

Shoutbox

Kredence 26.06.2026 09:36

Dumfries podpisał kontrakt z klauzula we wrześniu 2024, więc te kilka lat o których pisze Orzeu sprowadza się do jednego okienka letniego w roku 2025. Przyszło drugie okno i real wpłaca klauzulę

inter30 26.06.2026 09:32

wiec trzeba szukać takich rozwiązać i schowac dumę do kieszenie bo ten klub na rynku nie ma żadnej dumy

inter30 26.06.2026 09:32

ale oczywiście że to jedyne rozwiazanie, na rynku transferowym na tle czołówki europy jestesmy nikim i takie są realia

Orzeu 26.06.2026 09:09

Dumfries miał 20 i nikt go przez kilka lat nie wziął

Orzeu 26.06.2026 09:09

daj spokój 80 mln euro to jest kupa kasy

Orzeu 26.06.2026 09:09

timon 26.06.2026 08:51 Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

timon 26.06.2026 08:54

Tak mala roznica spowoduje, ze w zaden sposob nie bedziemy mogli budowac wokol niego druzyny a dla niego trzeba by bylo zmodyfikowac taktyke

timon 26.06.2026 08:53

Zagra jeden dobry sezon w LM i kluby uk wyloza ponad 100mln. 40 i odkup za 80 lub 60 i 100. Watpie, ze ktos sie zgodzi na 60 z odkupem za 80

timon 26.06.2026 08:51

Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625485

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się