Archiwum shoutboksa

Xucatlan 06.02.2023 09:18

Nie no, Correa znowu jakiś uraz. To pewnie nieco opóźni jego dojście do formy.

Dzonyy 06.02.2023 09:18

jak pocisk wystrzelony z ubota

Luki165 06.02.2023 09:18

XD

Dzonyy 06.02.2023 09:17

tak @luki

Dzonyy 06.02.2023 09:17

Ruszy niczym Saturn V na ksiezyc

Luki165 06.02.2023 09:17

Milan oddal celny strzal wczoraj ?

VVujek 06.02.2023 09:17

Właśnie ten wycinek wywiadu wczoraj to nie był jakiś fejk ? Bo niby Skriniar powiedział, że kazano mu szukać klubu.

Dzonyy 06.02.2023 09:17

zostalo 9 dni do odpalenia Hołakina

Dzonyy 06.02.2023 09:17

Niedlugo wskoczy na poziom Correi

Orzeu 06.02.2023 09:16

nom forma Lukaku rośnie

Luki165 06.02.2023 09:15

Bo wczoraj wszedl i nie wygladal jak drewno

VVujek 06.02.2023 09:15

miszcz Zresztą, dla mnie Skriniar jest lekko przereklamowany. Bastoni już w ogóle. W ostatnim meczu graliśmy beznadziejnie, a i tak Tonali go położył w polu karnym jak amatora. Jak Leao we wcześniejszych derbach. Jego powinni sprzedać jak tylko przyjdzie mega oferta

Luki165 06.02.2023 09:15

Cieszy Lukaku

andyvdm 06.02.2023 09:14

Chińczycy wrzody na zdrowym ciele Interu każą szukać Panu Skriniarowi nowego klubu a potem zdziwienie że odchodzi

VVujek 06.02.2023 09:09

Miszcza z ACM,com.pl

VVujek 06.02.2023 09:08

E tam dawno. MŚ były niedawno przecież. A Brozovic to tam już kluczowy nie jest. Hakan i Mchitaryan go wygryzli. Reszta się zgadza.

VVujek 06.02.2023 09:08

Kolejny Chochoł Niszczą tym razem na temat Brozovicia

Jedrula 06.02.2023 09:07

tzn nie sam wywiad, tylko w skrócie o co chodzi

Jedrula 06.02.2023 09:05

na twitterze wczoraj latał

Andrzej1985 06.02.2023 09:01

Ok

Orzeu 06.02.2023 09:01

a to chyba jeszcze nie został opublikowany

Andrzej1985 06.02.2023 09:01

Chodziło mi o Ten wywiad co udzielił Curva Nord

Orzeu 06.02.2023 08:59

nie widzę żadnej wypowiedzi Skriniara

Orzeu 06.02.2023 08:59

Andrzej1985 06.02.2023 08:24 Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję

Dzonyy 06.02.2023 08:53

i stadion solo

Seba 06.02.2023 08:53

Adina zaszył się gdzieś już po remisie z Romą

Seba 06.02.2023 08:52

VVujek 06.02.2023 00:45 I oczywiście Adina nie ma po porażce

Seba 06.02.2023 08:52

Taa i te 300 mln na tranfery :D

Dzonyy 06.02.2023 08:37

alez milan z nowym wlascicielem odejzdza lidze. sb mialo racje. nowy wlasciciel to gwarancja sukcesu.

Andrzej1985 06.02.2023 08:24

Dzień dobry Interniści wrzuci ktoś na stronkę wywiad Skiniara lub da ktoś linka do Tego wywiadu. Z góry bardzo dziękuję

Dzonyy 06.02.2023 08:06

Witam

VVujek 06.02.2023 00:45

I oczywiście Adina nie ma po porażce

maverik 06.02.2023 00:39

bym sie zgodzil, ale nadal mam z tylu glowy to kto jest trenerem Tottenhamu

pablo77 06.02.2023 00:38

maverik nie możemy bo oni odpadają z kogutami :D

pablo77 06.02.2023 00:37

Wygrana w lidze i awans do finału pucharu wloch mnie zadowoli :D

maverik 06.02.2023 00:37

jeszcze mozemy trafic na Milan w LM

pablo77 06.02.2023 00:37

3 mecze z Juve trzeba się odbić.

pablo77 06.02.2023 00:37

teraz pora na krętaczy.

pablo77 06.02.2023 00:37

Milan już koniec w tym sezonie wyjaśniony

pablo77 06.02.2023 00:36

niezla odklejka

pablo77 06.02.2023 00:36

Widziałem to Cluadio xD

Piekarz 06.02.2023 00:20

i won zrobili out

Piekarz 06.02.2023 00:19

bo niestety dostali w dupę z Torino w Pucharze Włoch

Piekarz 06.02.2023 00:19

mamy ich z głowy do jesieni

Claudio 06.02.2023 00:17

i właśnie takie gówna wypowiadają się w tym szambie milanowskim. "Wstyd i hańba"

Claudio 06.02.2023 00:16

"Przykre jest to, że ten Inter jest po prostu średni. W dobrej dyspozycji byłoby jak na jesieni i zwycięstwo. Oni są przereklamowani, ale my zwyczajnie przestaliśmy grać w piłkę. Ci piłkarze Interu to są zwyczajnie jebnięci. Te symulki, pretensje, że gwizdnęli faul Lukaku, a największy kretyn to ich kapitan. I my z tym czymś przegrywamy. Wstyd i hańba."

Claudio 06.02.2023 00:16

ten "miszcz" na milanówku to jest zdrowo yebnięty xD jemu psycholog już nie pomoże

Tom_Hardy 06.02.2023 00:11

Inzaghi robi sabotaż ale to 352 u nich dzisiaj to jest kryminal piolego. Cos jak zdjecie Ikara przez spalla z judaszami

VVujek 06.02.2023 00:08

Portugalczyk wielokrotnie ich ratował w gówno meczach.

VVujek 06.02.2023 00:08

W Milanie jak Leao bez formy to oni nie mają czym straszyć

Tom_Hardy 06.02.2023 00:02

Sedziowie tez

VVujek 06.02.2023 00:01

Wszystko im sprzyjało w tamtym sezonie

VVujek 06.02.2023 00:01

No z Lazio na ostatniej prostej to Mieli farta

Tom_Hardy 06.02.2023 00:00

Zwachali miszcza po naszej katastrofie z empoli i zagrali na determinacji

Piekarz 05.02.2023 23:59

Milan w zeszłym sezonie, zwłaszcza na ostatniej prostej, grał naprawdę dobrą gałę

VVujek 05.02.2023 23:59

Wystarczyło bo Calabrie grały ponad stan

Tom_Hardy 05.02.2023 23:59

Co jest Maignianem?

VVujek 05.02.2023 23:58

Tomori 2 sezony dobrze

Tom_Hardy 05.02.2023 23:58

Na skudetto eystarczylo

VVujek 05.02.2023 23:58

Miszcz pisze o przereklamowanym Interze . Dostali oklep 3:0 w SPW i teraz zmęczony po Atalancie Inter też ich wyjaśnia. Beka z pajaca

Cny 05.02.2023 23:58

ostatni poszedł w narkotykowe Bajlando, ciężki do odzyskania.

Piekarz 05.02.2023 23:58

grajek jednego sezonu

Piekarz 05.02.2023 23:58

Tomori meh

VVujek 05.02.2023 23:53

Tonali Bennacer Tomori Theo Leao Maignian i to wszystko

Piekarz 05.02.2023 23:52

i to jak wszyscy zdrowi

Piekarz 05.02.2023 23:52

przecież tam jest może z 4,5 sensownego piłkarza maks

VVujek 05.02.2023 23:52

Ten sezon pokazuję , że Scudetto Milanu to była anomalia. Tam pół składu grało ponad stan

Piekarz 05.02.2023 23:51

sympatyczny kloszard jest jedyną znaną osobą na kuli ziemskiej, której z tego szrotu mylanowskiego udało się skleić naprawdę dobrze grający zespół

Piekarz 05.02.2023 23:49

jeszcze głębiej się w dupie zagrzebią wtedy

Piekarz 05.02.2023 23:49

oby Mylan zwolnił Piolego

VVujek 05.02.2023 23:34

No ale skoro Paredes w tym rankingu jest na 3 miejscu to coś jest nie tak xd nie sądzisz ? Obejrzyj jakiś mecz Troyes i opisz

mroowa111 05.02.2023 23:33

tanczy :inter: :flaga1:

Cny 05.02.2023 23:33

bo co restza jest tam przypadkowa?

Cny 05.02.2023 23:32

owiedmzy ze jego obecnosc tam to blad w matrixie

Cny 05.02.2023 23:32

ale ja nie o paredesie piszę

VVujek 05.02.2023 23:32

Nabił staty ,a kibice Juve narzekają na niego , coś tu nie gra , nie sądzisz ? Xd

Cny 05.02.2023 23:31

kogo lepszego na ąłwkę za tlye mozna sciagnac?

Cny 05.02.2023 23:31

tylko paredes kosztowałby 20-30M zeby go wziac z PSg a tardieu kosztuje 2-3M

Cny 05.02.2023 23:31

no nabił staty i poszedłw odstawkę

VVujek 05.02.2023 23:31

Nie gra i jest na 3 miejscu xd ciekawe

VVujek 05.02.2023 23:30

Coś szemrana ta tabelka

Cny 05.02.2023 23:30

bo nei gra xd

VVujek 05.02.2023 23:30

Najśmieszniejsze , że Paredes którego chcą wywieźć na taczkach z Juve jest tam na 3 miejscu , jakim cudem

Cny 05.02.2023 23:30

dalej źle

Cny 05.02.2023 23:30

vvujek nawet lepiej masz kilka zrodel ktore potwierdzaja to co piszę :)

Cny 05.02.2023 23:30

sugeruje jedynie, ze skoro inter nie ma hajsu na tarnsfery, to pora ruszyc zadki i poszukac nieoczywistych wyborow zeby uzupelnic kadre tnaim kosztem, a nie wywalac 10M za becao ktory nic nie da

VVujek 05.02.2023 23:29

Znowu inne źródło podajesz

Cny 05.02.2023 23:28

marian janoszka bal sie wyjechać za hałdy, a mógł spokojnie grać na europejskim poziomie

Mateusz17 05.02.2023 23:28

Lautaro to dobry napascior ,jak ja bym chcial zeby Lukaku wskoczyl na swoje obroty i obaj poniesli ten Inter na szczyt

Luki165 05.02.2023 23:28

Gosc ma 30 lat i nikt sie na nim nie poznal xD ojej jakis splot nieszczęśliwych zdarzeń

Cny 05.02.2023 23:27

źródło: wyscout.com

VVujek 05.02.2023 23:26

No ja nie widzę z którego to roku i źródła tej tabeli

Cny 05.02.2023 23:25

masz podane jak na tacy i jeszcze marudzisz ;)

VVujek 05.02.2023 23:25

Znowu podajesz z innego źródła niż sugerowałem wcześniej xd

Cny 05.02.2023 23:24

vvujek ja ci powiedzialem ze kolega jest analitykiem a nie co i gdzie udostepnia ;)

Cny 05.02.2023 23:24

podania progresywne sa za dwa ostatnie sezony

Chuchu 05.02.2023 23:23

Z dupy się niektóre liczby nie biorą

Chuchu 05.02.2023 23:23

Nie wiem czy takie niemiarodajne, rolą pomocnika jest kreowanie sytuacji jednak

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625478

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się