Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 22:27

gosens no

ANIOL 05.02.2023 22:26

No grać qrwa na 2 !! !! !

Adriano_forever 05.02.2023 22:26

aha, no nie bez powodu chuyba

Cny 05.02.2023 22:26

na mundialu argentynie tob y dali ze 3 karne za taki faul ;)

Husi 05.02.2023 22:26

W tym meczu chyba nie ma varu

Adriano_forever 05.02.2023 22:26

tylko w tej lidze jaja się robią z tą weryfikacją

blazej98 05.02.2023 22:26

czy jak wy widzicie lukaku to on tez taki ociężały?

Adriano_forever 05.02.2023 22:26

no i po co ten var jest w takim razie?

Nerazzurx10 05.02.2023 22:25

Przeciez go wycial

Claudio 05.02.2023 22:25

wpadl w nogi Lautaro...

Dzonyy 05.02.2023 22:25

nbie no karny

Husi 05.02.2023 22:25

Ej to karny jest

Cny 05.02.2023 22:25

nei przystoi zbic piatki z piolim z pelnym pampersem

Adriano_forever 05.02.2023 22:24

EJ NO KARNY KURNA

Adriano_forever 05.02.2023 22:24

kary

Adriano_forever 05.02.2023 22:24

noooo

Cny 05.02.2023 22:24

acerbi zejdzie w 89 zeby zmienic trenerowi pampersa

blazej98 05.02.2023 22:24

de vrij acerbi albo dumfries potrzebujemy doswiadczenia i swieżosci

Nerazzurx10 05.02.2023 22:24

Najgorszy sedzia od dawna

tytusek25 05.02.2023 22:24

Serio z czym ta liga do ludzi. To ma byc mecz mistrza z viceliderem?

Cny 05.02.2023 22:24

i po meczu szybka zmiana pampersa

Cny 05.02.2023 22:24

dowozimy 1-0

ANIOL 05.02.2023 22:24

Nie no lautaro wstawaj

Cny 05.02.2023 22:24

doskonale wplynal na druzyne w szatni

Cny 05.02.2023 22:24

szymon top

blazej98 05.02.2023 22:24

druga polowa to jakby dwa klub z b klasy grały

kadrian89 05.02.2023 22:24

2 połowa to komedia

blazej98 05.02.2023 22:23

tragiczny milan daje nam opcje wygrac 1-0

crislk 05.02.2023 22:23

nie na darmo nazywaja nas frajerami;p

INTERkibic 05.02.2023 22:23

Chyba nie zaczęliśmy w 2 polowe

Claudio 05.02.2023 22:23

Lautaro gra za dwóch

blazej98 05.02.2023 22:23

no wlasnie nie taki załozsny my gramy tragicznie w drugiej polowie

Kusy 05.02.2023 22:23

Milan nie nie obudził, Inter lekko przysnął

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:23

my przestaliśmy grać

kadrian89 05.02.2023 22:23

Atalante gonimy cały mecz a potem milanowi rękę podajemy

Cny 05.02.2023 22:23

halo czy jest z nami trener?

Husi 05.02.2023 22:23

My śpimy

tytusek25 05.02.2023 22:23

Remis z takim zalosnym Milanem to jak porazka

INTERkibic 05.02.2023 22:23

Serio 2 połowa gorzej niż Milan w 1

RafiQ 05.02.2023 22:23

Sami sobie stwarzamy problemy :(

Capar 05.02.2023 22:23

Aż tak się Milan obudził?

ANIOL 05.02.2023 22:23

żiru ....szmaciarz

intermed1 05.02.2023 22:23

Uffffff

Tom_Hardy 05.02.2023 22:23

Co za gowno grają

Adriano_forever 05.02.2023 22:22

co tu sie dzieje

blazej98 05.02.2023 22:22

no acerbi-de vrii do zmiany

Adriano_forever 05.02.2023 22:22

żiru wolne strzela

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:22

musi być 2:0

Cny 05.02.2023 22:22

i co i jak? szymon top?

Kusy 05.02.2023 22:22

Będzie 2-0

INTERkibic 05.02.2023 22:22

Będzie 1-1 zobaczycie

ANIOL 05.02.2023 22:22

Standard

tytusek25 05.02.2023 22:22

Klient lezy a my tradycyjnie zamiast dobic to respirator kurna

kadrian89 05.02.2023 22:22

Acerbi zaraz wyleci

ANIOL 05.02.2023 22:22

Jak te qrwy strzelą to tv out za okno

Claudio 05.02.2023 22:22

po cholere przy prowadzeniu srodkowy obronca biegal na 20 metrze ??

Adriano_forever 05.02.2023 22:22

jak stracimy to przerżniemy

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

dawać De Vrija :D

Kusy 05.02.2023 22:21

Ziru to był ten strzał z pół obrotu ? 😂

INTERkibic 05.02.2023 22:21

Będzie 1-1 i huy

intermed1 05.02.2023 22:21

To będzie gol

INTERkibic 05.02.2023 22:21

Sami sie prosimy !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !

intermed1 05.02.2023 22:21

Pi*dy

Nerazzurx10 05.02.2023 22:21

Nie potrafimy grac 2 połow

ANIOL 05.02.2023 22:21

Łot ta hel is gojin on ?

intermed1 05.02.2023 22:21

Ale :cenzor: *

blazej98 05.02.2023 22:21

jezu jaie my sczescie mamy

Husi 05.02.2023 22:21

Skriniar boże ..

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

Skriniar nam zafundował tą kontrę

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

co za kurde tołman nieodpowiedzialny

INTERkibic 05.02.2023 22:21

Kurva !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !!

tytusek25 05.02.2023 22:21

Ale gowno

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

rulety jak zidan robi przed polem karnym milanu

Nerazzurx10 05.02.2023 22:21

Przegramy to

Claudio 05.02.2023 22:21

ACERBI brawo!

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

skrianiar won

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

ja pierdziele

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

ufff

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:21

ufffffffffff

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

zrobił swoj e

Adriano_forever 05.02.2023 22:21

milanista

Adriano_forever 05.02.2023 22:20

oho

intermed1 05.02.2023 22:20

Jezuuuuu

Nerazzurx10 05.02.2023 22:20

Barelka dziad totalny

Czaglar 05.02.2023 22:20

Co oni robia

Dzonyy 05.02.2023 22:20

jezu barella

Adriano_forever 05.02.2023 22:20

gaglia na boisko

Husi 05.02.2023 22:20

I kolejna strata barelli

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:20

co ten Barella

intermed1 05.02.2023 22:20

Ja j*bie tragedia

Claudio 05.02.2023 22:20

Brozo zagubiony jak dotad

tytusek25 05.02.2023 22:19

To sie 1: 0 nie skonczy na bank.

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:19

uuu Onana klej

Husi 05.02.2023 22:18

Barella dzisiaj sporo głupich strat zalicza

blazej98 05.02.2023 22:18

dawac lukaku 2-0 bo smierdzi remisem w doliczonym

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:17

Lukaku mógłby coś zasadzić w końcu

MuCha2 05.02.2023 22:16

Tero ich mamy

blazej98 05.02.2023 22:16

brozo pierwszy mecz od 13.12

Xucatlan 05.02.2023 22:16

Lakaka dawaj, pezełam się.

Husi 05.02.2023 22:16

Brozo może uspoko teraz środek

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się