Archiwum shoutboksa

FReeFonix 05.02.2023 23:07

Tylko broda wygrał koszulkę? Xd

kadrian89 05.02.2023 23:07

Stefan raczej nie podpisze grzejąc kawę

VVujek 05.02.2023 23:07

Ale fakt ta kasa mogła by im pomóc dominować wiele lat

VVujek 05.02.2023 23:06

Można przeje*bać gruby hajs łatwo , w PL coś o tym wiedzą

Luki165 05.02.2023 23:06

Oczywiście, ale Napoli ostatnio ma dobra passe a nie sądzę ze wydadza ta kase na 3-4 zawodników

kadrian89 05.02.2023 23:06

Teraz odpoczynek i Sampe rezerwami klepnąć

VVujek 05.02.2023 23:05

Luki przecież nie trafić jest łatwiej niż trafić :D

VVujek 05.02.2023 23:04

Cny ten twój zawodnik nawet na kompilacji nie robi wrażenia xd

Luki165 05.02.2023 23:04

Wyjątkowo musieliby nie trafiać

Dzonyy 05.02.2023 23:04

Jak wypala zawodnicy, ktorych sprowadza

Luki165 05.02.2023 23:04

Masz 200 mln na ułożenie skladu zeby wygrywać

VVujek 05.02.2023 23:04

+ 200 baniek jak nie więcej

Luki165 05.02.2023 23:03

Napoli sprzedaje Kvare i Oshimena i dominuje ta lige latami

Dzonyy 05.02.2023 23:03

Ich obrona jest przerazajaca.

Dzonyy 05.02.2023 23:02

Ja mysle, ze Eagles to zrobia.

Dzonyy 05.02.2023 23:02

Kto wygra SuperBowl za tydzien?

Capar 05.02.2023 23:02

A gdzie jest Józek?

VVujek 05.02.2023 23:00

Ewidentnie jesteś robiony w uja przez kolegę

VVujek 05.02.2023 22:59

Typa nikt nigdy nie kupił nawet ma 30 lat i jest warty obecnie 3 mln

Cny 05.02.2023 22:59

wracajac do napoli, czy wlasnie podja w to ze znowu wydadza 10-20 m na wieksza ilsoc graczy i moze wypali a moze nie

VVujek 05.02.2023 22:58

Nie chcę mi się wierzyć , w uja cię robi pewnie xd

Cny 05.02.2023 22:58

juz trace zycie na ogladanie obsranego podgardlaka, jeszcze mialbym na troyes tracic?

Cny 05.02.2023 22:58

vvujek kolega analityk go zachwala niemilosiernie

VVujek 05.02.2023 22:57

Cny nie odpowiedziałeś wcześniej na moje pytanie, oglądałeś tego typa z Troyes w akcji czy Whoscored ?

Cny 05.02.2023 22:57

czy np sciagna 3-4 konkretow za 40-50 milionow

Cny 05.02.2023 22:57

i mowie zalezy co zrobia forsa z gruzina

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:57

jednorazowy wypad i fart jak każdy pisał w sumie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:57

dokładnie

Cny 05.02.2023 22:57

no ale to tak jak milanowi w koncu zażarło wsyztsko w zeszłym sezonie i wygrali mistrza, ale teraz oakzuje sie ze na selemakersach i mesajahach nei zajedziesz daleko

VVujek 05.02.2023 22:56

I Lobotka też im fajnie odpalił , a był folopem jakiś czas

Cny 05.02.2023 22:56

przepali w piecu na szczesliwe trafy typu wlasnie gruzin,czy pojda w jakosc

Dzonyy 05.02.2023 22:56

To mercato im wyszlo super

Cny 05.02.2023 22:55

i pozniej pytanie co napoli z tym zrobi

Cny 05.02.2023 22:55

gruzina w lato wyciagna za 150m pewnie

VVujek 05.02.2023 22:55

Z Monza to nas sędzia wyruchał

VVujek 05.02.2023 22:55

Ja szczerze myślałem , że przez wiele czasu nie będzie życia po Insigne w Neapolu ,a tu proszę typ jeszcze lepszy xd

KibicInteru 05.02.2023 22:55

Ciekawe czy tam chociaż nie będzie robił problemów

Cny 05.02.2023 22:55

jak on sie obsrywa przy milanie

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:55

no właśnie xD

Cny 05.02.2023 22:54

nie przy tym trenerze

Cny 05.02.2023 22:54

ibra a beda

Dzonyy 05.02.2023 22:54

a teraz dallas

Dzonyy 05.02.2023 22:54

Najpierw mi boston obrzydzal

Dzonyy 05.02.2023 22:54

bleeee

Cny 05.02.2023 22:54

insignie byl zawsze slaby

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:54

scudetto jest do zrobienia ale nie może być sytuacji jak z Monzą czy Empoli

KibicInteru 05.02.2023 22:54

Kyrie Irving w Dallas

Cny 05.02.2023 22:54

napoli konczy sie po 1/8 LM, ale lige wygra na luzie

Dzonyy 05.02.2023 22:54

Typ jest 3x lepszy niz insigne kiedykolwiek byl

VVujek 05.02.2023 22:53

Ale fakt , typ co zastąpił Insigne to nie mam pytań, trafiło się im

Cny 05.02.2023 22:53

gruzin bedzie prosil go o autografy dla calej wioski

Cny 05.02.2023 22:53

zobaczycie jak ich kolo randal muani zgwałci

VVujek 05.02.2023 22:53

Darmian go zgasił jak peta

Dzonyy 05.02.2023 22:52

Koles jest neisamowity.

Luki165 05.02.2023 22:52

I tak trzeba patrzeć

Dzonyy 05.02.2023 22:52

Chyba, ze im Kwara wypadnie :D

Tom_Hardy 05.02.2023 22:52

Juz wiem Wuj

Tom_Hardy 05.02.2023 22:52

Co ty chcesz odrobic jak sami gramy kratke

Luki165 05.02.2023 22:52

Jest 10 pkt i bezpośredni mecz

VVujek 05.02.2023 22:52

Ja mówię o bramce lukaku Tom

Dzonyy 05.02.2023 22:52

ale wierzyc bede do konca

Tom_Hardy 05.02.2023 22:52

A ty piszesz o Lakace

Cny 05.02.2023 22:52

ale zapas maja ogromny, nie odrobimy

Dzonyy 05.02.2023 22:52

Zreszta wystarczy popatrzec na tabele. Na drugim miejscu jestesmy my i mamy -13 xD

Cny 05.02.2023 22:51

naplety zaraz ąłpią dołek jak eintracht ich wyjasni

Tom_Hardy 05.02.2023 22:51

No interweniowal przeciez spalony byl

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

zawsze fajnie będzie zobaczyć jak neapol płonie

VVujek 05.02.2023 22:51

To jest sytuacja jak z Monza tyle ,że tu faktycznie Lukaku faulował

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

o to to

Dzonyy 05.02.2023 22:51

Ja tam mysle, ze naplety jeszce swoje pogubia, ale nikt nie bedzei punktowal na tyle, zeby zmniejszyc ta przewage.

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

byle nie milan śmierdzący i juve obrzydliwe

Luki165 05.02.2023 22:51

Cny dzisiaj osterowi reke podaje , tak opisuje

VVujek 05.02.2023 22:51

Nie interesował co ty gadasz

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

jak my nie potrafimy to niech oni to wygrają

kadrian89 05.02.2023 22:51

Szymon ma problemy z szybka reakcja

pablo77 05.02.2023 22:51

skeduto juz odjechalo

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

i dobrze

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:51

to jest ten sezon dla nich

VVujek 05.02.2023 22:51

No tak był faul , ale sędzia nie powinien gwizdać dopóki ta akcja się nie skończy

Tom_Hardy 05.02.2023 22:51

No wlasnie Wujek a sedzia zagwizdal przed wg Ciebie a i tak interweniowal wiec idac tym tokiem gdyby nie zagwizdal to i tak by interweniowal

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:51

:P

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

naplety tego nie roztrwonią

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:50

róbmy swoje, regularnie klepmy średniaków a scudetto może przyjść samo

Luki165 05.02.2023 22:50

XD

Cny 05.02.2023 22:50

z pelnym pampersem

kadrian89 05.02.2023 22:50

Podobnie inni

Cny 05.02.2023 22:50

zale są bo moze byc 1-0 jak z atalanta a moze byc 1-0 takie jak dzisiaj

Dzonyy 05.02.2023 22:50

Kto ostatni przed juve zdobyl 100?

kadrian89 05.02.2023 22:50

Inter jeszcze potknie się nie raz

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

warto o puchar włoch powalczyć

Dzonyy 05.02.2023 22:50

Ciekawe czy napletki stac na 100pkt

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

skudetto w tym roku nie bedzie

Dzonyy 05.02.2023 22:50

To nic innego niz TOP2 nie wchodzi w gre

Cny 05.02.2023 22:50

teraz porto, a pozniej eintracht ogrywamy

OstatniPrawdziwy 05.02.2023 22:50

dajce se siana

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:50

jest połowa sezonu przecież

Dzonyy 05.02.2023 22:50

Jakie utrzymac sie top4

Cny 05.02.2023 22:50

w tym roku 1/2 LM bankowo, mozecie stawiac

Tom_Hardy 05.02.2023 22:49

Napoli jest nie do dogonienia

Ibracadabra eight 05.02.2023 22:49

do Napoli jeszcze można dojść

Shoutbox

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:52

przeciez na ten moment nie ma zadnych celów bo wlasnie upadły

Imrahil 26.06.2026 20:52

i hakana

El_Imprezatore 26.06.2026 20:52

jeszcze zobaczycie, że Bastoniego opeirdolą młotki

Imrahil 26.06.2026 20:51

facepalm

El_Imprezatore 26.06.2026 20:51

dokładnie, tak jak ktoś wcześniej napisał, że śmierdzi samofinansującym się okienkiem

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:50

stek gównomowy

El_Imprezatore 26.06.2026 20:49

aż się boję tego zdania "zmienić cele" = alternatywy alernatyw

El_Imprezatore 26.06.2026 20:48

miki przedłużuł

Imrahil 26.06.2026 20:48

darmian podpisal? ;p

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:47

dodtkowo tracimy Denzela i de Vrija

martins2000 26.06.2026 20:47

"Szefostwo Interu,będzie musiało zmienić strategię na mercato,w przypadku Palestry transfer był na etapie bardzo zaawansowanym,był prawie zamknięty i przepadł,w kwestii Nico Paza były tylko rozmowy informacyjne,ale nie zdążyli nawet rozpocząć negocjacji.Priorytetem rynku było sprowadzenie Palestry, Jonesa z Liverpoolu i rozważenie możliwości z Nico Pazem: dzisiaj to wszystko są albo nieudane, albo wygaszone rozmowy,jak w przypadku Jonesa.Inter będzie musiał przemyśleć swoją strategię, na pewno dojdzie do wewnętrznych konsultacji,żeby to zrozumieć. Ale Inter dokona kilku zakupów, będzie ich 4-5,ale trzeba będzie zmienić cele”

El_Imprezatore 26.06.2026 20:45

czekam do końca okienka ale jak narazie to nasze asy wyglądają jak dzieci we mgle. Już nawet iz backi wydają 70mln. jak to w ogóle jest możliwe a nasi jakieś pokemony do 25 max. Żałosne

Piotrek85 26.06.2026 20:43

Nie ma co się dziwić. Rozegrał tylko 20 procent minut w seria a. Dziad Acerbi 40.procent minut.

Imrahil 26.06.2026 20:42

no szkoda stefka

rchemik 26.06.2026 20:41

Pewnie szuka jeszcze jakis wyzwań i wrażeń, większej roli

HB 26.06.2026 20:40

Dostał nędzne warunki w Grecji, a Inter nie mógł im dorównać?

HB 26.06.2026 20:40

Kompromitacja z SdV

rchemik 26.06.2026 20:39

Como narobi transferów, uefa zabroni im transferów, ale już będzie po fakcie :D Za rok dostaną warunek, tyle wydać co zarobią. Opchaja pazia za 80mln i będzie na transfery

rchemik 26.06.2026 20:36

milan juz kilka lat jest na plusie. Nawet teraz zarobili juz cos kolo 30 mln z transferów do tego pewnie liczą na opchanie Leao

Imrahil 26.06.2026 20:35

beka, to komo na siano na zawodnikow a Inter nie ma xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625599

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się