Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Czaglar 05.02.2023 21:19

Już parówa Tonali powinien jedna miec

Ojciec SB 05.02.2023 21:19

Martinez co za przyjecie

Adriano_forever 05.02.2023 21:18

kartka

Kusy 05.02.2023 21:18

Strzelimy

Czaglar 05.02.2023 21:17

Theo to co zwykle.

darek666sz 05.02.2023 21:17

Nienawidzę tej :cenzor: uszatej normalnie

WakashimazuKen 05.02.2023 21:17

wielkie dzięki za link

Dzonyy 05.02.2023 21:16

Przede wszystkim beda sie musieli otworzyc

Adriano_forever 05.02.2023 21:16

nie strzelimy

Capar 05.02.2023 21:16

Natomiast jak my strzelimy to spuchną

Capar 05.02.2023 21:16

Jak damy coś strzelić tym patałachom to bd kompromitacja

Dzonyy 05.02.2023 21:15

Z pierwsza bramka moze byc mega ciezko jak dalej tylu ich tam bedzie.

darek666sz 05.02.2023 21:14

Trzeba strzelić i ich dobić

darek666sz 05.02.2023 21:13

Barella godzina czasu i strzał na pale

blazej98 05.02.2023 21:13

do przerwy 1-0...

blazej98 05.02.2023 21:13

czesto brak skutecznosci konczy sie brama z dupy dla nas

darek666sz 05.02.2023 21:13

Niema skuteczności

Paolo92 05.02.2023 21:13

Strims.top

Czaglar 05.02.2023 21:12

Milan wygląda na prawdę źle, mam wrażenie, że jedna bramka i się posypią w oczach

intermed1 05.02.2023 21:12

Barella cmon

WakashimazuKen 05.02.2023 21:11

a na stream ?

Adriano_forever 05.02.2023 21:10

321 kanał w polsacie

WakashimazuKen 05.02.2023 21:09

macie jakiś link do meczu ?

Capar 05.02.2023 21:07

Patrzę na staty Milanu i wszędzie widzę 0

Czaglar 05.02.2023 21:07

Gdyby ten Rumun nie wyjął Lautarowizny to tu by się mogło skończyć jakimś blamażem

MuCha2 05.02.2023 21:06

Ja oierdziele ale im mental padł przecież oni grają jak jakaś drużyna z ekstraklasy

ANIOL 05.02.2023 21:06

Jak nie dupniemy zaraz to szmaty się obudzą i bedzie na odwrót

ANIOL 05.02.2023 21:05

Ciśniemy szmaciarzy żydowskich !

Dzonyy 05.02.2023 21:02

Kola autobusu kreca sie, kreca sie, kreca sie

Kusy 05.02.2023 21:02

Milan stawia autobus, ale ten autobus nie ma kierowcy

Dzonyy 05.02.2023 21:02

Musimy walnac brame to bedzie z gorki bo jak narazie milan stlamszony

Luki165 05.02.2023 21:02

Bo bedzie znowu nerwowo

Luki165 05.02.2023 21:02

Ukladac ten mecz

Adriano_forever 05.02.2023 21:02

ciśniemy to milan strzeli czyli

blazej98 05.02.2023 21:02

w europie takie karne nie przeczhodą tgaka prawda

Paolo92 05.02.2023 21:02

Po co się wywracał. Mógł grać dalej.

Kusy 05.02.2023 21:02

Jak będą takie karne gwizdali to będzie ich dziesięć w każdym spotkaniu

Luki165 05.02.2023 21:01

Dawac ta bramkę

blazej98 05.02.2023 21:01

na mś gdzie sedziuje katarczyk czy ktos kto nie sedziowal nigdy europy dalby karny

Dzonyy 05.02.2023 21:01

Zaden karny.

Claudio 05.02.2023 21:01

bylo popchniecie, ale Edin sporo dodal od siebie

Adriano_forever 05.02.2023 21:01

wyłożył się jak 15 letnia dziewczynka złamana uczuciowo na torach pod warszawą

ANIOL 05.02.2023 21:01

Odpechnał 2 lapami czerwona żydowska menda. Sędzia uj !

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:01

nie ma

Kusy 05.02.2023 21:01

Sam się sfaulował

Dzonyy 05.02.2023 21:01

Ale wyzwysika juz leca ;D

Capar 05.02.2023 21:01

?

Capar 05.02.2023 21:00

Słuszny chociax

Dzonyy 05.02.2023 21:00

xDDDDD

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Nic nie było

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

nie ma

Dzonyy 05.02.2023 21:00

xDDDDD

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Sam się jebnal

Czaglar 05.02.2023 21:00

Co jest z tym przyglupem

Capar 05.02.2023 21:00

Lol

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Karny kurva !! !! !! !!

Husi 05.02.2023 21:00

Karny

Granat105 05.02.2023 21:00

Karny :cenzor: swww

Dzonyy 05.02.2023 21:00

padolino?

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

nie ma karnego

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

heh

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

a nie

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

karny!

Capar 05.02.2023 21:00

Casadei to była optymalizacja za Lukaku xd

Granat105 05.02.2023 20:59

Przepadnie i tyle go widzieli

Dzonyy 05.02.2023 20:59

Zmarnowany przez czelsi bo poszedl na wypo zamiast dostac 3 mecze :D

Capar 05.02.2023 20:59

Bez próbowania to tylko Barcelona będzie mldoych wprowadzać.

Granat105 05.02.2023 20:59

Gdzie nasz wielki super hiper talent Casadei?

Capar 05.02.2023 20:59

Esposito dostał szansę, Lukaku dał mu karniaka żeby się chłopak podbudował ale nie wyszło. Trzeba iść dalej.

Adriano_forever 05.02.2023 20:59

a nie przepraszam Olsen z Interu gra w śląsku xD

Granat105 05.02.2023 20:59

Jedynie Zaniolo coś pokazał a i tak się łamie wiecznie

Adriano_forever 05.02.2023 20:59

w ekstraklasie nie graliby w pierwszym skłądzi e

Dzonyy 05.02.2023 20:59

To sporo na pokazanie talentu

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

to są ogóry na poziomie pierwszej ligi polskiej

Dzonyy 05.02.2023 20:58

Satriano ma 1300 minut w tym sezonie

Granat105 05.02.2023 20:58

I każdy zweryfikowany szybciutko

Dzonyy 05.02.2023 20:58

O Esposito 2 lata temu

Dzonyy 05.02.2023 20:58

O Satriano byl taki placz w zeszlym sezonie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

im się to należy

Capar 05.02.2023 20:58

Ale ja nie mówię o meczach o stawkę albo na tak ważnych pozycjach jak brozo

Dzonyy 05.02.2023 20:58

ale oni dostaja szanse w serie b czy gdzie tam ida i im nic nie wychodzi

Cny 05.02.2023 20:58

adriano gratki za myslenie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

zdecydowanie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

czy gówniak za Lautaro

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

albo gówniak za onane

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

zdecydowanie jakiś młodziak mający 17 lat powinien grać za brozowicia 3 mecze pod rząd

Cny 05.02.2023 20:58

moze trenujac w interze a nei w bari rozwinalby sie bardziej

Granat105 05.02.2023 20:57

Trener woli sprawdzonego dziada znającego taktykę niż odrobine fantazji

Cny 05.02.2023 20:57

ktorys z tych 30 moglby pokpowac u nas z lawki

Cny 05.02.2023 20:57

a pozniej mamy w serie a najwiecej wychowankow w innych klubach i zadnego u nas

Capar 05.02.2023 20:57

Topy z Primavera powinny dostawać 2-3 mecze szansy a jak nie to wypad wtedy dopiero

Granat105 05.02.2023 20:57

Włoska liga jest za bardzo taktyczna by takie młokosy tu od razu grały pierwsze skrzypce

Cny 05.02.2023 20:57

ale to nie maja byc ansze gwiazdy

Czaglar 05.02.2023 20:57

Brama wisi w powietrzu.

RafiQ 05.02.2023 20:57

Dobrze chodzi piłeczka

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:57

to nawet Pogoń już dawała grać Kozłowskiemu jak miał 15 lat xd

Dzonyy 05.02.2023 20:57

Poza Zaniolo nikt nie robi kariery.

Dzonyy 05.02.2023 20:56

Cny ale nei odnosisz wrazenia, ze jednak nikt z nich nie ma tego czegos, zeby grac w Interze?

Cny 05.02.2023 20:56

we wloszech by murawy jeszcze nie powachał

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625472

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się