Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 21:01

wyłożył się jak 15 letnia dziewczynka złamana uczuciowo na torach pod warszawą

ANIOL 05.02.2023 21:01

Odpechnał 2 lapami czerwona żydowska menda. Sędzia uj !

ZnawcaCalcio 05.02.2023 21:01

nie ma

Kusy 05.02.2023 21:01

Sam się sfaulował

Dzonyy 05.02.2023 21:01

Ale wyzwysika juz leca ;D

Capar 05.02.2023 21:01

?

Capar 05.02.2023 21:00

Słuszny chociax

Dzonyy 05.02.2023 21:00

xDDDDD

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Nic nie było

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

nie ma

Dzonyy 05.02.2023 21:00

xDDDDD

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Sam się jebnal

Czaglar 05.02.2023 21:00

Co jest z tym przyglupem

Capar 05.02.2023 21:00

Lol

INTERkibic 05.02.2023 21:00

Karny kurva !! !! !! !!

Husi 05.02.2023 21:00

Karny

Granat105 05.02.2023 21:00

Karny :cenzor: swww

Dzonyy 05.02.2023 21:00

padolino?

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

nie ma karnego

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

heh

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

a nie

Adriano_forever 05.02.2023 21:00

karny!

Capar 05.02.2023 21:00

Casadei to była optymalizacja za Lukaku xd

Granat105 05.02.2023 20:59

Przepadnie i tyle go widzieli

Dzonyy 05.02.2023 20:59

Zmarnowany przez czelsi bo poszedl na wypo zamiast dostac 3 mecze :D

Capar 05.02.2023 20:59

Bez próbowania to tylko Barcelona będzie mldoych wprowadzać.

Granat105 05.02.2023 20:59

Gdzie nasz wielki super hiper talent Casadei?

Capar 05.02.2023 20:59

Esposito dostał szansę, Lukaku dał mu karniaka żeby się chłopak podbudował ale nie wyszło. Trzeba iść dalej.

Adriano_forever 05.02.2023 20:59

a nie przepraszam Olsen z Interu gra w śląsku xD

Granat105 05.02.2023 20:59

Jedynie Zaniolo coś pokazał a i tak się łamie wiecznie

Adriano_forever 05.02.2023 20:59

w ekstraklasie nie graliby w pierwszym skłądzi e

Dzonyy 05.02.2023 20:59

To sporo na pokazanie talentu

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

to są ogóry na poziomie pierwszej ligi polskiej

Dzonyy 05.02.2023 20:58

Satriano ma 1300 minut w tym sezonie

Granat105 05.02.2023 20:58

I każdy zweryfikowany szybciutko

Dzonyy 05.02.2023 20:58

O Esposito 2 lata temu

Dzonyy 05.02.2023 20:58

O Satriano byl taki placz w zeszlym sezonie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

im się to należy

Capar 05.02.2023 20:58

Ale ja nie mówię o meczach o stawkę albo na tak ważnych pozycjach jak brozo

Dzonyy 05.02.2023 20:58

ale oni dostaja szanse w serie b czy gdzie tam ida i im nic nie wychodzi

Cny 05.02.2023 20:58

adriano gratki za myslenie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

zdecydowanie

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

czy gówniak za Lautaro

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

albo gówniak za onane

Adriano_forever 05.02.2023 20:58

zdecydowanie jakiś młodziak mający 17 lat powinien grać za brozowicia 3 mecze pod rząd

Cny 05.02.2023 20:58

moze trenujac w interze a nei w bari rozwinalby sie bardziej

Granat105 05.02.2023 20:57

Trener woli sprawdzonego dziada znającego taktykę niż odrobine fantazji

Cny 05.02.2023 20:57

ktorys z tych 30 moglby pokpowac u nas z lawki

Cny 05.02.2023 20:57

a pozniej mamy w serie a najwiecej wychowankow w innych klubach i zadnego u nas

Capar 05.02.2023 20:57

Topy z Primavera powinny dostawać 2-3 mecze szansy a jak nie to wypad wtedy dopiero

Granat105 05.02.2023 20:57

Włoska liga jest za bardzo taktyczna by takie młokosy tu od razu grały pierwsze skrzypce

Cny 05.02.2023 20:57

ale to nie maja byc ansze gwiazdy

Czaglar 05.02.2023 20:57

Brama wisi w powietrzu.

RafiQ 05.02.2023 20:57

Dobrze chodzi piłeczka

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:57

to nawet Pogoń już dawała grać Kozłowskiemu jak miał 15 lat xd

Dzonyy 05.02.2023 20:57

Poza Zaniolo nikt nie robi kariery.

Dzonyy 05.02.2023 20:56

Cny ale nei odnosisz wrazenia, ze jednak nikt z nich nie ma tego czegos, zeby grac w Interze?

Cny 05.02.2023 20:56

we wloszech by murawy jeszcze nie powachał

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:56

Martinez

Capar 05.02.2023 20:56

Taki CR7 dostał szansę mając 17 lat z jakimś Moreirense, strzelił 2 gole i co go podbudowało psychicznie że można. Do końca sezonu strzelił jeszcze tylko 1 gola ale już chłop się opierzył. Wiem skrajny przykład, ale Bóg jeden wie ilu przepada bo bo ten jeden mecz szansy im nie wyjdzie.

Cny 05.02.2023 20:56

wiem ze bellingham to skrany przypadek, ale ktos keidys dal mu szanse

Granat105 05.02.2023 20:56

To diament, Asllani to co najwyżej talent

Cny 05.02.2023 20:56

iliev musi grac w primce bo kolejne scudetto mlodych jest nam potrzebne, nie oplaca sie ich wprowadzac

Granat105 05.02.2023 20:56

Co ty porównujesz, Belinhamowi zastrzegli numer jeszcze przed pelnoletnoscia XDD

Cny 05.02.2023 20:55

u nas z asllanim jednym 20letnim trener robi problem,a bellig=ngham ma 19 lat prawie 200 meczow seniroskich i idzie za 150M latem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:55

Jak Iliev nie dostanie szansy to juz nie będę miał nadziei, że coś poprawią na tym polu

Granat105 05.02.2023 20:55

Szkoda że ten śmierdzący Bayern nam Pavarda nie puścił i trzeba najemnika oglądać przebrzydłego

blazej98 05.02.2023 20:55

cale szczescie ze u nas handa az tak z forma nie mial zle

blazej98 05.02.2023 20:55

ten bramkarz milanu to tragedia

Cny 05.02.2023 20:54

tym bardziej teraz gdy mamy 5 a nie 3 zmiany to wporwadzanie mlodych stalo sie mega latwe

Cny 05.02.2023 20:54

ale u nas przyswieca mysl, ze nie ma doswiadczenia i musi jechac zagrac na junirow hellasu, zamiast dostac 30 minut w ldize z leszczami jak jest okazja

INTERkibic 05.02.2023 20:54

Jechać z nimi.

Capar 05.02.2023 20:54

Idealny poligon w meczach o pietruchę.

Granat105 05.02.2023 20:53

Wpuści szmatę dzisiaj czuje to

Capar 05.02.2023 20:53

Są okresy przygotowawcze jest puchar Włoch.

Cny 05.02.2023 20:53

capar racja o to chodiz

Granat105 05.02.2023 20:53

Nie ma szans, to placuch jest

Cny 05.02.2023 20:53

tatarustanu emcz zycia dzisiaj?

Capar 05.02.2023 20:53

Młokosa wyróżniającego trzeba przetestować w bojowych warunkach, najlepiej powiedzieć że serie d

Granat105 05.02.2023 20:53

Musimy ich zdominować genetycznie od początku

Husi 05.02.2023 20:52

Ajjajaj

Adriano_forever 05.02.2023 20:52

no po co

Adriano_forever 05.02.2023 20:52

po co to było bronić

Adriano_forever 05.02.2023 20:52

jak on to obronił

Dzonyy 05.02.2023 20:52

Taturszanu top

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:52

i od razu był gotowy do grania w Romie

Adriano_forever 05.02.2023 20:52

rumunie z giełdy

Dzonyy 05.02.2023 20:52

Ajjj

Adriano_forever 05.02.2023 20:52

tataruszanu dziadu ty

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:52

Zaniolo był najlepszym piłkarzem primavery

Adriano_forever 05.02.2023 20:52

AAAA

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:51

problemem jest podejście Interu

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:51

To nie wina poziomu jaki prezentują piłkarze z Primavery

Adriano_forever 05.02.2023 20:51

już mielismy podolskiego który gra obecnie w Zabrzu i co?

Cny 05.02.2023 20:51

ze casadei jest w gazie i zamiast dostac mintu w lidze to jedzie sie kopac z juniorami z bari

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:51

xD

Adriano_forever 05.02.2023 20:51

no ale po co włączać jakaś amatora który gra na poziomie górnika Zabrze

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:51

amen

Cny 05.02.2023 20:51

tu jest problem

Cny 05.02.2023 20:51

no capar dokladnie

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się