Archiwum shoutboksa

VVujek 05.02.2023 20:31

Kalulu

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

DD odchodzi przecież

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Giroud

Cny 05.02.2023 20:30

znawca dokładnie odpady z Anglii najlepsze

Dzonyy 05.02.2023 20:30

no ale Tomori to za porzadny hajs przyszedl

pablo77 05.02.2023 20:30

bedzie Becao/DD, Acerbi/Smalling, Bastoni

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

a nie na wydanie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Tomori

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

30 mln na kontrakty

Dzonyy 05.02.2023 20:30

A kogo takiego Milan wzial?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Roma i Atalanta też

Dzonyy 05.02.2023 20:30

Cud to bedzie jak bedziemy miec 30 baniek na cala obrone :D

Luki165 05.02.2023 20:30

Od razu na człowiek odpowiedź

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Milan na tym dobrze wyszedł

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Ja bym polował na odpady z Anglii

KibicInteru 05.02.2023 20:30

Albo Schuurs

Luki165 05.02.2023 20:30

Za Djalo trzeba polozyc 30 mln

Dzonyy 05.02.2023 20:29

Nie znam czlowieka.

KibicInteru 05.02.2023 20:29

Przyjdzie pewnie ten Djallo

Cny 05.02.2023 20:29

sorry o Brozo zapomniałem, racja

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

Acerbi gra na środku, a Bastoni na lewej

Cny 05.02.2023 20:29

znaczy sprowadzil

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

De Vrij mi tam nie pasuje

pablo77 05.02.2023 20:29

po czym Marotta wyjdzie na białym koniu i powie "Widzicie obrońce łatwiej zastapić" :D

Luki165 05.02.2023 20:29

I trzeba sie nastawiac na sprzedaż Brozo

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

wydaje mi się, że problem jest z pozycją Skriniara

Cny 05.02.2023 20:29

lautaro ściągnął tu Milito za rekord ligi qrgentunskiej

VVujek 05.02.2023 20:29

Cny Brozovic ?

Dzonyy 05.02.2023 20:29

Nie wiem znawca, ale na pewno lekko nie bedzie.

Cny 05.02.2023 20:29

że przyszedł z po za Włoch gość bez dużego nazwiska

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Lautaro?

Luki165 05.02.2023 20:28

Ale żeby kupowac to trzeba miec kase.

pablo77 05.02.2023 20:28

Becao za Skirniara przyjdzie i Smalling za De Vrija

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

a jak widziałbyś środek obrony na następny sezon Dzonny?

Cny 05.02.2023 20:28

ostatnim jako takim można nazwać maicona

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

Acerbi pewnie wróci do Lazio

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Jesli do podstawy to srednio, ale jakby mial byc rezerwowym to spoko.

Cny 05.02.2023 20:28

mnie irytuje klapki na oczach zarządu, rynek jest gigantyczny, a nasz scouting przez całe swoje istnienie nie znalazł pół gracza wartego uwagi

Dzonyy 05.02.2023 20:28

No ja nie wiem za kogo on przyjdzie.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

o jakiej ławce mówimy? xd

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Co dziwne bo podobno nowy wlasciciel z USA tak jak w milanie to jest murowany odjazd lidze.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

Przecież Smalling u nas miałby 1 skłąd xd

Adriano_forever 05.02.2023 20:28

jak zostanie tylko bastoni i acerbi

VVujek 05.02.2023 20:28

Chivu, najbardziej hejtowany zawodnik Interu Mourinho

Adriano_forever 05.02.2023 20:28

to kto w pierwszym?

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

ale jak na ławkę?

INTERkibic 05.02.2023 20:27

Widzę pozytywy w przegranej. Mistrza i tak nie zrobimy a w sumie wielkiej przewagi nie zrobimy a jak przegramy to za dużo nie stracimy także można oglądać spokojnie.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Jak całej Itali.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Dla mnie Smaldini na lawke to super opcja i zdania nie zmienie. Jasne, ze bym wolal sciagac koksow za gruby hajs, ale oceniam ruchy patrzac na mozliwosci klubu, ktore sa zadne.

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

w trypolisie go mam

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

w fmie fajny grajek

Luki165 05.02.2023 20:27

Chivu moglby wznowic kariere

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

fontannorosa

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

o właśnie tak

Dzonyy 05.02.2023 20:27

I piroli jescze

VVujek 05.02.2023 20:27

Smalling dobrze sobie radzi we Włoszech, lepiej niż w Anglii

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Fontannorosa

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

czy jak on tam xD

Dzonyy 05.02.2023 20:26

Za ogóra. Ktorego nie wiadomo czy sprzedamy :D

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

i ferrnantorosie

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

ale mimi wszystko dajmy szanse vanheusdenowu

Towarzysz 05.02.2023 20:26

Że wam się nie nudzi takie opisywanie tutaj non stop

Dzonyy 05.02.2023 20:26

No i jeszce pensja.

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

tak jak w smalingu

VVujek 05.02.2023 20:26

Ja nic w tym Dawidowiczu nie widzę ciekawego

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

a wszystko te czarne ooooooczy

Cny 05.02.2023 20:26

dzonny Dawidowicz wypożyczenie za 2+ opcja 5m jak hellas spadnie

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Bo my Inter musimy Correa grać

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Poza tym za malo czasu do meczu, zeby tlumaczyc.

Luki165 05.02.2023 20:25

Mowimy o byciu pod sciana i piszemy o Dawidowiczu xD

Cny 05.02.2023 20:25

city wywaliło cancelo bo 18letni Lewis dostał szansę i gra aż miło... u nas gra gags na wylocie a asllani siedzi... blagam

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

dostanie kontrakt do 2031 roku jak mudryk i jesteśmy w dupie

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Gramy pewniakami żeby przetrwać a nie ryzykować czy inwestować

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Nie zrozumiesz furewa.

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakiś algorytm?

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakie są obliczenia z tym że jest dwa razy lepszy?

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Mamy zupełnie inny model niż byście chcieli

Cny 05.02.2023 20:25

niepotrzebne jest mityczne doświadczenie w serie a

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Raz, ze Smalling obecnie jest 2x lepszym zawodnikiem

Cny 05.02.2023 20:24

za 0 euro poszukaj sobie na transfermarkcie

Dzonyy 05.02.2023 20:24

No opisz teraz za ile przyjdzie ten Dawidowicz.

Luki165 05.02.2023 20:24

XD

Towarzysz 05.02.2023 20:24

Smalling > Dawidowicz

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

wiem, ale prowadząc taką politykę transferową będziemy zaraz walczyć o LE\

Dzonyy 05.02.2023 20:24

xD

Cny 05.02.2023 20:24

lepiej już brać dawidowicza niż smallinga

Luki165 05.02.2023 20:24

No to kogo za 0 €?

Czaglar 05.02.2023 20:24

Smaldini to może i będzie zarabiał 3,5, ale on się łapie na ulge podatkową więc brutto to nie będzie wielkie obciążenie

Towarzysz 05.02.2023 20:24

A Skriniara sprzedaliśmy?

Dzonyy 05.02.2023 20:24

Ktos grac musi.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

dokładnie, chodziło mi o to, że inne kluby biorą dziadków na rok, a my zawsze na 2 lata

Cny 05.02.2023 20:24

po co nam kolejny zawodnik którego później nie sprzedamy?

Dzonyy 05.02.2023 20:23

Czemu pod sciane?

Cny 05.02.2023 20:23

branie smallingów prowadzi nas pod sciane

VVujek 05.02.2023 20:23

Ciekawe co powie Marotta

Luki165 05.02.2023 20:23

To ja juz wole za ciut mniejsze pieniądze Smallinga niz Vrija

Towarzysz 05.02.2023 20:22

Gorzej niż amator

VVujek 05.02.2023 20:22

To przecież jak amator

Cny 05.02.2023 20:22

dzonny ale on nie powiedział że chce maticia

Adriano_forever 05.02.2023 20:22

trochę późno

Shoutbox

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625472

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się