Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Dzonyy 05.02.2023 20:43

Plus nie dzielili by sie z uefa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

ale potem szybko się wycofali

HB 05.02.2023 20:43

City wyjasnione i wyplute przez Pana Conte

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

czy przychodzy

Adriano_forever 05.02.2023 20:43

skriniar dziś karny czy znów czerwo?

Dzonyy 05.02.2023 20:43

Skoro byli chetni. To pewnie potencjalne zyhsski sa wieksze.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:43

Może za 10 lat będa już mieć takie zyski jak w tej Superlidze

Adriano_forever 05.02.2023 20:43

to co

Adriano_forever 05.02.2023 20:43

dobra wychodzo

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:42

Superleage potrzebna jest innym, ale czy na pewno Anglii?

Dzonyy 05.02.2023 20:42

To tez jest chore.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:42

Tylko wiesz Dzonny, koszta w piłce nożnej stale rosną i tak naprawdę nie licząc Anglii to raptem parę wybranych klubów jest w stanie osiągnąć zysk

WTC 05.02.2023 20:42

Sportowo i finansowo nie mają podjazdu do klubów PL. W zasadzie to tylko Real z Barceloną by tam coś znaczyły

KibicInteru 05.02.2023 20:42

Sama obecność barcy czy realu wystarczy

Dzonyy 05.02.2023 20:41

Czemu? Serie A dalej ma wielkie marki, ktore sa znane na calym swiecie

WTC 05.02.2023 20:41

To wtedy gówno a nie superliga

KibicInteru 05.02.2023 20:41

Z*

KibicInteru 05.02.2023 20:41

Superliga to by musiała powstać bez klubów a Anglii

Adriano_forever 05.02.2023 20:41

więc logika jak w polsce

Adriano_forever 05.02.2023 20:41

jakiś kwit był że Norwich za spadek dostało więcej niż rok później za awans do pl

Dzonyy 05.02.2023 20:41

Za superligi by dostali jeszcze wiecej

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:41

Chociażby Fulham czy Aston Villa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:40

a ile razy beniaminek z Anglii wydawał po 150 mln latem?

WTC 05.02.2023 20:40

Samo PL ale te najbogatsze marki mogłyby się stać jeszcze bogatsze

Adriano_forever 05.02.2023 20:40

tylko po to zeby nie spadli jak sunderland 2 lata 2 spadki

VVujek 05.02.2023 20:40

No gdyby powstała super Liga to PL miałoby przej...

Adriano_forever 05.02.2023 20:40

za spadek z premier league dostaje sie wiecej niż zwyciężca Serie a

Cny 05.02.2023 20:40

przecież właściciel w Brighton nie jest ten sam od 30 lat...

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:39

po co Anglicy mają tworzyć Super League skoro już sami w niej grają?

Dzonyy 05.02.2023 20:39

Jesli dobrze pamietam tam przedostatnia druzyna dostawala wiecej niz mistrz wloch xD

Cny 05.02.2023 20:39

inna sprawa że teraz rzucają 20m na losowych moderow i Kozłowskich, bo stać ich za hajs od ligi

VVujek 05.02.2023 20:39

Birghton od zawsze tak trafiało z transferami ?

WTC 05.02.2023 20:39

To wina posuchy na rynku jeśli chodzi o napastników

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:39

ale chłop ma duży potencjał więc jakoś to mogę zrozumieć

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:38

70 mln za Isaka to akurat było przepłacone

Cny 05.02.2023 20:38

nie dotarli tam gdzie są bo mieli farta

WTC 05.02.2023 20:38

Newcastle mimo obrzydliwie bogatego arabskiego księcia też nie wydaje miliardów

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:38

Albo ten Lookman w Atalancie

Cny 05.02.2023 20:38

jaka passę? są mądrze budowani i prowadzeni

VVujek 05.02.2023 20:38

Birghton poprostu ma passę

Cny 05.02.2023 20:38

całkiem inny model

Cny 05.02.2023 20:38

właściciel Brighton ma sieć klubów i sprowadza ich do siebie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:37

teraz tam strzela ciągle jakiś Japoniec

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:37

wyszukują znikąd tych piłkarzy

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:37

albo takie Brighton

Dzonyy 05.02.2023 20:37

A dopiero tam przyszedl chyba

Adriano_forever 05.02.2023 20:37

SMS może grać w lazio ale milan w Interze nie

Dzonyy 05.02.2023 20:37

Ja go widzialem raz i wylgadal dobrze

WTC 05.02.2023 20:37

Przypadku*

VVujek 05.02.2023 20:36

Mnie wciąż dziwi SMS w Lazio , to jest dziwne, że on tam jeszcze gra

WTC 05.02.2023 20:36

A to w najlepszym przypadki średniak ligowy jest

Cny 05.02.2023 20:36

wypali to bierzemy

WTC 05.02.2023 20:36

Brighton teraz cały czas odrzucało oferty za Caicedo w wysokości 60-70 milionów

Cny 05.02.2023 20:36

ale nikogo nie trzeba kupować, można wypożyczyć z opcją

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:36

wiem, ale oni mają tyle siana, że może nawet na wyp. zgodziliby się :D

Dzonyy 05.02.2023 20:36

Dla nich odrzucenie 30 baniek to jak splunac

WTC 05.02.2023 20:36

No ale po przejściu do City miał problemy z regularną grą

Dzonyy 05.02.2023 20:36

Tam kluby sa bogate

Dzonyy 05.02.2023 20:36

Tylko nas nie stac na zakupy w anglii :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:35

Cancelo ogarnął się już w Juve

Adriano_forever 05.02.2023 20:35

dziękuję :D

Cny 05.02.2023 20:35

i to powinien być nasz kierunek, wyciąganie rezerwowych z ambicjami z Anglii

Dzonyy 05.02.2023 20:35

furewa niezla ryposta :D

Dzonyy 05.02.2023 20:35

xDDD

WTC 05.02.2023 20:35

Cancelo przez pewien okres też się ogarnął w Anglii

VVujek 05.02.2023 20:35

Allison

Adriano_forever 05.02.2023 20:35

rezerwowy Southampton czyli Bednarek ta?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:35

chociaż Salah akurat w Anglii gra lepiej :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:35

w drugą stronę to raczej niemożliwe

Cny 05.02.2023 20:35

tam rezerwowy z Southampton zjada połowę naszego składu wybieganiem

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

przedewszystkim finansami.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:34

tak czy inaczej, byle kto z Anglii może z miejsca stać się gwiazdą w Serie A

WTC 05.02.2023 20:34

PL obecnie to wszystkim zjada Serie A

Adriano_forever 05.02.2023 20:34

wzzystkim

Cny 05.02.2023 20:34

PL zjada serie a fizycznością

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

SMALLING SIE USMIECHA HE

Cny 05.02.2023 20:34

ogarną taktykę i śmigają

WTC 05.02.2023 20:34

Smalling nigdy nie był pośmiewiskiem, tylko był uważany za średniaka. Pośmiewiskiem był i nadal jest Phill Jones

VVujek 05.02.2023 20:34

Ok niech ci będzie , no to Coutinho jednak coś tam trafiliśmy

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:34

to sprawdzcie sobie jakimi piłkarzami grał Ferguson

Adriano_forever 05.02.2023 20:34

w 2015 roku

Cny 05.02.2023 20:34

po prostu z Anglii przychodzą wybiegane chlopy

FENDI_SOSA 05.02.2023 20:34

LAUTI GOL INTER POWYZEJ 1.5 BRAMKI INTER POWYZEJ 4.5 ROZNYCH KURS 5

Luki165 05.02.2023 20:34

Ale nie byl pośmiewiskiem

KibicInteru 05.02.2023 20:33

Smalling był w pewnym momencie podstawowym obrońca w Manchesterze

Luki165 05.02.2023 20:33

Przez kontuzje obniżl loty

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

myślę, że akurat w tej kwestii nie przesadzam

Dzonyy 05.02.2023 20:33

Inzaghi w lazio wyrobil jakiegos lebka?

Adriano_forever 05.02.2023 20:33

Phil Jones jakby przyszedł do Serie A to by był spoko obrońcą

Luki165 05.02.2023 20:33

No bez przesady Znawca

Dzonyy 05.02.2023 20:33

Kazdy go chcial tak jak kazdego mlodego :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

to już dużo mówi o poziomie gry we Włoszech

VVujek 05.02.2023 20:33

Smalling był później pośmiewiskiem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

a w Serie A został czołowym obrońcą xd

Cny 05.02.2023 20:33

nie no kovacic to był Golden boy wtedy, każdy go chcial

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:33

przecież Smalling był pośmiewiskiem w Anglii

VVujek 05.02.2023 20:32

Cny właśnie byli jeszcze Kovacic i Coutinho

Cny 05.02.2023 20:32

może hobbystycznie pokopać u nas

Cny 05.02.2023 20:32

swoje wygrał, swoje zarobil

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się