Plus nie dzielili by sie z uefa
ale potem szybko się wycofali
City wyjasnione i wyplute przez Pana Conte
czy przychodzy
skriniar dziś karny czy znów czerwo?
Skoro byli chetni. To pewnie potencjalne zyhsski sa wieksze.
Może za 10 lat będa już mieć takie zyski jak w tej Superlidze
to co
dobra wychodzo
Superleage potrzebna jest innym, ale czy na pewno Anglii?
To tez jest chore.
Tylko wiesz Dzonny, koszta w piłce nożnej stale rosną i tak naprawdę nie licząc Anglii to raptem parę wybranych klubów jest w stanie osiągnąć zysk
Sportowo i finansowo nie mają podjazdu do klubów PL. W zasadzie to tylko Real z Barceloną by tam coś znaczyły
Sama obecność barcy czy realu wystarczy
Czemu? Serie A dalej ma wielkie marki, ktore sa znane na calym swiecie
To wtedy gówno a nie superliga
Z*
Superliga to by musiała powstać bez klubów a Anglii
więc logika jak w polsce
jakiś kwit był że Norwich za spadek dostało więcej niż rok później za awans do pl
Za superligi by dostali jeszcze wiecej
Chociażby Fulham czy Aston Villa
a ile razy beniaminek z Anglii wydawał po 150 mln latem?
Samo PL ale te najbogatsze marki mogłyby się stać jeszcze bogatsze
tylko po to zeby nie spadli jak sunderland 2 lata 2 spadki
No gdyby powstała super Liga to PL miałoby przej...
za spadek z premier league dostaje sie wiecej niż zwyciężca Serie a
przecież właściciel w Brighton nie jest ten sam od 30 lat...
po co Anglicy mają tworzyć Super League skoro już sami w niej grają?
Jesli dobrze pamietam tam przedostatnia druzyna dostawala wiecej niz mistrz wloch xD
inna sprawa że teraz rzucają 20m na losowych moderow i Kozłowskich, bo stać ich za hajs od ligi
Birghton od zawsze tak trafiało z transferami ?
To wina posuchy na rynku jeśli chodzi o napastników
ale chłop ma duży potencjał więc jakoś to mogę zrozumieć
70 mln za Isaka to akurat było przepłacone
nie dotarli tam gdzie są bo mieli farta
Newcastle mimo obrzydliwie bogatego arabskiego księcia też nie wydaje miliardów
Albo ten Lookman w Atalancie
jaka passę? są mądrze budowani i prowadzeni
Birghton poprostu ma passę
całkiem inny model
właściciel Brighton ma sieć klubów i sprowadza ich do siebie
teraz tam strzela ciągle jakiś Japoniec
wyszukują znikąd tych piłkarzy
albo takie Brighton
A dopiero tam przyszedl chyba
SMS może grać w lazio ale milan w Interze nie
Ja go widzialem raz i wylgadal dobrze
Przypadku*
Mnie wciąż dziwi SMS w Lazio , to jest dziwne, że on tam jeszcze gra
A to w najlepszym przypadki średniak ligowy jest
wypali to bierzemy
Brighton teraz cały czas odrzucało oferty za Caicedo w wysokości 60-70 milionów
ale nikogo nie trzeba kupować, można wypożyczyć z opcją
wiem, ale oni mają tyle siana, że może nawet na wyp. zgodziliby się
Dla nich odrzucenie 30 baniek to jak splunac
No ale po przejściu do City miał problemy z regularną grą
Tam kluby sa bogate
Tylko nas nie stac na zakupy w anglii
Cancelo ogarnął się już w Juve
dziękuję
i to powinien być nasz kierunek, wyciąganie rezerwowych z ambicjami z Anglii
furewa niezla ryposta
xDDD
Cancelo przez pewien okres też się ogarnął w Anglii
Allison
rezerwowy Southampton czyli Bednarek ta?
chociaż Salah akurat w Anglii gra lepiej
w drugą stronę to raczej niemożliwe
tam rezerwowy z Southampton zjada połowę naszego składu wybieganiem
przedewszystkim finansami.
tak czy inaczej, byle kto z Anglii może z miejsca stać się gwiazdą w Serie A
PL obecnie to wszystkim zjada Serie A
wzzystkim
PL zjada serie a fizycznością
SMALLING SIE USMIECHA HE
ogarną taktykę i śmigają
Smalling nigdy nie był pośmiewiskiem, tylko był uważany za średniaka. Pośmiewiskiem był i nadal jest Phill Jones
Ok niech ci będzie , no to Coutinho jednak coś tam trafiliśmy
to sprawdzcie sobie jakimi piłkarzami grał Ferguson
w 2015 roku
po prostu z Anglii przychodzą wybiegane chlopy
LAUTI GOL INTER POWYZEJ 1.5 BRAMKI INTER POWYZEJ 4.5 ROZNYCH KURS 5
Ale nie byl pośmiewiskiem
Smalling był w pewnym momencie podstawowym obrońca w Manchesterze
Przez kontuzje obniżl loty
myślę, że akurat w tej kwestii nie przesadzam
Inzaghi w lazio wyrobil jakiegos lebka?
Phil Jones jakby przyszedł do Serie A to by był spoko obrońcą
No bez przesady Znawca
Kazdy go chcial tak jak kazdego mlodego
to już dużo mówi o poziomie gry we Włoszech
Smalling był później pośmiewiskiem
a w Serie A został czołowym obrońcą xd
nie no kovacic to był Golden boy wtedy, każdy go chcial
przecież Smalling był pośmiewiskiem w Anglii
Cny właśnie byli jeszcze Kovacic i Coutinho
może hobbystycznie pokopać u nas
swoje wygrał, swoje zarobil