Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakie są obliczenia z tym że jest dwa razy lepszy?

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Mamy zupełnie inny model niż byście chcieli

Cny 05.02.2023 20:25

niepotrzebne jest mityczne doświadczenie w serie a

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Raz, ze Smalling obecnie jest 2x lepszym zawodnikiem

Cny 05.02.2023 20:24

za 0 euro poszukaj sobie na transfermarkcie

Dzonyy 05.02.2023 20:24

No opisz teraz za ile przyjdzie ten Dawidowicz.

Luki165 05.02.2023 20:24

XD

Towarzysz 05.02.2023 20:24

Smalling > Dawidowicz

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

wiem, ale prowadząc taką politykę transferową będziemy zaraz walczyć o LE\

Dzonyy 05.02.2023 20:24

xD

Cny 05.02.2023 20:24

lepiej już brać dawidowicza niż smallinga

Luki165 05.02.2023 20:24

No to kogo za 0 €?

Czaglar 05.02.2023 20:24

Smaldini to może i będzie zarabiał 3,5, ale on się łapie na ulge podatkową więc brutto to nie będzie wielkie obciążenie

Towarzysz 05.02.2023 20:24

A Skriniara sprzedaliśmy?

Dzonyy 05.02.2023 20:24

Ktos grac musi.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

dokładnie, chodziło mi o to, że inne kluby biorą dziadków na rok, a my zawsze na 2 lata

Cny 05.02.2023 20:24

po co nam kolejny zawodnik którego później nie sprzedamy?

Dzonyy 05.02.2023 20:23

Czemu pod sciane?

Cny 05.02.2023 20:23

branie smallingów prowadzi nas pod sciane

VVujek 05.02.2023 20:23

Ciekawe co powie Marotta

Luki165 05.02.2023 20:23

To ja juz wole za ciut mniejsze pieniądze Smallinga niz Vrija

Towarzysz 05.02.2023 20:22

Gorzej niż amator

VVujek 05.02.2023 20:22

To przecież jak amator

Cny 05.02.2023 20:22

dzonny ale on nie powiedział że chce maticia

Adriano_forever 05.02.2023 20:22

trochę późno

VVujek 05.02.2023 20:22

Nie wiem dziwne , Marotta kazał mu szukać nowego klubu i ostatecznie go nie sprzedał xd

Adriano_forever 05.02.2023 20:22

ma 31 lat

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:22

tak samo jak mówiłem już rok temu, że De Vrij może nie przedłużyć, bo chce spróbowac się w innej lidze

Dzonyy 05.02.2023 20:22

Matica to bym nawet na pol roku tu nie chcial

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:21

Tak, przewidziałem

Cny 05.02.2023 20:21

tzn nie powinno

Cny 05.02.2023 20:21

ale tu nie chodzi o agentów

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:21

Roma Maticia sobie podpisała chyba tylko na rok

VVujek 05.02.2023 20:21

Powiem, że fajnie ten Oristanio wygląda , szczególnie technicznie jest dobry , łatwość prowadzenia piłki

Towarzysz 05.02.2023 20:21

Ja wierzę znawcy bo on przewidział na pewno się zna

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

a potem takie Dżekowizny są na dwuletnich wysokich kontraktach

Luki165 05.02.2023 20:20

Tylko określonych agentow

Luki165 05.02.2023 20:20

Nie nawyków

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

brać*

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

brak dziada

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

dokł Cny

Cny 05.02.2023 20:20

ja uważam że nasz pion sportowy kurczowo trzyma się starych złych nawyków

Luki165 05.02.2023 20:20

I pewne miejsce

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

ciekawe czy są szanse na N'dicke

Orzeu 05.02.2023 20:20

i samym Smallingiem się tego nie załata

Adriano_forever 05.02.2023 20:20

zainwestować z czego?

Luki165 05.02.2023 20:20

Villareal polozyl blisko 4

Cny 05.02.2023 20:19

widzicie bo macie inne Zal żenią, zakładacie że nasz klub działa w ciężkich warunkach i pion sportowy robi co moze

Dzonyy 05.02.2023 20:19

jesli co jest prawda?

Orzeu 05.02.2023 20:19

w obronę

Orzeu 05.02.2023 20:19

de vrij jak odejdzie też to będzie problem bo będzie trzeba poważnie zainwestować

VVujek 05.02.2023 20:19

Jeśli to prawda, to tak przez zachowanie klubu

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:19

De Vrij sapał kiedyś o Anglii i Hiszpanii

Luki165 05.02.2023 20:19

Pare groszy wpadnie

VVujek 05.02.2023 20:19

Nadepną od tyłu rywala , wyglądało, że specjalnie

Orzeu 05.02.2023 20:19

nom 3,3 mln euro dla Interu

Dzonyy 05.02.2023 20:19

Poza tym co takiego strasznego jest w tych 3 bankach dla Smaldiniego? Teraz za byle pokemona trzeba dac kilka baniek.

Orzeu 05.02.2023 20:19

jak ma ofertę 3.8 mln za sezon na stole i nie chce podpisać to nie podpisze

Luki165 05.02.2023 20:19

Zaniolo za chwile w Galacie

Orzeu 05.02.2023 20:18

ale de Vrij to nie jest niewolnik

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:18

Co? Przez zachowanie klubu odszedł Skriniar przenajświętszy

Dzonyy 05.02.2023 20:18

A moze Dewryj nie chce podpisac. Brales to pod uwage?

Cny 05.02.2023 20:18

tyylko jak muszą obniżać to nie daje się 3,5m smallingowi a puszcza się re Vrija za darmo, no blagam

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

niezasłużoną

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

a robimy im reklamę

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

no ale w sprawozdaniu nic to nie zmieni czy bedziemy grac z nimi czy bez nich

Orzeu 05.02.2023 20:18

widocznie tak się (o dziwo) bardziej opłaca

VVujek 05.02.2023 20:18

Co mam ci opisać Znawca ?

Orzeu 05.02.2023 20:17

no właśnie Dzonyy

Dzonyy 05.02.2023 20:17

A nie ma kogos innego na ich miejsce

Dzonyy 05.02.2023 20:17

Jesli digitalbits nie padnie

Dzonyy 05.02.2023 20:17

Moze nie sciagaja tego bo potem bedzie kogo sadzic np

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:17

jak np. samochód z dużym silnikiem

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

no X kurde D

Orzeu 05.02.2023 20:17

no widocznie to nie takie proste

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

a kasy z tego nie ma

Cny 05.02.2023 20:17

spoko rozumiem że musza

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:17

Jak kogoś na coś ine stać to tego nie kupujesz lub sprzedajesz

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

a digital na koszulkach

Orzeu 05.02.2023 20:17

Cny 05.02.2023 20:16 a w ogóle to że gramy z digitalbits na koszulce a kasy nie ma to jest chore

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

i mamy luty

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

i co?

Orzeu 05.02.2023 20:17

oczywiście

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

kiedyś pojawił się tutaj news że z końcem października digital zniknie z koszulek

Cny 05.02.2023 20:17

jak skonstruowana jest umowa że oni nie zniknęli z naszych kosxulek

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:16

musza?

Orzeu 05.02.2023 20:16

chociażby przez FFP

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:16

Bastoni zostanie

Orzeu 05.02.2023 20:16

muszą*

Cny 05.02.2023 20:16

a w ogóle to że gramy z digitalbits na koszulce a kasy nie ma to jest chore

Orzeu 05.02.2023 20:16

Cny 05.02.2023 20:15 ale oni dalej chcą obniżać pensje

Adriano_forever 05.02.2023 20:16

za rok bastoni tez za free odchodzi

Orzeu 05.02.2023 20:16

za co dostał

Adriano_forever 05.02.2023 20:16

no żesz kurde no

Adriano_forever 05.02.2023 20:16

klub jest w dupie, sponsorzy wyruchali nas jak tootkey fci a tutaj top obrońców odchodzi za free

VVujek 05.02.2023 20:16

Wczoraj czerwień Orzeu , oglądałem ten mecz

Cny 05.02.2023 20:15

więc wezmą Smalling a za 3,5 xd

Cny 05.02.2023 20:15

ale oni dalej chcą obniżać pensje

Cny 05.02.2023 20:15

dalbert zwalnia kontrakt, będzie luźne 2,5m ;)

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:15

Skriniar to zasłużył nawet na 9 mln

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się