Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 15:48

już nie radziliśmy sobie z osłabionym Milanem

KibicInteru 05.02.2023 15:28

No to nasze chłopaki nie mogą tego zepsuć

Dzonyy 05.02.2023 15:23

Co za sklad

forzaragazzi 05.02.2023 15:18

Gabbia w podstawie, calabria na wahadle, lesjasz środek pola, Leao ława - biere w ciemno

andyvdm 05.02.2023 15:11

Beka niemożebna z tego zestawienia

andyvdm 05.02.2023 15:11

Tatarusanu - Kalulu, Kjaer, Gabbia - Calabria, Messias, Tonali, Krunić, Theo - Giroud, Origi.

Orzeu 05.02.2023 15:08

wróci silniejszy

Ojciec SB 05.02.2023 14:30

kontuzja correi? nieprawdopodobne

ZnawcaCalcio 05.02.2023 14:19

Napoli scudetto, a przy odrobinie szczęścia mogą pokusić się o top 4 LM

Dzonyy 05.02.2023 14:02

Jeżu co ta specja robi w obronie

Dzonyy 05.02.2023 14:02

Skriniar to poziom caldary xd

andyvdm 05.02.2023 14:02

Napoli puchnie juz czy nie

KibicInteru 05.02.2023 14:01

Jaja w opór

maverik 05.02.2023 14:01

xddddd

KibicInteru 05.02.2023 13:58

Dobrze że to Napoli jest daleko z przodu to się człowiek może pośmiać

Dzonyy 05.02.2023 13:58

Dragowski top

Dzonyy 05.02.2023 13:58

Masakra

KibicInteru 05.02.2023 13:58

Dragaowski xd

Czaglar 05.02.2023 13:58

to musi być ustawka

Czaglar 05.02.2023 13:57

co oni tracą za bramki

Dzonyy 05.02.2023 13:57

XDddd

Dzonyy 05.02.2023 13:53

Zepsuł osimhen. Debilne ciągniecie za koszulkę goscia, którego i tak by wyprzedzil

KibicInteru 05.02.2023 13:52

Za koszulkę nie można pociągać w ten sposób

Czaglar 05.02.2023 13:51

daj spokój

KibicInteru 05.02.2023 13:51

Faul normalny

Czaglar 05.02.2023 13:51

hahahah teraz co okradli Napoli

andyvdm 05.02.2023 13:45

To jest skład na poziomie tego jak Nagatomo z opaska wychodził z Kuźma I alvarezem w środku

KibicInteru 05.02.2023 13:39

Jeszcze ten messias na śp

KibicInteru 05.02.2023 13:38

Ten skład milanu wygląda jak z banter ery

Luki165 05.02.2023 13:36

Longo potwierdzil ze Milan ma wyjsc 352

Czaglar 05.02.2023 13:36

reca chyba sprzedał mecz, bo to niewiarygodny karny

andyvdm 05.02.2023 13:26

Tam wszędzie widzą spisek ogólnonarodowy przeciwko wielkiemu Juve

VVujek 05.02.2023 13:11

Na jufepolen niezmiennie mania prześladowcza i tęsknota za rozumem.

Cny 05.02.2023 13:08

jak u nas padelli i radu hihi

VVujek 05.02.2023 13:06

W Milanówku za wszystko obwiniają Tatarasanu, to on odpowiada za słaby Milan xd

Kredence 05.02.2023 12:55

Polityka wysokich kontraktów się kłania

Cny 05.02.2023 12:54

bujanko za 8m brutto za sezon. ile jeszcze? dwa czy trzy lata?

Cny 05.02.2023 12:53

ten leszcze już nawet żadnej spezii czy lecce nie ustrzeli żeby ktokolwiek na niego się nabral

Cny 05.02.2023 12:51

żalo marjo, dalbercik, lacaro, nic się nie uczymy

Cny 05.02.2023 12:50

gość zostanie u nas do końca kontraktu

Cny 05.02.2023 12:49

dokladnie

Andrzej1985 05.02.2023 12:43

Nawet wypożyczenie byle gdzie

Andrzej1985 05.02.2023 12:43

VVujek my z nim będziemy się bujać do końca kontraktu zamiast zakomukinowac nie jesteś w naszych planach szukaj sobie Klubu

kadrian89 05.02.2023 12:42

XD już niedługo

VVujek 05.02.2023 12:41

Gdyby Korea grał chociaż tak jak w Lazio ...

Andrzej1985 05.02.2023 12:40

A u nas glaskaja piłkarzy jak panienki a potem płacz że te Panie nas Dymają

kadrian89 05.02.2023 12:40

2 dość ważnych piłkarzy. Inni trenerzy by szukali wymówek

kadrian89 05.02.2023 12:39

Karsdorpa tez króciutko bodaj załatwił

Andrzej1985 05.02.2023 12:37

Tak zawsze Taki był

kadrian89 05.02.2023 12:37

Mou ma jaja i doświadczenie. Nie pudruje pupek gwiazdeczkom

kadrian89 05.02.2023 12:36

Na jaki szacunek chłopak zasługuje

kadrian89 05.02.2023 12:36

Tzn ze wypunktował jego zachowanie i dał jasno środowisku Romy do zrozumienia

Czaglar 05.02.2023 12:36

o naszym składzie raczej cicho poza tymi zapowiedziami, że wyjdziemy jak z Atalanta

Andrzej1985 05.02.2023 12:36

Mógłbyś opisać?

Andrzej1985 05.02.2023 12:35

Tzn?

kadrian89 05.02.2023 12:35

Mou go na konferencji załatwił elegancko

Andrzej1985 05.02.2023 12:35

Ale szacun dla kibiców którzy nie pozwalają żeby ktoś opluwał klub

kadrian89 05.02.2023 12:35

Zaniolo sam sobie winien

Andrzej1985 05.02.2023 12:34

Zanilo za To ma przewalone kibice Romy go Ganiają

kadrian89 05.02.2023 12:34

Brakuje tylko żeby Skriniar strzelił i pocałował herb

Andrzej1985 05.02.2023 12:33

I ze nie brał udziału w sobotnim treningu więc zobaczymy

kadrian89 05.02.2023 12:33

Musi się oswoić może od nowa z trybunami xd

Andrzej1985 05.02.2023 12:32

Tylko nie wiadomo czy w pierwszym czy a ławce

Andrzej1985 05.02.2023 12:32

Szymek coś na konferencji powiedział że pojawi się na meczu

kadrian89 05.02.2023 12:31

Pytam o Milanka

Czaglar 05.02.2023 12:31

pewnie, że z Lautaro

kadrian89 05.02.2023 12:31

Nicolas pisał, iż w połowie lutego będzie miotać

kadrian89 05.02.2023 12:30

A Inter z el capitano czy bez ?

Andrzej1985 05.02.2023 12:30

Mam nadzieję że Nicolas dzisiaj uzasadni co tam się stało z Corera i kiedy spodziewana będzie jego forma. Chociaż łudzę się delikatnie że uderzy się w pierś i powie że mylił się d korrey i nic z niego nie będzie

Czaglar 05.02.2023 12:30

awizują Milan z trójką z tyłu i bez Leao. Ciekawa sprawa.

kadrian89 05.02.2023 12:29

W sumie kogo byśmy nie woleli …

Andrzej1985 05.02.2023 12:27

Ja To wolał bym Sartiano za Corere

kadrian89 05.02.2023 12:26

Ale nie do 1 składu xd

kadrian89 05.02.2023 12:26

Smalling to must have dla Interu

Cny 05.02.2023 12:25

andyvdm oczywiście matic i Smalling to priorytety

andyvdm 05.02.2023 12:25

Przed tym jak do interu trafił

andyvdm 05.02.2023 12:25

Dalbert był w tamtym sezonie we Francji najlepszym LO podobno xd

kadrian89 05.02.2023 12:25

Nzole bym wolał nawet od takiego pazia jak Tucu

Cny 05.02.2023 12:24

to my bierzemy dalberta za 25

kadrian89 05.02.2023 12:24

We włoskiej tez są murzyny xd

Cny 05.02.2023 12:24

i kosztuje się taki murzyn 1,5m euro

Cny 05.02.2023 12:24

przecież z takiej ligi francuskiej bierzesz randoma i cyk wypala jak Randall kolo muani

Andrzej1985 05.02.2023 12:24

Którzy dają radę

Andrzej1985 05.02.2023 12:23

Bo my lubimy weteranów

andyvdm 05.02.2023 12:23

Ja tam wolę przeżute odpady z Romy za darmo

Cny 05.02.2023 12:23

a my nie mamy ani tych ani tych

maly 05.02.2023 12:23

Dzieki Cny

Cny 05.02.2023 12:23

wygrywasz wszystko

Cny 05.02.2023 12:23

tylko młode silne murzyny z Francji i chłopaczki z portugalii

andyvdm 05.02.2023 12:23

Sweet.tv masz tydzień za darmo bez karty i są eleveny

kadrian89 05.02.2023 12:22

Wybieganego

kadrian89 05.02.2023 12:22

Ano, trzeba było murzyna jakiegoś wybieranego lepiej kupić wtedy

Cny 05.02.2023 12:22

mały strims.top

andyvdm 05.02.2023 12:22

Nikt za tego połamańca nie da więcej niż 10

andyvdm 05.02.2023 12:21

No niestety

kadrian89 05.02.2023 12:21

Skończy w jakimś Empoli

kadrian89 05.02.2023 12:21

Tucu jest niesprzedawalny

andyvdm 05.02.2023 12:20

Jedyne co ta kaleką potrzebuje to transferu do innego klubu

Andrzej1985 05.02.2023 12:19

Bo bo wiesz on potrzebuje więcej minut zaufania Trenera kibiców itp 🤣🤣🤣🤣🤣dobre jaja

andyvdm 05.02.2023 12:18

Może za rok złapie te super formę która Nicolas od 1.5 roku zapowiada

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się