Archiwum shoutboksa

Klinsi64 04.02.2023 15:05

eksperci od młodzieży istnieją,ale u nas ich nie ma

Orzeu 04.02.2023 15:04

jak nie, to wypożyczenie i może się rozwinie jak Dimarco

Klinsi64 04.02.2023 15:04

od pierwszego do pierwszego

VVujek 04.02.2023 15:04

Od młodzieży nie znajdziesz eksperta bo wszyscy się mylą.

Orzeu 04.02.2023 15:04

jak będą to pieniądze typu Chelsea - Casadei to skończy się na sprzedaży

Klinsi64 04.02.2023 15:04

Inter nie ma planu na sam Inter a co dopiero na gówniaków

Orzeu 04.02.2023 15:04

wzystko się rozbije o to kto przyjdzie i ile zaoferuje :D

Luki165 04.02.2023 15:03

Ale wszystko sie rozbije o plan jaki ma na niego Inter

Orzeu 04.02.2023 15:03

(y)

VVujek 04.02.2023 15:03

Ekspert... , oglądałem to się wypowiadam

Klinsi64 04.02.2023 15:02

ekspert od piłki młodziezowej xd

Luki165 04.02.2023 15:02

No Iliev ma technike na wysokim poziomie

Dzonyy 04.02.2023 15:01

Ilviev to nowy longo

VVujek 04.02.2023 15:00

Illiev wyróżniał się już w poprzednim sezonie , jak oglądałem primke by zobaczyć Casadei , to właśnie Fabbian i Illiev się wyróżniali

Orzeu 04.02.2023 14:59

niejeden w czołówce Serie A by taką wpuścił :D

Luki165 04.02.2023 14:59

Ale niech strzela. Kasa sie przyda

Luki165 04.02.2023 14:58

No gdyby bramkarz byl na jakimś poziomie to ta bramka by nie wpadła.

Luki165 04.02.2023 14:58

Iliev 21 meczy 10 bramek 10 asyst. Dziaiaj z Napoli 3 asysty. No trzeba obserwować chłopaka

Orzeu 04.02.2023 14:57

fajne przyjęcie i celny strzał

VVujek 04.02.2023 14:55

Gol to gol

VVujek 04.02.2023 14:55

Myślę, że za tą trójkę więcej niż 12 , sam Mulattieri jak strzeli + 10 bramek będzie kosztował z 10 baniek

Luki165 04.02.2023 14:55

Boze ale farfocel haha Esposito

Luki165 04.02.2023 14:52

I cyk polowa kasy juz jest :)

VVujek 04.02.2023 14:51

Najpierw zobaczmy co zaprezentują do końca sezonu , a dopiero później myśleć o sprzedaży. Zresztą nie wiadomo co z Dzeko i Lukaku , jak zostaniemy z koreło i Lautaro to ciężko będzie trzeba kogoś zostawić

Luki165 04.02.2023 14:51

Mlody pierwszy gol jak Ojciec :)

Dzonyy 04.02.2023 14:50

za mulatierego moize wiecej bo on cos tam gra

Dzonyy 04.02.2023 14:49

Moze wpadnei z 12 baniek w sumie

Dzonyy 04.02.2023 14:49

Dokladnie Espo, Salcedo i Mulatieri

Luki165 04.02.2023 14:35

Nasz primka dzisiaj w optymalnym skaldzie i 4 0 jada Napoli

Luki165 04.02.2023 14:32

Niech strzela bo trzeba go spienieżyc latem, żeby bylo na obrońcę

VVujek 04.02.2023 14:27

Espo gol

Dzonyy 04.02.2023 14:20

XD

Luki165 04.02.2023 14:19

Beka ze ośrodka treningowego Inter wyciśnie więcej kasy niz z koszulki xD

VVujek 04.02.2023 14:19

Esposito w 1 składzie xd

Czaglar 04.02.2023 14:18

lakaka rośnie, ale w wszerz

VVujek 04.02.2023 14:16

Lukaku owszem przypominał ostatnio piłkarza, ale Correa ?

Lopez 04.02.2023 14:09

rośnie równomiernie z długami zhanga

Orzeu 04.02.2023 14:08

Correa rośnie

nicolas80 04.02.2023 14:05

amen

nicolas80 04.02.2023 14:03

Inzaghi: Mam nadzieję, że doprowadzę wszystkich do formy, Lukaku rośnie jak i Correa.

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

są w tych aspektach z 2 poziomy wyżej

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

bazy treningowe, stadiony

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

zupełnie inny świat

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

ale gdzie Włochom do Bundesligi czy Primera Division?

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:18

Zawsze będzie Serie A topową ligą

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:18

Xucatlan 04.02.2023 11:39 Bez przesady z tym czarnowidztwem. Patrzycie przez pryzmat Anglii i tu faktycznie Serie A wydaje się biedna, ale Hiszpania? Niemcy? Francja? Tam jest tak samo albo i gorzej. Dlatego nie ma zagrożenia, że Serie A przestanie być topową ligą.

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:18

w sumie ja też bym nie chciał z taką osobą współpracować, a kwestia sponsora to jest gigantyczna kompromitacja Zhanga Jr.

Tom_Hardy 04.02.2023 12:50

A reszta to ch

Tom_Hardy 04.02.2023 12:50

Alibaby sraby i inne digitalbitse. To wszystko to gowno

Tom_Hardy 04.02.2023 12:49

Żaden poważny fundusz nie bedzie chcial kupic Interu w ktorym udzialowcem zostanie w dalszym ciagu, oszust i dluznik z chin

Claudio 04.02.2023 12:48

tak piszemy o gównianej i biednej SerieA. Ok a kto poza klubami Angielskimi, PSG, Bayernem i może Realem może sobie teraz pozwolić na mocne transfery?

KibicInteru 04.02.2023 12:08

W sumie z hiszpańskiej i francuskiej nawet więcej wyciągają

KibicInteru 04.02.2023 12:04

Tak jak i inne ligi

andyvdm 04.02.2023 11:58

Serie A to suoermarket dla Anglii i PSG

KibicInteru 04.02.2023 11:43

Albo cos jest najlepsze albo gowniane

KibicInteru 04.02.2023 11:42

No tak niektórzy widzą futbol

Xucatlan 04.02.2023 11:39

Chyba, że uznać, że jest tylko jedna topowa liga, a reszta ogórki.

Xucatlan 04.02.2023 11:39

Bez przesady z tym czarnowidztwem. Patrzycie przez pryzmat Anglii i tu faktycznie Serie A wydaje się biedna, ale Hiszpania? Niemcy? Francja? Tam jest tak samo albo i gorzej. Dlatego nie ma zagrożenia, że Serie A przestanie być topową ligą.

VVujek 04.02.2023 11:28

To ostatni czas by coś zmieniac póki SerieA jest jeszcze pamiętana jako topowa liga.. Z czasem będzie trudniej

Klinsi64 04.02.2023 10:54

dopóki cała włoska piłka sie nie zmieni serie a bedzie ubogim krewnym

Klinsi64 04.02.2023 10:52

to tylko pudrowanie trupa

VVujek 04.02.2023 10:09

To raczej nieuniknione, będzie nowy inwestor, albo właściciel.

Orzeu 04.02.2023 10:00

nom fajnie by było

coco 04.02.2023 09:52

Jednak będzie miał mój podziw że mu się to udało

coco 04.02.2023 09:51

Zhang za sterami z kasą z Ameryki, jak mu to wypali to serio skisnę

Orzeu 04.02.2023 09:48

coraz więcej amerykańskich właścicieli w Serie A

Orzeu 04.02.2023 09:48

jakiś fundusz (J.P. Morgan?) chce zainwestować w Serie A

Orzeu 04.02.2023 09:47

wszystko zmierza w kierunku USA

Orzeu 04.02.2023 09:47

oby

coco 04.02.2023 09:41

Czyżby Zhangowi udał się plan mniejszościowego udziałowca ? Hmmm ciekawe

coco 04.02.2023 09:39

La stampa - Da oltre Atlantico potrebbero arrivare gli inevitabili rinforzi economici per l’Inter. Secondo indiscrezioni già al termine di questa stagione nell’azionariato nerazzurro potrebbe entrare un fondo americano

martins2000 04.02.2023 09:27

Dlatego już nas nie ma w tej grze

martins2000 04.02.2023 09:26

Sport": Bayern Monachium zgodzi się na transfer Benjamina Pavarda do FC Barcelony, ale tylko jeśli Blaugrana wyłoży 30 mln euro!

Towarzysz 04.02.2023 00:41

ten jLO i Bart to jedyne myślące istoty na ich forum

VVujek 04.02.2023 00:08

I lubią stawiać chochoły

VVujek 04.02.2023 00:07

Oni tam mają jakąś manie prześladowczą

Imrahil 03.02.2023 23:36

mowa o "farsopoli 2006"

Imrahil 03.02.2023 23:36

" nasza obrona obaliła wówczas wszystkie tezy przeciwników z nawiązką" świeżynka z juvepoland

Towarzysz 03.02.2023 22:54

witam trypleta już jest czy napisać później

Klinsi64 03.02.2023 22:05

wierzyciele tej żołtej chińskiej podróbki też by zobaczyli te 250 mln

pluto11 03.02.2023 21:03

Zobaczył bym jak tam te ich nowe 200 mln na 2 zawodników gra

pluto11 03.02.2023 21:02

Gdzie znajdę link do Chelsea może ktoś podrzuci

Orzeu 03.02.2023 20:58

Tom_Hardy 03.02.2023 20:39 Podobno prokuratura bierze sie za przejecie Milanu przez Redbird

Orzeu 03.02.2023 20:58

coco 03.02.2023 19:31 C&F - Inter, l'8 marzo il Tribunale di Milano è chiamato a esprimersi in merito alla disputa tra Zhang e i suoi creditori, che chiedono di poter pignorare i suoi beni italiani e quindi le quote del club. Prima udienza 8 marzo 2023 alle ore 10.

Orzeu 03.02.2023 20:58

typowe grzanie mediów przed Derbami, zobaczcie nawet na te 2 wpisy :D

Orzeu 03.02.2023 20:57

i chyba każdy to powinien tu wiedzieć już

Orzeu 03.02.2023 20:57

gówno Zhangowi zrobią

Dzonyy 03.02.2023 20:52

Beda sie nad tym zachwycac?

HB 03.02.2023 20:40

HOW MUCH IS THE FISH

Tom_Hardy 03.02.2023 20:39

Podobno prokuratura bierze sie za przejecie Milanu przez Redbird

rafi27 03.02.2023 20:16

może zamkną Zhang-a w więzieniu to szybciej.... :)

VVujek 03.02.2023 19:54

To potrwa

VVujek 03.02.2023 19:53

Myślę, że zmiana właściciela jest kwestią czasu. Max 2-3 lata

coco 03.02.2023 19:45

Jeszcze piękne jest to że Milan ma parodystę na bramce to media przyczepiły się że nasz na wylocie, no jaja normalnie sobie ktoś robi

coco 03.02.2023 19:44

rozumiem że mamy problemy i Zhang je ma, ale nie mogłoby to wyjść po meczu, tylko akurat przed ?

coco 03.02.2023 19:44

to jedno i raczej większość z nas ma takie samo zdanie na ten temat, jednak czemu zawsze gówno wybija przed ważnym meczem ?

Luki165 03.02.2023 19:37

Gosc ma takie problemy, a uczepił sie tego klubu jak g@wno okrętu i próbuje dryfować

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się