Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

maly 05.02.2023 12:17

Macie moze jakas dobra stronke do ogladania meczy w neciie

Andrzej1985 05.02.2023 12:17

Korera znów kontuzja a już miał złapać tą super formę a tu znów psikus

Andrzej1985 05.02.2023 12:16

Dzień Doberek Wszystkim Internistą :flaga1:

kadrian89 05.02.2023 12:03

Głęboka obrona i laga

kadrian89 05.02.2023 12:03

Być może Milan będzie chciał bardzo zamknięty mecz zagrać

KibicInteru 05.02.2023 12:02

8 meczów*

KibicInteru 05.02.2023 12:01

Sassuolo do niedawno miało serie meczów bez zwycięstwa aż tu nagle trafiło się 6pkt z milanem i atalanta

KibicInteru 05.02.2023 11:59

Do meczu z barca też podchodzilismy w kryzysie i niektórzy obstawiali wyniku typu 1:6

KibicInteru 05.02.2023 11:58

Przestrzegałbym raczej przed liczeniem na łatwy mecz

Cny 05.02.2023 11:58

gags z kończącym się kontraktem

Cny 05.02.2023 11:57

city wypchnęło cancelo do Bayernu żeby grał 18letni Rico Lewis. czujecie to xd cancelo xd a u nas gra więcej gags, wierny żołnierz, niż asllani... powaliło ich w tym city

Luki165 05.02.2023 11:47

Licze na szybka bramkę która ustawi trochę mecz

Luki165 05.02.2023 11:47

I jezeli chociaż przez chwilę zlekceważą Milan to moze byc później ciezko.

Luki165 05.02.2023 11:46

Pod względem nazwisk jakie wyjda na boisko bylaby przepaść, lecz to derby

andyvdm 05.02.2023 11:44

Jak z tym czymś nie wygramy 3-0 przy ajmniej to I zaghi sam powinien dymisję złożyć

andyvdm 05.02.2023 11:44

Przewidywany skład: Tatarusanu - Kalulu, Kjaer, Gabbia - Calabria, Messias, Tonali, Krunić, Theo - Giroud, Origi.

kadrian89 05.02.2023 11:43

Milanu nie można lekceważyć

kadrian89 05.02.2023 11:42

Leao zapewne fochy już ma

Luki165 05.02.2023 11:42

No ciekawe, bo ciężko to racjonalnie wytłumaczyć

Dzonyy 05.02.2023 11:35

Chyba się grubo musieli pokłócić tam

Luki165 05.02.2023 11:33

Mega sie zdziwie jak Milan wyjdzie w ustawieniu 352 bez Leao

Tom_Hardy 05.02.2023 11:21

Correa kontuzja xD co za śmietnik

rafi27 05.02.2023 10:54

https://ibb.co/qpDNVdw

rafi27 05.02.2023 10:48

swoją drogą Scansuolo lub Sassuolontus to ich pachołki..... :lol:

rafi27 05.02.2023 10:47

JuveSassuolontus vs Atalanta.....tak oficjalna strona klubu z Bergamo przedstawiła wczoraj przed meczem rywala.... :lol:

Seba 05.02.2023 10:17

Mario przy Korei to Pan piłkarz

Tom_Hardy 05.02.2023 10:04

Ocencie

Tom_Hardy 05.02.2023 10:04

Mario vs Correa

VVujek 05.02.2023 09:40

Ja tylko obaliłem twoja teorię "jaka liga takie liczby"

broda4991 05.02.2023 09:39

Niech chlopisko gra. Kupimy go znow za 45mln

VVujek 05.02.2023 09:39

Będąc w grupie z PSG i Juve

VVujek 05.02.2023 09:38

W CL też sobie radzi

broda4991 05.02.2023 09:32

On u nas nawet z 20 metrów nie mial sily zeby na bramke uderzyć

broda4991 05.02.2023 09:31

Jaka liga takie liczby

kadrian89 05.02.2023 09:29

12 bramek i 4 asysty w lidze. Kosmos

kadrian89 05.02.2023 09:27

Widziałem Mario w Lodzi w el LM, technicznie najlepszy

VVujek 05.02.2023 09:27

Kozak w tym sezonie Mario

kadrian89 05.02.2023 09:26

uuu to bez szans

broda4991 05.02.2023 09:26

O 14.00

kadrian89 05.02.2023 09:26

Napoli dziś traci pkt podobno

kadrian89 05.02.2023 09:24

Tucu raczej nigdzie tego nie udowodni ;p

kadrian89 05.02.2023 09:24

Mario udowadnia w Benfice, że nie jest złym piłkarzem

VVujek 05.02.2023 09:23

Witam , póki co Korea to transfer gorszy niż ten Joao Mario ,a to już jakiś wyczyn.

kadrian89 05.02.2023 09:22

a o ktorej godzinie grają?>

broda4991 05.02.2023 09:17

Primavera Interu Gra z Karpatami Lwów w lidze mistrzów

broda4991 05.02.2023 09:08

Wybiera sie ktos z was albo waszych ziomków do stalowej woli na mecz Interu 8.02?

kadrian89 05.02.2023 09:04

Ja bym w derbach szedł na zwyciestwo Interu i +2,5 bramki w meczu

ADRIANOS89 05.02.2023 08:50

Siema , macie jakies typy na dzisiaj ? Trxa jakis kupon skonstruowac

edwart 04.02.2023 23:38

Ponoć korega znowu kontuzja

pablo77 04.02.2023 23:08

ok Kulusevski moze być wart nawet 40mln ale pozozstała 4-ka ? nie wiem czy łącznie jest warta 40mln

Imrahil 04.02.2023 23:07

jkmiot

pablo77 04.02.2023 23:07

dobre występy w reprezentacji

pablo77 04.02.2023 23:07

a Dumfries to co ?

andyvdm 04.02.2023 23:04

Serio porównujesz Kulusevskiego który ma 22 lata i dobrze sobie radzi w Tottenhamie do któregokolwiek z tych zawodników

pablo77 04.02.2023 23:01

to tak jakby Inter sprzedał Corrę, Gagliardiniego, D'Ambrossio, Agoume, Dumfriesa za 150mln xD

pablo77 04.02.2023 22:58

jak oni ich opyerdola za 150mln to bedzie wiekszy sukces niz 9x scudetto :D

pablo77 04.02.2023 22:57

Juve could collect around €150 million, thanks to players they have loaned out: McKennie, Pellegrini, Arthur, Kulusevski and Zakaria are all the players who left for loans with an option to buy or mandatory purchase. (@Gazzetta_it)

martins2000 04.02.2023 22:48

Cuadrado i Rabiot opuszczą Juventus po tym sezonie. [Di Marzio]

Imrahil 04.02.2023 22:32

liverpool xD

Cny 04.02.2023 21:23

mi sie wydaje ze marottcie powinni dac od czasu do czau pograc w FMa zeby pocwiczyl transakcje

Cny 04.02.2023 21:23

dawać go tutaj za babolarze Onanę, tego wypchać do Anglii, Empoli w ramach dobrej współpracy razem z Baldanzanim czy jak mu tam powinni nam ich odstąpić, a my im Fabianna, na wypożyczenie, i Esposito

coco 04.02.2023 21:18

co Vicario obronił :blagam:

KibicInteru 04.02.2023 21:15

Z dobrej akcji Atalanty wyszło czerwo

KibicInteru 04.02.2023 21:15

Maehle co zepsuł

andyvdm 04.02.2023 21:15

Murzyn na handel typowy

andyvdm 04.02.2023 21:15

Przecież ten Agume nigdy nie zagra w I terze to wiadome od zawsze

coco 04.02.2023 21:08

jak na DMa to straszny występ Agoume, kurde gość wygląda jakby się bał odebrać piłkę. Dużo lepiej w rozegraniu, ale no końcówka meczu to koszmar w jego wykonaniu, broni go to że po kontuzji wrócił, ale wątpię żeby takie były założenia trenera żeby piłki nie odbierał, fatalny występ w tym aspekcie

VVujek 04.02.2023 20:33

Starczy na dziś tych gówno meczów xd

coco 04.02.2023 20:28

mógłby go ktoś wkoncu przetestować na włoskich boiskach

coco 04.02.2023 20:26

miał wracać by byc wypozyczonym do jakiegos włoskiego klubu a został i gra

coco 04.02.2023 20:25

polecam eleven 2, można zobaczyć jak Agoume gra

VVujek 04.02.2023 20:19

Oristanio czerwo , a dobrze grał.

cuba 04.02.2023 20:14

Z Sas 2x hehe

cuba 04.02.2023 20:04

Var dziś z dwa razy :) najważniejsze zwycięstwo Interu :)

VVujek 04.02.2023 19:58

SerieB

VVujek 04.02.2023 19:58

W wieku 18 lat. 1.258 minut w serieA na wypożyczeniu. No rzeczywiście tragedia.

cuba 04.02.2023 19:57

:serce:

cuba 04.02.2023 19:57

Mou zrobił swoje czS na Nas

VVujek 04.02.2023 19:40

I do jego zachowania w Basel czy Anderlechcie

VVujek 04.02.2023 19:39

Jedynie do Anderlechtu można się na siłę przyczepić

VVujek 04.02.2023 19:38

No widzę ,że wiesz ile meczów obejrzałem , daruj sobie. Mimo bardzo młodego wieku rozegrał sporo meczów w Spal i Venezia , ty to traktujesz jak jakiś minus

Kredence 04.02.2023 19:35

Trenerzy się mylą, kluby się mylą ty masz rację bo obejrzałeś jego 2 mecze

VVujek 04.02.2023 19:33

Ja oglądałem jego mecze w Venezia i Basel mam podstawy do tego by twierdzić ,że ma talent. Natomiast ty kredens poprostu wpadłeś się posprzeczać. nie oglądając typa w akcji. Bo nie pograł sobie w Spale w wieku 17 /18 lat , Bo przeżywający kryzys Anderlecht na niego nie stawiał to się nie nadaje xd

VVujek 04.02.2023 19:25

Przecież to nie jest odpowiedź na moje pytanie

Kredence 04.02.2023 19:25

Ale rób ta co chceta

Kredence 04.02.2023 19:25

Może inaczej, esposito w wieku 21 lat został odpalony lub sam uciekł już z 4 klubow i teraz powrócił do serie b a ty piszesz o nim jak o jakimś talencie

KibicInteru 04.02.2023 19:24

Ten males chyba też ma niezłe liczny w Basel i pewnie nie pójdzie drożej jak 3-5mln

VVujek 04.02.2023 19:24

Czemu ty się spierasz z tym jak on grał skoro nie oglądałeś

VVujek 04.02.2023 19:23

Kredens wytłumacz mi jedno

Kredence 04.02.2023 19:23

A kto pisze że grał jako napastnik bo nie rozumiem

VVujek 04.02.2023 19:23

Espo gral tam na pozycję nr 10 a nie napastnika to po pierwsze

Kredence 04.02.2023 19:22

Taki to poziom ligi

Kredence 04.02.2023 19:22

O cabralu

Kredence 04.02.2023 19:22

No to właśnie napisałem

KibicInteru 04.02.2023 19:22

Taki Cabral miał liczby z kosmosu w Basel a i tak kosztował marne 14mln i w serie a jest co najwyżej solidny

Kredence 04.02.2023 19:22

Wiem że Ty nie oglądałeś

VVujek 04.02.2023 19:22

Grał bardzo dobrze , oglądałeś czy tak sobie pierd...

Kredence 04.02.2023 19:22

To w kwestii poziomu tej ligii

Kredence 04.02.2023 19:22

Bardzo dobrze to grał ten napastnik co poszedł do fiory i szału nie robi

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się