Archiwum shoutboksa

Luki165 05.02.2023 20:07

Mimo wszystko troche wychodzi kwas przed derbami

Adriano_forever 05.02.2023 20:05

i w Interze to potwierdził

Adriano_forever 05.02.2023 20:05

marotta nigdy nie umiał sprzedawać

andyvdm 05.02.2023 20:05

Marotta do zwolnienia

Luki165 05.02.2023 20:03

Prawda lezy po środku

Adriano_forever 05.02.2023 20:03

od wrzesnia mieli się spotkać by po gadać i nic z tego

Luki165 05.02.2023 20:02

Czyli wychodzi tez na to, ze jakby mu dali cos kolo 7 baniek to by został

VVujek 05.02.2023 20:02

Daj linka

VVujek 05.02.2023 20:01

Jeszcze nie czytałem

Luki165 05.02.2023 20:01

Wedlug oświadczenia w tej gazetce kiboli

Luki165 05.02.2023 20:00

Ze wyatawili go latem na sprzedaż

Luki165 05.02.2023 20:00

Czyli wychodzi na to ze Skirniar jest obrazony

VVujek 05.02.2023 20:00

Ciekawe jak zamierza grać Milan , myślę, że z kontry

Luki165 05.02.2023 19:59

Zdziwie sie okrutnie jak nie wygramy dzisiaj środka

VVujek 05.02.2023 19:58

Strims.top

Luki165 05.02.2023 19:58

Nom najlepsza opcjq

Cny 05.02.2023 19:57

strims.top

Orzeu 05.02.2023 19:57

najlepiej

Orzeu 05.02.2023 19:57

Panowie gdzie w necie mogę obejrzeć

darek666sz 05.02.2023 19:57

Z tym śmiesznym mesjaszem i krunicem

darek666sz 05.02.2023 19:56

Musimy ich zmiażdżyć na środku.

Cny 05.02.2023 19:56

de vrij musi się palić do przedłużenia kontraktu ;)

VVujek 05.02.2023 19:55

Faktycznie Milan bez Leao

VVujek 05.02.2023 19:53

Ale obawiam się , że ma większą presję

VVujek 05.02.2023 19:52

Myślę, że nie

Tom_Hardy 05.02.2023 19:52

Myslisz ze nas wydyma?

VVujek 05.02.2023 19:52

Jednak Skriniar , szczerze myślałem, że zacznie na ławce

Artur1 05.02.2023 19:51

Onana Skriniar Acerbi Bastoni Darmian Barella Calhanoglu Mkhitaryan Dimarco Lautaro Dzeko

Tom_Hardy 05.02.2023 19:51

Pozdrow typa

FReeFonix 05.02.2023 19:49

Gdzie składy

Tom_Hardy 05.02.2023 19:49

Myslalem ze cos sie stalo

Tom_Hardy 05.02.2023 19:49

To dobrze

Kusy 05.02.2023 19:48

Ma się dobrze, udziela się w innym miejscu.

Tom_Hardy 05.02.2023 19:48

Co jest z IlCapitano?

Tom_Hardy 05.02.2023 19:47

Kusy

Kusy 05.02.2023 19:47

Rezerwowych też mamy

Tom_Hardy 05.02.2023 19:47

Zobaczyny czy skriniar nas nie wydyma

Artur1 05.02.2023 19:46

Mamy sklad

Tom_Hardy 05.02.2023 19:44

Sklady?

VVujek 05.02.2023 19:33

I całe szczęście

VVujek 05.02.2023 19:33

Dalbert odchodzi za free bo kontrakt się kończy

Artur1 05.02.2023 19:31

Jest studio o 20 , eleven sport 2

Adriano_forever 05.02.2023 19:31

w Interze i Milanie nie gra żaden polak

Adriano_forever 05.02.2023 19:31

nie wiem co się dziwisz

pluto11 05.02.2023 19:23

Masakra na Eleven robią studio do meczu Barcelony z 14 Sevilla a nic nie będzie do jednego z największych meczów na świecie

Cny 05.02.2023 18:58

ale tak serio

Cny 05.02.2023 18:57

a jak tam z dalbertem? kiedy wraca? :p

ragnar 05.02.2023 18:26

Serie*

ragnar 05.02.2023 18:26

Seria a to jest to

ragnar 05.02.2023 18:26

Mecz realu nudy, totki city sredni, odpalilem fio bologna wow akcja za akcja

Kusy 05.02.2023 18:22

Zapamiętajcie*

Kusy 05.02.2023 18:22

4-2 będzie, zapamiętacie ten wynik, będzie dużo bramek.

Adriano_forever 05.02.2023 18:01

Artur serio masz tyle czasu żeby takie coś oglądać?

Dzonyy 05.02.2023 17:47

rodri, alez babol

Artur1 05.02.2023 17:45

Hej jest gdzies stream gdzie mozna zobaczyc San Siro live teraz i ogolnie caly czas jak sie stadion zapełnia?

Dzonyy 05.02.2023 17:38

Wydaje mi sie, ze tam sie grubo podzialo skoro najlepszy zawodnik zaczyna derby na lawce.

Dzonyy 05.02.2023 17:37

Nie przelamia sie.

Adriano_forever 05.02.2023 17:24

Milan w kryzysie to dzisiaj się przełamie

Adriano_forever 05.02.2023 17:24

żeby tradycji stało się za dość

Adriano_forever 05.02.2023 17:24

to co

andyvdm 05.02.2023 17:04

I inzi nie potrafił sobie z tym poradzić i przez to Milan wygrał

andyvdm 05.02.2023 17:04

Każdy od wiosny grał gówno

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:52

ale zapadło mi w pamięci, że De Vrij miał słabiutki sezon

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:52

ja juz dokładnie tych sytuacji nie pamiętam

KibicInteru 05.02.2023 16:49

To ten mecz ale Skriniar chyba był też zamieszany mocno

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:49

Cataldi podawał

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:49

Co dostał długiego passa ze swojej połowy chyba

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:48

to nie Immobile strzelił?

Kusy 05.02.2023 16:48

To nie mogło być z Lazio

VVujek 05.02.2023 16:46

Tego nie pamiętam akurat xd

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:46

z Lazio chyba

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:45

ja pamiętam jak przeciwnik chyba miał rzut sędziowski i z tego strzelili nam bramkę, bo De Vrij nie ogarnął

KibicInteru 05.02.2023 16:45

Po czym oddał strzał w środek bramki

VVujek 05.02.2023 16:45

Ja pamiętam jak go Giroud zrobił jak dziecko

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:45

zwyczajnie nie pamietam z kim

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:45

mam w pamięci parę jego baboli, ale nie umiem przywołać konretnych meczów kiedy to było

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:44

nawet nie grał solidnie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:44

De Vrij nie grał dobrze

VVujek 05.02.2023 16:44

No ja też bym zostawił D Vrija

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:44

Wujek, słabą pamięc masz :D

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:44

nie mamy chyba wyboru

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:44

kontraktu

VVujek 05.02.2023 16:44

Nie no z tym gównem to przesad , owszem w poprzednim sezonie dość mocno obniżył loty , ale wciąż grał dobrze

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:44

ale w przypadku odejścia Skriniara to jestem za przedłużeniem kontaktu z nim

Kusy 05.02.2023 16:44

W poprzednim sezonie Inter marnował stuprocentowe sytuację na potęgę, tutaj zostało przegrane scudetto

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:43

De Vrij juz drugi sezon gra gówno

VVujek 05.02.2023 16:42

No i Maignian robił cuda w tej bramce

VVujek 05.02.2023 16:42

Ten Kalulu zaczął grać jak jakiś opętany , typ bez układu nerwowego

VVujek 05.02.2023 16:41

W tym sezonie naszych 2 podstawowych obrońców miało roczny kontrakt i jak dla mnie to wpłynęło na stratę bramek bo ewidentnie Skriniar i Dev Vrij nie grają na najwyższym poziomie

KibicInteru 05.02.2023 16:41

W tym sezonie Inzaghi głównie zawalił to że nie postawił na Onane od początku

VVujek 05.02.2023 16:39

W sumie ten też bo ładnie gramy

VVujek 05.02.2023 16:39

Tamten Inter świetnie się oglądało

KibicInteru 05.02.2023 16:39

Nie no piłkarze zdecydowanie więcej zawalili niż Inzaghi w tamtym sezonie

VVujek 05.02.2023 16:38

Ja bym raczej powiedział że piłkarze się zesrali , bo trzeba powiedzieć ,że Inter grał naprawdę bardzo dobrze.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:38

ja myślę, że kontuzja Kjaera odmieniła losy sezonu, bo jak Kalulu stworzył parę z Tomorim to w 14 meczach stracili chyba 3 gole?

VVujek 05.02.2023 16:37

Frajersko Inter marnował sytuację bramkowe , to wyglądało jak jakaś klątwa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:37

duży postęp zrobili w mistrzowskim sezonie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 16:37

przede wszystkim nikt z nas tez nie wziął pod uwagę, że w tym samym momencie wypali im Kalulu, Maignan, Tonali i Leao

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się