Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:31

Chelsea na pewno będzie odchudzać kadrę

pablo77 05.02.2023 20:31

nie bedzie 30mln na obrone.

Dzonyy 05.02.2023 20:31

To drobne dla klubow z anglii nie dla Interu

Kusy 05.02.2023 20:31

DD*

Dzonyy 05.02.2023 20:31

28 baniek

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:31

ale Kalulu akurat z Francji

Kusy 05.02.2023 20:31

Dr odchodzi, ale Vvujek zostanie?

Adriano_forever 05.02.2023 20:31

no VVujek błysnąłeś z tym kalulu z anglii

Cny 05.02.2023 20:31

to my bierzemy odpady z rzymu

Dzonyy 05.02.2023 20:31

Cos pisali, ze jednak przedluza

VVujek 05.02.2023 20:31

Za drobne

Luki165 05.02.2023 20:31

Bardzo mozliwe Pablo

Cny 05.02.2023 20:31

nawet young dał rade

VVujek 05.02.2023 20:31

Kalulu

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

DD odchodzi przecież

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Giroud

Cny 05.02.2023 20:30

znawca dokładnie odpady z Anglii najlepsze

Dzonyy 05.02.2023 20:30

no ale Tomori to za porzadny hajs przyszedl

pablo77 05.02.2023 20:30

bedzie Becao/DD, Acerbi/Smalling, Bastoni

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

a nie na wydanie

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Tomori

Adriano_forever 05.02.2023 20:30

30 mln na kontrakty

Dzonyy 05.02.2023 20:30

A kogo takiego Milan wzial?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Roma i Atalanta też

Dzonyy 05.02.2023 20:30

Cud to bedzie jak bedziemy miec 30 baniek na cala obrone :D

Luki165 05.02.2023 20:30

Od razu na człowiek odpowiedź

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Milan na tym dobrze wyszedł

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:30

Ja bym polował na odpady z Anglii

KibicInteru 05.02.2023 20:30

Albo Schuurs

Luki165 05.02.2023 20:30

Za Djalo trzeba polozyc 30 mln

Dzonyy 05.02.2023 20:29

Nie znam czlowieka.

KibicInteru 05.02.2023 20:29

Przyjdzie pewnie ten Djallo

Cny 05.02.2023 20:29

sorry o Brozo zapomniałem, racja

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

Acerbi gra na środku, a Bastoni na lewej

Cny 05.02.2023 20:29

znaczy sprowadzil

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

De Vrij mi tam nie pasuje

pablo77 05.02.2023 20:29

po czym Marotta wyjdzie na białym koniu i powie "Widzicie obrońce łatwiej zastapić" :D

Luki165 05.02.2023 20:29

I trzeba sie nastawiac na sprzedaż Brozo

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:29

wydaje mi się, że problem jest z pozycją Skriniara

Cny 05.02.2023 20:29

lautaro ściągnął tu Milito za rekord ligi qrgentunskiej

VVujek 05.02.2023 20:29

Cny Brozovic ?

Dzonyy 05.02.2023 20:29

Nie wiem znawca, ale na pewno lekko nie bedzie.

Cny 05.02.2023 20:29

że przyszedł z po za Włoch gość bez dużego nazwiska

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Lautaro?

Luki165 05.02.2023 20:28

Ale żeby kupowac to trzeba miec kase.

pablo77 05.02.2023 20:28

Becao za Skirniara przyjdzie i Smalling za De Vrija

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

a jak widziałbyś środek obrony na następny sezon Dzonny?

Cny 05.02.2023 20:28

ostatnim jako takim można nazwać maicona

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

Acerbi pewnie wróci do Lazio

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Jesli do podstawy to srednio, ale jakby mial byc rezerwowym to spoko.

Cny 05.02.2023 20:28

mnie irytuje klapki na oczach zarządu, rynek jest gigantyczny, a nasz scouting przez całe swoje istnienie nie znalazł pół gracza wartego uwagi

Dzonyy 05.02.2023 20:28

No ja nie wiem za kogo on przyjdzie.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

o jakiej ławce mówimy? xd

Dzonyy 05.02.2023 20:28

Co dziwne bo podobno nowy wlasciciel z USA tak jak w milanie to jest murowany odjazd lidze.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:28

Przecież Smalling u nas miałby 1 skłąd xd

Adriano_forever 05.02.2023 20:28

jak zostanie tylko bastoni i acerbi

VVujek 05.02.2023 20:28

Chivu, najbardziej hejtowany zawodnik Interu Mourinho

Adriano_forever 05.02.2023 20:28

to kto w pierwszym?

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

ale jak na ławkę?

INTERkibic 05.02.2023 20:27

Widzę pozytywy w przegranej. Mistrza i tak nie zrobimy a w sumie wielkiej przewagi nie zrobimy a jak przegramy to za dużo nie stracimy także można oglądać spokojnie.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Jak całej Itali.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Dla mnie Smaldini na lawke to super opcja i zdania nie zmienie. Jasne, ze bym wolal sciagac koksow za gruby hajs, ale oceniam ruchy patrzac na mozliwosci klubu, ktore sa zadne.

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

w trypolisie go mam

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

w fmie fajny grajek

Luki165 05.02.2023 20:27

Chivu moglby wznowic kariere

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

fontannorosa

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

o właśnie tak

Dzonyy 05.02.2023 20:27

I piroli jescze

VVujek 05.02.2023 20:27

Smalling dobrze sobie radzi we Włoszech, lepiej niż w Anglii

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Fontannorosa

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

czy jak on tam xD

Dzonyy 05.02.2023 20:26

Za ogóra. Ktorego nie wiadomo czy sprzedamy :D

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

i ferrnantorosie

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

ale mimi wszystko dajmy szanse vanheusdenowu

Towarzysz 05.02.2023 20:26

Że wam się nie nudzi takie opisywanie tutaj non stop

Dzonyy 05.02.2023 20:26

No i jeszce pensja.

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

tak jak w smalingu

VVujek 05.02.2023 20:26

Ja nic w tym Dawidowiczu nie widzę ciekawego

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

a wszystko te czarne ooooooczy

Cny 05.02.2023 20:26

dzonny Dawidowicz wypożyczenie za 2+ opcja 5m jak hellas spadnie

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Bo my Inter musimy Correa grać

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Poza tym za malo czasu do meczu, zeby tlumaczyc.

Luki165 05.02.2023 20:25

Mowimy o byciu pod sciana i piszemy o Dawidowiczu xD

Cny 05.02.2023 20:25

city wywaliło cancelo bo 18letni Lewis dostał szansę i gra aż miło... u nas gra gags na wylocie a asllani siedzi... blagam

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

dostanie kontrakt do 2031 roku jak mudryk i jesteśmy w dupie

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Gramy pewniakami żeby przetrwać a nie ryzykować czy inwestować

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Nie zrozumiesz furewa.

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakiś algorytm?

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakie są obliczenia z tym że jest dwa razy lepszy?

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Mamy zupełnie inny model niż byście chcieli

Cny 05.02.2023 20:25

niepotrzebne jest mityczne doświadczenie w serie a

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Raz, ze Smalling obecnie jest 2x lepszym zawodnikiem

Cny 05.02.2023 20:24

za 0 euro poszukaj sobie na transfermarkcie

Dzonyy 05.02.2023 20:24

No opisz teraz za ile przyjdzie ten Dawidowicz.

Luki165 05.02.2023 20:24

XD

Towarzysz 05.02.2023 20:24

Smalling > Dawidowicz

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

wiem, ale prowadząc taką politykę transferową będziemy zaraz walczyć o LE\

Dzonyy 05.02.2023 20:24

xD

Cny 05.02.2023 20:24

lepiej już brać dawidowicza niż smallinga

Luki165 05.02.2023 20:24

No to kogo za 0 €?

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się