Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:21

Roma Maticia sobie podpisała chyba tylko na rok

VVujek 05.02.2023 20:21

Powiem, że fajnie ten Oristanio wygląda , szczególnie technicznie jest dobry , łatwość prowadzenia piłki

Towarzysz 05.02.2023 20:21

Ja wierzę znawcy bo on przewidział na pewno się zna

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

a potem takie Dżekowizny są na dwuletnich wysokich kontraktach

Luki165 05.02.2023 20:20

Tylko określonych agentow

Luki165 05.02.2023 20:20

Nie nawyków

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

brać*

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

brak dziada

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

dokł Cny

Cny 05.02.2023 20:20

ja uważam że nasz pion sportowy kurczowo trzyma się starych złych nawyków

Luki165 05.02.2023 20:20

I pewne miejsce

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

ciekawe czy są szanse na N'dicke

Orzeu 05.02.2023 20:20

i samym Smallingiem się tego nie załata

Adriano_forever 05.02.2023 20:20

zainwestować z czego?

Luki165 05.02.2023 20:20

Villareal polozyl blisko 4

Cny 05.02.2023 20:19

widzicie bo macie inne Zal żenią, zakładacie że nasz klub działa w ciężkich warunkach i pion sportowy robi co moze

Dzonyy 05.02.2023 20:19

jesli co jest prawda?

Orzeu 05.02.2023 20:19

w obronę

Orzeu 05.02.2023 20:19

de vrij jak odejdzie też to będzie problem bo będzie trzeba poważnie zainwestować

VVujek 05.02.2023 20:19

Jeśli to prawda, to tak przez zachowanie klubu

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:19

De Vrij sapał kiedyś o Anglii i Hiszpanii

Luki165 05.02.2023 20:19

Pare groszy wpadnie

VVujek 05.02.2023 20:19

Nadepną od tyłu rywala , wyglądało, że specjalnie

Orzeu 05.02.2023 20:19

nom 3,3 mln euro dla Interu

Dzonyy 05.02.2023 20:19

Poza tym co takiego strasznego jest w tych 3 bankach dla Smaldiniego? Teraz za byle pokemona trzeba dac kilka baniek.

Orzeu 05.02.2023 20:19

jak ma ofertę 3.8 mln za sezon na stole i nie chce podpisać to nie podpisze

Luki165 05.02.2023 20:19

Zaniolo za chwile w Galacie

Orzeu 05.02.2023 20:18

ale de Vrij to nie jest niewolnik

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:18

Co? Przez zachowanie klubu odszedł Skriniar przenajświętszy

Dzonyy 05.02.2023 20:18

A moze Dewryj nie chce podpisac. Brales to pod uwage?

Cny 05.02.2023 20:18

tyylko jak muszą obniżać to nie daje się 3,5m smallingowi a puszcza się re Vrija za darmo, no blagam

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

niezasłużoną

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

a robimy im reklamę

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

no ale w sprawozdaniu nic to nie zmieni czy bedziemy grac z nimi czy bez nich

Orzeu 05.02.2023 20:18

widocznie tak się (o dziwo) bardziej opłaca

VVujek 05.02.2023 20:18

Co mam ci opisać Znawca ?

Orzeu 05.02.2023 20:17

no właśnie Dzonyy

Dzonyy 05.02.2023 20:17

A nie ma kogos innego na ich miejsce

Dzonyy 05.02.2023 20:17

Jesli digitalbits nie padnie

Dzonyy 05.02.2023 20:17

Moze nie sciagaja tego bo potem bedzie kogo sadzic np

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:17

jak np. samochód z dużym silnikiem

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

no X kurde D

Orzeu 05.02.2023 20:17

no widocznie to nie takie proste

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

a kasy z tego nie ma

Cny 05.02.2023 20:17

spoko rozumiem że musza

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:17

Jak kogoś na coś ine stać to tego nie kupujesz lub sprzedajesz

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

a digital na koszulkach

Orzeu 05.02.2023 20:17

Cny 05.02.2023 20:16 a w ogóle to że gramy z digitalbits na koszulce a kasy nie ma to jest chore

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

i mamy luty

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

i co?

Orzeu 05.02.2023 20:17

oczywiście

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

kiedyś pojawił się tutaj news że z końcem października digital zniknie z koszulek

Cny 05.02.2023 20:17

jak skonstruowana jest umowa że oni nie zniknęli z naszych kosxulek

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:16

musza?

Orzeu 05.02.2023 20:16

chociażby przez FFP

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:16

Bastoni zostanie

Orzeu 05.02.2023 20:16

muszą*

Cny 05.02.2023 20:16

a w ogóle to że gramy z digitalbits na koszulce a kasy nie ma to jest chore

Orzeu 05.02.2023 20:16

Cny 05.02.2023 20:15 ale oni dalej chcą obniżać pensje

Adriano_forever 05.02.2023 20:16

za rok bastoni tez za free odchodzi

Orzeu 05.02.2023 20:16

za co dostał

Adriano_forever 05.02.2023 20:16

no żesz kurde no

Adriano_forever 05.02.2023 20:16

klub jest w dupie, sponsorzy wyruchali nas jak tootkey fci a tutaj top obrońców odchodzi za free

VVujek 05.02.2023 20:16

Wczoraj czerwień Orzeu , oglądałem ten mecz

Cny 05.02.2023 20:15

więc wezmą Smalling a za 3,5 xd

Cny 05.02.2023 20:15

ale oni dalej chcą obniżać pensje

Cny 05.02.2023 20:15

dalbert zwalnia kontrakt, będzie luźne 2,5m ;)

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:15

Skriniar to zasłużył nawet na 9 mln

andyvdm 05.02.2023 20:14

Po co 7 dawać Skriniarowi na dwóch emerytów z Romy będzie

Cny 05.02.2023 20:14

też powoli jestem zdania że w obecnej sytuacji potrzebujemy innego dyrektora niż marotta

Adriano_forever 05.02.2023 20:14

z klubu gdzie nie mamy na waciki

Adriano_forever 05.02.2023 20:14

i ten obrońca odejdzie za free

Luki165 05.02.2023 20:14

A do tego momentu za frajerstwo zarządu

Tom_Hardy 05.02.2023 20:14

Nie chcieli dac obroncy 7 baniek. Woleli wystawic na sprzedaz

Orzeu 05.02.2023 20:13

Oristiano czerwień dzisiaj

Luki165 05.02.2023 20:13

Nikt tego nie podważa. Ja mam zal tylko za dawanie nadzieji i mimo wszystko ze nie wymusil tego transferu

Tom_Hardy 05.02.2023 20:13

Zolty won

Luki165 05.02.2023 20:13

No oczywiście

Tom_Hardy 05.02.2023 20:12

Dokl

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:12

a prawda jest taka, że próbowali sprzedać Bastoniego, a potem Skriniara

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

i tyle

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

mem z milanu

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

ani to smieszne ani fajne

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:12

Sam Marotta powiedział latem, że obrońcę najłatwiej zastąpić

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

Mistrzowie Włoch witają mistrzów Arabii

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:12

Luki, ale to pasuje akurat to narracji Skriniara

Luki165 05.02.2023 20:12

Co ? Dawaj

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

oczywiscie na przescieradle

Luki165 05.02.2023 20:12

Jakby wytłumaczył jak sobie by wyobrazil rezygnacje z 20 mln premii plus 9 baniek za sezon na rzecz 7 mln to wowczas zacząłbym sie zastanawiać kto jest winny a tak dla mnie obie strony dały upy

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

i to takie KO bez odklepywania

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

chcieli osmieszyc nas osmieszyli siebie

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

przecież to jest podsumowanie tego klubu całkowite

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

widzieliscie co wywiesili milanisci na stadionie?

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

o boże

Tom_Hardy 05.02.2023 20:11

Zhang to frajer i oszust

Tom_Hardy 05.02.2023 20:10

Mowilem ze wina klubu

Luki165 05.02.2023 20:10

Zero zakoczenia

Luki165 05.02.2023 20:10

No ja akurat takiego wybielania sie spodziewałem

Towarzysz 05.02.2023 20:10

Znawca prowadź

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:09

Kobra niech odchodzi już na emeryturę

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się