Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 05.02.2023 20:14

z klubu gdzie nie mamy na waciki

Adriano_forever 05.02.2023 20:14

i ten obrońca odejdzie za free

Luki165 05.02.2023 20:14

A do tego momentu za frajerstwo zarządu

Tom_Hardy 05.02.2023 20:14

Nie chcieli dac obroncy 7 baniek. Woleli wystawic na sprzedaz

Orzeu 05.02.2023 20:13

Oristiano czerwień dzisiaj

Luki165 05.02.2023 20:13

Nikt tego nie podważa. Ja mam zal tylko za dawanie nadzieji i mimo wszystko ze nie wymusil tego transferu

Tom_Hardy 05.02.2023 20:13

Zolty won

Luki165 05.02.2023 20:13

No oczywiście

Tom_Hardy 05.02.2023 20:12

Dokl

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:12

a prawda jest taka, że próbowali sprzedać Bastoniego, a potem Skriniara

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

i tyle

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

mem z milanu

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

ani to smieszne ani fajne

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:12

Sam Marotta powiedział latem, że obrońcę najłatwiej zastąpić

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

Mistrzowie Włoch witają mistrzów Arabii

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:12

Luki, ale to pasuje akurat to narracji Skriniara

Luki165 05.02.2023 20:12

Co ? Dawaj

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

oczywiscie na przescieradle

Luki165 05.02.2023 20:12

Jakby wytłumaczył jak sobie by wyobrazil rezygnacje z 20 mln premii plus 9 baniek za sezon na rzecz 7 mln to wowczas zacząłbym sie zastanawiać kto jest winny a tak dla mnie obie strony dały upy

Adriano_forever 05.02.2023 20:12

i to takie KO bez odklepywania

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

chcieli osmieszyc nas osmieszyli siebie

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

przecież to jest podsumowanie tego klubu całkowite

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

widzieliscie co wywiesili milanisci na stadionie?

Adriano_forever 05.02.2023 20:11

o boże

Tom_Hardy 05.02.2023 20:11

Zhang to frajer i oszust

Tom_Hardy 05.02.2023 20:10

Mowilem ze wina klubu

Luki165 05.02.2023 20:10

Zero zakoczenia

Luki165 05.02.2023 20:10

No ja akurat takiego wybielania sie spodziewałem

Towarzysz 05.02.2023 20:10

Znawca prowadź

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:09

Kobra niech odchodzi już na emeryturę

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:09

to wina klubu

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:09

Fajnie, wyszło tak jak przeiwydwałem

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:09

Zrobi to Fanatici Dalla Polonia

Kusy 05.02.2023 20:09

Przeca się dogadali i już nic nie będzie

Adriano_forever 05.02.2023 20:08

CN niech wywiesi prześcieradła jak to ma w zwyczaju i temat się zakończy

Luki165 05.02.2023 20:08

Bo zapewne on bedzie przed meczem i pytanie padnie

Kusy 05.02.2023 20:08

Patrząc na składy zmieniam wyniki z 4-2 na 3-1

Luki165 05.02.2023 20:07

I powie ze tak nie bylo ?

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:07

@Wujek, opisz

Luki165 05.02.2023 20:07

Bo wyjdzie Marotta przed kamery

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:07

“Skriniar explained to us that last summer #Inter told him he would be put on the market and, against his wishes, he’d have to work to find himself a new club.”

Luki165 05.02.2023 20:07

Mimo wszystko troche wychodzi kwas przed derbami

Adriano_forever 05.02.2023 20:05

i w Interze to potwierdził

Adriano_forever 05.02.2023 20:05

marotta nigdy nie umiał sprzedawać

andyvdm 05.02.2023 20:05

Marotta do zwolnienia

Luki165 05.02.2023 20:03

Prawda lezy po środku

Adriano_forever 05.02.2023 20:03

od wrzesnia mieli się spotkać by po gadać i nic z tego

Luki165 05.02.2023 20:02

Czyli wychodzi tez na to, ze jakby mu dali cos kolo 7 baniek to by został

VVujek 05.02.2023 20:02

Daj linka

VVujek 05.02.2023 20:01

Jeszcze nie czytałem

Luki165 05.02.2023 20:01

Wedlug oświadczenia w tej gazetce kiboli

Luki165 05.02.2023 20:00

Ze wyatawili go latem na sprzedaż

Luki165 05.02.2023 20:00

Czyli wychodzi na to ze Skirniar jest obrazony

VVujek 05.02.2023 20:00

Ciekawe jak zamierza grać Milan , myślę, że z kontry

Luki165 05.02.2023 19:59

Zdziwie sie okrutnie jak nie wygramy dzisiaj środka

VVujek 05.02.2023 19:58

Strims.top

Luki165 05.02.2023 19:58

Nom najlepsza opcjq

Cny 05.02.2023 19:57

strims.top

Orzeu 05.02.2023 19:57

najlepiej

Orzeu 05.02.2023 19:57

Panowie gdzie w necie mogę obejrzeć

darek666sz 05.02.2023 19:57

Z tym śmiesznym mesjaszem i krunicem

darek666sz 05.02.2023 19:56

Musimy ich zmiażdżyć na środku.

Cny 05.02.2023 19:56

de vrij musi się palić do przedłużenia kontraktu ;)

VVujek 05.02.2023 19:55

Faktycznie Milan bez Leao

VVujek 05.02.2023 19:53

Ale obawiam się , że ma większą presję

VVujek 05.02.2023 19:52

Myślę, że nie

Tom_Hardy 05.02.2023 19:52

Myslisz ze nas wydyma?

VVujek 05.02.2023 19:52

Jednak Skriniar , szczerze myślałem, że zacznie na ławce

Artur1 05.02.2023 19:51

Onana Skriniar Acerbi Bastoni Darmian Barella Calhanoglu Mkhitaryan Dimarco Lautaro Dzeko

Tom_Hardy 05.02.2023 19:51

Pozdrow typa

FReeFonix 05.02.2023 19:49

Gdzie składy

Tom_Hardy 05.02.2023 19:49

Myslalem ze cos sie stalo

Tom_Hardy 05.02.2023 19:49

To dobrze

Kusy 05.02.2023 19:48

Ma się dobrze, udziela się w innym miejscu.

Tom_Hardy 05.02.2023 19:48

Co jest z IlCapitano?

Tom_Hardy 05.02.2023 19:47

Kusy

Kusy 05.02.2023 19:47

Rezerwowych też mamy

Tom_Hardy 05.02.2023 19:47

Zobaczyny czy skriniar nas nie wydyma

Artur1 05.02.2023 19:46

Mamy sklad

Tom_Hardy 05.02.2023 19:44

Sklady?

VVujek 05.02.2023 19:33

I całe szczęście

VVujek 05.02.2023 19:33

Dalbert odchodzi za free bo kontrakt się kończy

Artur1 05.02.2023 19:31

Jest studio o 20 , eleven sport 2

Adriano_forever 05.02.2023 19:31

w Interze i Milanie nie gra żaden polak

Adriano_forever 05.02.2023 19:31

nie wiem co się dziwisz

pluto11 05.02.2023 19:23

Masakra na Eleven robią studio do meczu Barcelony z 14 Sevilla a nic nie będzie do jednego z największych meczów na świecie

Cny 05.02.2023 18:58

ale tak serio

Cny 05.02.2023 18:57

a jak tam z dalbertem? kiedy wraca? :p

ragnar 05.02.2023 18:26

Serie*

ragnar 05.02.2023 18:26

Seria a to jest to

ragnar 05.02.2023 18:26

Mecz realu nudy, totki city sredni, odpalilem fio bologna wow akcja za akcja

Kusy 05.02.2023 18:22

Zapamiętajcie*

Kusy 05.02.2023 18:22

4-2 będzie, zapamiętacie ten wynik, będzie dużo bramek.

Adriano_forever 05.02.2023 18:01

Artur serio masz tyle czasu żeby takie coś oglądać?

Dzonyy 05.02.2023 17:47

rodri, alez babol

Artur1 05.02.2023 17:45

Hej jest gdzies stream gdzie mozna zobaczyc San Siro live teraz i ogolnie caly czas jak sie stadion zapełnia?

Dzonyy 05.02.2023 17:38

Wydaje mi sie, ze tam sie grubo podzialo skoro najlepszy zawodnik zaczyna derby na lawce.

Dzonyy 05.02.2023 17:37

Nie przelamia sie.

Shoutbox

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625443

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się