Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Dzonyy 05.02.2023 20:27

I piroli jescze

VVujek 05.02.2023 20:27

Smalling dobrze sobie radzi we Włoszech, lepiej niż w Anglii

Dzonyy 05.02.2023 20:27

Fontannorosa

Adriano_forever 05.02.2023 20:27

czy jak on tam xD

Dzonyy 05.02.2023 20:26

Za ogóra. Ktorego nie wiadomo czy sprzedamy :D

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

i ferrnantorosie

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

ale mimi wszystko dajmy szanse vanheusdenowu

Towarzysz 05.02.2023 20:26

Że wam się nie nudzi takie opisywanie tutaj non stop

Dzonyy 05.02.2023 20:26

No i jeszce pensja.

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

tak jak w smalingu

VVujek 05.02.2023 20:26

Ja nic w tym Dawidowiczu nie widzę ciekawego

Adriano_forever 05.02.2023 20:26

a wszystko te czarne ooooooczy

Cny 05.02.2023 20:26

dzonny Dawidowicz wypożyczenie za 2+ opcja 5m jak hellas spadnie

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Bo my Inter musimy Correa grać

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Poza tym za malo czasu do meczu, zeby tlumaczyc.

Luki165 05.02.2023 20:25

Mowimy o byciu pod sciana i piszemy o Dawidowiczu xD

Cny 05.02.2023 20:25

city wywaliło cancelo bo 18letni Lewis dostał szansę i gra aż miło... u nas gra gags na wylocie a asllani siedzi... blagam

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

dostanie kontrakt do 2031 roku jak mudryk i jesteśmy w dupie

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Gramy pewniakami żeby przetrwać a nie ryzykować czy inwestować

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Nie zrozumiesz furewa.

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakiś algorytm?

Adriano_forever 05.02.2023 20:25

jakie są obliczenia z tym że jest dwa razy lepszy?

Towarzysz 05.02.2023 20:25

Mamy zupełnie inny model niż byście chcieli

Cny 05.02.2023 20:25

niepotrzebne jest mityczne doświadczenie w serie a

Dzonyy 05.02.2023 20:25

Raz, ze Smalling obecnie jest 2x lepszym zawodnikiem

Cny 05.02.2023 20:24

za 0 euro poszukaj sobie na transfermarkcie

Dzonyy 05.02.2023 20:24

No opisz teraz za ile przyjdzie ten Dawidowicz.

Luki165 05.02.2023 20:24

XD

Towarzysz 05.02.2023 20:24

Smalling > Dawidowicz

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

wiem, ale prowadząc taką politykę transferową będziemy zaraz walczyć o LE\

Dzonyy 05.02.2023 20:24

xD

Cny 05.02.2023 20:24

lepiej już brać dawidowicza niż smallinga

Luki165 05.02.2023 20:24

No to kogo za 0 €?

Czaglar 05.02.2023 20:24

Smaldini to może i będzie zarabiał 3,5, ale on się łapie na ulge podatkową więc brutto to nie będzie wielkie obciążenie

Towarzysz 05.02.2023 20:24

A Skriniara sprzedaliśmy?

Dzonyy 05.02.2023 20:24

Ktos grac musi.

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:24

dokładnie, chodziło mi o to, że inne kluby biorą dziadków na rok, a my zawsze na 2 lata

Cny 05.02.2023 20:24

po co nam kolejny zawodnik którego później nie sprzedamy?

Dzonyy 05.02.2023 20:23

Czemu pod sciane?

Cny 05.02.2023 20:23

branie smallingów prowadzi nas pod sciane

VVujek 05.02.2023 20:23

Ciekawe co powie Marotta

Luki165 05.02.2023 20:23

To ja juz wole za ciut mniejsze pieniądze Smallinga niz Vrija

Towarzysz 05.02.2023 20:22

Gorzej niż amator

VVujek 05.02.2023 20:22

To przecież jak amator

Cny 05.02.2023 20:22

dzonny ale on nie powiedział że chce maticia

Adriano_forever 05.02.2023 20:22

trochę późno

VVujek 05.02.2023 20:22

Nie wiem dziwne , Marotta kazał mu szukać nowego klubu i ostatecznie go nie sprzedał xd

Adriano_forever 05.02.2023 20:22

ma 31 lat

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:22

tak samo jak mówiłem już rok temu, że De Vrij może nie przedłużyć, bo chce spróbowac się w innej lidze

Dzonyy 05.02.2023 20:22

Matica to bym nawet na pol roku tu nie chcial

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:21

Tak, przewidziałem

Cny 05.02.2023 20:21

tzn nie powinno

Cny 05.02.2023 20:21

ale tu nie chodzi o agentów

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:21

Roma Maticia sobie podpisała chyba tylko na rok

VVujek 05.02.2023 20:21

Powiem, że fajnie ten Oristanio wygląda , szczególnie technicznie jest dobry , łatwość prowadzenia piłki

Towarzysz 05.02.2023 20:21

Ja wierzę znawcy bo on przewidział na pewno się zna

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

a potem takie Dżekowizny są na dwuletnich wysokich kontraktach

Luki165 05.02.2023 20:20

Tylko określonych agentow

Luki165 05.02.2023 20:20

Nie nawyków

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

brać*

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

brak dziada

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

dokł Cny

Cny 05.02.2023 20:20

ja uważam że nasz pion sportowy kurczowo trzyma się starych złych nawyków

Luki165 05.02.2023 20:20

I pewne miejsce

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:20

ciekawe czy są szanse na N'dicke

Orzeu 05.02.2023 20:20

i samym Smallingiem się tego nie załata

Adriano_forever 05.02.2023 20:20

zainwestować z czego?

Luki165 05.02.2023 20:20

Villareal polozyl blisko 4

Cny 05.02.2023 20:19

widzicie bo macie inne Zal żenią, zakładacie że nasz klub działa w ciężkich warunkach i pion sportowy robi co moze

Dzonyy 05.02.2023 20:19

jesli co jest prawda?

Orzeu 05.02.2023 20:19

w obronę

Orzeu 05.02.2023 20:19

de vrij jak odejdzie też to będzie problem bo będzie trzeba poważnie zainwestować

VVujek 05.02.2023 20:19

Jeśli to prawda, to tak przez zachowanie klubu

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:19

De Vrij sapał kiedyś o Anglii i Hiszpanii

Luki165 05.02.2023 20:19

Pare groszy wpadnie

VVujek 05.02.2023 20:19

Nadepną od tyłu rywala , wyglądało, że specjalnie

Orzeu 05.02.2023 20:19

nom 3,3 mln euro dla Interu

Dzonyy 05.02.2023 20:19

Poza tym co takiego strasznego jest w tych 3 bankach dla Smaldiniego? Teraz za byle pokemona trzeba dac kilka baniek.

Orzeu 05.02.2023 20:19

jak ma ofertę 3.8 mln za sezon na stole i nie chce podpisać to nie podpisze

Luki165 05.02.2023 20:19

Zaniolo za chwile w Galacie

Orzeu 05.02.2023 20:18

ale de Vrij to nie jest niewolnik

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:18

Co? Przez zachowanie klubu odszedł Skriniar przenajświętszy

Dzonyy 05.02.2023 20:18

A moze Dewryj nie chce podpisac. Brales to pod uwage?

Cny 05.02.2023 20:18

tyylko jak muszą obniżać to nie daje się 3,5m smallingowi a puszcza się re Vrija za darmo, no blagam

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

niezasłużoną

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

a robimy im reklamę

Adriano_forever 05.02.2023 20:18

no ale w sprawozdaniu nic to nie zmieni czy bedziemy grac z nimi czy bez nich

Orzeu 05.02.2023 20:18

widocznie tak się (o dziwo) bardziej opłaca

VVujek 05.02.2023 20:18

Co mam ci opisać Znawca ?

Orzeu 05.02.2023 20:17

no właśnie Dzonyy

Dzonyy 05.02.2023 20:17

A nie ma kogos innego na ich miejsce

Dzonyy 05.02.2023 20:17

Jesli digitalbits nie padnie

Dzonyy 05.02.2023 20:17

Moze nie sciagaja tego bo potem bedzie kogo sadzic np

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:17

jak np. samochód z dużym silnikiem

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

no X kurde D

Orzeu 05.02.2023 20:17

no widocznie to nie takie proste

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

a kasy z tego nie ma

Cny 05.02.2023 20:17

spoko rozumiem że musza

ZnawcaCalcio 05.02.2023 20:17

Jak kogoś na coś ine stać to tego nie kupujesz lub sprzedajesz

Adriano_forever 05.02.2023 20:17

a digital na koszulkach

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625398

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się