Archiwum shoutboksa

VVujek 04.02.2023 19:18

Straszne

VVujek 04.02.2023 19:17

17/18

VVujek 04.02.2023 19:17

Mając 17 lat xd

Kredence 04.02.2023 19:17

Zresztą esposito nie poradził sobie nawet w spal i musieli przerwać wypożyczenie

Kredence 04.02.2023 19:16

Grać tam słabo to spory wyczyn

Kredence 04.02.2023 19:16

W Belgii to mało kto się nie odnajduje

VVujek 04.02.2023 19:15

Niekiedy bywa też tak , że zawodnik nie odnajduje się w danej lidze co nie znaczy że jest słaby.

VVujek 04.02.2023 19:14

Gość ma talent , co z tym zrobi nie wiadomo...

VVujek 04.02.2023 19:14

Esposito pokazał wysoki poziom w Basel , oglądałem wiele meczów między innymi dwa z uwczesnym wiceliderem L1 OM. Pokazał się z bardzo dobrej strony

KibicInteru 04.02.2023 19:14

Kozackie*

KibicInteru 04.02.2023 19:13

Taki CDK miał koazakie statsy w belgii a we Włoszech nic

KibicInteru 04.02.2023 19:12

W takim abderleccie esposito by musiał mocno wyróżniać żeby zwrócić na niego uwage

VVujek 04.02.2023 19:12

Czaisz że oni w takim kryzysie nieieli sensu stawiać na nie swojego zawodnika

KibicInteru 04.02.2023 19:12

Teraz są słabi, czaisz?

KibicInteru 04.02.2023 19:11

Ale kogo obchodzi że to topowy klub

VVujek 04.02.2023 19:11

Tam wielką sraczka się zrobiła przez wyniki

Kredence 04.02.2023 19:11

Belgia to nie Włochy jakby espo cokolwiek pokazywał to by grał

VVujek 04.02.2023 19:10

Jezu ale to topowy Belgijski klub czaisz czy nie ?

KibicInteru 04.02.2023 19:10

11 miejsce to żaden top

VVujek 04.02.2023 19:09

Przecież Anderlecht to belgijski Top i i są tam mistrzowskie oczekiwania . To że teraz kupę grają tym bardziej sprawiło ,że Espo mało grał

Kredence 04.02.2023 19:08

No chyba że któryś będzie się niesamowicie wyróżniać to dać szansę

Seba 04.02.2023 19:08

parada sezonu

Seba 04.02.2023 19:08

Niczym Wakabayashi, czy inny Wakashimazu :o

Kredence 04.02.2023 19:08

Trzeba podbijac wartość tych gowniakow i ich sprzedawać

KibicInteru 04.02.2023 19:07

Vicario :o

KibicInteru 04.02.2023 19:04

Jeśli w belgijskim sredniaku gość gra mało to też nie jest powód do optymizmu

VVujek 04.02.2023 19:03

Esposito stwierdził , że za mało gra i spier*olił xd by nie marnować czasu na ławce

KibicInteru 04.02.2023 19:02

Dimarco gra u nas regularnie, Casadei i Ponamonti po 20mln, ten Fabbian też coś nam pewnie da

KibicInteru 04.02.2023 19:02

Ostatnio i tak ta nasza primka jest lepiej zarządzana

VVujek 04.02.2023 19:02

Może jeszcze się ogarnąć bo talent ma. Ja nie skreślam tak szybko.

Seba 04.02.2023 19:01

może ktoś się nabierze

Seba 04.02.2023 19:01

dlatego jak mu wyjdzie te pół roku, to od razu wystawiać na listę transferową

VVujek 04.02.2023 19:01

Wcale mi nie głupio bo ja ci zadałem pytanie,a nie stwierdziłem fakt

KibicInteru 04.02.2023 19:00

Jakby ktoś dał z czasem z 10mln to by było super

Seba 04.02.2023 19:00

kaczka

Seba 04.02.2023 18:59

kaszka to maks co może z niego być

andyvdm 04.02.2023 18:59

Empoli to max co go czeka

andyvdm 04.02.2023 18:59

Typ ma mentalnośc balotelliego tylko 5x mniej talentu

andyvdm 04.02.2023 18:58

I co wujek łyso

KibicInteru 04.02.2023 18:57

Tak to jeszcze się można łudzić że się ogarnie

KibicInteru 04.02.2023 18:57

Jakby dostawał mało minut w belgijskim sredniaku bez powodu to by było jeszcze gorzej

Seba 04.02.2023 18:55

Też miał tam jakieś akcje i go już nie chcieli

VVujek 04.02.2023 18:54

To czemu skrócił , bo mało grał prawdopodobnie. Natomiast ty myślisz siać ferment i później ludzie powtarzają.

andyvdm 04.02.2023 18:51

Chyba miesiąc ponad można być pod wrażeniem

andyvdm 04.02.2023 18:50

Koreła i tka długo wytrzymał tym razem należą mu się brawa

andyvdm 04.02.2023 18:49

To czemu skrócili wypożyczenie

VVujek 04.02.2023 18:49

Bo w Basel owszem były 2 sytuację.

VVujek 04.02.2023 18:47

Esposito coś odwalił w tym Anderlechcie czy tylko tak sobie głupoty piszesz Andy

Seba 04.02.2023 18:41

Satriano kolejny pionek, który przepadnie na wypożyczeniach

coco 04.02.2023 18:31

kolejna dobra wiadomość dzisiaj

KibicInteru 04.02.2023 18:30

Correa kontuzja ...

andyvdm 04.02.2023 18:19

Za miesiąc zacznie dymic w Bari i cyk kolejne wypożyczenie gdzieś latem

andyvdm 04.02.2023 18:16

Esposito co pół orku ma debiut

Czaglar 04.02.2023 18:10

Pawełek Dybała 2 asysty po 10 minutach gry, a my skończyliśmy z Lakaka

Adriano_forever 04.02.2023 18:02

ile to już tych debiutów miał ?

Towarzysz 04.02.2023 17:50

Esposito gol w debiucie

Towarzysz 04.02.2023 17:50

Jak tam hejterzy

andyvdm 04.02.2023 17:25

To już lepiej Romę z Empoli z braku laku

andyvdm 04.02.2023 17:24

A po co miałbym to oglądać

mroowa111 04.02.2023 17:20

newcastle west ham polecam dzis o18.30

VVujek 04.02.2023 17:01

Tymczasem na jufepolen mania prześladowcza trwa w najlepsze.

andyvdm 04.02.2023 16:43

Ale gównomecze w tej kolejce poza derbami

VVujek 04.02.2023 16:38

Nie rozumiem czemu nie zaliczyło asysty Esposito , on podawał do strzelca bramki

VVujek 04.02.2023 16:37

taboret za to jest duża szansa zarobku

Dzonyy 04.02.2023 16:23

Klopisko widzę na dziurę dodtaje

taboret 04.02.2023 16:20

Wujek nie sledz ludzi na wypozyczeniach bo jest 5% szansy ze wystapia w Interze

andyvdm 04.02.2023 16:16

Futbolową uczta się szykuje

VVujek 04.02.2023 16:01

Dziś Zinho vs Oristanio i Stankovic

Luki165 04.02.2023 15:50

Arsenal przegrał uuu

Orzeu 04.02.2023 15:43

Radja gol i już 3:4

VVujek 04.02.2023 15:36

Mula ławka, ale widzę , że wraca po jakiejś kontuzji

VVujek 04.02.2023 15:26

Casadei w 1 składzie wyjdzie dziś o 16

Orzeu 04.02.2023 15:25

Radja asysta

Luki165 04.02.2023 15:24

Az sobie obejrze

Luki165 04.02.2023 15:23

Jutro Fabbian w tvp sport bedzie

Luki165 04.02.2023 15:22

Ja wczoraj za to oglądałem sobie derby co wygraliśmy 4 2. To Lukaku byla polowa co jest teraz

VVujek 04.02.2023 15:22

Jeszcze dziś sobie Mulattieriego zobaczę :D Widziałem już go w poprzednim sezonie

VVujek 04.02.2023 15:21

Co z tym zrobi*

VVujek 04.02.2023 15:21

Esposito ma atrybuty by coś osiągnąć , co z tym zrobić nie wiadomo. Świetnie ułożona noga jak u Dimarco

ZnawcaCalcio 04.02.2023 15:19

Esposito chyba ma burdel w głowie żeby coś osiągnąć

VVujek 04.02.2023 15:19

Dobry debiut gol i asysta

VVujek 04.02.2023 15:19

Koniec oglądania schodzi

VVujek 04.02.2023 15:16

Espo asysta

Orzeu 04.02.2023 15:16

oho Radja debiutuje w tym meczu gdzie Esposito gra :D

ZnawcaCalcio 04.02.2023 15:14

oglądam sobie urywki finału LM 09/10 i to wygląda tak absurdalnie, że kiedyś wygrywaliśmy, a teraz nie stać nas na wydanie nawet 3 mln euro...Już pewnie drugi raz tego nie przeżyjemy...

Orzeu 04.02.2023 15:12

a tymczasem Venezia zmierza ku Serie C

VVujek 04.02.2023 15:06

No dokładnie, dlatego łatwiej powiedzieć że nic z niego nie będzie xd i masz większy % że trafisz

Kredence 04.02.2023 15:05

Szansa że iliev kiedykolwiek zagra dla Interu jest bliska zeru

Klinsi64 04.02.2023 15:05

eksperci od młodzieży istnieją,ale u nas ich nie ma

Orzeu 04.02.2023 15:04

jak nie, to wypożyczenie i może się rozwinie jak Dimarco

Klinsi64 04.02.2023 15:04

od pierwszego do pierwszego

VVujek 04.02.2023 15:04

Od młodzieży nie znajdziesz eksperta bo wszyscy się mylą.

Orzeu 04.02.2023 15:04

jak będą to pieniądze typu Chelsea - Casadei to skończy się na sprzedaży

Klinsi64 04.02.2023 15:04

Inter nie ma planu na sam Inter a co dopiero na gówniaków

Orzeu 04.02.2023 15:04

wzystko się rozbije o to kto przyjdzie i ile zaoferuje :D

Luki165 04.02.2023 15:03

Ale wszystko sie rozbije o plan jaki ma na niego Inter

Orzeu 04.02.2023 15:03

(y)

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się