Archiwum shoutboksa

Dzonyy 04.02.2023 14:20

XD

Luki165 04.02.2023 14:19

Beka ze ośrodka treningowego Inter wyciśnie więcej kasy niz z koszulki xD

VVujek 04.02.2023 14:19

Esposito w 1 składzie xd

Czaglar 04.02.2023 14:18

lakaka rośnie, ale w wszerz

VVujek 04.02.2023 14:16

Lukaku owszem przypominał ostatnio piłkarza, ale Correa ?

Lopez 04.02.2023 14:09

rośnie równomiernie z długami zhanga

Orzeu 04.02.2023 14:08

Correa rośnie

nicolas80 04.02.2023 14:05

amen

nicolas80 04.02.2023 14:03

Inzaghi: Mam nadzieję, że doprowadzę wszystkich do formy, Lukaku rośnie jak i Correa.

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

są w tych aspektach z 2 poziomy wyżej

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

bazy treningowe, stadiony

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

zupełnie inny świat

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:19

ale gdzie Włochom do Bundesligi czy Primera Division?

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:18

Zawsze będzie Serie A topową ligą

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:18

Xucatlan 04.02.2023 11:39 Bez przesady z tym czarnowidztwem. Patrzycie przez pryzmat Anglii i tu faktycznie Serie A wydaje się biedna, ale Hiszpania? Niemcy? Francja? Tam jest tak samo albo i gorzej. Dlatego nie ma zagrożenia, że Serie A przestanie być topową ligą.

ZnawcaCalcio 04.02.2023 13:18

w sumie ja też bym nie chciał z taką osobą współpracować, a kwestia sponsora to jest gigantyczna kompromitacja Zhanga Jr.

Tom_Hardy 04.02.2023 12:50

A reszta to ch

Tom_Hardy 04.02.2023 12:50

Alibaby sraby i inne digitalbitse. To wszystko to gowno

Tom_Hardy 04.02.2023 12:49

Żaden poważny fundusz nie bedzie chcial kupic Interu w ktorym udzialowcem zostanie w dalszym ciagu, oszust i dluznik z chin

Claudio 04.02.2023 12:48

tak piszemy o gównianej i biednej SerieA. Ok a kto poza klubami Angielskimi, PSG, Bayernem i może Realem może sobie teraz pozwolić na mocne transfery?

KibicInteru 04.02.2023 12:08

W sumie z hiszpańskiej i francuskiej nawet więcej wyciągają

KibicInteru 04.02.2023 12:04

Tak jak i inne ligi

andyvdm 04.02.2023 11:58

Serie A to suoermarket dla Anglii i PSG

KibicInteru 04.02.2023 11:43

Albo cos jest najlepsze albo gowniane

KibicInteru 04.02.2023 11:42

No tak niektórzy widzą futbol

Xucatlan 04.02.2023 11:39

Chyba, że uznać, że jest tylko jedna topowa liga, a reszta ogórki.

Xucatlan 04.02.2023 11:39

Bez przesady z tym czarnowidztwem. Patrzycie przez pryzmat Anglii i tu faktycznie Serie A wydaje się biedna, ale Hiszpania? Niemcy? Francja? Tam jest tak samo albo i gorzej. Dlatego nie ma zagrożenia, że Serie A przestanie być topową ligą.

VVujek 04.02.2023 11:28

To ostatni czas by coś zmieniac póki SerieA jest jeszcze pamiętana jako topowa liga.. Z czasem będzie trudniej

Klinsi64 04.02.2023 10:54

dopóki cała włoska piłka sie nie zmieni serie a bedzie ubogim krewnym

Klinsi64 04.02.2023 10:52

to tylko pudrowanie trupa

VVujek 04.02.2023 10:09

To raczej nieuniknione, będzie nowy inwestor, albo właściciel.

Orzeu 04.02.2023 10:00

nom fajnie by było

coco 04.02.2023 09:52

Jednak będzie miał mój podziw że mu się to udało

coco 04.02.2023 09:51

Zhang za sterami z kasą z Ameryki, jak mu to wypali to serio skisnę

Orzeu 04.02.2023 09:48

coraz więcej amerykańskich właścicieli w Serie A

Orzeu 04.02.2023 09:48

jakiś fundusz (J.P. Morgan?) chce zainwestować w Serie A

Orzeu 04.02.2023 09:47

wszystko zmierza w kierunku USA

Orzeu 04.02.2023 09:47

oby

coco 04.02.2023 09:41

Czyżby Zhangowi udał się plan mniejszościowego udziałowca ? Hmmm ciekawe

coco 04.02.2023 09:39

La stampa - Da oltre Atlantico potrebbero arrivare gli inevitabili rinforzi economici per l’Inter. Secondo indiscrezioni già al termine di questa stagione nell’azionariato nerazzurro potrebbe entrare un fondo americano

martins2000 04.02.2023 09:27

Dlatego już nas nie ma w tej grze

martins2000 04.02.2023 09:26

Sport": Bayern Monachium zgodzi się na transfer Benjamina Pavarda do FC Barcelony, ale tylko jeśli Blaugrana wyłoży 30 mln euro!

Towarzysz 04.02.2023 00:41

ten jLO i Bart to jedyne myślące istoty na ich forum

VVujek 04.02.2023 00:08

I lubią stawiać chochoły

VVujek 04.02.2023 00:07

Oni tam mają jakąś manie prześladowczą

Imrahil 03.02.2023 23:36

mowa o "farsopoli 2006"

Imrahil 03.02.2023 23:36

" nasza obrona obaliła wówczas wszystkie tezy przeciwników z nawiązką" świeżynka z juvepoland

Towarzysz 03.02.2023 22:54

witam trypleta już jest czy napisać później

Klinsi64 03.02.2023 22:05

wierzyciele tej żołtej chińskiej podróbki też by zobaczyli te 250 mln

pluto11 03.02.2023 21:03

Zobaczył bym jak tam te ich nowe 200 mln na 2 zawodników gra

pluto11 03.02.2023 21:02

Gdzie znajdę link do Chelsea może ktoś podrzuci

Orzeu 03.02.2023 20:58

Tom_Hardy 03.02.2023 20:39 Podobno prokuratura bierze sie za przejecie Milanu przez Redbird

Orzeu 03.02.2023 20:58

coco 03.02.2023 19:31 C&F - Inter, l'8 marzo il Tribunale di Milano è chiamato a esprimersi in merito alla disputa tra Zhang e i suoi creditori, che chiedono di poter pignorare i suoi beni italiani e quindi le quote del club. Prima udienza 8 marzo 2023 alle ore 10.

Orzeu 03.02.2023 20:58

typowe grzanie mediów przed Derbami, zobaczcie nawet na te 2 wpisy :D

Orzeu 03.02.2023 20:57

i chyba każdy to powinien tu wiedzieć już

Orzeu 03.02.2023 20:57

gówno Zhangowi zrobią

Dzonyy 03.02.2023 20:52

Beda sie nad tym zachwycac?

HB 03.02.2023 20:40

HOW MUCH IS THE FISH

Tom_Hardy 03.02.2023 20:39

Podobno prokuratura bierze sie za przejecie Milanu przez Redbird

rafi27 03.02.2023 20:16

może zamkną Zhang-a w więzieniu to szybciej.... :)

VVujek 03.02.2023 19:54

To potrwa

VVujek 03.02.2023 19:53

Myślę, że zmiana właściciela jest kwestią czasu. Max 2-3 lata

coco 03.02.2023 19:45

Jeszcze piękne jest to że Milan ma parodystę na bramce to media przyczepiły się że nasz na wylocie, no jaja normalnie sobie ktoś robi

coco 03.02.2023 19:44

rozumiem że mamy problemy i Zhang je ma, ale nie mogłoby to wyjść po meczu, tylko akurat przed ?

coco 03.02.2023 19:44

to jedno i raczej większość z nas ma takie samo zdanie na ten temat, jednak czemu zawsze gówno wybija przed ważnym meczem ?

Luki165 03.02.2023 19:37

Gosc ma takie problemy, a uczepił sie tego klubu jak g@wno okrętu i próbuje dryfować

Luki165 03.02.2023 19:36

Nic tylko czekać jak nas zlicytują

andyvdm 03.02.2023 19:33

Zaraz komornik wjedzie i zacznie ławki wynosić z San Siro

coco 03.02.2023 19:31

C&F - Inter, l'8 marzo il Tribunale di Milano è chiamato a esprimersi in merito alla disputa tra Zhang e i suoi creditori, che chiedono di poter pignorare i suoi beni italiani e quindi le quote del club. Prima udienza 8 marzo 2023 alle ore 10.

rafi27 03.02.2023 19:25

Muzeum, Tour i Wystawa będą zamknięte tego 5.02.23

rafi27 03.02.2023 19:23

Akurat tego 5.02.23 nie bedzie możliwości zwiedzania

andyvdm 03.02.2023 19:23

W dniu meczu to na pewno nie

rafi27 03.02.2023 19:22

CNS87 i Luki165: tu macie info ze strony oficjalnej:Vi informiamo che domenica 5 febbraio il Museo & Tour e la Mostra rimarranno chiusi.

Luki165 03.02.2023 19:13

Tak można ale nie wiem czy q dniu meczu jest to mozliwe

CNS87 03.02.2023 18:06

Siema Panowie czy orientuje się ktoś z was czy na stadionie można kupić bilet na tur po San siro?

Czaglar 03.02.2023 17:56

Co ta chinszczyzna przebrzydla znów nawywijala

Tom_Hardy 03.02.2023 17:48

Won z żółtym

coco 03.02.2023 17:31

C&F - Zhang non ripaga un debito da oltre 300 milioni di dollari verso China Construction Bank: i creditori gli fanno causa negli USA

interista1987 03.02.2023 16:59

kasa misiu kasa

Klinsi64 03.02.2023 16:47

a nie Brazao i Radu?

martins2000 03.02.2023 16:20

Neto ma zastąpić Handanovica

andyvdm 03.02.2023 14:58

Scalvini powinien jeszcze ze - 3 lata w topowym klubie serie A pograć a nie do Anglii się pchać w tym wieku

martins2000 03.02.2023 14:22

Kasa kasa kasa

Cny 03.02.2023 14:20

wszyscy w tej Anglii się nie zmieszczą

martins2000 03.02.2023 14:18

Agent nie chce zdradzać

martins2000 03.02.2023 14:18

Ciekawe którzy to

martins2000 03.02.2023 14:18

Scalvini ponoć za 50 mln do Anglii ma iść

andyvdm 03.02.2023 14:14

To uczucie kiedy Ibter nie może przebić oferty Atalanty

Lopez 03.02.2023 14:13

za gościa który będzie miał rok do końca kontraktu i jest wyceniany na około 10 baniek ?

martins2000 03.02.2023 14:11

Atalanta skłonna wyłożyć 20 mln za Becao

kibix 03.02.2023 14:08

Co nie zmienia faktu że hamburggeryka nie ma historii podobnie jak upaina

ZnawcaCalcio 03.02.2023 10:55

obejrzałbym coś takiego o Interze xd

Dzonyy 03.02.2023 10:50

mmistrzostwa w basebalu starsze niz Inter :d

Dzonyy 03.02.2023 10:50

Troche pudlo xucatalan :D

Xucatlan 03.02.2023 10:49

No właśnie, kwestie ekonomiczne są ważne... I tu winy sporo ponoszą właściciele klubów, którzy duże stadiony miejskie chcą zastępować kurnikami za to ze znacznie droższymi biletami. Politycy mogą potem używać tego argumentu i to trafia do ludzi.

rafi27 03.02.2023 10:44

jak nie wiadomo o co chodzi.....to chodzi o pieniądze.... :)

Jedrula 03.02.2023 10:39

na euro stadiony wybudują miasta i długoterminowo nie wiem, czy wiele to zmieni, jak nie będa one należały do klubów

rafi27 03.02.2023 10:36

hehe, dobre :)

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się