Archiwum shoutboksa

nicolas80 02.02.2023 12:30

odłóż emocję na bok i zastanów sięspokojnie co będzie optymalne

Andrzej1985 02.02.2023 12:30

🤔🤔🤔

Andrzej1985 02.02.2023 12:28

Odet darmian nie jest slepszy od Skiniara jako obrońca.Ale kiedy zagra na jego pozycji to nie ma Tragedi i jak darmian zagra np w Derbach a nie Skiniar To się osłabiony jak uważasz?

VVujek 02.02.2023 12:28

Gratuluję

VVujek 02.02.2023 12:28

U ciebie rozum to tylko słowo.

Odet 02.02.2023 12:27

cieszę się VVujku że mogłem Ci pomóc, podszkolić, nauczyć

Odet 02.02.2023 12:27

off top: VVujek gratuluje nauki nowego słowa, do wczoraj nie wiedziałes że jest coś takiego jak rozum, a dziś i wczoraj wieczorem piszesz o tm wszędzie

nicolas80 02.02.2023 12:26

Dzeko i skriniar wypoczęci zacznął od początku

Odet 02.02.2023 12:26

szykuje sie na te mecze

Odet 02.02.2023 12:26

gra ostatnio , przynajmniej z Napoli i Malenam bardzo dobrze

Odet 02.02.2023 12:26

w ataku powinien wystąpić Dzeko

nicolas80 02.02.2023 12:25

teraz dobrze akurat piszę w tej sprawie

Odet 02.02.2023 12:25

a

Odet 02.02.2023 12:25

a w Milanie lewa strona jest najgroźniejsz

VVujek 02.02.2023 12:25

Oho Odet znowu wymyśla rzeczy z którymi zaraz będzie walczył , tak jak wcześniej pisałem. Klasyczny Don Kichot

nicolas80 02.02.2023 12:25

na pewno zagra skriniar z darmianem

Odet 02.02.2023 12:25

bo Denzel mnie wkurza dezyzyjnościa

Odet 02.02.2023 12:25

osobiście wolałbym żeby grał Skriniar, a na prawym wahadle Darmian

Odet 02.02.2023 12:24

powinien zagrac Skriniar, ale pewnie zagra Darmian

nicolas80 02.02.2023 12:24

no trochęto tak wygląda

Odet 02.02.2023 12:24

zgadzam się wyjątkowo z nicalasem80

Odet 02.02.2023 12:24

zaraz PSG sie połapie i zerwie umowę ze Skriniarem, żeby podebrać nam Darmiana

nicolas80 02.02.2023 12:24

dokładnie. milan największe zagrozenie ma z lewej strony

Odet 02.02.2023 12:23

SB to jednak stan umysłu. Zaraz się dowiemy (o ile już se nie dowiedzieliśmy) , że Darmian jest lepszy od Skriniara...

Xucatlan 02.02.2023 12:23

Milan ma na lewej Theo i Leao i Inzaghi może wpaść na pomysł, żeby podobnie jak w meczu z Napoli 'zamordować' lewą flankę rywala i powtórzyć manewr ze Skriniarem w obronie i Darmianem na wahadle.

VVujek 02.02.2023 12:21

Ja myślę, że jednak zagra Darmian

Andrzej1985 02.02.2023 12:20

To życzę mu żeby tam zagrał znów w derbach fajnie się go ogląda na Tej pozycji

nicolas80 02.02.2023 12:20

ale ja tego nie zaprzeczam i też uwazam darmiana za bardzo solidnego na którym mozna polegać

nicolas80 02.02.2023 12:19

jak zagrra całą rundęna tej pozycji to wtedy będzie mozna ocenić jego wartość na tej pozycji

Andrzej1985 02.02.2023 12:19

Darmian to jest prawdziwy profesjonalista gdzie mnie nie wystawi na boisku tak dam z siebie wszystko mieć Takich 11 Darmianow sztos

nicolas80 02.02.2023 12:18

dobrze gra ale spokojnie to nie jest klasyczny środkowy obrońca

Orzeu 02.02.2023 12:17

jak to nie można wpadać w huraoptymizm przecież Darmian gra dobrze za każdym razem jak wychodzi na boisko

Orzeu 02.02.2023 12:17

nom będzie grał

nicolas80 02.02.2023 12:17

darmian fajnie zagrał ale to jest jeden mecz. więć nie mozna już wpadać w hura optymizm i twierdzić że tak będzie w każdym meczu

Andrzej1985 02.02.2023 12:17

A wysłał już Ci Inazgi z swoim sztabem skład na derby Bo ja Tak to jak byś był taki uprzejmy wrzuć go Tutaj

nicolas80 02.02.2023 12:15

to że odchodzi do Psg teraz nie ma znaczenia dla trenera

nicolas80 02.02.2023 12:14

bo skriniar ma kontrakt i na milan jest wypoczęty. dodatkowo jest lepszym obońcą od darmiana

Luki165 02.02.2023 12:14

Szymon wystawi Skriniara w derbach przecież to wręcz pewne. Beda inne mecze gdzie bedzie możliwość grania bez niego.

Andrzej1985 02.02.2023 12:13

Nikos a czemu miałby wskoczyć do 11 jedenastki gdzie Darmian ogarnia i to Mega

Luki165 02.02.2023 12:12

W obu meczach rozkręcal sie powoli zeby na koniec moc ocenic jego wystep pozytywnie

Luki165 02.02.2023 12:12

Taka ciekawostka. Lukaku w tym roku dwa mecze w podstawie, dwa zwyciestwa z Napoli i Atalanta

nicolas80 02.02.2023 12:12

skriniar napewno zagra od początku

Andrzej1985 02.02.2023 12:10

Darmian To śmiało zastępuje Słowaka i prawa foanka darmian z dumfrisem dobre wyglądają i niech Szymon Tego nie zmienia.Jak było widać w dwóch ostatnich meczach dał radę o ikt nie płakał po Słowaku

nicolas80 02.02.2023 12:08

w napadzie LULA? czy jednak Dzeko?

nicolas80 02.02.2023 12:07

skriniar ma grać od początku. pewnie darmian na wahadło

nicolas80 02.02.2023 12:06

derby coraz bliżej. dawno nie byliśmy tak zdecydowanym faworytem

Orzeu 02.02.2023 12:05

i to zapewne nie wszystko oprócz Brozovicia Inter będzie musiał zarobić dodatkowo w okienko minimum 100 mln

Odet 02.02.2023 12:03

dokł i 3 dni przed Derbami

nicolas80 02.02.2023 12:03

tak napewno dzień po zakończeniu okienka transferowego

martins2000 02.02.2023 11:53

Brozovic wystawiony na sprzedaż

Orzeu 02.02.2023 11:32

fonik zablokowałeś sb

FReeFonix 02.02.2023 09:32

Tak samo Kasai probujący dalej skakać xD

FReeFonix 02.02.2023 09:31

Japończycy to są jakimiś robotami

martins2000 02.02.2023 06:26

Chelsea może nawet teraz trzy 11 ki wystawić, nieźle, ciekawe jak to poukładają

Towarzysz 02.02.2023 00:00

55 lat a ten jedzie grać do 2 ligi portugalskiej

Towarzysz 01.02.2023 23:59

Kazuyoshi Miura, co za gość

VVujek 01.02.2023 23:34

Jeżeli dla kogoś CN to jakieś autorytety to gratuluję

VVujek 01.02.2023 23:33

Zresztą oni nie są żadnym wyznacznikiem , każdy ma swój rozum

VVujek 01.02.2023 23:33

CN nie zajęło stanowiska , no rzeczywiście wyjaśnili xd

andyvdm 01.02.2023 23:14

Kumbulla się wydawał że będzie kozakiem jak był w Hellasie a zgownial totalnie w tej Romie

Adriano_forever 01.02.2023 23:06

i przegrać

andyvdm 01.02.2023 22:59

Ale by była beka finał z Cremonese grać

andyvdm 01.02.2023 22:59

Cremonese idzie po finał

pablo77 01.02.2023 22:58

Roma xD

andyvdm 01.02.2023 22:53

Smalldini a nue jakiś Pavard

pablo77 01.02.2023 22:52

nie bedzie zadnego pavarda

pablo77 01.02.2023 22:52

Jakiego pavarda

madvillain666 01.02.2023 22:50

Czyli co, Marotta zapłaci za transfer Pavarda Dumfriesem i jego potencjalnym transferem?

ANIOL 01.02.2023 22:50

Ja pjerdole roma obciach w chooj

pablo77 01.02.2023 22:46

Inter bedzie bo ma autostrade

Towarzysz 01.02.2023 22:43

jakieś Lazio - Cremonese

Towarzysz 01.02.2023 22:43

a tak to będzie jeden z najdziwniejszych finałów ostatnich lat w pw

Towarzysz 01.02.2023 22:43

Szkoda, chciałem finału z nimi

pablo77 01.02.2023 22:41

jak miło z ich strony.

pablo77 01.02.2023 22:41

o roma wyperdala z coppa italia :)

Towarzysz 01.02.2023 22:15

W końcu po kontuzji

Towarzysz 01.02.2023 22:15

Agoume pełne spotkanie rozegrał

pablo77 01.02.2023 22:03

zderzenie glowkami

pablo77 01.02.2023 22:03

w glowe dostal

darek666sz 01.02.2023 21:55

Ramos kontuzja czy zmiana taktyczna?

Dzonyy 01.02.2023 21:52

Jak idzie ROmie?

FReeFonix 01.02.2023 21:49

https://www.youtube.com/watch?v=SJOultlC36g nawet niezla przerobka Kayah, ale badaj to

Xucatlan 01.02.2023 21:48

Ależ Belotti to trup. Przykro patrzeć.

FReeFonix 01.02.2023 21:48

6.02 Ci wysle

FReeFonix 01.02.2023 21:48

Bo to wychodzi 7 lutego dopiero hah

HB 01.02.2023 21:48

ale nie mam jak pobrac ;S

HB 01.02.2023 21:48

no to zrobilem

FReeFonix 01.02.2023 21:48

wcisnij extended i masz tam przycisk play

HB 01.02.2023 21:44

eh co mi preordera wrzucasz jakiegos, co mam teraz z tym zrobic mordo

HB 01.02.2023 21:40

patrz coś z PL

HB 01.02.2023 21:38

no nieźle to brzmi, meduza ostatnio na fali

Towarzysz 01.02.2023 21:22

Te wyjaśnienia ostatnimi czasy na fcinter.pl to są tylko życzeniowe

HB 01.02.2023 21:12

miło obserwować transferowe szach mat w wykonaniu Chelsea. Niech żyje romantyczna piłka. PRECZ z superligą tylko dla bogatych! ! ! 1 1

HB 01.02.2023 21:08

andy gimbaza z fcinter zostala wyjasniona

Towarzysz 01.02.2023 20:40

Skriniar powiedział że jak użytkownicy fcinter.pl nie cofną swoich słów to wy..ierdala

Towarzysz 01.02.2023 20:40

Ujawniono już nieoficjalnie treść rozmowy Skriniara z cn

andyvdm 01.02.2023 20:02

Jakieś pozwy długi podrabiane podpisy

andyvdm 01.02.2023 20:02

No sraczka z Zhangiem od dawna jest

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się