Archiwum shoutboksa

andyvdm 01.02.2023 14:22

Głupi jest ten kto zwodzi czy ten co daje się zwodzic?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:22

kiedy powinien był to powiedzieć?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:22

xD

VVujek 01.02.2023 14:22

Powinien położyć kawę na ławę a nie zwodzić klub do samego końca

VVujek 01.02.2023 14:21

Debilizm to bronienie Skriniara

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:21

debilizm

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:21

bo nie powiedział latem

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:21

a ty nie używaj argumentu, że Skriniar oszukał Inter

VVujek 01.02.2023 14:21

No mi się rzygać chce ja czytam obrońców Skriniara

VVujek 01.02.2023 14:20

To ty naucz się czytać i wbij sobie do głowy to ,że możliwość podpisania kontraktu 2 lata wcześniej czy rok wcześniej to twoje urojenie. Tego nie wiesz więc nie używaj tego jako argumentu

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:20

rzygać się chce czytając wasze idiotyczne opinie na temat tego transferu\

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:20

skoro piłkarz, to ma pieniądze, a jak ma pieniądze to wszystko mu jedno

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:20

bo z twojej perspektywy musi być to łatwe

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:19

Ty też z dnia na dzień podejmujesz decyzje o wyprowadzce, zmianie środowiska, jezyka, kultury i uj wie czego jeszcze?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:19

wiesz, że mógł taką decyzję podjąc w październiku, listopadzie itp, itd?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:19

Bardzo możliwe, że nie był jeszcze zdecydowany latem

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:19

SŁUCHAJ I NAUCZ SIĘ CZYTAĆ

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:18

nie był szczery xD

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:18

już sam przykład Perisicia powinien był im otworzyć oczy

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:18

jak widać nasi wolą w ostatniej chwili, bo zawsze dogadywali się

VVujek 01.02.2023 14:18

Zdrowy rozsądek jest taki , że Skriniar nie odchodzi z honorem. Bo nie był szczery wobec klubu

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:18

niektórzy tak robią

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:18

Mogliśmy nawet 2 lata przed końcem umowy

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:17

o niektórzy to przesadzają

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:17

tylko proszę o zdrowy rozsądek

VVujek 01.02.2023 14:17

To wy jakieś urojenia bierzecie za fakty twierdząc ,że mogliśmy wcześniej kontrakt podpisać

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:17

nie bronię go

VVujek 01.02.2023 14:16

Dobra broń dalej tego zdrajcę.

Odet 01.02.2023 14:16

cały VVujek, widzi tylko to co chce widzieć, a czego często nie ma

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:15

bo tam przynajmniej nie było ofert xd

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:15

Większa parodia niż z Hakanem i Dollarem

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:15

najpierw w wywiadzie podważasz pozycję swojego zawodnika, nie przyjmujesz 50 mln za niego, a na końcu płaczesz, że nie podpisał xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

VVujek 01.02.2023 14:15

Typ zmieniał agenta

VVujek 01.02.2023 14:15

Skąd ty wiesz ,że skriniar chciał wcześniej podjąć rozmowy o kontrakcie ? Xd

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:14

to jego wina

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:14

zawalił

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:14

i tyle

VVujek 01.02.2023 14:14

Proporcję bz pewnością na +

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:14

zesrał się ze Skriniarem

andyvdm 01.02.2023 14:14

Ja nie mam pretensji bo postrzegam piłkarza jako normalnego pracownika który dostaje wypłatę za pracę

VVujek 01.02.2023 14:14

Marotta robi co może i wiele udanych transferów na jego koncie

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:13

chcesz się spłakać to idź do Pana Marotty, który zawalił dwa letnie mercato z rzedu

VVujek 01.02.2023 14:13

Skriniar jest skończony w oczach kibiców , tylko pojedyncze jednostki traktują plucie w twarz jako deszcz

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:13

ale jak nasi ogarnęli, że podpisanie nowego kontraktu nie będzie wcale takie oczywiste to obudzili się z ręką w nocniku

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

my chcieliśmy go sprzedać latem, taka prawda jest

VVujek 01.02.2023 14:12

Chyba ty sam siebie wydymales xd

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

do tego głupie wypowiedzi, że obrońcę łatwiej zastąpić

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

sami siebie wydymaliśmy

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

xDDDDDDDD

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

gdzie nie mamy nawet 3 mln na Acerbiego

VVujek 01.02.2023 14:12

Pretensję o to że wydymał Inter wielmożny Hamsik

andyvdm 01.02.2023 14:12

Skriniar dał słowo harcerza

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

tym bardziej w sytuacji Interu

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:12

NIE MASZ PEWNOŚCI TO SPRZEDAJESZ

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:11

TO O CO PRETENSJE

VVujek 01.02.2023 14:11

I tak właśnie się stało

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:11

dałbym sobie rękę uciąć, że Skriniar nie powiedział, że podpisze kontrakt

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:11

Jakiś młody Słowak wydymał szczwanego lisa siedzącego w tym interesie wiele lat

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:10

to gorzej świadczy o Kobrze niż o Skriniarze xddd

andyvdm 01.02.2023 14:10

Wielomilionowe

andyvdm 01.02.2023 14:10

Tak się poważne interesy załatwia

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:10

hahaha

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:10

xDDDDDDDDD

andyvdm 01.02.2023 14:09

Był pewny na słowo xD

andyvdm 01.02.2023 14:09

Na gebe

VVujek 01.02.2023 14:09

Był pewny ,że podpiszę , umiesz czytać ?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:09

tak to jest jak czekasz do ostatniej chwili z rozmowami kontraktowymi

andyvdm 01.02.2023 14:09

A nie jakieś dogadywanie się jak b klasie

VVujek 01.02.2023 14:09

Marotta był pewny że podpiszę

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:09

NIeświadomy Inter nie wiedział, że ma rok kontraktu xD

andyvdm 01.02.2023 14:09

No jak nie można było podpisać to trzeba było przyjmować oferty

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:09

śmieszne

VVujek 01.02.2023 14:09

Prawda jest taka że wyruchał nieświadomy Inter

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:09

na pewno powiedział im w ostatniej chwili

VVujek 01.02.2023 14:08

Przecież Skriniar zmieniał agenta , więc nie gadajcie że można było wcześniej podpisać kontrakt nie wiedząc czy Skriniar chciał siadać wcześniej do rozmów

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:08

niektórzy żyją romantycznym futbolem xDDDDDDDD

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:08

dokł Andy

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

chytry traci dwa razy

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

bo po co płacić dodatkową prowizję skoro go zaraz sprzedamy

andyvdm 01.02.2023 14:07

A nie oczekiwać od piłkarza poświęceń wobe xklubu xD

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

Marotta chciał sprzedać go nie podpisując nowego kontraktu i teraz ma za swoje

andyvdm 01.02.2023 14:07

Nie chce podpisać rok wcześniej to wystawić i przyjmować oferty a jak nie to liczyć się ze będzie 0 euro

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

a obwinianie Skriniara za to jest śmieszne

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

sami siebie wyruchaliśmy

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

xDDDDDDDDDDD

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:07

czy Skriniar mówił w jakimś wywiadzie, że decyzję podjął w letnim mercato? Może zdecydował przed MŚ

VVujek 01.02.2023 14:06

No śmieszne , że pan Hamsik Interu wyruchał ten klub

andyvdm 01.02.2023 14:06

Tak samo czekanie do ostatniej chwili może podpisze może nie

andyvdm 01.02.2023 14:06

No jest

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:06

tak naprawdę nie wiedzieliśmy co miał w głowie latem

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:06

Dla mnie to jest śmieszne i tyle

andyvdm 01.02.2023 14:05

Czego nie rozumiesz

andyvdm 01.02.2023 14:05

Sprzedaj mnie za 80 mln jestem zawodnikiem z rocznym kontraktem każdy tyle da

VVujek 01.02.2023 14:04

To raczej oczekiwanie szczerości wobec klubu i kibiców. Przyjmijcie ofertę bo latem odejdę za darmo , można ?

ZnawcaCalcio 01.02.2023 14:00

druga sprawa, że takie oczekiwania wobec zawodnika, że będzie ratował dla nas budżet klubu jest żałosne

ZnawcaCalcio 01.02.2023 13:59

Towarzysz 01.02.2023 13:48 znawca nie zrozumiałeś chyba co autor miał na myśli

Nasir 01.02.2023 13:54

zwykla p0lka ktora leci na grubsza kieszen tfu przestan juz pisac o nim

Orzeu 01.02.2023 13:53

There is a sensational background that Inter let us know. Steven Zhang tried in every way, even offering well over 7 million euros and getting close to the offer of Paris Saint-Germain, but there is not even there it was the slightest opening of the player's entourage ."

Towarzysz 01.02.2023 13:50

są rokowania na top formę?

Towarzysz 01.02.2023 13:50

witam nicolas jak oceniasz wczorajszy występ correi

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się