Archiwum shoutboksa

Tom_Hardy 01.02.2023 19:59

Moze skriniar tez ze wzgl na chinola spada

Tom_Hardy 01.02.2023 19:59

Jakas sraczka musi byc tez z zhangiem

Tom_Hardy 01.02.2023 19:58

Nic nie wiemy

Tom_Hardy 01.02.2023 19:58

Troche gówno

andyvdm 01.02.2023 19:26

I jak tam robaczki żołnierze honoru odbieracie oświadczenie ultrasów

VVujek 01.02.2023 18:29

Próba nieudana

VVujek 01.02.2023 18:29

na pewno *

VVujek 01.02.2023 18:29

No tak , na pasmo to te same osoby które typują porażkę Interu...

VVujek 01.02.2023 18:28

Widzę próba zaszufladkowania tych którym zachowanie Skriniara nie pasuję

VVujek 01.02.2023 18:27

Klinsi64 01.02.2023 16:52 i ci sami którzy dla koszulki zrobiliby wszystko jadą później Skriniara za to,że skusiło go 25-30 mln xd

pablo77 01.02.2023 18:02

dla mnie mogą ich zdegradować

Towarzysz 01.02.2023 17:58

Właśnie o to chodzi, nie chcę wybielać Juve, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że najłatwiej im wybrnąć z tej sytuacji poprzez zrobienie z nich kozła ofiarnego - o co sami się zresztą prosili częstotliwością przekrętów

Golek 01.02.2023 17:57

Niemniej dla samej ligi to nic dobrego, bo takie cyrki raczej nie pomogą SerieA w niczym.

Golek 01.02.2023 17:56

Jak zaczną cisną taką Atalantę, Empoli, Genoę czy Sassuolo to może się rozlać na całą ligę.

Golek 01.02.2023 17:53

Poza pojedynczymi przypadkami to cięzko znaleźć klub, który by nie robił tej plusvalenzy w mniejszym bądź większym stopniu, czy to poprzez wymiany, sprzedaż młodych nic nie znaczących graczy po kilka milionów czy sprzedaż za X i odkup za X+1/2 mln. Juventus miał ten problem, że są na giełdzie, gdyby nie to nikt by się tak naprawdę sprawą nie zainteresował.

Towarzysz 01.02.2023 17:51

Albo uniewinnić Juventus i nie robić z tego takiego syfu

Towarzysz 01.02.2023 17:51

Ostatecznie uważam że powinna każda zamieszana drużyna dostać po łbie, tak chociaż trochę - po kilka punktów

Towarzysz 01.02.2023 17:50

Tyle, że nie brały udział wszystkie zespoły

Towarzysz 01.02.2023 17:50

Swoją drogą, im dłużej o tym myślę, to linia obrony Juventusu robi się coraz bardziej intrygująca i to tak na poważnie. Zastanawia mnie taka myśl - skoro wiele klubów brało udział w szemranych transakcjach, wyrażając tym samym zgodę na tą "nieuczciwość", czy nie daje im to moralnego prawa do robienia takich rzeczy?

Xucatlan 01.02.2023 17:49

No Juventusowi się za automatu życzy jak najgorzej, więc czemu nie :D

Towarzysz 01.02.2023 17:49

Chcesz żeby ich zdyskwalifikowali?

Xucatlan 01.02.2023 17:48

Ale kary Juventus nie dostał od 'Serie A', ale od FIGC.

pablo77 01.02.2023 17:47

drużyny z serie C też mogą go wygrać

pablo77 01.02.2023 17:47

w pucharze Włoch biorą udział wszystkie drużyny wloskie nie tylko z serie A

pablo77 01.02.2023 17:47

ciężko im odjąc punkty w pucharze, może dlatego, że nie ma punktów w pucharze :D

Xucatlan 01.02.2023 17:46

Chyba, że system ewentualnych kar jest tak skontruowany, że nie przewiduje nakładania sankcji w rozgrywkach o puchar kraju - nie wiem.

Xucatlan 01.02.2023 17:45

W ogóle apropos Juve i Coppa Italia, to trochę dziwne, że odjęto Juventusowi punkty w lidze, a w krajowym pucharze grają jak gdyby nigdy nic. Przecież zarówno jedne, jak i drugie rozgrywki znajdują się pod tą samą egidą.

pablo77 01.02.2023 17:43

a co na sędziowie SB ? :D

pablo77 01.02.2023 17:43

BEZ URAZY DO SKRINIARA Nord spotkało się z Milanem i po wysłuchaniu jego racji postanowiło nie zajmować stanowiska w związku z jego decyzją o odejściu z Interu. Rozmowa ze Skriniarem została udokumentowana w artykule w Fanzinie, który ukaże się na derbach. Zachęcamy kibiców Interu do uszanowania zawodnika, który poza wyborami zawodowymi nadal jest zawodnikiem klubu, który potrzebuje naszego wsparcia, aby grać jak najlepiej.

pablo77 01.02.2023 17:42

o ekipa od prześcieradeł wydała wyrok w sprawie Skriniara :D

pablo77 01.02.2023 17:40

dobrze w pucharach, kiepsko w lidze

pablo77 01.02.2023 17:38

"Ty trochę ssiesz, ale trochę dobry też" :D

pablo77 01.02.2023 17:38

podgardlaka by trafnie opisał Kaz bałagane

Towarzysz 01.02.2023 17:36

Klei chłop z tego co ma i nie najgorzej mu to wychodzi

Towarzysz 01.02.2023 17:36

Ja tak powoli zaczynam się z powrotem przekonywać do podgardlaka

Towarzysz 01.02.2023 17:36

To prawda

pablo77 01.02.2023 17:36

jakimś cudem 1/2 LM to byłoby już w ogóle nieźle

pablo77 01.02.2023 17:35

2 miejsce w lidze, coppa Italia, superpuchar, 1/4 LM byłoby nie najgorzej

Towarzysz 01.02.2023 17:34

Ten puchar to jedyne jakieś tam światełko w tunelu. A jak wygrają i zakwalifkują się do LE, to może już odejmie im jeden rok z blokady na puchary

Towarzysz 01.02.2023 17:33

Chodzi mi o to, że po co walczyć o top 4, jeśli zaraz nam odejmą punkty i skończymy w serie B

Towarzysz 01.02.2023 17:33

To prawda, ale na pewno te minusowe punkty też wpłynęły na motywację - po co się starać, jak nam odjęli, a zapewne jeszcze w marcu odejmą punkty, te ostatnie mecze to też mogły być wynikiem braku motywacji

Xucatlan 01.02.2023 17:31

Mi się wydaje, że nie do końca z tym być albo nie być... Liga pokazała, że są rozbici. Nawet z tym -15 punktów mogli walczyć o LM. Gdyby nie wtopy w 3 ostatnich meczach, to do TOP 4 mieliby tylko 6 punktów straty i 18 spotkań. Tam było o co walczyć.

Xucatlan 01.02.2023 17:29

No w sumie 'odpuszczenie', to niewłaściwe słowo. Chodzi o to, że nie będą mniej zdeterminowani niż Juve.

Towarzysz 01.02.2023 17:28

Ale dla Juve to będzie jak być albo nie być w tym sezonie

Towarzysz 01.02.2023 17:27

Jasnym jest, że nie odpuszczą

Xucatlan 01.02.2023 17:25

Dla lazio i Sarriego to szansa na trofeum. W lidze go raczej nie wywalczą. Z resztą nie po to Sarri w poprzedniej rundzie z Bologną wyszedł na galowo żeby teraz odpuszczać.

Rebelde 01.02.2023 17:24

kadry*

Rebelde 01.02.2023 17:24

a aż tak szerowkiej kady nie mają zeby grać na wszystkich frontach

Rebelde 01.02.2023 17:23

dla Lazio walka o LM jest pewnie ważniejsza niż PW.... A Juve? Tak jak piszesz , zrobi wszystko żeby wygrać ten puchar

Towarzysz 01.02.2023 17:20

Lazio ma jeszcze cele w serie a, nie ma aż takiej desperacji jak juve

VVujek 01.02.2023 17:20

A Lazio nie ? Xd

Towarzysz 01.02.2023 17:19

Juve zrobi wszystko żeby wygrać pw

Xucatlan 01.02.2023 17:18

Lazio też nieprzewidywalne.

Rebelde 01.02.2023 17:08

lepiej grać z Lazio, Juve jest nieprzewidywalne

pablo77 01.02.2023 17:02

zostały tylko Rzymskie kluby z poważnych

pablo77 01.02.2023 17:01

jutro złodzieje z Torunia mogą odpaść

pablo77 01.02.2023 17:01

Napoli, Milan i Atalanta poza rozgrywkami juz

pablo77 01.02.2023 17:00

Inter ma autostradę w coppa italia

pablo77 01.02.2023 17:00

xDDD

Klinsi64 01.02.2023 16:52

i ci sami którzy dla koszulki zrobiliby wszystko jadą później Skriniara za to,że skusiło go 25-30 mln xd

Krokodyl 01.02.2023 16:49

Zalosne

Krokodyl 01.02.2023 16:49

Co to za śmiecie, nie kibice którzy typują na stronie kibiców Interu przeciwko Interowi, takie typy to w zakładach bukmacherskich , rozumiem że ktoś chce wygrać koszulkę ale być kibicem Interu i stawiać na milanik,

Towarzysz 01.02.2023 16:45

Za tydzień ludzie już nie będą przeżywać jego odejścia tylko będą myśleli jak ograć porto, a w tym on może nam pomóc

Towarzysz 01.02.2023 16:44

Jak się sprawa uspokoi to czemu nie

inter30 01.02.2023 16:44

Bo nie wierzę że w obecnej sytuacji będzie w stanie zachować koncentrację zwłaszcza z lepszymi rywalami skoro się obsral z empoli

inter30 01.02.2023 16:43

Tylko poczekać jak Skriniar znowu coś odwali na meczu co wpłynie na jego losy i miłosierdzie jego zwolenników błyskawicznie zniknie

Towarzysz 01.02.2023 16:41

witam jak tam trypleta już jest czy jeszcze nie

Dzonyy 01.02.2023 16:29

xDDDDDD

Nasir 01.02.2023 16:24

witam ja wlasnie koncze drugi posilek za moment ide sprawdzic czy skriniar dobrze posprzatal teren na posesji, cos tam sie odgrazal ze jedzie do francji szukac lepszego zycia ja mu dam francji sie zachcialo

VVujek 01.02.2023 16:14

Xd

Dzonyy 01.02.2023 16:11

Wezwanie odrzucone.

HB 01.02.2023 16:07

Wzywam do zaprzestania podjudzania inzaghiego do sadzania skriniara na trybunach, to jeden z najlepszych zawodnikow druzyny, slynacy z zaangazowania i solidnosci

pablo77 01.02.2023 16:04

Smalling

cuba 01.02.2023 15:59

Przyjedzie młody perspektywiczny plus33 lata ;)

pablo77 01.02.2023 15:57

czyli już wiem kto w lato nie przyjdzie xD

pablo77 01.02.2023 15:56

Pavarda. "Die Roten" ustalili już cenę za Francuza i są gotowi go sprzedać przyszłego lata. Bayern ma nadzieję na to, że otrzyma za obrońcę około 30 milionów euro. Czas pokaże, czy FC Barcelona zdecyduje się na wyłożenie takich pieniędzy za Francuza - w końcówce zimowego okienka o jego pozyskanie starał się także Inter Mediolan. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/bayern-monachium-wycenil-benjamina-pavarda-w-ten-sposob-chce-oplacic-transfer-joao-cancelo/205279-n

pablo77 01.02.2023 15:55

xD

Dzonyy 01.02.2023 15:41

Ale widze, ze teraz francuski mokebe niezle odskoczyl

Dzonyy 01.02.2023 15:41

Pogba z Lukaku szli leb w leb na najwieksza pokrake tego sezonu

Dzonyy 01.02.2023 15:41

Beka :D

cuba 01.02.2023 15:38

Są szansę że juve jeszcze zdegraduja ?

Paolo92 01.02.2023 15:36

Pogba znowu kontuzjowany. 2-3 miesiące przerwy.

VVujek 01.02.2023 15:26

Mam nadzieję , że jak już zagra to na wysokim poziomie ,a nie jak ostatnio z głową w chmurach.

pablo77 01.02.2023 15:22

(y)

VVujek 01.02.2023 15:21

Interu nie przestanę oglądać, przyzwyczaję się. Mam nadzieję , że Inzaghi będzie stawiał na Darmiana

pablo77 01.02.2023 15:17

no to się przyzwyczaj albo nie oglądaj Interu do końca sezonu :)

VVujek 01.02.2023 15:16

Ja życzę mu dobrze w PSG ,ale nie chcę go już oglądać w koszulce Interu

VVujek 01.02.2023 15:14

Jak ma grać to raczej nie będą gwizdać bo to by tylko zaszkodziło, ale do tego potrzeba rozumu czyli tego czego zabrakło Odetowi.

kadrian89 01.02.2023 15:08

I to już dawno powinno się wydarzyć

kadrian89 01.02.2023 15:07

Skriniar powinien udzielić wywiadu jakiemuś dużemu medium a nie gazetce szkolnej CN

VVujek 01.02.2023 15:06

I tak ogólnie dodam , to że nie zamierzają dawać jakiegoś oficjalnego stanowiska w zasadzie nic nie znaczy

VVujek 01.02.2023 15:03

To jaialem taką teorię ? Haha Odet to klasyczny przykład Don Kichota .

kadrian89 01.02.2023 15:03

Po co zajmują stanowisko skoro nie maja stanowiska xd

Odet 01.02.2023 15:02

Co ?? ? nie zabiją go ?? ? VVujek załamany, teoria się rypła

kadrian89 01.02.2023 15:01

CN wydaje stanowisko ze nie zajmuje stanowiska w sprawie Skriniara xd

Odet 01.02.2023 14:59

XD

VVujek 01.02.2023 14:59

Czyli jednak wiesz czego ci zabrakło. To już jakiś postęp

Odet 01.02.2023 14:58

nie pogniewam się

Odet 01.02.2023 14:58

ale mozesz nie wiedzieć

Odet 01.02.2023 14:58

hmmm mózg ma nawet świnka czy małpka, tu bardzie chodzi o rozum...

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się