Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 01.02.2023 13:47

od razu 100 miliardw

ZnawcaCalcio 01.02.2023 13:47

KULFON32 01.02.2023 09:33 Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Tom_Hardy 01.02.2023 13:47

Ciekawe kiedy nicolas przyzna ze Coreła to szrot

martins2000 01.02.2023 13:22

Nie ma szansy u Inzaghiego,szybciej u Mourinho zagra,Roma pytała wczoraj

nicolas80 01.02.2023 12:54

Wujek widzę że sledzisz młode talenty. Czekam na opinię o Fabianie

nicolas80 01.02.2023 12:52

Niestety ale tego nie dostrzegłem. Ale jak tak to się bardzo cieszę

VVujek 01.02.2023 12:52

Ja zauważyłem, że andyvdm ma tendencję do wyolbrzymiania negatywów.

andyvdm 01.02.2023 12:49

Wczorajsze spotkanie ocenilem bardzo pozytywnie

andyvdm 01.02.2023 12:49

nicolas80 01.02.2023 12:44 Witam ciekawe kiedy andyvdm napiszę coś pozytywnego na tej stronie

nicolas80 01.02.2023 12:45

wujek w sobotę gra bari o 14.00

nicolas80 01.02.2023 12:44

Witam ciekawe kiedy andyvdm napiszę coś pozytywnego na tej stronie

VVujek 01.02.2023 12:43

Z tego co mi wiadomo tylko raz w Basel odwalił.

VVujek 01.02.2023 12:43

A co w Anderlechcie mieli go dość ?

andyvdm 01.02.2023 12:42

Ciekawe do kiedy będą mieli w Bari dość Esposito

VVujek 01.02.2023 12:35

Ja sobie obejrzę następny mecz Fabbian w Serie B , oglądałem już w tym sezonie Oristanio i chłop jest naprawdę dobry technicznie. Sprawdzałem na TM i Oristanio jest wystawiany na wiele pozycji. Napastnik, skrzydłowy i środkowy pomocnik. Oczywiście obejrzę też Esposito. :D

Towarzysz 01.02.2023 12:29

Szkoda że Esposito wypożyczyliśmy bo stworzyliby idealny duet napastników

Towarzysz 01.02.2023 12:28

Zaniolo elegancko rozwiąże kontrakt i będzie za free

Dzonyy 01.02.2023 12:27

Nowy wlasciciel z USA i pasmo sukcesow.

Dzonyy 01.02.2023 12:27

lidze*

Dzonyy 01.02.2023 12:26

Milan tez szarzuje i odjezdza lizde

VVujek 01.02.2023 12:24

Pamiętne czasy powrotu wielkiego Milanu i opisywanie Yascara

VVujek 01.02.2023 12:22

Ciekawe ile tej kasy pójdzie w błoto , szalona Chelsea szarżuje niczym Milan swego czasu , tylko na dużo większą skalę. Strzelam że ponad połowa kasy w błoto

DragoDBZ 01.02.2023 12:17

A tam jakieś Mudryki i Enzo Fernandesy, lepiej przyjrzyjmy się jakiemuś perspektywicznemu 35 latkowi ogranemu w lidze włoskiej z Caligari, z którym mamy dobre stosunki

Luki165 01.02.2023 12:04

On musi miec mega balagan w glowie xD

Dzonyy 01.02.2023 12:03

Tymczasem Zaniolo pozywa Rome. za psychologicnza presje i mobbing xDDD

Nasir 01.02.2023 11:47

chelsea 611mln a my nie mamy na acerbiego xdddd

Dzonyy 01.02.2023 11:44

W Anglii w championship maja wiecej hajsu niz topka serie a :D

AveCaesar 01.02.2023 11:43

bo dają kontrakty po 8 lat zawodnikom ;)

Nasir 01.02.2023 11:42

XD

Nasir 01.02.2023 11:42

Aktualnie w Londynie nikt nie liczy się z pieniędzmi. Chelsea wydała przez pół roku aż 611 mln euro

Luki165 01.02.2023 11:31

Niemcy zaraz to zrobia

Luki165 01.02.2023 11:31

To niech chociaż sprzedadzą część praw tv i marketingowych, zeby doładować ta lige kasa

Dzonyy 01.02.2023 11:29

Dziwne jakby spadala do gory

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:29

a serie a wrecz spada ku dołowi

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:28

ale ostatnie lata premier to jest kosmos xd

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:28

z 8 lat temu te proporcje byly akceptowalne

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:28

serie to ruina niestety

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:28

no napewno nie za chniczyka ;o

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:28

my nigdy nie zaplacilismy i raczej nie zaplacimy tyle za zadnego xd

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:27

chelsea nie schodzi ponizej 100mln za grajka

Dzonyy 01.02.2023 11:27

Niz w to, ze we wloszech wybuduja stadiony

Dzonyy 01.02.2023 11:27

Bardziej jestem w stanie uwierzyc ze Tucu odpali za 2 tygodnie

Dzonyy 01.02.2023 11:26

xD

Luki165 01.02.2023 11:26

Trzeba wierzyć ze to sie wydarzy plus nowe stadiony i może uda sie odwrócić trend

FENDI_SOSA 01.02.2023 11:09

skriniar odfollowowany juz kilka dni temu.

HB 01.02.2023 10:57

Xucatlan niezla analiza

Luki165 01.02.2023 10:38

Hb no przecież Skriniar bedzie wchodził i cos gral. Przecież to pewne, ale jak pisalem moze juz nie byc pierwszym wyborem

Xucatlan 01.02.2023 10:24

On tylko odlicza dni do konferencji prasowej, na której oznajmi, że zawsze marzył o grze w PSG xD

Xucatlan 01.02.2023 10:23

Skriniar z Empoli pokazał jakim jest wzmocnieniem. On już nie ma żadnej motywacji żeby ciągnąć grę w tym klubie. Wystawianie go, to sabotaż.

Andrzej1985 01.02.2023 10:17

Jak dla mnie nie mam z Tym problemu jak nie będzie grał tutaj..Jak to Powiedział Morata romantyzm w piłce się skończył jak i w jedną i drugą stronę.Klub sadzając go na Trybunach lub na ławce zrobi dobrze (romantyzm się skończył)Skiniar też nie powinien być z Tego powodu zły wybrał jak chciał miał prawo romantyzm się skończył)🤣🤣🤣.

nicolas80 01.02.2023 10:14

Witam Nasir i dziękuję że czekasz na ten moment. Tucu będzie szczytował za koło 14 dni

HB 01.02.2023 10:02

to dopiero upokorzenie

HB 01.02.2023 10:02

Inter jest 13 pkt za Napoli a Wy chcecie oslabiac sklad jeszcze bardziej w imie jakiejs gimbusiarskiej histerii. chcecie, zeby de facto Skriniar dostawal kase za darmo zamiast pracowac na nia

HB 01.02.2023 10:01

Luki mordo opisz kto w takim razie bedzie wchodzic za Darmiana i Dumfriesa z ławki

Andrzej1985 01.02.2023 09:59

Dla dobra wszystkich Klubu, drużyny, kibiców i Słowaka będzie jak już nie zagra dla nas.Nie którzy liczą że on zagra w derbach przecież Tam wtedy czeksa na Niego Piekło 😃

Dzonyy 01.02.2023 09:55

Correa odpali w walentynki jako prezent Nicolasa

Dzonyy 01.02.2023 09:55

To beda magiczne 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

zostalo 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

witam nicolas moze opisz forme korei wczoraj

Dzonyy 01.02.2023 09:52

No i Inzi odkryje na nowo Bellanove xD

Dzonyy 01.02.2023 09:52

Podobno Fontannorosa ma grac

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

andyvdm 01.02.2023 09:38

I kto będzie grał co 3 dni Darmian i D'Ambrosio w odwodzie

kulfon32 01.02.2023 09:37

Dokładnie.

Luki165 01.02.2023 09:37

Przecież Skriniar nie zagrał w tym sezonie takiego meczycha jak wczoraj Darmian go zastepujacy

Krisu 01.02.2023 09:36

Paradoksalnie brak Skriniara może mieć pozytywne bodźce na reszte obrony i pomocy i sposób bronienia. Nie ma jednej drogi a zobaczymy co bedzie

kulfon32 01.02.2023 09:35

Czyli w d...pie ma klub. Kasa sie liczy. To teraz na trybuny i licz kasę w portfelu

andyvdm 01.02.2023 09:34

Premia za podpis z wolnego

andyvdm 01.02.2023 09:34

kulfon32 01.02.2023 09:33 Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Nasir 01.02.2023 09:33

widocznie chinczyki lubia byc pchani w pupe do samego konca

kulfon32 01.02.2023 09:33

Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Krisu 01.02.2023 09:33

Niby tak ale przy setkach mln € ktoś robi z Ciebie osła to te 10 mln nie jest wielka suma

HB 01.02.2023 09:32

druzyna na pewno zdobedzie wiecej punktow dzieki temu, alez to tegie glowy wymyslily

HB 01.02.2023 09:31

po co sprzedawac Skriniara zima za 9 min jak mozna go sprzedac za 0 i posadzic na trybunach?

HB 01.02.2023 09:31

XD

Dzonyy 01.02.2023 09:24

Dokladnie

kulfon32 01.02.2023 09:23

a ja, za zachowanie Skriniara, posadziłbym go na trybunach jak kiedys Icardiego. Nie pozwolił na sprzedaż obiecując podpisanie nowej umowy .... i co? Wych...ał nas. WIec teraz niech siedzi i gnije

andyvdm 01.02.2023 09:15

Ja za darmo na 3 zmiany ważne że robota jest

Luki165 01.02.2023 09:12

XDD

Dzonyy 01.02.2023 09:08

xDDD

Nasir 01.02.2023 09:07

typie ty za 22,8zl/h lizesz buty janusza prywaciarza i sie cieszysz ze robota jest, po co glupoty wypisujesz

andyvdm 01.02.2023 09:02

Skriniar musi grać bez względu co mówią żołnierze honoru z fcinter którzy by za 25 mln euro wylizal buty na wysoki połysk Panu w turbanie

Orzeu 01.02.2023 09:00

brak kadry odpowiedniej żeby grać co 3 dni

Jedrula 01.02.2023 08:53

do końca sezonu komplet punktów już na luzie

Luki165 01.02.2023 08:46

W pierwszej części sezonu ogrywaliśmy ogorkow , ale traciliśmy punkty z topka ligowa, zeby teraz było na odwrot. Ciezko to jakos wytłumaczyć skąd ten brak regularności

Luki165 01.02.2023 08:44

Naprawdę nie wiadomo co myśleć o tym Interze. Po przerwie pokanane Napoli, Milan, Atalanta gdzie w kazdym z tych meczów przeciwnik byl zdominowany i nie byl zagrożeniem, zeby odwalic maniane z Empoli i Monza choć tutaj sędzia nam zabral 3 pkt. Gdybyśmy na tym etapie mieli 8 pkt do Napoli to byloby b.dobrze, a tak juz pozostał tylko cud.

Jedrula 01.02.2023 08:21

biorąc pod uwage kwotę na niego wydaną to i tak jest transfer bardzo dobry

Jedrula 01.02.2023 08:20

poza tym żeby dobrze opchnąć Holendra trzeba liczyć na jego wysoką dyspozycję przez resztę sezonu

Jedrula 01.02.2023 08:20

nie wiadomo ile szans dostanie Skriniar, więc trochę wyłącza to Darmiana z bycia alternatywą na wahadle

Jedrula 01.02.2023 08:19

no Dumfriesa musimy odgruzować na resztę sezonu obowiązkowo z dwóch powodów

Odet 01.02.2023 08:12

Dumfries transfer udany, ale wczoraj irytował mocno, czyli typowo

nicolas80 01.02.2023 08:04

Witam. Dumfries dobry mecz wczoraj. Duzo biegał . Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej

VVujek 01.02.2023 07:53

Witam Dumfries to udany transfer.

Majkej 01.02.2023 07:48

NAGATOMO>dumfries

ZnawcaCalcio 01.02.2023 01:57

ktoś kojarzy tego dziennikarza? I znów będziemy musieli nosić ciężar scudetto sprawiedliwych. My to zawsze musimy się poświęcać dla calcio kosztem tych prymitywów i oszustów z Torunia

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się