Archiwum shoutboksa

VVujek 31.01.2023 23:26

Derby żądzą się swoimi prawami , ja na formę nie patrzę.

Kredence 31.01.2023 23:26

Jak zejdzie z pensji i czelsi go wypozyczy za darmo to czemu nie

Dzonyy 31.01.2023 23:25

To moze dac i to sporo

Dzonyy 31.01.2023 23:25

Jak sie odnajdzie i zaliczy dobra runde

Dzonyy 31.01.2023 23:25

To zalezy Znawca

ZnawcaCalcio 31.01.2023 23:25

obawiam się, że tucznik belgijski może u nas zostać, a to byłaby katastrofa dla Interu

nicolas80 31.01.2023 23:25

Oj derby jesteśmy zdecydowanym faworytem. Ale to derby

Piekarz 31.01.2023 23:25

z obecną formą Milanu nawet remis to będzie wstyd

Piekarz 31.01.2023 23:24

nie możemy tego nie wygrać xdd

Dzonyy 31.01.2023 23:24

Porazka z Sass 1500 xD

Piekarz 31.01.2023 23:24

ale nerwy mnie już biorą

Dzonyy 31.01.2023 23:24

No i tam newsy ok. 100 komentarzy

Piekarz 31.01.2023 23:24

ahh nie mogę się derbów doczekać

Kredence 31.01.2023 23:24

Lukaku oby był zdrowy to i forma będzie przyzwoita to pewne

Dzonyy 31.01.2023 23:24

Ale hit ostatnio wszedlem na strone milanu po prazce z Sass, zeby sprtawdzic czy zwalniaja Piolego

Dzonyy 31.01.2023 23:24

U nas jakj porazka to newsy lekko 2x wieksze zainteresowanie niz normalnie

VVujek 31.01.2023 23:24

Lautaro z asysta , fajne liczby kręci Argentyńczyk , mimo to ma swoich hejterow

nicolas80 31.01.2023 23:24

Tucznik dziś w II połowie świetny mecz

Luki165 31.01.2023 23:24

Jak zawsze Dzony xD

Piekarz 31.01.2023 23:24

xdddd

Dzonyy 31.01.2023 23:24

xD

Dzonyy 31.01.2023 23:23

Kilka osob sobie dyskutuje

Dzonyy 31.01.2023 23:23

Jaki tu jest spokoj po wygrnaych meczach :D

Piekarz 31.01.2023 23:23

tucznik nawet jak wróci w 80% do tego co grał za Conte to zdmuchnie tę ligę

pablo77 31.01.2023 23:23

zeby nikt sie do nich nie zblizyl

Piekarz 31.01.2023 23:23

przede wszystkim codziennie paciorek za to żeby Lukaku wrócił do formy xd

nicolas80 31.01.2023 23:23

Dziś srodek pola co zagrał. Sami ofensywni zawodnicy

pablo77 31.01.2023 23:23

FFP powstalo zeby chronic takie kluby jak real czy barcelona

Kredence 31.01.2023 23:22

Zdecydowanie

pablo77 31.01.2023 23:22

Luki165 31.01.2023 23:14 Niech tak dalej bedzie to za chwilę ffp zniknie

Luki165 31.01.2023 23:22

Jak Vrij przedłuży to Smalling nie potrzebny

Kredence 31.01.2023 23:22

Da się z tego lepić

Kredence 31.01.2023 23:22

Dokładnie

Piekarz 31.01.2023 23:22

ciągle mamy naprawdę fajny skład

Piekarz 31.01.2023 23:22

kurde mimo tych wszystkich wyprzedaży

VVujek 31.01.2023 23:22

Ciekawe co z De Vrij em

nicolas80 31.01.2023 23:22

Skriniar to tylko przecinak

Kredence 31.01.2023 23:22

Do końca sezonu chce widzieć info że przedłużył bastoni kontrakt

Luki165 31.01.2023 23:22

Basto, Acerbi

nicolas80 31.01.2023 23:22

Potrzebujęmy zawodnika na obronie który potrafi grać w pilkę

Luki165 31.01.2023 23:21

Ndicka, Smalling, Scavilni/Djalo

Piekarz 31.01.2023 23:21

gorzej że realnie potrzebujemy dwóch

Kredence 31.01.2023 23:21

Przedłużyć teraz szybko Bastoniego żeby broń Boże nie dopuścić ponownie do cyrku

Luki165 31.01.2023 23:21

Jak nie Scalvini to moze byc Djalo, ale oczukeje ze Marotta cos wyczaruje

Dzonyy 31.01.2023 23:20

Naprawde liczylem na Becao

Kredence 31.01.2023 23:20

Mi już przeszło

Dzonyy 31.01.2023 23:20

Myslalem, zechociaz na jakies zastepstwo bedzie

Dzonyy 31.01.2023 23:20

Wiem, ale boli i to mocno :D

Kredence 31.01.2023 23:20

Trudno stało się

Kredence 31.01.2023 23:20

Dzonyy zapomnieć fast i tyle

VVujek 31.01.2023 23:20

Czy ktoś chce jeszcze oglądać Skriniar ?

Dzonyy 31.01.2023 23:20

Grac nie bedzie, a nie zarobil Inter absolutnie nic

Piekarz 31.01.2023 23:20

chociaż Muryń potrafi na finał zmotywować

Dzonyy 31.01.2023 23:20

Stalo sie najgorsze co moglo sie stac

Dzonyy 31.01.2023 23:20

Lipton to jest z skryniarem :d

Piekarz 31.01.2023 23:20

półfinał będzie chyba trudniejszy niż finał

nicolas80 31.01.2023 23:19

No raczej za drogi. Dialo przyjdzie

Piekarz 31.01.2023 23:19

Lazio pewnie przejdzie Juve

Luki165 31.01.2023 23:19

Koniec z sentymentami

Luki165 31.01.2023 23:19

I bedzie nas stać

Luki165 31.01.2023 23:19

Sprzedać brozo

Dzonyy 31.01.2023 23:19

Mam nadzieje, ze z Sampa dostanie szanse.

VVujek 31.01.2023 23:19

Nie stać nas

Dzonyy 31.01.2023 23:19

No i zapomnialem napisac, ze fajny wystep Gosensa.

Luki165 31.01.2023 23:19

Mam nadzieje ze nasi zrobia all zeby pozystac SCalviniego

Kredence 31.01.2023 23:19

Na to liczę

Kredence 31.01.2023 23:19

Wygrać CI i przejść porto i będzie sezon uratowany mimo wszystko

nicolas80 31.01.2023 23:18

Dokladnie szkodabtych wpadek

Piekarz 31.01.2023 23:18

gdyby tylko Napuli się tak kosmicznie nie odpaliło, to ten sezon wyglądałby całkiem fajnie na ten moment ;p

Luki165 31.01.2023 23:18

Dzeko grax tak nie umie

Luki165 31.01.2023 23:18

No ale to powodowało ze szybko budowaliśmy akcje

Kredence 31.01.2023 23:18

Brawo

Kredence 31.01.2023 23:18

Ogólnie elegancki meczyk

Luki165 31.01.2023 23:17

No pressing dzisiaj super

Dzonyy 31.01.2023 23:17

Ale nawet mu pilka nieodskakiwala na 3m

Dzonyy 31.01.2023 23:17

Lukaku dzis duzo lepszy niz zwykl.e Dalej co najwyzje sredni wystep

Kredence 31.01.2023 23:17

Leciutko

nicolas80 31.01.2023 23:17

Mi imponował presing naszych do końca meczu wysoko

Kredence 31.01.2023 23:17

Jak czelsi będzie rozdawac tych graczy w lato co będą musieli robic to jeszcze lukaku oddadzą nam za darmo

Luki165 31.01.2023 23:17

I dobra organizacja

Luki165 31.01.2023 23:16

Lukaku decydujący z przodu

nicolas80 31.01.2023 23:16

Dziś świetny mecz najlepszy w tym roku

Kredence 31.01.2023 23:16

Oby częściej

VVujek 31.01.2023 23:16

Pełna dominacją

Kredence 31.01.2023 23:16

Mecz taki jak lubię kontrolę i pełne przekonanie kto tu jest lepszy

Luki165 31.01.2023 23:16

My musimy ściągnąć kogos za darmo do środka

Dzonyy 31.01.2023 23:16

Niby 1:0, ale ani przez sekunde nie czulem zagrozenia

Luki165 31.01.2023 23:16

I bedzie gotoqy

nicolas80 31.01.2023 23:16

Do brze niech pogra jeszcze

Luki165 31.01.2023 23:15

Pogra rok

Kredence 31.01.2023 23:15

Brawo limone

Dzonyy 31.01.2023 23:15

W srodku zjedzeni

Dzonyy 31.01.2023 23:15

Calkowicie ich rozpracowalismy

Kredence 31.01.2023 23:15

Dokładnie

Luki165 31.01.2023 23:15

Fabbian niech wejdzie do seria a

Dzonyy 31.01.2023 23:15

Atalanta dzis bezradna

VVujek 31.01.2023 23:15

Niby to zawodnik kompletny , tak mówią

Kredence 31.01.2023 23:15

W dobrym stylu

Dzyl 31.01.2023 23:15

a co, gorszy od gagi bedzie?

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się