Archiwum shoutboksa

Kredence 31.01.2023 23:15

Izi win

Kredence 31.01.2023 23:15

I taki Inter limonki podgardlowej lubię

Dzyl 31.01.2023 23:14

wg. trenerów z serie B w tym pippo inzahjm , fabbian miazdzy lige jak na pomocnika

VVujek 31.01.2023 23:14

środkowy pomocnik

nicolas80 31.01.2023 23:14

Ty go chcesz teraz próbować w takich meczach?

Luki165 31.01.2023 23:14

Niech tak dalej bedzie to za chwilę ffp zniknie

VVujek 31.01.2023 23:14

7 bramek w serie B

Dzyl 31.01.2023 23:14

zaraz ma 20 lat bodajze

Piekarz 31.01.2023 23:14

może to mieć jakiś związek z tym że obrzydza mnie prymawera i Serie B

nicolas80 31.01.2023 23:13

Ja gościa nie widziałem na oczy. Ile ma lat?

VVujek 31.01.2023 23:13

Przecież on jest na wypożyczeniu i Inter nie może go ściągnąć

Dzonyy 31.01.2023 23:13

xD

Piekarz 31.01.2023 23:13

chciałbym zająć jakieś stanowisko w dyskusji o Fabianie, ale niestety właśnie teraz dowiedziałem się o istnieniu czegoś takiego

Dzyl 31.01.2023 23:12

były moze jakikes wypowiedzi szymona odnosnie fabbiana?

nicolas80 31.01.2023 23:12

Xxxddd

pablo77 31.01.2023 23:12

finansowe fair play uefa moze sobie wsadzic w pyzde

VVujek 31.01.2023 23:12

Skąd ty to wziąłeś , że nic nie widzą w Fabbianie xd

nicolas80 31.01.2023 23:11

Co ty porównujesz

pablo77 31.01.2023 23:11

Pół miliarda euro. 500 000 000. Kwota olbrzymia do tego stopnia, że niektóre kluby nie wydają jej w ciągu całej swojej egzystencji. Inaczej jest jednak w wypadku Chelsea, bo ta, od kiedy władzę w klubie przejął Todd Boehly, nie zna pojęcia umiaru. W ciągu zaledwie kilku miesięcy w barwach "The Blues" zaprezentowano 15 nowych piłkarzy, za których zapłacono 490 milionów euro. I nic nie wskazuje na to, by londyńczycy mieli złamać przepisy Financial Fair Play Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/chelsea-wydaje-setki-milionow-a-uefa-rozklada-rece-nikt-nie-moze-ich-zatrzymac-system-stanal-na-glowie/205108-n

Matti 31.01.2023 23:11

brak prędkości, wyprowadzenia piłki itd.

VVujek 31.01.2023 23:11

Dzyl , jak to nie widzą ? Co ty pier...

Luki165 31.01.2023 23:11

Najlpeszy transfer conte

Dzonyy 31.01.2023 23:11

No Darmianisko od stycznia wyglada kapitalnie.

Matti 31.01.2023 23:11

ale on nawet koślawo biega

nicolas80 31.01.2023 23:11

Dzyl chlopie obudź się

Matti 31.01.2023 23:11

Skriniar to jest mur w obronie

Luki165 31.01.2023 23:10

A Skriniar co najwyżej srednia półka

Piekarz 31.01.2023 23:10

Nawet w ataku nie byłby bezsensowny

nicolas80 31.01.2023 23:10

Darmian ma przewagę na skriniar bo umie grac w pilkę

Dzyl 31.01.2023 23:10

powiem tak- gdyby nasz fabbian mial takie staty jaie ma w serie b, miał np. w chempionship to by był rozchwytywany za co najmniiej 20-30lln a tymczasem włoskie betonny nic w nim nine widzą i to jest przykre bo bo wolą grać dziadami

Piekarz 31.01.2023 23:10

Darmian by chyba każdą pozycję ogarnął

Luki165 31.01.2023 23:10

Darmian jakby klasa swiatowa

VVujek 31.01.2023 23:10

Darmian za to co gra na pozycji Skriniara :)

nicolas80 31.01.2023 23:10

Ja nigdy nie napisałem że gags i Correa sa najlepsi . To jest wasz wymysł

Matti 31.01.2023 23:09

bo?

nicolas80 31.01.2023 23:08

Aslani to na poziom mikiego nigdy nie wejdzie

Matti 31.01.2023 23:08

zamiast oglądać gagsa

Matti 31.01.2023 23:08

zdecydowanie czesciej

Piekarz 31.01.2023 23:08

mnie średnio przekonuje

Matti 31.01.2023 23:08

ja tez

Piekarz 31.01.2023 23:08

chciałbym widzieć ten potencjał tbh

Luki165 31.01.2023 23:08

Bo przekręcasz

nicolas80 31.01.2023 23:08

Correa teraz ton jest tragedia. Ale ja teraz piszę o aslanim

Luki165 31.01.2023 23:07

Przytocz nicolas co czytasz i kto pisze

Matti 31.01.2023 23:07

Asllani ma mega potencjał

Matti 31.01.2023 23:07

a nawet wyżej

Luki165 31.01.2023 23:07

Asllani lekko moze wejść w buty mikiego tylko trener typowy włoski beton

Dzyl 31.01.2023 23:07

nikoś chłopie kazdy lepszy jest od correi i gagsa

VVujek 31.01.2023 23:07

Nie wiem co się z tym Korea stało , on kiedyś coś tam umiał jednak.

nicolas80 31.01.2023 23:06

Nikt? Jantu czytam co innego

Matti 31.01.2023 23:06

tylko jak wybór jest pomiędzy gagsem a asllanim to powinien grać asllani

Matti 31.01.2023 23:06

i nikt nie oczekuje gry allaniego za hakana

nicolas80 31.01.2023 23:06

Dzyl chcesz grac o trofeea czy walczycz tylko o to 4?

Dzyl 31.01.2023 23:06

coreła to w ogole won bezapelacyjnie XD

Luki165 31.01.2023 23:06

I po co o tym gadać

Luki165 31.01.2023 23:06

A to ze Hakan top na 6 wiemy od listopada

inter30 31.01.2023 23:06

niby proste a za trudne dla correi

Matti 31.01.2023 23:06

bo nie wierze, ze ktoś go kupi

Matti 31.01.2023 23:05

grilla chyba

Luki165 31.01.2023 23:05

Correa pierwszy do odpalenia

inter30 31.01.2023 23:05

grał bezpiecznie, nic nie spartolił bo to miałzrobić na swojej pozycji

Luki165 31.01.2023 23:05

Teraz trzeba zbierać na Scalviniego

Matti 31.01.2023 23:05

może mamy własnego pedriego/gaviego tylko o tym nie wiemy

nicolas80 31.01.2023 23:05

Teraz pytam o aslaniego

inter30 31.01.2023 23:05

dosłownie każdy będzie lepszy

Matti 31.01.2023 23:05

dokładnie dzyl

inter30 31.01.2023 23:05

ja nie mam wątpliwości że correa out

Dzyl 31.01.2023 23:04

jak dla mnie to warto postawic na asslaniego + sciagnac fabbiana, trzeba stawiac na młodych, ktorzy robią rózince

nicolas80 31.01.2023 23:04

Hakan TOP

nicolas80 31.01.2023 23:04

Jeszcse ktoś ma jakies wątpliwości. Kredens?

Tom_Hardy 31.01.2023 23:04

Ten sam trener partacz co stawia na corele to zadna wykladnia

Matti 31.01.2023 23:04

wiemy od września

Matti 31.01.2023 23:04

brozo*

Matti 31.01.2023 23:04

bo brono jest kontuzjowany

nicolas80 31.01.2023 23:03

Teraz wiecie dlaczego trener stawia na Hakana na 6

Dzyl 31.01.2023 23:03

asslanin duzo lepiej od gagi

Matti 31.01.2023 23:03

widać mega potencjał

Tom_Hardy 31.01.2023 23:03

Ile kosztowala corea a ile asslani?

Matti 31.01.2023 23:03

coś się dzieje jak jest na boisku

Matti 31.01.2023 23:03

Asllani musi grać

Dzyl 31.01.2023 23:03

nie wiem w czym problem - gnietlismy ich ostro przeciez

Tom_Hardy 31.01.2023 23:03

Lepszy asllani niz corea w podstawie

nicolas80 31.01.2023 23:03

Dokładnie slaby mecz. A nie wybitny

Luki165 31.01.2023 23:02

Asllani nie zrobił nic dobrego i nic złego. Od jego występ. Slabo

Tom_Hardy 31.01.2023 23:02

Jakby asslani mial tyle minit co coreła to by byl niszczacy

nicolas80 31.01.2023 23:02

Tom nie kompromituj się

pluto11 31.01.2023 23:01

Potrzeba nam będzie w lecie zmienników do pomocy bo Miki młodszy nie będzie z Brozo nie wiadomo co będzie a samym Hakanem i Barella nie programy

Luki165 31.01.2023 23:01

Taki sam gowniak jak $kriniar

Tom_Hardy 31.01.2023 23:01

Wybitny w porownaniu do corei

inter30 31.01.2023 23:01

bo się ośmieszył w 5 minut

nicolas80 31.01.2023 23:01

A aslani dziś?

Tom_Hardy 31.01.2023 23:01

Bo to gowniak

nicolas80 31.01.2023 23:00

Co wy chcecie od tego Correi. Grał 5 minut. Aslani zagrał przecietnie conwy na to?

Claudio 31.01.2023 23:00

ale nie lubie transmisji z Polsatow bo tam kibice sa strasznie wyciszeni.

inter30 31.01.2023 23:00

dumfries niby dobrze bo w obronie ogarniał,aktywny ale nadal z przodu nic extra nie daje, dośrodkować nie umie

darek666sz 31.01.2023 23:00

I najlepsze ze jeden as sie z ławki nawet nie podniósł.Asslani biegał tez jak poparzony.Barella to samo,jeszcze opaska Go na nowo pobudziła

pluto11 31.01.2023 23:00

Tylko co teraz bo po dobrym meczu z Napoli i z Milanem były baty

andyvdm 31.01.2023 23:00

Koreła jedynie strata i kartka zaznaczył swój wystep

Luki165 31.01.2023 22:59

Lukaku tez w koncu na plus

kadrian89 31.01.2023 22:59

Correa to na plaże się nadaje

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się