Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

darek666sz 31.01.2023 21:45

Ale De Vrij zgubił linie

Cny 31.01.2023 21:45

Acerbi na rybach

tytusek25 31.01.2023 21:45

A tak przynajmniej mozna ogladac bez odruchów

darek666sz 31.01.2023 21:45

Noi by było

tytusek25 31.01.2023 21:44

Dobrze ze mie wygrywamy bo by juz latał Gagliardini i Koreła

darek666sz 31.01.2023 21:43

Lukaku tez dobrze wyglada,już na ścianę można zagrać z nim

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:43

Lukaku zrobił tu swoje

darek666sz 31.01.2023 21:43

Ale akcja

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:43

Ma floł :p

ZnawcaCalcio 31.01.2023 21:43

Bundesliga zje Serie A w parę lat

Dzonyy 31.01.2023 21:43

Atalanta strasznie cofnieta

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:43

Widać że Barella bawi się grą

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:43

Ba

darek666sz 31.01.2023 21:42

My tak,oni nie

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:41

Czy ja wiem czy duża

tytusek25 31.01.2023 21:41

Alez by byla brama

darek666sz 31.01.2023 21:41

Żeby sił nie brakło bo intensywność duza

cuba 31.01.2023 21:41

Ogólnie brakuje tylko bramki i gramy dobrze

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:41

Walić z dystansu

INTERkibic 31.01.2023 21:41

Qrwa

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:41

Noo Hakan robi swoje

darek666sz 31.01.2023 21:41

Nosz :cenzor:

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:40

Ajjjj

INTERkibic 31.01.2023 21:40

Słupek !! !! !!

INTERkibic 31.01.2023 21:40

Prawa noga 🤣

tytusek25 31.01.2023 21:40

Jezu Lukaku😃

cuba 31.01.2023 21:40

O Skriniarze dziś nawet zapomniałem hehe

PazzaMorte 31.01.2023 21:40

Ładnie zadeptane już to nasze San Siro

darek666sz 31.01.2023 21:40

I trójka z tylu sztos tez

cuba 31.01.2023 21:39

Robin daje radę poki co

Czaglar 31.01.2023 21:39

Poprzeczka niezbyt wysoko, ale wygląda jak piłkarz w koncu

INTERkibic 31.01.2023 21:39

Wole lukaku bez formy niż correa. Lukaku coś strzeli tylko żeby trochę więcej mu grali tych piłek na ten wielki łeb

Czaglar 31.01.2023 21:39

Dzisiaj Gosens pewnie jedno z najlepszych spotkań u nas

darek666sz 31.01.2023 21:38

Jeden na trzech i akurat wybil

cuba 31.01.2023 21:38

Choć wolałbym uniknąć dogrywki

darek666sz 31.01.2023 21:38

No kurde ale mu zdjął

cuba 31.01.2023 21:38

Dokładnie

darek666sz 31.01.2023 21:38

Nie wyglada to zle póki co tylko brakuje gola

cuba 31.01.2023 21:37

Ale Darmian dziś świetnie

mauroo1902 31.01.2023 21:37

Co ten sedzia ... Panie kiffi ogarnij się

cuba 31.01.2023 21:37

Nic nie mam

tytusek25 31.01.2023 21:37

Strasznie statycznie gramy, Malo ruchu

cuba 31.01.2023 21:36

Ja do Lsutaro nic noe mam

cuba 31.01.2023 21:36

Lautaro

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:36

Albo musi być przy nim 3 przeciwników albo faulują go

cuba 31.01.2023 21:36

Kaytaro sam sobie jak nic nie wymyśli to brak kolegi vo mu pomoze

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:35

Utrzymanie przy piłce Lautaro to poziom światowy

tytusek25 31.01.2023 21:35

Dumfries jest cienki fakt ale alternatywa ma ktora nas stac jestvtylko mlodzik.Nie z tym trenetem

Czaglar 31.01.2023 21:35

Kiblowaty ten mecz

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:35

Ajj Gosens

darek666sz 31.01.2023 21:35

Lautaro dzisiaj za dużo kombinuje póki co

cuba 31.01.2023 21:34

Bywalo :)

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:34

Widzieliście żeby Dumfries kogoś przeszedł dryblingiem, bo ja chyba nie

tytusek25 31.01.2023 21:34

Chwila dla Atalanty

cuba 31.01.2023 21:34

Szybkość Denzela ok ale Darmian woli mądrze grać niż jsk Denzel co x czasu dobrze dosrodkowac

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:34

Dawać szybką bramkę dla nas

darek666sz 31.01.2023 21:33

Pewnie nie pogra długo z ta kartką

darek666sz 31.01.2023 21:33

Dokładnie,i śmieszna wrzutka wcześniej

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:33

Mógłby ten Gosens w końcu zaskoczyć

tytusek25 31.01.2023 21:33

Nieporrzebna

tytusek25 31.01.2023 21:32

Glupia kartka

HB 31.01.2023 21:32

Darmian od początku jest bardzo solidny i rzadko miewa gorsze mecze

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:32

Dumfries tylko podanie do tyłu albo dośrodkowanie, tyle

keats 31.01.2023 21:32

chciałem napisać , a tu wodze inni pisza , jestem pod wielkim grażeniem zaangazowania i jakości gry naszego Darmiana , gdzie by nie grał , zawsze jest poziom , niesamowity piłkarz

cuba 31.01.2023 21:32

Bardziej uniwersalny

tytusek25 31.01.2023 21:32

Z tylu tak

cuba 31.01.2023 21:31

Tak

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:31

Darmian jest lepszy od Dumfriesa

cuba 31.01.2023 21:30

Darmian to zawodnik pełną gębą,gdzie ma być to jest

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:30

Na wybieg

Ibracadabra eight 31.01.2023 21:30

Kiedyś to była piłka na walkę do Lukaku i zawsze coś groźnego stworzył

tytusek25 31.01.2023 21:30

Fakt

darek666sz 31.01.2023 21:30

Darmian chodzi pieknie

tytusek25 31.01.2023 21:29

Pol godziny a Lukaku z predatora zostala tylko przezroczystosc

Czaglar 31.01.2023 21:29

Lakaka to by mógł chociaż stwarzać pozory, że chce pomóc Interowi. Stoi jak ten słup na sępie i nawet mu się kroku nie chce zrobić

tytusek25 31.01.2023 21:27

Niewazne gdzie i komu

tytusek25 31.01.2023 21:27

Jestem to robie

tytusek25 31.01.2023 21:27

Wrzytki Dumfriesa jak z automatu

Cny 31.01.2023 21:26

gosens profesor w obronie

tytusek25 31.01.2023 21:25

* Miki

tytusek25 31.01.2023 21:25

Mili i nasi napstnicy to na bakier z techniką są

tytusek25 31.01.2023 21:24

Barelli ewidentnie brakuje partnera z ltorym mozna poklepac z przodu.On duzo widzi i fajne pily daje z pierwszej

Czaglar 31.01.2023 21:22

Gosens jakis lepszy niż zwykle

Czaglar 31.01.2023 21:22

Ładna akcja Teraz

tytusek25 31.01.2023 21:17

Ładnie Hakan

Xucatlan 31.01.2023 21:15

Lukaku spocony jakby to była 90 minuta i 35 stopni Celsjusza.

Cny 31.01.2023 21:15

szukaj sobie tam

Cny 31.01.2023 21:15

strims.top

Waldini 31.01.2023 21:05

Nie mam tam kont, brzydzę się hazardem ;)

mroowa111 31.01.2023 21:04

Wplac

mroowa111 31.01.2023 21:04

Polsat sport News albo wpadł sobie 2 zł na fortunę czy betclika i obejrzysz u nich w aplikacji na telefonie

Claudio 31.01.2023 21:04

Idealna okazja na wykazanie sie naszych wahadeł. Zobaczyy czy slusznie tak grzeja lawkę

Waldini 31.01.2023 21:03

czy tylko polsat sport?

Waldini 31.01.2023 21:03

a na Polsacie sport premium gdzieś jest?

andyvdm 31.01.2023 21:02

Polsat ma coppe

Capar 31.01.2023 20:57

Tvp sport*

Capar 31.01.2023 20:57

Pokazują gdzieś ten mecz w tv? Polsat Sport albo bo Sport?

Capar 31.01.2023 20:56

Swoje zrobił i zrobi, ale zachowanie niehonorowe, mógł odejść rok temu a nie dogadywać się za plecami.

Capar 31.01.2023 20:55

Skriniar bd chciał grać do końca, Inter jest w LM, i z pewnością nie będzie chciał dołączyć do PSG jako wrak

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się