Archiwum shoutboksa

KibicInteru 31.01.2023 17:29

No dla nich to duża szansa na wygranie czegoś poerwszy raz

Claudio 31.01.2023 17:28

widze ze nasi sie ostro nastawiaja na Coppa Italia. Dobry sklad https://www.facebook.com/photo/?fbid=549744343853622&set=a.545588924269164

andyvdm 31.01.2023 17:27

Esposito to toksyczny głupek z którym żaden klub nie wytrzymał dłużej niż sezon

andyvdm 31.01.2023 17:26

Ja dodałem czwarty

Towarzysz 31.01.2023 17:18

chcę dowiedzieć się który taki cwaniak

Towarzysz 31.01.2023 17:18

napiasłem że wierzę w esposito a jakieś jełopy mnie minusują

Towarzysz 31.01.2023 17:18

Prosze szybko naprawić powiadomienia

FENDI_SOSA 31.01.2023 17:18

a tam ze pucharys dzis gramy

FENDI_SOSA 31.01.2023 17:17

u he wchodze na flash

Claudio 31.01.2023 17:12

Joao Cancelo w Bayernie, Jorginho w Arsenalu

Claudio 31.01.2023 17:12

o kurde ale ominely mnie transfery

VVujek 31.01.2023 16:59

Włoch nie zjawił się na treningu

VVujek 31.01.2023 16:59

Może tak wymiana wypożyczeń z Romą Correa Zaniolo :D

Claudio 31.01.2023 16:57

chociaz trzeba przyznac ze Acerbi w Interze prezentuje sie solidniej od Bremera w Juve

Claudio 31.01.2023 16:56

zamiast Correi - Dybala, zamiast Gagli - Kessie, zamiast Acerbiego - Bremer itp itd...

Claudio 31.01.2023 16:55

jakbysmy nie byli gołodupcami tylko solidną finansowo druzyna z wlasnym stadionem to moglibysmy miec bardzo mocną jak na Italie druzyne.

Claudio 31.01.2023 16:52

wypozyczenie z obowiazkiem wykupu po spelnieniu nie trudnych wymogów Kessiego, sprzedaż Gagli za frytki do anglii i wszyscy zadowoleni. Aj zeby to bylo takie proste

VVujek 31.01.2023 16:47

Soyfana spoko tyle , że on tylko na registe, a tą pozycję mamy ustawioną

VVujek 31.01.2023 16:47

Co ciekawe Viola później nie wykupiła Urugwajczyka , ten poszedł za drobne do Galatasaray

VVujek 31.01.2023 16:46

Soyfana chciałem gdy był dostępny taniej wygryziony przez Toreire

KibicInteru 31.01.2023 16:43

Temat ambrabata już upadł, viola nie chce go wypożyczyć

martins2000 31.01.2023 16:42

Sofyan jest mega takiego przecinaka bym u nas widział ale my za biedni jesteśmy

pablo77 31.01.2023 16:34

Pedri, Gavi, De Jong, Busquets Amrabat moze być cieżko o minuty dla Franka

pablo77 31.01.2023 16:31

Barcelona ciśnie po Amrabata może to okazja na wypożyczenie Kessiego

taboret 31.01.2023 16:14

nic nie zarobimy

taboret 31.01.2023 16:14

szkriniar zostaje

Blastersky 31.01.2023 16:08

Premier Ligue też będzie mieć swój kryzys kiedyś, spokojnie

KibicInteru 31.01.2023 16:07

Oczywiście że ma większy ale tego nie wykorzystuje ostatnio

faninter 31.01.2023 16:07

Stojacy Isco dalby wiecej niz biegajacy Gags bez ladu i skladu

Blastersky 31.01.2023 16:06

Francuska liga nie ma takiego potencjału jak włoska

Blastersky 31.01.2023 16:05

Przesadzacie z tą słabością ligi włoskiej w Europie. Wciąż jesteśmy trzecia siła w Europie

pablo77 31.01.2023 15:58

dzialaj ! :D

pablo77 31.01.2023 15:58

Marotta masz zastepstwo za gagsa

pablo77 31.01.2023 15:58

jest do wziecia za darmo

pablo77 31.01.2023 15:58

Isco nie podpisal z Unionem Berlin

KibicInteru 31.01.2023 15:58

Widomo że nie wszystko da się przewidzieć ale włoskie kluby muszą tak działać z wyprzedzeniem, nie ma wyjścia

KibicInteru 31.01.2023 15:57

De vrja też powinniśmy byli sprzedać za te 40-50mln po sezonie gdzie dostał nagrode za najlepszego obrońcę

pablo77 31.01.2023 15:56

no tak.

KibicInteru 31.01.2023 15:56

A to że on później gra gorzej to nie ich problem

KibicInteru 31.01.2023 15:55

Sprzedali by go wtedy kiedy wart jest najwięcej i by mieli hajs

pablo77 31.01.2023 15:55

ok tu sie zgodze po 20/21 moze tak ale po nastepnym 35 max

KibicInteru 31.01.2023 15:55

Ale to milanu nie obchodzi

pablo77 31.01.2023 15:55

ale nastepny sezon mial duzo gorszy i po sezonie 21/22 na pewno nie byl wart 50 :)

Orzeu 31.01.2023 15:54

Zaniolo w nocy zaakceptował jednak ofertę Bournemouth, ale Anglicy powiedzieli że już za późno, bo dopięli transfer Traore z Sassuolo. [Di Marzio]

KibicInteru 31.01.2023 15:54

Po sezonie 20/21 kessie był spokojnie wart z 50mln

pablo77 31.01.2023 15:54

no wiem

KibicInteru 31.01.2023 15:53

Ale on nie grał w Barcelonie w sezonie 20/21

pablo77 31.01.2023 15:53

35mln to jest dla mnie realna wartość Kessiego, gość który odbił się od Barcelony jak piłeczka ping pongowa

Orzeu 31.01.2023 15:52

Frąk Kesi

pablo77 31.01.2023 15:52

a Brozo top1 :D

pablo77 31.01.2023 15:52

Mudryk moze kosztował 100 ale jego realna wartość to 25

KibicInteru 31.01.2023 15:51

Kessie to był top3 pomocników serie a w sezonie 20/21

pablo77 31.01.2023 15:51

ale bez przesady

KibicInteru 31.01.2023 15:51

Tyle byli realnie warci rok przed końcem swoich kontraktów

pablo77 31.01.2023 15:51

ja wiem ze ceny sa chore czasami

pablo77 31.01.2023 15:51

no nie gdzie

KibicInteru 31.01.2023 15:50

Też donnaruma z 70 a kessie 50

pablo77 31.01.2023 15:50

10-15mln

KibicInteru 31.01.2023 15:50

Romagnoli

pablo77 31.01.2023 15:50

Donnaruma 40-50, Hakan 30, Kessie 30 i kto jeszcze ?

KibicInteru 31.01.2023 15:46

Milan za darmo w ciągu ostatnich dwóch okienek oddał 4 zawodników o łącznej wartości bliskiej 200mln, za darmo

KibicInteru 31.01.2023 15:45

Włosi muszą się nauczyć sprzedawać jak Portugalczycy

KibicInteru 31.01.2023 15:43

W zasadzie tylko bayern kogoś tam z włoskiej wyciągnie czasem

KibicInteru 31.01.2023 15:43

To raczej z niemieckiej czy francuskiej ligi uciekają.do włoskiej a nie na odwrót

KibicInteru 31.01.2023 15:42

Jak ci polacy później idą do Arsenalu

kadrian89 31.01.2023 15:41

Sama liczba Polaków o czymś świadczy

kadrian89 31.01.2023 15:41

Włosi ściagają dużo byle jakich zawodników, mało wypuszczają talentów

KibicInteru 31.01.2023 15:41

Każda liga jest obecnie pokarmem dla premier league

KibicInteru 31.01.2023 15:40

Upadek to by był jakby taki leao został w milanie

kadrian89 31.01.2023 15:40

Oczywiście, ale trend jest jeden

KibicInteru 31.01.2023 15:40

Przyjdą nowi, tak jak zwykle

kadrian89 31.01.2023 15:39

Odejście Skriniara, Leao, pewnie Osimemha, Juve B klasa

kadrian89 31.01.2023 15:38

Ta liga dopiero zaliczy upadek

martins2000 31.01.2023 15:35

to nie lata 80 czy 90-te

martins2000 31.01.2023 15:35

nikt z rozumem nie chce w tej starej lidze grać,liga włoska jest bardzo nieciekawą ligą i biedną już lepsze kierunki francuskie czy niemieckie

Seba 31.01.2023 15:30

Chyba jeszcze nigdy nie było takiej stypy w Serie A podczas styczniowego mercato. Ta liga leci w dół z prędkością światła

pablo77 31.01.2023 15:21

PSG po Ziyecha lub Asensio

pablo77 31.01.2023 15:21

Sabitzer o krok od United

pablo77 31.01.2023 15:20

Jorginho w arsenalu

FReeFonix 31.01.2023 15:16

plus koniec dominacji Hamiltona

FReeFonix 31.01.2023 15:16

Teraz jak lepiej idzie Interowi to nie wytrzymał

pablo77 31.01.2023 15:13

zawsze bił konia pod Juventus i Milan

pablo77 31.01.2023 15:13

bo był nieobiektywny

pablo77 31.01.2023 15:13

i dobrze

FReeFonix 31.01.2023 15:12

Kapica odchodzi z Eleven

KibicInteru 31.01.2023 14:54

Widzę pojęcie pytania retorycznego niektórych przerosło

Orzeu 31.01.2023 14:53

do 19:00 zawsze było okienko

pablo77 31.01.2023 14:52

uwaga odpowiadam "bedzie mial to w dupie" :)

HB 31.01.2023 14:52

Nic nie zrobi, a co Ty bys zrobil? Rozplakal sie?

KibicInteru 31.01.2023 14:49

Derbow*

KibicInteru 31.01.2023 14:49

Pytanie co zrobi Skirniar jak kibice zaczną krzyczeć "milan merda" podczas Serbów

Matti 31.01.2023 14:46

a nie do 20:00?

Towarzysz 31.01.2023 14:44

Chyba do północy, ale większego znaczenia to nie ma

pablo77 31.01.2023 14:43

czy dekoral zagra dzisiaj dla Atalanty czy dla Interu ?

Xucatlan 31.01.2023 14:42

Do której jest okienko we Włoszech otwarte? Do północy?

Dzonyy 31.01.2023 14:40

xDDDDDDDD

Dzonyy 31.01.2023 14:40

andyvdm 31.01.2023 13:39 Grubas - Amator andyvdm 31.01.2023 13:39 A może GRAM

VVujek 31.01.2023 14:18

Wszystko pod kontrolą.

VVujek 31.01.2023 14:18

:marotta:

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się