oni te piłkarskie Włochy uważają za 3 świat jak nie gorzej
zastanawia mnie na co liczył pan szejk przylatując do Mediolanu z ofertą 8+2
:soon
podstawa dzisiaj
Dobrze, ze jeszcze przez pol sezonu bedzie mozna korzystac z talentu i pracowitosci Skriniara, zamiast denerwowac sie z powodu braków randomowego następcy
CoLa
Grubas - Amator
A może GRAM
lub TULU jak kto woli
Dziś chciałbym sobaczyć duet napastników LUTU
sęk w tym, że Correa i Gagliardini są w swojej topowej formie
lol cancelo wypożyczony do bajernu
A rzeczywistoś pokazuje coinnego
Słabe to jest pisanie o Gagliardinim i Correrze jakie to są diamenty i lada dzień będą w topowej formie.
nie wiem co Wy mas=cie z tym fejkiem ale to jest słabe
za bycie fejkiem tez nie
za bycie faworytem nie ma dodatkowych punków
z drugiej strony jakie ma zanczenie kto jest faworytem. Liczy się ten kto wygra a nie bycie faworytem
wczoraj Villareal z Vallecoano też było faworytem
Newcastle też było faworytem z Crystal palace u co
bukmacherów? a czym oni są?
oczywiście zgadzam się że Orzeu odleciał ze stwierdzeniem że Porto jest faworytem w meczu z Interem
oglądałem kilka razy porto i graja bardzo dobrze. w składzie mają kliku ciekawych zawodników którzy nie długo trafią do lepszych klubów
Awans Porto to byłaby olbrzymia niespodzianka
Co wy piszecie jakie Porto faworytem. Wg bukmacherów Inter jest faworytem i to mocnym
Zawsze ten sam nicolas
Dokladnie.
2 lata mija a ty dalej z tym fejkiem
prawda boli nie
dlaczego znowy z tym wyjeżdzasz?
Chyba samoboji
xDDD
niesmaczny fejk z Ciebie niestety
oby
i skriniar strzeli hattrika
i w półfinale zagramy z PSG
dlatego piszę że szanse są 50/50
ale jednocześnie jest to drużyna w naszym zasięgu
jednak trochęmoże złagodzić to jak będzie grał bardzo dobrze i awansujemy do 1/2 LM
Orzeu 31.01.2023 12:25 Porto jest faworytem
skriniar zrobił syf i nic tego nie zmieni
Nikt nie zarzucał odejścia Hakimiego bo on odchodził za fajną kwotę
Porto jest mocne w pełni się zgadzam ale że faworytem to bym nie powiedział
i jeszcze pójdzie pod CN dziękować za doping xD
moim zdaniem Skriniar będzie chciał trochęodkupiś sięi będzie grał jeszce lepiej
niestety tak
Porto jest faworytem
mecz z lazio a ten karnego robi xD
Jak De Vrij jak odchodził z Lazio do nas
taki milanista rozłoży nogi przez taremim i powie ładuj mnie szalony irańczyku
Porto bardzo dobra druzyna ale mamy szanse 50/50
i Taremim
LM? człowieku, gramy z Porto
o lidze zapomnij, w listopadzie już wypadlismy
szcegowlnie tzreba sięskupić na LM
liga i pogoń za napoli , LM, Coppa Italia
jakie?
co ty mamy przed sobą ważne mezce
moze z juniora cos bedzie
lepiej niech jakis junior pogra
jak coś zawali to zostanie zlińczowany
ma grać. kontrakt obowiązuje.
jak ktos oimieniu milan mógł grac w Interze
trybuny i koniec
trudno klub stracił kupę kasy. jak skriniar zostanie to niech gra najlepiej jak potrafi a w tym czasie jest czas poszukać godnego następcy
od 2 września
ustalanie terminu spotkania trwało zbyt długo
powiedział że przedłuży, ale po czasie okazało się, że jednak nie przedłużył
nie
kulfon32 31.01.2023 11:53 Inter odrzucił letnią ofertę PSG za Skriniara, ponieważ zarówno zawodnik, jak i agent zapewniali klub, że chętnie przedłużą kontrakt z Interem. - czyli jak w koncu? Chce przedłużyć z Nami kontrakt
Zawsze pozostaje mu próba ratowania się zwolnieniem agenta i zawaleniem całej winy na niego
Menda
A kto to Taki w ogóle Skiniar nie kojarzę gościa w ogóle
teraz będą pisali tak
latem pisali, ze Inter odrzucił ofertę, bo nie miał Marotta następcy
Inter odrzucił letnią ofertę PSG za Skriniara, ponieważ zarówno zawodnik, jak i agent zapewniali klub, że chętnie przedłużą kontrakt z Interem. - czyli jak w koncu? Chce przedłużyć z Nami kontrakt
Wiara Czyni Cuda
Tylko Nikolas wierzy w niego
Eksperci xD
nicolas wierzy z Korreę i to jest ważne, mi wystarczy
szczyt wytrysku podczas spotkania z tenerem w ciemnościach co njawyzej
Znani i szanowni 🤣🤣
tak pisza eksperci sb
no corea za dwa tyg ma osiagnac szczyt formy
a kto wie czy Torres latem nie odejdzie
w sumie Vrij tam by miał pewny plac obok Torresa
Chodziło mi Pablo Twój post dotyczący Leao
ale to może dzieki temu Correa się odrodzi, po 500 dniach w Interze powinien sie zaaklimatyzowac już
no i Dzeko aut
a kasy na nowych brak
fajne mamy perspektywy, latem DD, Gaglia, de Vrij, Skriniar out
właściwie jakby chciał to już może podpisać jak Skriniar z PSG i od lata idzie gdzie chce
tylko pół roku
De Vrij nie ma półtora roku kontaktu
On ma jeszcze półtorej roku kontraktu więc w lato pewnie go sprzedadzą bo ile można w końcu dawać się Ruch..... Piłkarza Rolę muszą się odwrócić bo Tylko Mediolańskie kluby są Dymane
to chyba wiecej od nas nie ?