Archiwum shoutboksa

VVujek 30.01.2023 19:11

Słownik.

Seba 30.01.2023 19:11

:D

Kredence 30.01.2023 19:10

Sam jesteś internista

VVujek 30.01.2023 19:10

Jubki będą znowu pisać , że Interniści cieszą się z Scudetto z zielonego stolika. Tylko , że oni nie czają , że ta radość to radość z upadku skorumpowanego Juve ,a nie jakiegoś tam scudetto z sezonu wstecz. Radości z takiego Scudetto nie ma.

Luki165 30.01.2023 19:08

Luis Felipe w wymianie za Correa xD

Luki165 30.01.2023 19:08

Ale jajogłowi z Juve z maczuga na czele tego nie kumaja

Luki165 30.01.2023 19:07

To bylo wiadome

KibicInteru 30.01.2023 19:06

Czyli co, chyba jednak będzie druga gwiazdka xd

VVujek 30.01.2023 19:04

Bart985 Powtórzę swój niepopularny komentarz z... komentarzy do newsów: w dowodach są faktury, na których goście z Juve wprowadzali poprawki… odręczne. Długopisem. Ja p#, toć w Polsce chyba każde dziecko wie, że od tego są faktury korygujące i tylko nabywca może coś poprawić piórem, głównie detal w rodzaju daty czy błędu w nazwisku. Nie wierzę, co innego niemożliwa wycena transferów, nawet księgowanie nieistniejących sum, ale co innego lewizny, których nie zrobiłby uczeń I klasy księgowości. Taka firma, a zatrudniała (zatrudnia?) kretynów i partaczy… trudno, płaci się za to. Chociaż szkoda, że nie ma uzasadnienia dla tych uniewinniających wyroków, ale to pewnie jak z łapaniem na prędkość w terenie zabudowanym. A nie, jest, znalazłem: As for the other acquitted companies, it is said that “the suspicion that may possibly be inferred with regard to the aforementioned companies is not sufficient to determine a conviction”. Again: “Coming now to the merits of the rescission judgment, it seems inevitable to keep the positions concerning Juventus separate from the other teams. The reason for the necessary merit distinction rests, and it is an all too obvious consideration, in the circumstance that Juventus and its directors and executives have been the object of widespread and repeated demonstrative evidence produced by the federal prosecutor. Evidence that connotes a canon of systematic and non-isolated behavior”. Czyli pięknie, recydywa, prawie że zorganizowana grupa przestępcza, na którą jest masę dowodów, a u innych tylko podejrzenia, niemożliwe do zweryfikowania, więc do wydania skazującego. I ci goście chcieli należeć do “super”ligi z Perezem i jego toną Pucharów Europy, i Barcą, która nawet przy hiszpańskim FFP potrafi bankructwo zamienić w “dźwignię” XD Jedyne co może Juventus uratować to albo bombardowanie aliantów, które zniszczy akta sprawy, albo rzeczywiście te jakieś niedociągnięcia prokuratury

Nasir 30.01.2023 19:04

czekamy

VVujek 30.01.2023 19:02

Michnik pisze: ↑Sprawie uważnie przygląda się również UEFA. Jeśli okaże się, że i wobec niej Juventus przedstawiał nieprawdziwe raporty dotyczące zarobków piłkarzy, klubowi grozi wykluczenie z europejskich pucharów. I to na lata. Mówi się, że nawet do 2027 roku. Niewykluczone, że najpierw Juventus czeka jednak kolejne upokorzenie na krajowej arenie. Jak podał dziennikarz Paolo Ziliani, "Starej Damie" może grozić utrata wywalczonego w sezonie 2019/2020 mistrzostwa Włoch, a nawet tych wcześniejszych. Trzeba przypomnieć, że Juventus od 2011 do 2020 roku dominował w Serie A i zdobył aż dziewięć tytułów z rzędu. "Istnieje nie tylko niebezpieczeństwo kolejnych procesów, cofnięcia tytułu 2019-20, ale także anulowania tych zdobytych wcześniej, co byłoby słuszne i co popieram od jakiegoś czasu" - przekazał Ziliani. Taka kara ma być efektem udowodnionego, umyślnego działania wbrew przepisom sportowym i finansowym

kadrian89 30.01.2023 18:59

To jutro Demiral po meczu zostaje w świątyni futbolu ?

VVujek 30.01.2023 18:57

Nie ważne , aby to wygrać.

KibicInteru 30.01.2023 18:57

Ciekawe co będzie w 38 kolejce w takim wypadku

Seba 30.01.2023 18:38

Jeśli Milan utrzyma regularność, to teraz powinno być 6 bramek w plecy

Seba 30.01.2023 18:38

zapewne symuluje, bo nie chce brać udziału w blamażu

VVujek 30.01.2023 18:31

Kontuzja miesniowa lewego uda

Seba 30.01.2023 18:30

Ich najlepszy gracz w tym sezonie

VVujek 30.01.2023 18:30

Bennacer ? To duże osłabienie.

Seba 30.01.2023 18:29

Środek pola tragiczny Tonaly i Pobega(Krunic). Inzaghi nie spitol tego

Seba 30.01.2023 18:28

Bennacer najprawdopodobniej wypada na Derby

Seba 30.01.2023 18:27

Lipsk po Zaniolo, Chelsea daje 120 za Fernandeza

andyvdm 30.01.2023 18:27

Razem z Zalewskim

andyvdm 30.01.2023 18:26

Na ms też z kupa biegał w gaciach

VVujek 30.01.2023 18:22

Kawior taki obsrany był na wywiadzie, że śmiem wątpić , że zrobi karierę w Arsenalu z tą psychika.

Cny 30.01.2023 18:19

a cancelo do Bayernu idzie

Cny 30.01.2023 18:15

będziesz wyklinał saracena slabego

Seba 30.01.2023 18:12

Brozo opuścił Appiano Gentile. Chyba jednak wymiana za Kesje

VVujek 30.01.2023 18:07

Dawidowicz podjazdu do Demiral nie ma nawet

Dzonyy 30.01.2023 18:07

tak dobry jak glupi

Dzonyy 30.01.2023 18:06

demrial psychol

Cny 30.01.2023 18:06

demiral to elektryk

Cny 30.01.2023 18:06

starczy

Cny 30.01.2023 18:06

Dawidowicz świetnie się ustawia, potrafi dograc

Towarzysz 30.01.2023 18:06

Dawidowicz top bo miał jeden dobry mecz

Cny 30.01.2023 18:06

martins pełna zgoda

VVujek 30.01.2023 18:04

Co ty z tym Dawidowiczem tak , opisz

martins2000 30.01.2023 18:04

odchodzi Top przychodzi Flop aktualny stan Interu żółtych komunistów

martins2000 30.01.2023 18:03

jas tak dobry że kopa wszędzie dostaje i mają go dosyć

KibicInteru 30.01.2023 18:03

Akurat w milanie by się przydał taki demiral

pablo77 30.01.2023 18:03

pavard do barcelony idzie

VVujek 30.01.2023 18:03

Pavard ? Przecież to nierealne

martins2000 30.01.2023 18:03

już widzę na siłę chwalenie Turka ciekawe jakby dziś dołączył do Milanu

Cny 30.01.2023 18:02

lepsza opcja niż Dawidowicz byłby tylko pavard w tej chwili

pablo77 30.01.2023 18:02

poczekajmy do lata to moze zamiast smallinga Bremea wezmiemy sobie xD

KibicInteru 30.01.2023 18:02

Akurat obrońcy Atalanty ogarniali poza Atalantą

andyvdm 30.01.2023 18:02

Demiral i w atalancie jest leszczem xd

VVujek 30.01.2023 18:02

Bo za każdym razem jak oglądam Udine to Becao Kozak

Cny 30.01.2023 18:01

reszta jest słaba przy nim

KibicInteru 30.01.2023 18:01

Czemu Wujek byś wolał Becao?

Cny 30.01.2023 18:01

tylko gotowy do gry dawidowicz

VVujek 30.01.2023 18:01

Grał też w Juve Demiral

Cny 30.01.2023 18:01

typy z atalanty grają tylko w atalancie. po za nią są leszczami

VVujek 30.01.2023 18:01

Ja bym wolał Becao , ale Demiral nie jest zły

Cny 30.01.2023 18:00

znowu spalimy 30m w piecu jak z gosensem

VVujek 30.01.2023 18:00

No typ jest pierwszym wyborem w Atalancie , trochę było ławki po kontuzji

pablo77 30.01.2023 18:00

Barelka pojdzie za 60 to bedzie 25 na Frattesiego

Cny 30.01.2023 17:59

demiral

Cny 30.01.2023 17:59

Dekoral nigdy pełnego sezonu w żadnej drużynie w podstawie nie rozegrał.... no bez żartów

kadrian89 30.01.2023 17:59

Frattesi to wyfrunie z ligi pewnie

andyvdm 30.01.2023 17:59

Teraz siedzi na ławie

pablo77 30.01.2023 17:59

bedzie git

pablo77 30.01.2023 17:59

Barelle zaraz sprzedamy w lato wezmiemy Frattesiego

andyvdm 30.01.2023 17:58

Grał sporo

kadrian89 30.01.2023 17:58

Gosensa sprzedać, Dalbert wroci do rotacji xd

VVujek 30.01.2023 17:58

Przecież on sporo gra w tej Atalancie

VVujek 30.01.2023 17:58

Jakie odpady ?

Cny 30.01.2023 17:58

i już nigdy nikogo za gotówkę nie sprzedamy

kadrian89 30.01.2023 17:57

Dużego ruchu Cobra nie ma w ostatniej chwili

Cny 30.01.2023 17:57

ale będziemy brali odpady z atlanty album dziadków z rzymu

VVujek 30.01.2023 17:56

Dziwny typ , nie raz gra jak kozak, a innym razem jak jakiś amator

Cny 30.01.2023 17:56

czyli słaby Miki, brak prawego wahadła i odejście skrniara

Cny 30.01.2023 17:56

Dawidowicz Jørgensena i tardieu łącznie za 10m i gasimy wszystkie pożary w wyjściowej 11

kadrian89 30.01.2023 17:56

Psychol trochę

VVujek 30.01.2023 17:55

Demiral w formie to kozak , ale typowi odcina prąd niestety

Cny 30.01.2023 17:55

no lepszy. widziałeś jego mecz przeciwko Anglii. nawet z takim parodysta jak Jóźwiak na prawym wahadle sam zatrzymywał huraganowe ataki synów Albionu. jak ominepby go kontuzje to zjada demirala

kadrian89 30.01.2023 17:55

Demiral to nadzieja, ze facet się ogarnie i zwiększy znów wartość

Towarzysz 30.01.2023 17:54

Cny zawziąłeś się na tego dawida że nie wiem czy żartujesz

kadrian89 30.01.2023 17:54

Baniek kupić xd

kadrian89 30.01.2023 17:53

Smallinga za 5

VVujek 30.01.2023 17:53

No na pewno , Dawidowicz lepszy...

Cny 30.01.2023 17:53

nie no wina po obu stronach przy transferze do PSG ale skriniarowi zabrakło klasy

VVujek 30.01.2023 17:53

Xd

Cny 30.01.2023 17:52

w czym Dekoral jest lepszy od dawidowicza? Polak tańszy i pewniejszy. glupota

Kredence 30.01.2023 17:52

Niech on sobie wygrywa, niech ma wspaniałą karierę ale po co go wybielać skoro na koniec ucieka jak szczur, jak komuś to nie daje do myślenia to jest to zabawne

Kondzik 30.01.2023 17:51

No o tym mowie vujek ze nie ma szacunku wiec jemu też sie nie nalezy

Luki165 30.01.2023 17:51

Jedyne co wygra to ligę francuska

VVujek 30.01.2023 17:50

Jak ktoś wyrządza krzywdę dla klubu nie należy mu się szacunek

Kredence 30.01.2023 17:50

Każdy gracz tak robi

Kondzik 30.01.2023 17:50

Niech se wygra ale troche szacunku sie należy

Kredence 30.01.2023 17:50

No przecież to takie normalne

VVujek 30.01.2023 17:50

Demiral ma problem z utrzymaniem równej formy , typ jest jeszcze młody 25 lat

Kredence 30.01.2023 17:50

XD

Kredence 30.01.2023 17:50

Pamiętajcie że skriniar zrobił wszystko ok i to że teraz chce uciekać jak szczur to tylko przypadek

pablo77 30.01.2023 17:49

a niech mu się wiedzie, niech se wygra LM

Luki165 30.01.2023 17:49

Bo pożałuję szybciej jak Lukaku xD

pablo77 30.01.2023 17:49

ale jesteście zawistni :D

Kondzik 30.01.2023 17:49

No bo beda

Luki165 30.01.2023 17:49

I oby go nie kręcili go jak Leao w derbach

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się