Archiwum shoutboksa

VVujek 30.01.2023 14:59

Ave staty stratami ,ale w tym zawodnika ku było widać ewidentną jakość , a nie dobre funkcjonowanie w drużynie. Typ o wysokich indywidualnych umiejętnościach

Matti 30.01.2023 14:59

Skriniara mają zaklepanego

Matti 30.01.2023 14:59

rzucaja nam na koniec ochłap i sie śmieją jak szukamy przeciętniaków na ostatnią chwilę

Matti 30.01.2023 14:59

PSG się nas smieje

andyvdm 30.01.2023 14:58

Czemu by nie

andyvdm 30.01.2023 14:58

A tak sobie za darmo oddadzą kogoś za kogo wywalili 90 mln xd

Matti 30.01.2023 14:57

oni chcą go w składzie, stać ich na niego

Matti 30.01.2023 14:57

a po co United ma nam wypozyczać kapitana za free?

nicolas80 30.01.2023 14:57

tylko płacić pensje

nicolas80 30.01.2023 14:57

lepiej już tego Maguiara na darmowe wypozyczenie

andyvdm 30.01.2023 14:57

Jak wywalimy na szybko 20 mln na demirala plus potem prowizje na Smallinga to już nikt poważny nie przyjdzie

Matti 30.01.2023 14:57

zgadzam się

Matti 30.01.2023 14:57

no szkoda

nicolas80 30.01.2023 14:56

szkoda teraz wydawać 20 na Demirala

Matti 30.01.2023 14:56

ale wątpię, że to będziemy my

Matti 30.01.2023 14:56

no to ktoś go kupi za dobrą cenę

nicolas80 30.01.2023 14:56

Dialo jest w lecie do kupienia za dobrą cenę

Matti 30.01.2023 14:56

niestety

Matti 30.01.2023 14:56

mój optymizm się kończy na smallingu za free

nicolas80 30.01.2023 14:55

Matti trochę optymizmu

Matti 30.01.2023 14:55

i udziałowców, których nie znajdzie

Matti 30.01.2023 14:55

tak, zhang to znajdzie na samolot do USA w poszukiwaniu sponsorów

andyvdm 30.01.2023 14:55

Młody Zhang najpierw musi coś znaleźć na długi

nicolas80 30.01.2023 14:55

za kasę. Młody Zhang coś znajdzie na wzmocnienia

Luki165 30.01.2023 14:55

Demiral do środa obrony to jeszcze spoko. Ale na bok ?

Matti 30.01.2023 14:54

bo hajsu nie mamy

Matti 30.01.2023 14:54

za ładny uśmiech?

Matti 30.01.2023 14:54

a za co mamy kupić?

nicolas80 30.01.2023 14:54

na na lato na spokojnie przygotować się i kupić kogoś młodego

Matti 30.01.2023 14:54

a potem się dziwmy, że nam Napoli odjeżdża

Matti 30.01.2023 14:53

XDDD

Matti 30.01.2023 14:53

nom, trzeba brać co dają

nicolas80 30.01.2023 14:53

mimo wszystko najciekawiej byłoby wypożyczyć tego Maguaira

nicolas80 30.01.2023 14:52

tzreba gasić pożar a jest mało czasu. trzeba brać co dają

Matti 30.01.2023 14:50

percassi już ręce zaciera

andyvdm 30.01.2023 14:50

W wywalaniu eurasow w błoto sie inter specjalizuje ostatnio

Matti 30.01.2023 14:50

w naszej sytuacji finansowej + kogoś kto ma być zastępstwem Skriniara

Matti 30.01.2023 14:49

nasi potrafią

Matti 30.01.2023 14:49

no to genialny pomysł płacić 20 baniek za gościa, który jest elektryczny i siedzi na ławce w Atalancie

Jacenty 30.01.2023 14:49

Szkoda tego Djalo, ciekaw jestem czy zupełnie go odpuściliśmy, czy Marotta z Ausilio szukają na ten moment zastepstwa doraźnego i wrócimy do tematu latem.

Luki165 30.01.2023 14:49

Demiral od stycznia siedzi na ławce

Matti 30.01.2023 14:49

i ciekawy jestem jak wygląda sytuacja N'Dicki, ale pewnie w PL skończy

Luki165 30.01.2023 14:49

mozliwe ze Udine nie chce go puscić

Matti 30.01.2023 14:48

ja bym poszperał za kimś we Francji albo Portugalii, ale tam się kluby cenią

Matti 30.01.2023 14:48

i Scalvini na przyszłość, nikogo innego ciekawego nie widzę

Jacenty 30.01.2023 14:47

Witam. Mam obawy związane z Demiralem względem jego kontuzji oraz głupich czerwonych kartek, o ile często wyglądał świetnie, tak miewał też chwilowe black outy. Kandydatura Becao wygląda nieźle, facet bardzo doświadczony w lidze, podpora defensywy Udine, chłop jak dąb.

Matti 30.01.2023 14:47

fajny byłby Becao, bo tani

Matti 30.01.2023 14:47

no mi generalnie żaden obrońca z Serie A się nie podoba jakoś bardzo

Luki165 30.01.2023 14:44

nie wiem, ale mimo wszystko Demiral nie pasuje mi na półprawego

Matti 30.01.2023 14:43

czemu Atalanta miałaby sprzedać go za 20

Seba 30.01.2023 14:43

Widzę Cancelo w Bayernie

Luki165 30.01.2023 14:42

🚨 Demiral jest priorytetem Interu w przypadku pożegnania Skriniara. W tych godzinach Marotta i Ausilio wspólnie z Zhang oceniają wykonalność transakcji. Atalanta prosi o co najmniej € 20m, ale upodobanie Demirala do celu może sprzyjać negocjacjom. @SOSFanta 🇹🇷

Tom_Hardy 30.01.2023 14:40

Daj znaka w skrocie

Towarzysz 30.01.2023 14:39

Szczegóły decyzji wyroku, świeżo dzisiaj zostało wydane, właśnie sobie tłumaczę

Tom_Hardy 30.01.2023 14:36

I co tam jest napisane

Tom_Hardy 30.01.2023 14:36

No widzialem

Tom_Hardy 30.01.2023 14:34

Juve - historia złodzieji i oszustów

Towarzysz 30.01.2023 14:34

Bo dopiero był jeden proces

Tom_Hardy 30.01.2023 14:33

Skoro pewne to czemu na razie tylko -15?

Towarzysz 30.01.2023 14:33

Serie B jest prawie pewne, pytanie czy będą kary na puchary itd

Tom_Hardy 30.01.2023 14:32

Oby spuscili ich do serie b

AveCaesar 30.01.2023 14:28

za to Oscar Gloukh w Salzburgu za 7 mln ;(

AveCaesar 30.01.2023 14:27

jego staty we Francji nie powalają. Po prostu dobrze funkcjonował w ich drużynie. jak całe Maroko. Jeszcze 3 lata temu grał w 3 lidze we Francji ;)

Towarzysz 30.01.2023 14:27

ale przecież każdy kradnie, jak sie biznes prowadzi to zawsze znajdzie sie paragraf xdddd

Orzeu 30.01.2023 14:25

SportFace – Powody Federalnego Sądu Apelacyjnego: „ #Juventus dopuścił się poważnego, umyślnego, powtarzającego się i długotrwałego przestępstwa. Jednoznaczne przechwycenia i dowody dotyczące interwencji w celu ukrycia dokumentów, a nawet manipulacji fakturami”.

VVujek 30.01.2023 14:20

Dla mnie to było jedno z odkryć MS

VVujek 30.01.2023 14:19

Masakra , za śmieszne 8 mln Ounahi w OM

VVujek 30.01.2023 14:17

Enzo nie jest tyle wart

Towarzysz 30.01.2023 14:17

jak nie większość

Towarzysz 30.01.2023 14:16

tam się połowa składu zawinie w lato

martins2000 30.01.2023 14:16

Chelsea jest gotowa zapłacić Benfice 120 milionów euro za Enzo Fernándeza

VVujek 30.01.2023 14:14

Pogba i DiMaria poszli do Juve coś wygrać, a tu -15 xd

KibicInteru 30.01.2023 14:14

Nawet jakby było to w styczniu by nie przyszedł

andyvdm 30.01.2023 14:13

Niestety biedaków nie stać na Scalviniego

VVujek 30.01.2023 14:10

Demiral

VVujek 30.01.2023 14:10

Dekoral to dobry zadziorny obrońca.

VVujek 30.01.2023 14:10

Tak jest biedne Juve , oni przecież chcieli zmieniać ligę i nie chodzi tu o SL tylko npm do ligi Francuskiej przenieść klub xd

KibicInteru 30.01.2023 14:10

A kto musi przyjść żeby się nie musiał pakować?

Towarzysz 30.01.2023 14:07

juventus vs italia, wszyscy źli tylko nie oni, przecież każdy kradnie, a psg, a man city, a barcelona xddddd ależ oni tam się zesrali to jest coś pięknego

VVujek 30.01.2023 14:06

Wiem , MRN był aż tak zdesperowany że prosił innych by zemną nie pisali xd

Towarzysz 30.01.2023 14:05

Nie wiem czy wiesz ale jesteś popularny tam u nich na forum i cię szkalują

VVujek 30.01.2023 14:05

Pewnie Moratti winny

VVujek 30.01.2023 14:05

Beka z nich na zawsze, można zachować się godnie wskazać zarząd jako odpowiedzialny za obecną sytuację . Oni natomiast rozglądają się dookoła i szukają winnych gdzie indziej xd

coco 30.01.2023 14:05

nie trzeba nam takiego neandertalczyka

coco 30.01.2023 14:04

jeśli będzie Demiral, to niech się Zhang pakuje razem ze Skriniarem

Towarzysz 30.01.2023 14:01

Coś wspaniałego, śmieci wynoszą się same

Towarzysz 30.01.2023 14:01

Czytam że kibice Juve odwołują swoje subskrypcje telewizyjne, przestają oglądać serie a

Towarzysz 30.01.2023 13:59

Topowa mentalność, no bo prywaciarz to złodziej

Towarzysz 30.01.2023 13:58

Cytat ze śmietnikapoland

Towarzysz 30.01.2023 13:58

Każdy kto prowadzi jakikolwiek bardziej zaawansowany biznes wie, że da się znaleźć na niego X paragrafów (ale się nie znajduje, bo przy każdym urzędnika US nie postawią), a co dopiero przy tak wielkich organizacjach jak topowe, wielomilionowe kluby piłkarskie.

VVujek 30.01.2023 13:57

Dzisiaj powinno być uzasadnienie wyroku Juve

Towarzysz 30.01.2023 13:54

Niestety najprawdopodobniej będzie czekać ich przerwa, bo Salernitana się utrzyma w Serie A

HB 30.01.2023 13:51

rywalizacja między tymi klubami sięga pierwszej połowy XX w., miło widzieć, że obie marki błyszczą i mogą teraz rywalizować o najwyższe cele

HB 30.01.2023 13:50

Towarzysz 30.01.2023 13:43 7 lutego mają bezpośredni mecz z salernitaną o 13 miejsce

martins2000 30.01.2023 13:46

Cancelo w Bayernie

Jedrula 30.01.2023 13:45

Salernitana bije na głowę Juventus liczbą zdrowych Polaków w ataku, liczby mówią same za siebie

Towarzysz 30.01.2023 13:43

7 lutego mają bezpośredni mecz z salernitaną o 13 miejsce

Imrahil 30.01.2023 13:40

niestety juventus okazal sie dobry kolega, i zdecydowal sam sie stoczyc na boisku

Towarzysz 30.01.2023 13:38

Juventus niestety serie b

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Piotrek85 28.06.2026 10:42

Ndicka i Solet to jest optymalne zestawienie ,ale nie wydarzy się że względów finansowych. Mancini lepszym

AveCaesar 28.06.2026 10:39

Zwlekamy z Soletm czyli może być opcją rezerwową lub coś z nim nie tak. Obaj z Romy są dużo lepszym wyborem niż Fracuz. Norweg może zagrać centralnie więc w naszej wystuacji również byłby rozsądniejszym wyjściem.

Claudio 28.06.2026 10:37

Repubblica (Rzym) – Inter zainteresowany Ndicką: Gasperini nie chce go oddać, ale klub potrzebuje pieniędzy. Inter nie rezygnuje z Ndicki. Środkowy obrońca nadal figuruje w planach „nerazzurri”, którzy zdają sobie sprawę z zobowiązań finansowych ciążących na Romie do 30 czerwca. Gasperini zgłosił sprzeciw, ale transakcja może dojść do skutku za kwotę poniżej 35 milionów, łącznie z premiami.

Piotrek85 28.06.2026 10:36

Myślałem,że jest lepszy. Na mś nawet minuty nie zagral

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się